Νέα

Ο ορισμος του "αγαπουλη. ..σαλιαρη κτλ"...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
9 μέλη και 18 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Έτσι δεν πάμε πουθενά, που είναι οι αγαπούληδες να παρέμβουν;

πάλι στην σιωπή θα την βγάλουν δια της γνωστής κομμουνιστικής παπιομεθόδου;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Λυπάμαι, έχετε κριθεί ως ανεπίδεκτοι μαθήσεως οι περισσότεροι και σιγά μην κάτσω να ψάξω ποιος ενδιαφέρεται.
Εξάλλου τρολάρεις, δεν σε νοιάζει το γκομενοκυνήγι.

Μην νομίζεις όμως κι ότι είναι κάτι σημαντικό. Απλώς ευχάριστη απόδραση από την καθημερινότητα.
Όπως δηλαδή όλα τα χόμπυ.


kaneis lathos file moy me noiazei
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Γράφεις στο τσατ κι αυτό δείχνει ότι έχεις βρει καταφύγιο μέσα στους τσακωμούς.

Δεν μου αρέσεις.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Gaunlet καινουργιος?? δε σε χω ξαναδει...
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Ήμουν στα θεμέλια κι έβαζα τις νάρκες.
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Σε έβλεπα αραιά που και που σε ποστ σε καλές και κακές στιγμές.
Μετά εξαφανίστηκες νομίζω αλλά όλοι/όλες έτσι κάνουμε αλλιώς θα γινόμασταν Μπολντότυποι.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Τυπε Gauntlet, εισαι υπερτατος Θεος...
Σε βαζω στο ιδιο επιπεδο με "Αγιο", "Πυραυλο" κλπ.

Full Respect!

:hi:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

(Παιδια, αν και μαλλον το ξερετε ηδη, το σαιτ υπολειτουργει.
Εδω και ωρες...)
 

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
   :wanker:....

Αλλο να αισθανεται καλύτερα απο τ ναχε ενα κοιλαρα 50αρη βρωμιαρη απο εναν ωραιο καθαρο 25αρη πχ κ αλλο η χημεια.

Λίγο ρατσιστικό μου ακούγεται....
Θα μπορούσε να έιναι "25άρης κοιλαράς, βρωμιάρης κ 50άρης καθαρός κ ωραίος"
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης θα μπορούσε να είναι 25άρης ωραίος αλλά βρωμιάρης και 50άρης καθαρός αλλά κοιλαράς.
Κάτι κολλήματα που τρώτε μερικοί...

εδώ τοποθετούμε την αλήθεια στον θρόνο κι εσύ κοιτάς αν ο θρόνος έχει ενσωματωμένη χέστρα.
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Η αγαπουλίαση έχει τον δικό της μοναχικό δρόμο.
Ο αγαπούλης αρχικά εισέρχεται στο μαγαζί και με περιμετρική κίνηση καταγράφει πόσοι είναι στο σαλόνι.
Δεν του αρέσει η πολυκοσμία διότι αν του αρέσει η πουτάνα θέλει να κάνει τα σκερτσοναζάκια του.
Στην περίπτωση που του αρέσει η πουτάνα για αγκαλίτσες και λογάκια, ο αγαπούλης στέκεται με ευλάβεια
μπροστά στην υπηρεσία και της μιλά σαν να απευθύνεται σε κάποιον κορυφαίο επιστήμονα.
Επιδιώκει άριστη σχέση με την υπηρεσία όχι για να την κερδίσει και να περνά καλύτερα
αλλά για να την έχει εύκαιρη έτσι ώστε να μαθαίνει τα νέα της πουτάνας.
Της κάνει και δωράκια. Αυτό που το βάζετε; πως θα έχει τσάμπα πλοκή στην παραμύθα του;

ανυπομονεί λοιπόν σφίγγοντας (κρυφά) τα δόντια του για το πότε θα ξεπροβάλλει η πουτάνα γνωστή ως μωράκι
μωρουλίνι, χαζούλα, αγαπούλα, γλυκούλα κτλ. Επίσης την αποκαλεί με τροποποιημένες χαριτωμενιές
του ονόματός της. Η Κατερίνα μπορεί να γίνει Κέιτ, η Ελένη μπορεί να γίνει Ένη, η Μαρία μπορεί να γίνει Ρία κτλ.
Πρόκειται για την τάση του αγαπούλη να δώσει σάρκα και οστά στο παραμύθι του και να ξεκινήσει τον γολγοθά του.
Δεδομένου δηλαδή ότι ο αγαπούλης είναι κι εγωιστής, προτιμά να φωνάζει την πουτάνα με κάποια "ιδιότητα"
ή με κάποιο χαιδευτικό κτλ διότι μόνο έτσι θα υποδηλώσει την μοναδικότητά της στο σακατεμένο μυαλό του.
Γα τον αγαπούλη, αυτό μετρά πολύ κι έτσι θα βρεθεί στον προθάλαμο για το "σώσιμο"!!!
Πρέπει να την σώσει ή τουλάχιστον να την προστατέψει...αυτήν, το παιδί της, την γιαγιά της, τον μπατζανάκη της κτλ.
Η αρχή της μοναδικότητας είναι προ των πυλών, ξεκινά και καταλήγει στο "σώσιμο"!!!
Οι έρωτες κι οι μαλακίες είναι απλά ο καλομαγειρεμένος αλατισμένος πουρές που συνοδεύει το φιλετάκι.

Υ.Γ Γιατί δεν μπορώ να ποστάρω επόμενο χωρίς να σβήσει το προηγούμενο;

για να μην ανανεώνω το θρεντ...έτσι;
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Η αγαπουλίαση έχει τον δικό της μοναχικό δρόμο.
Ο αγαπούλης αρχικά εισέρχεται στο μαγαζί και με περιμετρική κίνηση καταγράφει πόσοι είναι στο σαλόνι.
Δεν του αρέσει η πολυκοσμία διότι αν του αρέσει η πουτάνα θέλει να κάνει τα σκερτσοναζάκια του.
Στην περίπτωση που του αρέσει η πουτάνα για αγκαλίτσες και λογάκια, ο αγαπούλης στέκεται με ευλάβεια
μπροστά στην υπηρεσία και της μιλά σαν να απευθύνεται σε κάποιον κορυφαίο επιστήμονα.
Επιδιώκει άριστη σχέση με την υπηρεσία όχι για να την κερδίσει και να περνά καλύτερα
αλλά για να την έχει εύκαιρη έτσι ώστε να μαθαίνει τα νέα της πουτάνας.
Της κάνει και δωράκια. Αυτό που το βάζετε; πως θα έχει τσάμπα πλοκή στην παραμύθα του;

ανυπομονεί λοιπόν σφίγγοντας (κρυφά) τα δόντια του για το πότε θα ξεπροβάλλει η πουτάνα γνωστή ως μωράκι
μωρουλίνι, χαζούλα, αγαπούλα, γλυκούλα κτλ. Επίσης την αποκαλεί με τροποποιημένες χαριτωμενιές
του ονόματός της. Η Κατερίνα μπορεί να γίνει Κέιτ, η Ελένη μπορεί να γίνει Ένη, η Μαρία μπορεί να γίνει Ρία κτλ.
Πρόκειται για την τάση του αγαπούλη να δώσει σάρκα και οστά στο παραμύθι του και να ξεκινήσει τον γολγοθά του.
Δεδομένου δηλαδή ότι ο αγαπούλης είναι κι εγωιστής, προτιμά να φωνάζει την πουτάνα με κάποια "ιδιότητα"
ή με κάποιο χαιδευτικό κτλ διότι μόνο έτσι θα υποδηλώσει την μοναδικότητά της στο σακατεμένο μυαλό του.
Γα τον αγαπούλη, αυτό μετρά πολύ κι έτσι θα βρεθεί στον προθάλαμο για το "σώσιμο"!!!
Πρέπει να την σώσει ή τουλάχιστον να την προστατέψει...αυτήν, το παιδί της, την γιαγιά της, τον μπατζανάκη της κτλ.
Η αρχή της μοναδικότητας είναι προ των πυλών, ξεκινά και καταλήγει στο "σώσιμο"!!!
Οι έρωτες κι οι μαλακίες είναι απλά ο καλομαγειρεμένος αλατισμένος πουρές που συνοδεύει το φιλετάκι.

Υ.Γ Γιατί δεν μπορώ να ποστάρω επόμενο χωρίς να σβήσει το προηγούμενο;

για να μην ανανεώνω το θρεντ...έτσι;
Κι όταν η πολυπόθητη πουτάνα, όταν το υποκείμενο λατρείας βγει στο σαλόνι, ο αγαπούλης χαμογελά
με έναν πολύ χαρακτηριστικό τρόπο, στ'αυτιά του ακούγεται η μουσική από το dirty dancing και φαντάζεται τον εαυτό του
ως πρωταγωνιστή στο top gun. Σηκώνεται αργά-αργά από την ποτισμένη με οσμές αδρεναλίνης καρέκλα
η οποία τον έχει σιχαθεί (διότι μέχρι κι αυτή προσβάλλει) και πλησιάζει την πουτάνα για μαλακόλογα.
Αλλιώς κάθεται μέχρι να του έρθει αυτή (μύρισε χρήμα η αλεπού) παριστάνοντας τον σκληρό μπήχτη
σε ένα ρολάκι-παντελόνι που του'ρχεται πολύ κοντό.

Ο αγαπούλης έλκεται από τις κινήσεις της πουτάνας τις οποίες και μεταφράζει κατά το δοκούν.
Για τον αγαπούλη, η πουτάνα ότι κι αν κάνει είναι ναζάκι. Μα κι αν δεν είναι, αυτός πιστεύει ότι τον βλέπει αλλιώς
ή ότι αποτελεί μια διαφορετική περίπτωση η όλη φάση.
Ο αγαπούλης είναι σίγουρος ότι η πουτάνα τον βλέπει διαφορετικά διότι π.χ χθες που είχε τσίμπλες
από πιθανόν ξεραμένα χύσια, ανοιγόκλεισε 2μιση φορές τα ματάκια της αλλά ποιος τις γαμά τις τσίμπλες;
ματάκι του έκανε μωρέ!
Άχου τον αγαπούλη...κατουρήθηκε από την χαρά του. Χώρια που το τέταρτο γαμοεπιφώνημα που της ξέφυγε
ήταν αληθινό και δεν θέλει να το παραδεχτεί το "μωράκι". Πάλι το γάντζωσε το πουτανάκι ο δερβισόμαγκας λέμε.

Στο δωμάτιο ο αγαπούλης αγχώνεται και έχει φτιάξει ολόκληρα σενάρια.
Εκδοχές για κάθε περίσταση, παραμέτρους και αναλύσεις που κάνουν τους στρατηγούς στον πόλεμο του Περσικού
να μοιάζουν με μαθητούδια. Και πληρώνει για να τα κάνει μακέτα...αν χρειαστεί μάλιστα, χωρίς καν να γαμήσει.
Πολλές φορές ο αγαπούλης δεν γαμάει την πουτάνα αλλά μιλάει με την πουτάνα πληρώνοντας επισκέψεις (πληθυντικός)
ή απλά πολύ παραπάνω. Αυτό είναι και το μεγαλύτερο λάθος του. Ποτέ δεν μιλάμε με την πουτάνα στο δωμάτιο.
Της αφαιρούμε την πουτανοιδιότητα και την καθιστούμε άχρηστη. Πιστέψτε με ότι αυτό δεν αρέσει καθόλου
στις πουτάνες όσο σωματικά ξεκούραστο κι αν είναι. Αλλα και πως θα την σώσει ο αγαπούλης;

γιατί όμως θέλει να την σώσει;

αρχικά διότι τα έχει κάνει σκατά με όλες τις γκόμενες που γνώρισε (ή που δεν γνώρισε).
Ο πρώτος ήταν πάντα αυτός που φερόταν καλά. Που καθόταν με τους φίλους του και ανέλυε ότι έγινε αυτό
εκείνο και τ'αλλο κι έτσι κι αλλιώς και τελικά τον "ήπιε" από την γκόμενα.
Το ότι οι Βαλκάνιες γκόμενες γυρεύουν τον βασανιστή τους είναι αλήθεια αλλά ας μην ψάχνουμε την λύση
σε μια φράση. Απλώς είναι βαρετός για τις γκόμενες ο πρώτος διότι τους ζαλίζει το μουνί
με ένα κάρο υπαρξιακές μαλακίες. Είναι αναμενόμενος και τον βαριούνται.
Οι περισσότεροι άνδρες νομίζουν ότι αν είναι σωστοί κ εντάξει στις υποχρεώσεις/δικαιώματά τους
θα κρατήσουν την γκόμενα πλάι τους. Απατώνται οικτρά.
Έτσι λοιπόν αυτό το είδος ανδρών όταν αποτύχει κάποιες φορές, ευνουχίζεται και στρέφεται στις πουτάνες
για να βρει την συναισθηματική δικαίωση καλύπτωντας τον γαμοεγωισμό του.
Και πολλές φορές...καταντά αγαπούλης!
Όσον αφορά τον δεύτερο...πρώτα περπατάμε και μετά πετάμε. Που πάει αυτό το είδος μέσα στις πουτάνες
όταν δεν ξέρει τι σχήμα έχει το μουνί. Αυτοί κι αν καταντούν αγαπούληδες!

Τελικά όμως ο αγαπούλης θέλει να σώσει την πουτάνα για να πάρει το βραβείο.
Για τον αποτυχημένο απόκληρο της κοινωνίας (δηλαδή για τον αγαπούλη) το να σέρνει δίπλα του μια πουτάνα
(την οποία εκτρέφει με χρυσό) που τη γαμάνε όλοι αν πληρώσουν, αποτελεί τιμή για να έχει να λέει
ότι μόνο με αυτόν έχει νταραβέρι ενώ με τους άλλους απλά γαμιέται.
Και το παρουσιάζει και καλά ως κάτι θέσφατο, ως κάτι μοναδικό σε αξία παριστάνοντας τον πρωτοποριακό
όσο όλοι οι άλλοι γελούν πίσω από τις πλάτες του.
Ο αγαπούλης πληρώνει για να αγοράσει χρόνο με την πουτάνα επειδή ξέρει ότι αλλιώς δεν μπορεί να τα καταφέρει
να κρατήσει επαφή με θηλυκό. Μέσω του χρόνου εκδηλώνει την πάθησή του, φανερώνει τα πρώτα συμπτώματα
και τελικά νοσεί. Η νόσος εκδηλώνεται μέσω της συμπεριφοράς του αγαπούλη που στο βάθος του τούνελ
κάνει το ίδιο λάθος που έκανε με τις γκόμενες. Καταντά βαρετός και μαλάκας αλλά επειδή πληρώνει "κασέρι"
νομίζει ότι αγόρασε την πουτάνα. Και κάπου εκεί εμφανίζεται η κτητικότητα που κάνει τον αγαπούλη να ωρύεται
την πουτάνα να τον διώχνει και εμένα να επιβεβαιώνομαι.  
Η αγαπουλίαση είναι βαριά νόσος και δυστυχώς θεραπεύεται δύσκολα...αν θεραπεύεται δηλαδή!
Ίσως τελικά όσο ασχολήθηκα εγώ με τους αγαπούληδες, να μην ασχολήθηκε κανείς.
Τους το χρωστάω ως χάρη όμως μιας που αν δεν ήταν αυτοί, τι θα έκανα στο φόρουμ;
ενημέρωση, τσατ και σπαμ; ως πότε; ψόφια πράγματα σε τρίτο πρόσωπο.
Ενώ με τον αγαπούλη είναι αλλιώς, νιώθω όμορφα που τον μαρκάρω σε πρώτο πρόσωπο οσο κι αν κρύβεται.

Ρεαλισμός...

Υ.Γ Καλύτερα αγαπητικός, τουλάχιστον να γαμάς και να σε χαρτζηλικώνουν (αν και διαφωνώ και μ'αυτό).






 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Προσωπικά είμαι ρεαλιστής κι έχω τις πουτάνες για μέσα εκτόνωσης της πούτσας μου.
Δεν τις αγαπώ, ούτε και τις μισώ. Εσείς θα αγαπούσατε ή θα μισούσατε τον λεμονοστίφτη σας; φυσικά και όχι.
Πάω στις πουτάνες εντελώς τυχαία. Θα πρέπει απλά να μου΄ρθει να γαμήσω εκείνη την στιγμή κι όχι να έχω ανάγκη.  
Δεν τις έχω ανάγκη. Αυτή είναι η βασικότερη αρχή του ρεαλιστή. Ξέρει ότι πάει μόνο για την πράξη. Ξερά εντελώς!
Όταν βρω μια πουτάνα που κάνει ότι θέλω για μια βαρβάτη εκσπερμάτωση, ξαναπάω διότι υπηρεσιακώς με ικανοποίησε.
Αν έχει κι ωραίο σώμα ακόμα καλύτερα ενώ αν είναι μέτρια ή κούκλα εμφανισιακά (χωρίς βέβαια να είναι ακάθαρτο τέρας)
έχει μια κάποια σημασία αλλά όχι ικανή στο να επηρεάσει το αποτέλεσμα. Όντως δηλαδή τις βλέπω σαν μέσα εκτόνωσης.

Από την στιγμή που η πουτάνα έχει καλές υπηρεσίες μαζί μου, κοιτάζω να δω πως θα την φέρω ακόμα πιο κοντά
εκεί που θέλω. Και θέλω πολλά! Τότε και μόνο τότε, αρχίζω να ασχολούμαι μαζί της, κοιτώντας πως θα αποκομίσω πράγματα.
Δεν τίθεται θέμα εκμετάλλευσης, η μάχη είναι προαιώνια σε όλο το φάσμα της ζωής και βασίζεται
όπως πάντα στο ποιος θα σκίσει την γάτα. Στεγνά!
Για'μένα οι πουτάνες είναι εύκολες στην χρήση και μιλάω την γλώσσα τους. Την απλή γλώσσα που μιλούν.
Έχω "βιδώσει" καλά στο μυαλό μου ότι είμαι άλλος ένας που θα διαπεράσει τις τρύπες τους σε μια συναλλαγή.
Περνάω γαμάτα, τρώω τις όποιες φόλες μου και συνεχίζω μπροστά ακλόνητος.
Το ξέρουν όμως κι αυτές ότι είναι μάταιο να λέμε αρλούμπες μεταξύ μας. Το νιώθουν όταν τις γαμάω.
Συνειδητοποιούν το κενό που απλώνεται στο δωμάτιο, ένα ολοκληρωτικό στράγγισμα συναισθημάτων που δεν αφήνει περιθώρια
για τίποτα. Γνωρίζουν ότι δεν ψαρώνω με τίποτα και έχω φροντίσει να "βιδώσω" καλά αυτό το πράγμα στο μυαλό τους.
Να γιατί με σέβονται.
Ο οποιοσδήποτε εγωισμός τους ή φιλαρέσκεια πέφτει στο κενό κι αυτό είναι το τριπάκι που μπαίνουν και το οποίο χρησιμοποιώ
για να κερδίσω πράγματα. Το μανιπουλάρισμα κι η καθοδήγηση που ασκώ πέφτουν βροχή κι όταν δω ότι δεν προχωράει
το ποθητό αποτέλεσμα να πάρω όλες τις υπηρεσίες τους, απλώς αποχωρώ.
Ξέρω να χάνω διότι για'μένα όταν δεν πάρω και το σκαλπ όσων πουτανών με ενδιαφέρει το σύνολο των υπηρεσιών τους
σημαίνει ότι απέτυχα. Ξέρω όμως και να κερδίζω. Αυτή η εξαιρετικά σκληρή κριτική στον εαυτό μου, με κάνει όλο και δυνατότερο.
Δεν είναι θέμα χρημάτων αλλά θέμα πρεστίζ και "πώλησης". Έχει σημασία να ξέρουν με ποιον γαμιούνται
διότι όλα μαθαίνονται. Τι νομίζετε αγαπούληδες; ότι τους λέτε παπάτζες και τις αγγίζουν ή μένουν στα εσώψυχά τους;
με τις απειροελάχιστες εξαιρέσεις ζείτε στην ζωή σας ή με τις αλήθειες;
κοιτάξτε λοιπόν να πουλάτε το τομάρι σας ακριβά και να φαίνεστε στα μάτια τους όχι γκόμενος και μαλακίες τούμπανα
αλλά δύσκολος πελάτης που είναι τιμή τους να τους τα δίνετε κι όχι να σας τα παίρνουν.
Με έναν τέτοιον πελάτη λοιπόν, ποια πουτάνα μπορεί να τα βάλει; απλά καμία...φαίνεται εγωιστικό αλλά δεν είναι!

Κα για να προλάβω τον κάθε άμπαλο...δεν σας λέω να γίνετε έτσι, κάντε ότι θέλετε. Όσο υπάρχετε, θα υπάρχω κ εγώ.
Σας αγαπώ με τον δικό μου τρόπο. Με γοητεύει ότι αντιπαθείτε τους ρεαλιστές. Την γνώμη μου λοιπόν έγραψα.

Απλά!

Δεν θα γράψω τίποτα για αγαπούληδες γκόμενων, αυτά ανήκουν σε άλλο σάιτ κι είναι επίσης κατακριτέα
αλλά με άλλο στυλ και σύντομη γραφή (μην μας ψυλιαστούν και μας διώξουν κι από'κει).

Εδώ διεξάγεται ανάλυση πουτανοκαψούρηδων αγαπούληδων! Μέχρι τέλους...


ΔΑΣΚΑΛΟΣ  :rockon:  :rockon:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
Εγω αλληη κατηγορια μπουρδελιαρηδων δεν γουσταρω τους αγαπουληδες τοθς λυπαμαι εγω δεν μου αυτοι που!θελουν να γαμανε ακαποτα τις πουτανες διοτι θα πρεπει!να προσεχεις την ζωη σου και την γυναικα σου διοτι μπορει να την κολησεις σοβαρη ασθενεια για την βλακεια σου να γαμας ακαποτα πουτανες
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό εδώ τι είναι;

[size=18pt]Φίλε μου Jo την αγαπώ και πρέπει να την κάνω να μ' αγαπήσει κι αυτή! Πες μου σε παρακαλώ, εσύ που ξέρεις όλα τα μυστικά της ζωής, πως να μαγέψω την Πέννυ για να μ' αγαπήσει; Το θέλω να μ' αγαπήσει!!![/size] [size=18pt]
Θέλω να κάνω τον Ρωμαίο να ζηλέψει! Θέλω να κάνω τους ζωντανούς και τους πεθαμένους εραστές όλου του κόσμου ν' ακούσουν το γέλιο μας και να νιώσουν θλίψη! Θέλω η ανάσα του πάθους μας να ζωντανέψει τις αισθήσεις και την σκόνη τους, να κάνει το σώμα και την στάχτη τους να πονέσει!
[/size] [size=38pt]
Φίλε μου Jo, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ την λατρεύω!!!
[/size]

Φιλαράκι να το κοιτάξεις τώρα που είναι αρχή, μην το αφήσεις γιατί μετά θα θέλει "χειρουργείο" να το βγάλεις.
Περαστικά..

[size=14pt]Περαστικά μου;;;;;;;;;;;; Όχι μην μου το κάνεις αυτό. Μην με καταριέσαι σε παρακαλώ!!![/size]

[size=18pt]Μακάρι οι άρρωστοι του κόσμου όλου να είχαν την αρρώστια μου!!! Θα ήταν ένας κόσμος στον οποίο κανείς δε θα ήθελε να γιατρευτεί!!! Δε θα υπήρχαν φάρμακα, γιατροί, νοσοκομεία, θεραπείες...τίποτε απ' όλα αυτά!!![/size]
[size=24pt]Όλες οι προσευχές θα ξεκινούσαν και θα τελείωναν με την φράση "ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΑΤΡΕΥΤΩ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!"[/size]

[size=38pt]Πέννυ αρρώστια μου, για σένα μόνο ζω, ποτέ μου ας μην γιατρευτώ!!![/size]

Αυτό εδώ αν δεν είναι αγαπουλίαση λέγεται τρολάρισμα.
Εύχομαι να είναι το δεύτερο αν και κανένα πρόβλημα δεν έχω κι αν είναι το πρώτο.

Από την άλλη νομίζω ότι αποτελεί δικαιωμά μου να κριτικάρω άλλα μέλη στο τι γράφουν
(μιας κι ότι γράφεται αξίζει κριτικής) και βεβαίως δέχομαι το ίδιο επί δέκα!

Τώρα που το σκέφτομαι...

επί είκοσι! Ναι, επί είκοσι είναι καλύτερα!

Πλάκα κάνουμε έτσι; μια παρέα είμαστε!
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
Κι όταν η πολυπόθητη πουτάνα, όταν το υποκείμενο λατρείας βγει στο σαλόνι, ο αγαπούλης χαμογελά
με έναν πολύ χαρακτηριστικό τρόπο, στ'αυτιά του ακούγεται η μουσική από το dirty dancing και φαντάζεται τον εαυτό του
ως πρωταγωνιστή στο top gun. Σηκώνεται αργά-αργά από την ποτισμένη με οσμές αδρεναλίνης καρέκλα
η οποία τον έχει σιχαθεί (διότι μέχρι κι αυτή προσβάλλει) και πλησιάζει την πουτάνα για μαλακόλογα.
Αλλιώς κάθεται μέχρι να του έρθει αυτή (μύρισε χρήμα η αλεπού) παριστάνοντας τον σκληρό μπήχτη
σε ένα ρολάκι-παντελόνι που του'ρχεται πολύ κοντό.

Ο αγαπούλης έλκεται από τις κινήσεις της πουτάνας τις οποίες και μεταφράζει κατά το δοκούν.
Για τον αγαπούλη, η πουτάνα ότι κι αν κάνει είναι ναζάκι. Μα κι αν δεν είναι, αυτός πιστεύει ότι τον βλέπει αλλιώς
ή ότι αποτελεί μια διαφορετική περίπτωση η όλη φάση.
Ο αγαπούλης είναι σίγουρος ότι η πουτάνα τον βλέπει διαφορετικά διότι π.χ χθες που είχε τσίμπλες
από πιθανόν ξεραμένα χύσια, ανοιγόκλεισε 2μιση φορές τα ματάκια της αλλά ποιος τις γαμά τις τσίμπλες;
ματάκι του έκανε μωρέ!
Άχου τον αγαπούλη...κατουρήθηκε από την χαρά του. Χώρια που το τέταρτο γαμοεπιφώνημα που της ξέφυγε
ήταν αληθινό και δεν θέλει να το παραδεχτεί το "μωράκι". Πάλι το γάντζωσε το πουτανάκι ο δερβισόμαγκας λέμε.

Στο δωμάτιο ο αγαπούλης αγχώνεται και έχει φτιάξει ολόκληρα σενάρια.
Εκδοχές για κάθε περίσταση, παραμέτρους και αναλύσεις που κάνουν τους στρατηγούς στον πόλεμο του Περσικού
να μοιάζουν με μαθητούδια. Και πληρώνει για να τα κάνει μακέτα...αν χρειαστεί μάλιστα, χωρίς καν να γαμήσει.
Πολλές φορές ο αγαπούλης δεν γαμάει την πουτάνα αλλά μιλάει με την πουτάνα πληρώνοντας επισκέψεις (πληθυντικός)
ή απλά πολύ παραπάνω. Αυτό είναι και το μεγαλύτερο λάθος του. Ποτέ δεν μιλάμε με την πουτάνα στο δωμάτιο.
Της αφαιρούμε την πουτανοιδιότητα και την καθιστούμε άχρηστη. Πιστέψτε με ότι αυτό δεν αρέσει καθόλου
στις πουτάνες όσο σωματικά ξεκούραστο κι αν είναι. Αλλα και πως θα την σώσει ο αγαπούλης;

γιατί όμως θέλει να την σώσει;

αρχικά διότι τα έχει κάνει σκατά με όλες τις γκόμενες που γνώρισε (ή που δεν γνώρισε).
Ο πρώτος ήταν πάντα αυτός που φερόταν καλά. Που καθόταν με τους φίλους του και ανέλυε ότι έγινε αυτό
εκείνο και τ'αλλο κι έτσι κι αλλιώς και τελικά τον "ήπιε" από την γκόμενα.
Το ότι οι Βαλκάνιες γκόμενες γυρεύουν τον βασανιστή τους είναι αλήθεια αλλά ας μην ψάχνουμε την λύση
σε μια φράση. Απλώς είναι βαρετός για τις γκόμενες ο πρώτος διότι τους ζαλίζει το μουνί
με ένα κάρο υπαρξιακές μαλακίες. Είναι αναμενόμενος και τον βαριούνται.
Οι περισσότεροι άνδρες νομίζουν ότι αν είναι σωστοί κ εντάξει στις υποχρεώσεις/δικαιώματά τους
θα κρατήσουν την γκόμενα πλάι τους. Απατώνται οικτρά.
Έτσι λοιπόν αυτό το είδος ανδρών όταν αποτύχει κάποιες φορές, ευνουχίζεται και στρέφεται στις πουτάνες
για να βρει την συναισθηματική δικαίωση καλύπτωντας τον γαμοεγωισμό του.
Και πολλές φορές...καταντά αγαπούλης!
Όσον αφορά τον δεύτερο...πρώτα περπατάμε και μετά πετάμε. Που πάει αυτό το είδος μέσα στις πουτάνες
όταν δεν ξέρει τι σχήμα έχει το μουνί. Αυτοί κι αν καταντούν αγαπούληδες!

Τελικά όμως ο αγαπούλης θέλει να σώσει την πουτάνα για να πάρει το βραβείο.
Για τον αποτυχημένο απόκληρο της κοινωνίας (δηλαδή για τον αγαπούλη) το να σέρνει δίπλα του μια πουτάνα
(την οποία εκτρέφει με χρυσό) που τη γαμάνε όλοι αν πληρώσουν, αποτελεί τιμή για να έχει να λέει
ότι μόνο με αυτόν έχει νταραβέρι ενώ με τους άλλους απλά γαμιέται.
Και το παρουσιάζει και καλά ως κάτι θέσφατο, ως κάτι μοναδικό σε αξία παριστάνοντας τον πρωτοποριακό
όσο όλοι οι άλλοι γελούν πίσω από τις πλάτες του.
Ο αγαπούλης πληρώνει για να αγοράσει χρόνο με την πουτάνα επειδή ξέρει ότι αλλιώς δεν μπορεί να τα καταφέρει
να κρατήσει επαφή με θηλυκό. Μέσω του χρόνου εκδηλώνει την πάθησή του, φανερώνει τα πρώτα συμπτώματα
και τελικά νοσεί. Η νόσος εκδηλώνεται μέσω της συμπεριφοράς του αγαπούλη που στο βάθος του τούνελ
κάνει το ίδιο λάθος που έκανε με τις γκόμενες. Καταντά βαρετός και μαλάκας αλλά επειδή πληρώνει "κασέρι"
νομίζει ότι αγόρασε την πουτάνα. Και κάπου εκεί εμφανίζεται η κτητικότητα που κάνει τον αγαπούλη να ωρύεται
την πουτάνα να τον διώχνει και εμένα να επιβεβαιώνομαι.  
Η αγαπουλίαση είναι βαριά νόσος και δυστυχώς θεραπεύεται δύσκολα...αν θεραπεύεται δηλαδή!
Ίσως τελικά όσο ασχολήθηκα εγώ με τους αγαπούληδες, να μην ασχολήθηκε κανείς.
Τους το χρωστάω ως χάρη όμως μιας που αν δεν ήταν αυτοί, τι θα έκανα στο φόρουμ;
ενημέρωση, τσατ και σπαμ; ως πότε; ψόφια πράγματα σε τρίτο πρόσωπο.
Ενώ με τον αγαπούλη είναι αλλιώς, νιώθω όμορφα που τον μαρκάρω σε πρώτο πρόσωπο οσο κι αν κρύβεται.

Ρεαλισμός...

Υ.Γ Καλύτερα αγαπητικός, τουλάχιστον να γαμάς και να σε χαρτζηλικώνουν (αν και διαφωνώ και μ'αυτό).

χμμμμμμμ.....χρειαζεσαι επιγοντως διακοπες....και μαλιστα προτεινω να ειναι σε ερημικο νησι γιατι νιωθω τα νευρα σου πολυ τεντωμενα
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
χμμμμμμμ.....χρειαζεσαι επιγοντως διακοπες....και μαλιστα προτεινω να ειναι σε ερημικο νησι γιατι νιωθω τα νευρα σου πολυ τεντωμενα

Διακοπές έκανα βυζοάβαταρ, τώρα σηκώνουμε μανίκια! Και το επειγόντως γράψτο σωστά μην γίνω αριστερός
και σου πω τίποτα για την ορθογραφία σου.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Φιλε gauntlet  νομιζω οτι εισαι λιγο σκληρος γενικα τωρα στο ποστ για την πενυ τι να πω θελει ιατρικη φροντίδα.
Οπως κ ο αλλος 200 ευρω για μια ωρα έλεος. ...στο λινκ.
Ειχα ζητησει πληροφοριακά  μια φορά μου χε πει 50 μιση ωρα 90 μια ωρα.
Με παζαρι θα έπεφτε  αρκετά δεν το κανα γιατι 1. Υπερβολικό ποσο...
2.μετα απο δυο μανίκια τι να κατσω στο βωμό μπουρδελο να κανω...
Με αυτα τα λεφτα 2 στούντιο η κατι ακομη κ ενα καλο call girl.
Αλλα είπαμε οταν ο κοινωνικός κυκλος ειναι μια μοναχικη δουλειά παρέες 0.
Κτλ κ η μονη βόλτα ειναι τα μπουρδέλα η ζημια δεν αργεί  να γίνει.
Παρε παρςδειγμα τα στριπ ποσα λεφτα αφηναν καλες εποχές 500.1500 κ βαλε σε συχνη βάση.
Εδω οταν πήγαινα 2 φορες το μηνα στην καλύτερη με 40 η 70 ευρω στην τσεπη καμια δεν εδινε σημασία φαινονται κέρματα το 0.50ευρώ  μπροστά σε αυτα που βλεπαν στα τραπεζια χιλιαρικα κ βαλε.
Το τοπ 5 του μαγαζιου πχ δεν καταδεχονταν τον απλο χωρο του 10ρικου.
Τωρα παρακαλανε το 90%.
Οπως κ στα μπου φευγεις κ παρακαλανε να μπεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom