Νέα

Ο Προδομενος Μαλακας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Κάτω απο τις τρίχες έχει μούσκουλα ρε, μη τον βλέπετε έτσι
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
αυτοι που πρεπει ξερουν ποιος ειμαι ρε μπαγκλαμα.
δεν ειπα ποτε οτι σε γαμαγανε.
Παράθεση από: UkrainianFucker στις σήμερα στις 14:20
Στον παρελθόν μαλακιές εγιναν.....αλλα μπινές σαν το μαλακισμένο Δημητράκη δεν ξαναγίνωνται....αλλωστε τα έμαθα εξ απορρήτων μεσω τα οργια του στο σκάφος...χαχα....

εχουμε μαθει και εμεις πολλα
μικρος ο κοσμος Δημητρακη...----------------Ε,Αφου ΔΕΝ ΜΕ ΓΑΜΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΟ ΣΚΑΦΟς ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΧΕΤΑΙ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ?ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΙΝΑΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ FACEBOOK!Παλι  ΞΕΦΤΗΛΙΣΤΗΚΕς!Οσο για τη Φυλης καταλαβα σκεφτεσαι το 20αρικο αφου εισαι σαν ολους που γραφουν εδω μεσα οτι ειναι πλουσιοι.------Καπως ετσι θα παει ο Προδωμενος φυλακη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • prisoner_prodomenos.jpg
    prisoner_prodomenos.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 26
  • prisoner_prodomenos2.jpg
    prisoner_prodomenos2.jpg
    187,5 KB · Εμφανίσεις: 18

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΔΟΜΕΝΕ ΤΗ ΓΑΜΙΣΕς Ο Ιωσηφ τα πηρε στο ΚΡΑΝΙΟ και κοιτα που ετοιμαζει ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ γ'αυτα που λες για αυτον :2funny:     εδω και εδω  ΟΠΟΤΕ ΤΗ  :knockinb:! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Παλι φυλακη σε βλεπω :2funny: :2funny:
στιν κριμέα σερίφης ρε μαλάκα....
αντε γαμισου ξεφτιλα..

αλλωστε τι καταγγελια..να κάνει..οτι γαμιέσε..
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
στιν κριμέα σερίφης ρε μαλάκα....
αντε γαμισου ξεφτιλα..

αλλωστε τι καταγγελια..να κάνει..οτι γαμιέσε..
ξέχασα και τιν αλλη φορά που θα σε δώ Ελλάδα..θα σε σιγηρήσω κατάλληλα μπινέ..οσο για τον Μπλασκο γιατι τον αναφέρεις συνέχεια..δεν νομίζω να έχει σχέσεις ιδιαίτερες μαζί σου??? οποτε κοιτά να μαζεψης τον κωλο σου και ασε με εμένα ..μπινέ...
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ξέχασα και τιν αλλη φορά που θα σε δώ Ελλάδα..θα σε σιγηρήσω κατάλληλα μπινέ..οσο για τον Μπλασκο γιατι τον αναφέρεις συνέχεια..δεν νομίζω να έχει σχέσεις ιδιαίτερες μαζί σου??? οποτε κοιτά να μαζεψης τον κωλο σου και ασε με εμένα ..μπινέ...
[/μπινε μονο να καρφωνης ξερεις αλλα θα σε κανονίσω πηγε σημα στη Χιλη και αλλου για σένα οπου χρειἀζετε να γίνεις ξεφτίλα...
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Μόλις είδα το video.
Ρε φίλε, για διασκεδαστή σε καλεσαν;
Δεν ξέρω τι γράφτηκε στα περιοδικά, πάντως όντως ακούγεται η φωνή της Σάσα Μπάστα.
Ναι μα ηταν εκει.Ο  :jerking:ο M 16 καμια φορα θα φαει κανα  :s&m_1: γιατι 'νταξει εμενα στ'αρχηδια μου με κατι τετοιους φουκαραδες  :2funny:!Αλλα οι επωνυμοι πολλες φορες δεν τα σηκωνουν αυτα.
στιν κριμέα σερίφης ρε μαλάκα....
αντε γαμισου ξεφτιλα..

αλλωστε τι καταγγελια..να κάνει..οτι γαμιέσε..
Οχι εστειλε την καταγγελια στους Σεριφιδες για αυτο εδω     ηδη ο Σεριφης εχει ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΛΟΓΟς ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΜΟ   Fla. Stat. § 784.048     κοιτα και Κριμαια να εισαι μπορεις να μεινεις μεχρι 3 μηνες.Ελλαδα δεν μπορεις να πας γιατι χρωστας και θα σε πανε Κορυδαλο :2funny:Οποτε Φλωριντα θα γυρισεις και θα σε περιμενει στ'αεροδρομιο αυτο το αυτοκινητο :2funny: :2funny:ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ FELLON .Ο Σεριφης μπορει να σου κωψει τη συνταξη οποτε τι θα τρως στην Ουκρανια?  :shit:
 

Συνημμένα

  • prisoner_prodomenos2.jpg
    prisoner_prodomenos2.jpg
    187,5 KB · Εμφανίσεις: 20

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Αν μου επιτρέπεται φυσικά καί με το συγγνώμην δηλαδης. Εμας όλους τους υπόλοιπους που ψάχνουμε εδώ μπας καί βρούμε κανα μουνί της προκοπής, τι μας ενδιαφέρει η βιογραφία του κυρίου " προδομένου μαλάκα " ?  Admin , τελικά ΔΕΝ υπάρχει σε αυτό το SITE? Καί  πάλι με το μπαρδόν. SERAPIS.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αν μου επιτρέπεται φυσικά καί με το συγγνώμην δηλαδης. Εμας όλους τους υπόλοιπους που ψάχνουμε εδώ μπας καί βρούμε κανα μουνί της προκοπής, τι μας ενδιαφέρει η βιογραφία του κυρίου " προδομένου μαλάκα " ?  Admin , τελικά ΔΕΝ υπάρχει σε αυτό το SITE? Καί  πάλι με το μπαρδόν. SERAPIS.
πως δεν μας ενδιαφερει τυπε
και πως θα δικασουμε χωρις αποδειξεις :grin:
 

mark lanegan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2011
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
O Dimitrakis29 Είναι καθυστερημένος.
Δεν υπάρχει κράτος Πρόνοιας εκεί στη Ρωσία?
δεν μπορεί ούτε να μιλήσει στα video,
στο κότερο τοv βαζαν να χοροπηδάει για να γελάνε.
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Μήτσο τρόμαξα να ξεχωρίσω το πουτσί από τ'αρχίδια... :S

Η επιστήμη έχει προχωρήσει πολύ σε αυτόν τοντομέα , ψάξου λίγο...
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Δημητράκη στα βιντεάκια του πορνομετανάστη μετρούσες και σε γούσταρα.Αλλα πώς σε κατάντησαν στο κότερο ρε φίλε!Αντί να γαμήσεις κανα μουνί γελούσαν με το λιλί σου;Τι κατάντια είνα αυτή για έναν μπουρδελιάρη ρε φίλε;Τουλάχιστον σε τσιμπούκωσε η Σάσα για το γέλιο που έριξε;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δημητράκη στα βιντεάκια του πορνομετανάστη μετρούσες και σε γούσταρα.Αλλα πώς σε κατάντησαν στο κότερο ρε φίλε!Αντί να γαμήσεις κανα μουνί γελούσαν με το λιλί σου;Τι κατάντια είνα αυτή για έναν μπουρδελιάρη ρε φίλε;Τουλάχιστον σε τσιμπούκωσε η Σάσα για το γέλιο που έριξε;
ποια ειναι η σασα τυπε?
 

Επισκέπτης
O Dimitrakis29 Είναι καθυστερημένος.
Δεν υπάρχει κράτος Πρόνοιας εκεί στη Ρωσία?
δεν μπορεί ούτε να μιλήσει στα video,
στο κότερο τοv βαζαν να χοροπηδάει για να γελάνε.
ετσι ακριβως φιλε.
οπως τα λες.ο τυπος ειναι πολυ καθυστερημενος και αναπηρος εγκεφαλικα.
τι περιμενεις απο ενα καμμενο σκουπιδι που τον ταιζει η μαμα του μια ζωη? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δημητράκη στα βιντεάκια του πορνομετανάστη μετρούσες και σε γούσταρα.Αλλα πώς σε κατάντησαν στο κότερο ρε φίλε!Αντί να γαμήσεις κανα μουνί γελούσαν με το λιλί σου;Τι κατάντια είνα αυτή για έναν μπουρδελιάρη ρε φίλε;Τουλάχιστον σε τσιμπούκωσε η Σάσα για το γέλιο που έριξε;
τον ειχανε για να γελανε τον μαλακα.ηταν το πουτανακι των γαμημενων πλουσιοπαιδων :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε Μήτσο τρόμαξα να ξεχωρίσω το πουτσί από τ'αρχίδια... :S

Η επιστήμη έχει προχωρήσει πολύ σε αυτόν τοντομέα , ψάξου λίγο...
ειναι ελλεεινα μικροσποπικο αυτο το πραμα που μας δειχνει ο μαλακοκαμμενος στο βιντεο στο κοτερο. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom