Νέα

Ετεροφυλική Ο ξάδερφος μου απ' την Αμερική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sootosalani
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0


Γεια σε όλους η δική μου ιστορία διαδραματίστηκε πριν περίπου ένα μήνα .τότε που αναγκαστηκαμε με τη γυναίκα μου να μετακομίσουμε για λίγο καιρό στο χωριό στο πατρικό μου μέχρι να βρούμε άλλο σπίτι μιας και τα οικονομικά μου είχαν καταρρεύσει όταν με απέλεισαν και βρήκα δουλειά σε μια άλλη εταιρεία αλλά σε κατώτερη θέση απ' αυτή που είχα παλιά, έτσι τα χρήματα ήταν λιγότερα.στην αρχή όταν γνώρισα τη γυναίκα μου εκτός του ότι σε όλους στην παρέα μας έπεσε το σαγόνι λόγο της απίστευτης εμφάνισης της λόγο του ότι είχε απίστευτο κορμί με φοβερές καμπύλες τις οποίες φρόντιζε δε φρόντιζε να τονίζει αυτές φαίνονταν από μακριά ,είχε μεγάλα στήθη και φοβερά λεπτή μέση αδύνατη με μια κωλαρα όνειρο.οταν είδα ότι όσο γνωριζωμαστε ανταποκρίνεται δεν πίστευα στην τύχη μου .απ' τους πρώτους μήνες κατάλαβα ότι είχε ακριβά γούστα σε φαγητό διακοπές σπίτι ανέσεις,εγώ τότε πριν τρία χρόνια στα καλύτερα μου οικονομικά γρήγορα μέσα σε έξι μήνες σχέση και ενώ συζουσαμε συμφωνήσαμε να παντρευτούμε ,μετά το γάμο άλλαξε λίγο το σεξ πλέον δεν ξεπερνούσε το μια φορά την εβδομάδα γιατί ήταν κουρασμένη πριν το γάμο δύο η τρεις το πολύ αλλά ήταν τόσο καύλα που δεν ήθελα με τίποτα να την αφήσω .μόλις έχασα τη δουλειά μου και μετά από λίγο η συμπεριφορά της άλλαξε προς το χειρότερο το σεξ ήταν μια στης δεκαπέντε προκαταρκτικά ούτε μου τον έπαιζε πλέον .το είχα παράπονο που ποτέ δεν μου είχε πάρει μια πίπα το πρόσωπο της ήταν πολύ όμορφο και σέξι με ωραία σαρκώδη χείλη ενώ τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ήταν λεπτά σχετικά ομορφα.εβγαζε κάτι αριστοκρατικό αλλά και πρόστυχο ταυτόχρονα,πολλές φορές την φαντασιονομουνα να μου κάνει πίπες και έχυνα με τη σκέψη αλλά ποτέ δεν μου το έκανε, παρόλο που εγώ της είχα κάνει αρκετές φορές γλειφομούνι ,αυτή ποτέ δεν μου έκανε πίπες έλεγε ότι είναι σιχαμερό και υποτιμητικό για τη γυναίκα όπως και το πρωκτικό ,παρόλο που δε φημιζομαι για το μέγεθος μου και της είχα υποσχεθεί ότι δεν θα την πονέσω σίγουρα μιας και το πέος μου ήταν γύρω στα 12 εκατοστά αλλά αυτή δεν ήθελε ούτε να τ ακουσει.οι μόνες στάσεις που κάναμε σεξ ήταν αυτή από κάτω ανάσκελα και γω από πάνω κλασικά η αυτή από πάνω κάτι που δεν συνιθιζε όμως συνήθως κάναμε το κλασικό .όταν μετακομίσαμε στο χωριό ήταν όλο γκρίνια στην αρχή δεν γουστάρε καθόλου ειδικά την πρώτη εβδομάδα όλα της βρομουσαν ,μια μέρα τη δεύτερη εβδομάδα ήρθε ο ξάδερφος μου από Αμερική ο οποίος είχε απ' ότι έμαθα πιάσει την καλή εκεί και είχε κάνει λεφτά με ουρά μιλάμε για πολλά εκατομμύρια ευρώ .είχε έρθει για μια εβδομάδα στο χωριό να δει τους δικούς του και θα έφευγε, την πρώτη μέρα ήρθε να με δει ήταν όπως πάντα κοντός με μια μεγάλη κοιλιά και τώρα είχε αφήσει και μουστάκι,δεν έμοιαζε να τον άλλαξε πολύ στο ντύσιμο η στους τρόπους η Αμερική αλλά είχε πάρει μια χαρακτηριστική ομιλία ελληνο Αμερικανού λόγο των πολλών χρόνων στην Αμερική εκεί που μίλαγε ελληνικά πέταγε και μια αγγλική λέξη μέσα η και πρόταση πολλές φορές .ενώ συνήθως γυρνούσε στο χωριό με ένα καουμποικο καπέλο .η Στέλλα η γυναίκα μου μόλις τον γνώρισε φάνηκε να μην τον συμπάθησε ιδιαίτερα ενώ μετά από κάνα δυο μέρες παρατήρησα κάνα δυο φορές που συναντηθήκαμε ότι ο ξάδερφος ο Τομ κοιτούσε πολύ σχολαστικά τις καμπύλες και γενικά τις αναλογίες της Στέλλας της γυναίκας μου . φαίνονταν πολύ καυλομενος μαζί της ,μια μέρα η Στέλλα ήρθε όλο φουρια και μου είπε -καλά πως τόλμησες να μου κριψεις κάτι τέτοιο; -για ποιο πράγμα μιλάς; -ότι ο Τομ είναι εκατομιριουχος; -δεν το θεώρησα σημαντικό γιατί να στο πω τι μας νοιάζει δεν είναι δικά μας ,τότε με επρηξε να του ζητήσω να με δανησει , -μα καλά εσύ δεν τον έλεγες σάπιο κοιλιά και χοντρομπαλα και άξεστο,-εεε ναι ίσως υπερέβαλα αλλά χρειαζόμαστε τα λεφτά .εγώ της είπα ότι σε μια εβδομάδα φεύγουμε και δεν χρειάζεται θα μετακομίσουμε στην πόλη ,τελικά αφού με πρήξε ,του ζήτησα αλλά αυτός μου είπε ότι θα το κάνει, αλλά εδώ δεν έχει πολλά χρήματα και θα του πάρει καιρό να μπορέσει να μου δώσει ,η Στέλλα δεν χάρηκε με τέτοια καθυστέρηση .έτσι μου είπε να τον φωνάξω να του κάνουμε το τραπέζι μήπως μας τα δώσει νωρίτερα,τον πήγαμε το μεσημέρι σε ένα ταβερνάκι στη θάλασσα, η Στέλλα όταν την είδα τρελάθηκα είχε ντυθεί πολύ σέξι και προκλητικά τέτοια ρούχα δεν την είχα ξαναδεί να φοράει ,από πάνω μια μπλούζα που ήταν δείγμα μπλούζας με πολύ ανοιχτό μπούστο μπροστά τα στήθη της σε μεγάλο βαθμό ήταν σε κοινή θέα και η μέση κι ο αφαλός έξω, από κάτω ένα κολάν απίστευτα κολλητό που τόνιζε την Τουρλωτο κωλο της κι άλλο. Η μπλούζα που φορούσε ήταν κάπως έτσι ήταν η δεν ήταν προκλητική ;μήπως υπερβάλλω απ' τη ζήλια ;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200919-231448~2.png
    Screenshot_20200919-231448~2.png
    119,6 KB · Εμφανίσεις: 311

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
αυτη η στελλα σε ολες τις ιστοριες μεσα ειναι η καρχια.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Τι εγινε,αφου σου ξεμουνιασε τη γυναικα ο χαζουλης πιτσιρικος τωρα θα σου την ξεκωλιασει ο χοντρομπαλας ξαδερφος;
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0


Κάτσαμε να φάμε, αυτή δίπλα μου και ο ξάδερφος Τομ απέναντι ,να θαυμάζει τα στήθη της Στέλλας που τα μισά ήταν έξω .όταν ο Τομ πήγε κάποια στιγμή τουαλέτα της τα έψαλα για την εμφάνιση της αλλά μου είπε ότι είχε πολύ ζέστη και ντύθηκε λίγο πιο ανάλαφρα.την επόμενη μέρα ο ξάδερφος ήρθε και μου ζήτησε μια χάρη επειδή το σπίτι του ήταν παλιό είχαν χαλάσει τα υδραυλικά και πλημμύρισε και μου ζήτησε αν γίνεται να τον φιλοξενήσουμε στο άλλο δωμάτιο που έχουμε για μια μέρα, εγώ ήμουν σκεπτικός όμως η Στέλλα μόλις το άκουσε. μα φυσικά και το ρωτάς ευχαρίστως ,τότε αυτός ευχαρίστησε και πήγε να φέρει τα πράγματα του, η Στέλλα είπε να φτιάξει ένα πιο επίσημο δείπνο μιας και ήθελε να τον καλοπιασουμε μπας και μας δώσει τα λεφτά πιο γρήγορα, έτσι έφτιαξε πιο επίσημο τραπέζι ενώ φόρεσε ένα σύνολο που έβγαζε μάτια ,από κάτω ένα παντελόνι μαύρο κολλητό όπως την είδα από πίσω κατάλαβα ότι ήταν επίσημο αλλά φαινόταν σεμνό και συντηρητικό η παλιά καλή Στέλλα σκέφτηκα .όταν όμως γύρισε από μπροστά κόντεψα να πάθω καρδιακό ,μιας και το παντελόνι ενώνονταν από πάνω με μια μπλούζα αμανηκη με ένα τεράστιο και πολύ ανοιχτό και βαθύ ντεκολτέ .με τα βυζια της να φαίνονται ίσως και παραπάνω απ' τα μισά .ήταν κάπως έτσι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200919-235928~2.png
    Screenshot_20200919-235928~2.png
    40 KB · Εμφανίσεις: 197
  • Screenshot_20200920-000553~2.png
    Screenshot_20200920-000553~2.png
    141,6 KB · Εμφανίσεις: 192
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
.μόλις άνοιξε στον Τομ και την είδε φάνηκε το που καρφώθηκε το βλέμμα του κατευθείαν εκεί ενώ δύσκολα ξεκολλούσε, εγώ νευρίασα ,και άρχισα να πετάω σποντες ενώ πήγα να ξεκινήσω φασαρία, η Στέλλα τότε με σκουντιξε ενώ όταν η Στέλλα πήγε να φέρει και το επόμενο πιάτο με φώναξε να τη βοηθήσω στην κουζίνα, εκεί μου είπε να συγκρατηθω γιατί χρειαζόμαστε τα χρήματα και ότι είναι ιδέα μου ότι την κοιτάζει.σε μια φάση μετά το φαγητό ο Τομ φάνηκε να μην εσθανεται καλά και είπε ότι δεν είναι καλά ενώ μόλις σηκώθηκε με το ζόρι απ' την καρέκλα έπεσε κάτω εμείς τρέξαμε να τον βοηθήσουμε, εγώ πήγα να καλέσω ασθενοφόρο αλλά εκείνος μου έδωσε το τηλέφωνο του να πάρω τον γιατρό του ενώ έβγαλε απ' την τσέπη και πήρε ένα χάπι, ενώ η Στέλλα τον βοήθησε να το πάρει βοηθώντας τον να μηνει καθηστως κάτω .τελικά σε λίγο ο γιατρός ήρθε ενώ ο Τομ ήταν ήδη καλύτερα μας είπε να μην ανησυχούμε πριν έρθει ο γιατρός είναι μια κρίση και θα περάσει ενώ είπε ότι έχει ένα πρόβλημα με την καρδιά όχι σοβαρό. όταν ήρθε ο γιατρός είπε σε μένα ιδιαίτερος ότι η κατάσταση του εδώ και χρόνια είναι σοβαρή και ότι δεν έχει πόλους μήνες ζωής για αυτό ήρθε στο χωριό να δει τους δικούς του ,αυτό είναι αλήθεια πως δεν το περίμενα.σε μια φάση όπως μιλούσα με το γιατρό είδα όπως ο Τομ ήταν καθιστως στον καναπέ και είχε λίγο ηρεμησει η Στέλλα είχε πάει μπροστά του έσκυψε φέρνοντας τα στήθη της μπροστά στη μούρη του και του επερνε την πίεση με το πιεσόμετρο ,είχε τελειώσει νοσηλεύτρια αλλά θα τον έκανε χειρότερα με αυτή την κίνηση ,τότε την πήρα πιο κει και της είπα- τι κάνεις ο άνθρωπος είναι καρδιακός θέλεις να τον στήλεις μια ώρα αρχιτερα ; -σιγά τι θα τον στηλώ νοσηλεύτρια είμαι ,ξέρω την πίεση του πήρα λες να είμαι άσχετη ;ηρέμησε με την παρανοϊκη ζήλια σου . -έτσι όπως ντύθηκες θα τον στήλεις , -σιγά γίνεσαι παρανοϊκός,ο άνθρωπος έχει πρόβλημα,σιγά να μην είχε όρεξη να κοιτάει εμένα τέτοια ώρα,δεν είναι όλα σεξ στη ζωή ηρέμησε.αφου ο γιατρός έφυγε η Στέλλα έστρωσε στο ξενονα για τον Τομ και τον βοήθησε να πάει στο δωμάτιο.την άλλη μέρα μου είπε ότι στην κατάσταση που είναι καλύτερα να τον φιλοξενήσουμε οι δικοί του είναι μεγάλη ανθρωποι δεν θα μπορούν να τον βοηθήσουν και το σπίτι τους είναι και μικρό και πολύ παλιό .εγώ με τα πολλά συμφώνησα .την επόμενη το πρωί θα έφευγα για δουλειά η Στέλλα μου ετοίμασε ωσ συνήθως πρωινό και πήγαινε και κάτι ελαφρή στον Τομ ,όταν πήγα στην κουζίνα την είδα πλάτη όπως έφευγε με το δίσκο και δεν την πρόσεξα εντάξει φορούσε ένα σορτσάκι και από πάνω μια μπλούζα τιραντα,όταν γύρισε στην κουζίνα και την είδα από μπροστά έπαθα σοκ πάλι τα βυζιά της τα μισά έξω της είπα να συμμορφωθεί και να μην κυκλοφορεί έτσι έξω γιατί θα πάει μια ώρα αρχιτερα ο άνθρωπος ,δεν του έμεναν πολύ μήνες ζωής της είπα ,αυτή μου είπε πως είμαι υπερβολικός και της είπα εγώ δεν χρειάζεται να του πηγαίνει και φαγητό συνέχεια δεν κάνει να τρώει πολυ στην κατάσταση του ,αυτή μου είπε ότι είναι νοσηλεύτρια και ξέρει τι να του δώσει ενώ πρέπει να τον φροντίσουμε όσο μπορούμε μήπως μας θυμιθει τις τελευταίες ώρες και μας βάλει στη διαθήκη του και μας αφήσει και μας τίποτα .εγώ της είπα ντροπή κρίμα ο άνθρωπος. αυτή μου είπε -γιατί ντροπή ξάδερφος του είσαι δικαίουσε .εγώ έφυγα νευριασμένος ενώ δεν πίστευα πόσο αδίστακτη και φιλοχρηματη γυναίκα είχα παντρευτει.μια μέρα γύρισα νωρίτερα σπίτι κάνα δυωρο απ' τη δουλειά το σπίτι μέσα στην πένα ησυχία η Στέλλα δεν ήταν στην κουζίνα ούτε στην κρεβατοκάμαρα που πήγα να αφήσω τα ρούχα της δουλειάς, θα πήγε για ψώνια σκέφτηκα η Στέλλα ενώ ο Τομ θα κοιμόταν, όπως πήγα στην κουζίνα να δω τι έχει μαγειρέψει ενώ είχε τόσο ησυχία που μια από τις βρύσες η του μπάνιου η της κουζίνας έσταζε και ακούγονταν κάθε λίγο όπως ήμουν στην κουζίνα άκουσα κάτι σαν γουρλωμα σαν κάποιος να αναγουλιασε και κάνει εμετό η του έρχετε να κάνει .τότε μου έφυγε το ποτήρι που έβαλα νερό για να πιω ταράχτηκα και μου πέσε και εσπάσε,τότε μετά από λίγο είδα τη Στέλλα να βγαίνει απ' το δωμάτιο του Τομ ευτυχώς χωρίς ανοιχτό μπούστο φορούσε μια μπλούζα αμανηκη με κουμπιά μπροστά και ήταν όλα κλειστά μέχρι πάνω ευτυχώς συμμορφώθηκε είπα ενώ τι ρώτησα τι έγινε ενώ νόμιζα ότι έλειπε .ενώ αυτή μου είπε πάλι έσπασες ποτήρι;πρόσεχε πια λίγο. - τρόμαξα άκουσα θόρυβο σαν γουρλωμα ,η Στέλλα - τι;; α ναι ο Τομ στραβοκαταπιε και παραλίγο να πνίγει καλά που ήμουν κοντά τον άκουσα και ήξερα πως να τον βοηθήσω να ξεμπουκωσει .μετά απο μια εβδομάδα η Στέλλα μου είπε ότι πρέπει οπωσδήποτε να κάτσουμε κι άλλο στο χωριό και να μετακομίσουμε όχι μεθαύριο αλλά την άλλη βδομάδα, μιας και ο Τομ είναι χάλια δεν μπορούμε να τον αφήσουμε αβοήθητο, έτσι κι αλλιώς την άλλη εβδομάδα έφευγε ξανά για Αμερική.
 
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Εγώ τώρα δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω , εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;θα φεύγατε η θα μένατε να βοηθήσετε τον ξάδερφο σας;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Φιλε,προσεχε τα γουρουνια. Πατουζωνουν,παντρεμενες γυναικες μικροτσουτσουνων
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Εγώ τώρα δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω , εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;θα φεύγατε η θα μένατε να βοηθήσετε τον ξάδερφο σας;

θα πατε και οι τρεις διακοπες στο καμπινγκ να συνελθει
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Προβλέπω 350 σελίδες το θεματάκι.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ωραιο στορυ :wink: πρεπει να γινεις σεναριογραφος σε τσοντες
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Εγώ τώρα δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω , εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;θα φεύγατε η θα μένατε να βοηθήσετε τον ξάδερφο σας;

Πήγαινε στο δωμάτιο του Τομ και πες του με μελισταλαχτο ύφος:
« Ρε Τομ, ξέρεις τι μου θυμίζει το όνομα σου?»
«Τι ξάδελφε?» θα σου απαντήσει αυτός με βαριά αμερικανική προφορά.
«Τομ ...νι της μάνας σου, αυτό μου θυμίζει» θα του πεις εσυ.
Ε, αν δεν χαμπαριασει και εξακολουθησει να μένει μαζί σας τότε έχεις πρόβλημα....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.228
Κριτικές
90
Like
32.284
Πόντοι
24.700
Καλά... Τα ξαδέρφια όλων είναι μετανάστες στις Η.Π.Α;

Κανείς δεν έχει ξάδελφο από την Αυστραλία; Ή έστω τον Καναδά;
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
5
Like
489
Πόντοι
301
Πέρασε η Κυριακή και ο ξάδερφος ακόμη να γαμήσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom