Νέα

Ο Προδομενος Μαλακας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Αφου εισαι στη Κριμαια γιατι καθεσαι και γραφεις σε μας? :think:Γιατι τα'χεις παιξει? :think:δηλαδη εισαι με την αγαπημενη σου και καθεσαι και ασχολεισε μαζι μας?Στον υπνο σου.Εσυ επειδη ολο  :jerking: λες θα παμε Μπουρδελοτσαρκα και θα με κερασεις ενα  :knockinb: στη Φυλης :2funny:σου επιτρεπω να με φωτογραφισεις στην Φυλης και στην εισοδο του Μπουρδελου και αν μας αφεισουν και στο σαλονι :2funny:και να την ανεβασεις σε οποιο σα'ι'τ θελεις. :2funny:

τι σχεση εχει αυτο αγαπουλα ?
το νιου σου ειναι μικρος ο κοσμος...
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
εχουμε μαθει και εμεις πολλα
μικρος ο κοσμος Δημητρακη...
Το οτι δεν με  :knockinb: σαν τον προδωμενο το ξερουν ολοι.Οσο για το σκαφος το τι εγινε το ξερουν ολοι.Καλο ειναι να μη λες παντος ειδεικα αν δεν ειναι αληθεια γιατι εκει ηταν ολο επωνυμοι και μην τσαντιστει κανενας και σε  :knockinb:Εμενα δεν με ενοχλουν αυτα που λες τα παιρνω στην πλακα ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΤΙΠΟΤΑ.Αλλα δεν μπορεις να ξερεις πως θα αντιδρασουν οι επωνυμες και οι επωνυμοι που ηταν στο σκαφος :think:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Το οτι δεν με  :knockinb: σαν τον προδωμενο το ξερουν ολοι.Οσο για το σκαφος το τι εγινε το ξερουν ολοι.Καλο ειναι να μη λες παντος ειδεικα αν δεν ειναι αληθεια γιατι εκει ηταν ολο επωνυμοι και μην τσαντιστει κανενας και σε  :knockinb:Εμενα δεν με ενοχλουν αυτα που λες τα παιρνω στην πλακα ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΤΙΠΟΤΑ.Αλλα δεν μπορεις να ξερεις πως θα αντιδρασουν οι επωνυμες και οι επωνυμοι που ηταν στο σκαφος :think:

σου ειπε κανενας οτι εγω ειμαι ανωνυμος?

τελευταια φορα...
μικρος ο κοσμος.
καλη συνεχεια.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
σου ειπε κανενας οτι εγω ειμαι ανωνυμος?

τελευταια φορα...
μικρος ο κοσμος.
καλη συνεχεια.
Ε,τοτε πες μας ποιος εισαι?Δε βαρεθηκες να τρως ταπες?Πιστευω ειναι πολυ σοβαρο να λες :think: για το Χαρη και την παρεα του.Ολοι ξερουνε οτι πανε με γυναικες και δεν εχουν ομοφυλοφιλικες τασεις.Εμενα δε με νοιαζει κανω τη πλακα μου με σας τους Αγαμητους αλλα δεν ξερεις οι Επωνυμοι πως θα αντιδρασουν?.Αν ειχε γινει τιποτα τετοιο στο πλοιο ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ :2funny:Οπως γραψανε σχετικα με τη Σασσα Μπαστα οτι ηταν καλεσμενη.Για μενα γραφε οτι θες δεν εχω προβλημα :2funny:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Ε,τοτε πες μας ποιος εισαι?Δε βαρεθηκες να τρως ταπες?Πιστευω ειναι πολυ σοβαρο να λες :think: για το Χαρη και την παρεα του.Ολοι ξερουνε οτι πανε με γυναικες και δεν εχουν ομοφυλοφιλικες τασεις.Εμενα δε με νοιαζει κανω τη πλακα μου με σας τους Αγαμητους αλλα δεν ξερεις οι Επωνυμοι πως θα αντιδρασουν?.Αν ειχε γινει τιποτα τετοιο στο πλοιο ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ :2funny:Οπως γραψανε σχετικα με τη Σασσα Μπαστα οτι ηταν καλεσμενη.Για μενα γραφε οτι θες δεν εχω προβλημα :2funny:

αυτοι που πρεπει ξερουν ποιος ειμαι ρε μπαγκλαμα.
δεν ειπα ποτε οτι σε γαμαγανε.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
δημητρακη μη μασας :rockon:

εμεις ειμαστε μαζι σου κι οχι με την καθε μουλωχτη γλοιωδη λιμουρα που προσπαθει να αμαυρωσει το ονομα σου :rockon:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Είναι δύο οι ουκρανολόγοι. Ο μπλάσκος με φιλορωσικό προσανατολισμό και ο προδομένος με φιλοαμερικάνικο.
Πιστή μεταφορά του πολιτικού σκηνικού.

Χαχα! Ο Μπλάσκος είναι ο Γιανουκόβιτς;
 

Vassily

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
δημητρακη μη μασας :rockon:

εμεις ειμαστε μαζι σου κι οχι με την καθε μουλωχτη γλοιωδη λιμουρα που προσπαθει να αμαυρωσει το ονομα σου :rockon:
Ποιό ονομα???? του καθυστερημένου ανώμαλου?????? που κατα τύχη ξέφυγε απο το Νταού Πεντέλης....χαχα.!!!που το εχουν εξορισμένο εκεί για να μην τους κάνει ρεζίλη τιν οικογένεια του Ελλάδα??? Επειδή με μένα αρχίσε και εχει μανία με τις φυλακές τον ξεσκεπάζω τον ηλίθιο..καθε τι που εγραφα ανάφερονταν στο παρελθόν μου που εξήγησα να μήν ασχολήτε 1-2 φορες, ὀποτε τι αλλο μένει τον μαλάκα να κάνω 37 χρονώ και τον τρέφει η μάνα του τον ηλίθιο...Υιτας βλάξ και καθυστερημένο είναι..
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Μόλις είδα το video.
Ρε φίλε, για διασκεδαστή σε καλεσαν;
Δεν ξέρω τι γράφτηκε στα περιοδικά, πάντως όντως ακούγεται η φωνή της Σάσα Μπάστα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.192
Like
1.211
Πόντοι
266
Ποιό ονομα???? του καθυστερημένου ανώμαλου?????? που κατα τύχη ξέφυγε απο το Νταού Πεντέλης....χαχα.!!!που το εχουν εξορισμένο εκεί για να μην τους κάνει ρεζίλη τιν οικογένεια του Ελλάδα??? Επειδή με μένα αρχίσε και εχει μανία με τις φυλακές τον ξεσκεπάζω τον ηλίθιο..καθε τι που εγραφα ανάφερονταν στο παρελθόν μου που εξήγησα να μήν ασχολήτε 1-2 φορες, ὀποτε τι αλλο μένει τον μαλάκα να κάνω 37 χρονώ και τον τρέφει η μάνα του τον ηλίθιο...Υιτας βλάξ και καθυστερημένο είναι..
ναι αλλα εχει 5 οικοδομες
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Ρε αυτός στο άβαταρ σου ποιος είναι ?

Μικ Τζάγκερ από τους Rolling Stones ..

URL]]
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.192
Like
1.211
Πόντοι
266
ΠΡΟΔΟΜΕΝΕ ΤΗ ΓΑΜΙΣΕς Ο Ιωσηφ τα πηρε στο ΚΡΑΝΙΟ και κοιτα που ετοιμαζει ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ γ'αυτα που λες για αυτον :2funny:     εδω και εδω  ΟΠΟΤΕ ΤΗ  :knockinb:! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Παλι φυλακη σε βλεπω :2funny: :2funny:
δημητρακη αυτη την κορμαρα πως την διατηρεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom