Νέα

Ο ορισμος του "αγαπουλη. ..σαλιαρη κτλ"...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Να ξερεις ο καθε αγαπουλης ξέρει τι του γίνεται η καυλα του ειναι οταν την ΠΑΤΑΕΙ κ γινεται σκουπιδι ψυχολογικά πες το μαζοχισμο.
......
Βαλε στην ιδια κατηγορια ομως κ αυτούς που νομιζουν οτι η γκομενα τους καθεται χωρις λογο πχ δουλειά γνωριμίες εφε......καποτε ηταν το αμαξι.
...
Το είδος του άντρα που εχει αποβάλει καθε συναίσθημα στα πλαίσια του δυνατού δεν την πατα ποτε όμως αν τον ρωτήσεις θα γούσταρε  πολύ να το ζήσει εστω μια φορά.
.......
Κλείνοντας για αυτους που λενε αποκλειστικά μονο πηδημα στα μπουρδελα. .
Καταριπτεται για 1 λογο.
Προσωπικά δεν εχω καμια ανάμνηση που να θυμάμαι πολυ έντονα με πουτανα η call girl αν εξαιρέσεις τις καυλες μετα για επανάληψη σε βαθος χρόνου δεν θυμαμαι τίποτα.
Με γκόμενες ομως θυμαμαι αρκετά αυτη ειναι η διαφορα για μενα.
Μπορεί  η καυλα της στιγμής να ηταν αξεπέραστη την στιγμή  π έγινε αλλα καμια αξία στο χρονο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
υπαρχει διαφορα καποιος μπορει να εχει καποια αναμνηση απο γαμησι σε μπουρδελλο εγω θεωρω οτι η προσωπικοτητα και ο χαρακτηρας μετραει πολυ αν θα γινεις αγαπουλης στις πουτανες η και στις  γκομενες  το καλυτερο ειναι να γαμας και στις  δυο κατηγοριες 
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Αν κι έχω σοβαρή εργασία σε άλλα θρεντ θα σεβαστώ την προσπάθειά σου (χιούμορ) να με διακόψεις και θα σου απαντήσω.
Απλώς δεν μου αρέσει πως λειτουργούν και σκέφτονται.
Αυτό περί θαυμασμού είναι ψευδές και λέγεται όταν δεν θέλουμε να φάμε άλλο πρεσάρισμα χωρίς να λέω φυσικά ότι είσαι αγαπούλης.
Κοινώς δήθεν τάχα ότι αφού μας μιλάτε, μας γουστάρετε.

Υπάρχει και η αηδία όμως...
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Το είδος του άντρα που εχει αποβάλει καθε συναίσθημα στα πλαίσια του δυνατού δεν την πατα ποτε όμως αν τον ρωτήσεις θα γούσταρε  πολύ να το ζήσει εστω μια φορά.
.......

Σαφώς και είναι έτσι. Εγώ ας πούμε είμαι έτσι, όχι επειδή είμαι κανένας σούπερ γκόμενος και μαλακίες
αλλά επειδή έχω την ικανότητα να αντιλαμβάνομαι κάποια πράγματα για τις γυναίκες λόγω εμπειρίας.
Εμπειρίας που έρχεται μόνο με προσπάθεια και ανάλυση των καταστάσεων όπως και χαστουκιών.

Θα στο πω απλά και δέξου το.
Αν μια γκόμενα γουστάρει  ή ξέρεις να φερθείς, όλα καλά.

Αν δεν σε θέλει, θα φύγει (δεν λέμε για ναζάκια αλλά για γνήσια δρομολογημένη φευγούλα).
Εκεί ο άνδρας κι όχι οι χτικιάρες απομιμήσεις ανδρείκελων, οφείλουν να βάλουν στο μυαλό τους...το τέλος.

Το παραμύθι δεν έχει θέση στην ζωή τους και σχεδόν άμεσα προχωρούν μιας που όσο κι αν στενοχωρηθούν
ο εγκέφαλος δίνει σήμα που οφείλουμε να δούμε και μας λέει:
"μαλάκα δεν ήταν αυτή η ιδανική που νόμιζες όταν καψουρεύτηκες, προχώρα μαλάκα".

Δεν είναι σκληρό, ούτε κι ισοπεδωτικό. Είναι η αλήθεια.
Για ποιον λόγο όταν χτυπάει κάποιος, μαζευόμαστε όλοι και κοιτάμε αλλά κανείς δεν κάνει τίποτα;
διότι περιμένουν τον διασώστη.

Τέρμα ο διασώστης λοιπόν, εμείς είμαστε οι διασώστες μας. Άμεσα και στην πόρτα μας!

Και για πολλές φορές...όχι για μία!

 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
4
Πόντοι
16
Σαφώς και είναι έτσι. Εγώ ας πούμε είμαι έτσι, όχι επειδή είμαι κανένας σούπερ γκόμενος και μαλακίες
αλλά επειδή έχω την ικανότητα να αντιλαμβάνομαι κάποια πράγματα για τις γυναίκες λόγω εμπειρίας.
Εμπειρίας που έρχεται μόνο με προσπάθεια και ανάλυση των καταστάσεων όπως και χαστουκιών.

Θα στο πω απλά και δέξου το.
Αν μια γκόμενα γουστάρει  ή ξέρεις να φερθείς, όλα καλά.

Αν δεν σε θέλει, θα φύγει (δεν λέμε για ναζάκια αλλά για γνήσια δρομολογημένη φευγούλα).
Εκεί ο άνδρας κι όχι οι χτικιάρες απομιμήσεις ανδρείκελων, οφείλουν να βάλουν στο μυαλό τους...το τέλος.

Το παραμύθι δεν έχει θέση στην ζωή τους και σχεδόν άμεσα προχωρούν μιας που όσο κι αν στενοχωρηθούν
ο εγκέφαλος δίνει σήμα που οφείλουμε να δούμε και μας λέει:
"μαλάκα δεν ήταν αυτή η ιδανική που νόμιζες όταν καψουρεύτηκες, προχώρα μαλάκα".

Δεν είναι σκληρό, ούτε κι ισοπεδωτικό. Είναι η αλήθεια.
Για ποιον λόγο όταν χτυπάει κάποιος, μαζευόμαστε όλοι και κοιτάμε αλλά κανείς δεν κάνει τίποτα;
διότι περιμένουν τον διασώστη.

Τέρμα ο διασώστης λοιπόν, εμείς είμαστε οι διασώστες μας. Άμεσα και στην πόρτα μας!

Και για πολλές φορές...όχι για μία!

Ρε πουστη Gauntlet οταν ξεκινησα να σε διαβαζω ελεγα ''αλλος ενας ψευτομαλακας στο μπου που γραφει παραμυθια'' αλλα μετα απο τα τελευταια 5-10 ποστ που ειδα εδω και στον νομο του πικερ σε παραδαχομαι απλα και μονο γιατι καταλαβαινω οτι εχεις εμπειρια στο θεμα και δεν εισαι δηθεν. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom