Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
212
Κριτικές
3
Like
489
Πόντοι
21
Μάλλον εμένα δεν με συμπάθησε .
Επειδή άκουγα τόσο καλά λόγια πήγα κ την είδα στο στούντιο στο Ηράκλειο. Το σπίτι μια χαρά , πεντακάθαρο ,ο καθρέπτης στο ταβάνι σου επιτρέπει υπέροχη θέα. ( ας το φιάξουνε κ στα Χανιά) ¨Εκανα κ το ντουσάκι μου κ περίμενα την Βίκα..
Ωραία κοπέλα αδύνατη μια χαρά. Στην πράξη όμως δεν πήγαμε τόσο καλά. Λίγα χαδάκια κ γλυψειμο στις ρώγες κ μετά μία βιαστική πίπα . Από στάσεις ήρθε από πάνω κ μετά στην κλασσική στάση όπου κ ήρθε το τέλος.
Είχα διαβάσει πάρα πολλά για την Βίκα κ περίμενα μία νέα Αλεξία , όμως δεν ήταν έτσι. Αν διαβάζεις για κάτι σούπερ κ δεν είναι έτσι απογοητέυεσαι περισσότερο.
Βεβαία δεν μπορεί όλοι αυτοί να κάνουνε λάθος.Απλά ίσως την πέτυχα σε κακή μέρα ή δεν της άρεσε η φάτσα μου.
Πάντως αν την ξαναδώ θα είναι στα Χανιά κ όχι στο Ηράκλειο. Πιό μακριά κ πιό πολλή βενζίνη .
Καλα σαν την Αλεξία δύσκολα θα βρεις.. αλλά υπομονή πίστευω ότι σύντομα θα γυρίσει...
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους.μια ερώτηση μεταξύ Καίτης και σοφίας ποια προτείνεται
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Καλημέρα σε όλους.μια ερώτηση μεταξύ Καίτης και σοφίας ποια προτείνεται
Θα πω για την Σοφία, μια και την Καιτη ή δεν την θυμάμαι, ή δεν την έχω δοκιμάσει.

Η Σοφία λοιπόν έχει ύψος γύρω στο 1,70, έχει ζουμερό κωλο, μικρά, σακουλιασμενα βυζια, και λιγάκι αγυμναστη κοιλιά. Κινείται αισθησιακά στο κρεβάτι, γλύφει ρωγες λαιμό, μπαλάκια, και κάνει και συμπαθητική πιπα.

Ότι στάση και αν ζητήσεις στήνεται ωραία, δεν κλέβει, και δεν έχει διάθεση να σε ξεπετάξει.

Ανταποκρίνεται ωραία και σε πιο ανεβασμενους ρυθμούς, αν και νομίζω ότι προτιμά πιο αισθησιακες συναντήσεις.

Μόνο αρνητικό, που το έχω ξαναγράψει εδώ, είναι ότι μια και τραβάει κόσμο, δεν έχει αίσθηση φρεσκάδας μέσα στο δωμάτιο. Ένα ντουζάκι κάθε 2 πελάτες θα την ανέβαζε πολύ.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Θα πω για την Σοφία, μια και την Καιτη ή δεν την θυμάμαι, ή δεν την έχω δοκιμάσει.

Η Σοφία λοιπόν έχει ύψος γύρω στο 1,70, έχει ζουμερό κωλο, μικρά, σακουλιασμενα βυζια, και λιγάκι αγυμναστη κοιλιά. Κινείται αισθησιακά στο κρεβάτι, γλύφει ρωγες λαιμό, μπαλάκια, και κάνει και συμπαθητική πιπα.

Ότι στάση και αν ζητήσεις στήνεται ωραία, δεν κλέβει, και δεν έχει διάθεση να σε ξεπετάξει.

Ανταποκρίνεται ωραία και σε πιο ανεβασμενους ρυθμούς, αν και νομίζω ότι προτιμά πιο αισθησιακες συναντήσεις.

Μόνο αρνητικό, που το έχω ξαναγράψει εδώ, είναι ότι μια και τραβάει κόσμο, δεν έχει αίσθηση φρεσκάδας μέσα στο δωμάτιο. Ένα ντουζάκι κάθε 2 πελάτες θα την ανέβαζε πολύ.
Ωραία εξηγηηθηκες
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
212
Κριτικές
3
Like
489
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες για μια Εύα που κάνει μασάζ έχει κανείς γνώμη?
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Αχχ.. λοιπον
Κοίτα αρκετά πλαστική αλλά για 50€ είναι οκευ για Χανια
Ηλικία γύρω στα 45 με σιλικονενιο στήθος και πρόσωπο και κολο..
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
212
Κριτικές
3
Like
489
Πόντοι
21

man2019

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.μια ερώτηση μεταξύ Καίτης και σοφίας ποια προτείνεται
Η Καίτη είναι καλύτερη. Πρόσφατα που πήγα είναι φοβερή αρκεί να πληρώσεις τουλάχιστον 50 ευρώ και να είσαι καθαρός. Πολύ καβλιάρα και τρελαίνεται να την γλείφεις.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Η Καίτη είναι καλύτερη. Πρόσφατα που πήγα είναι φοβερή αρκεί να πληρώσεις τουλάχιστον 50 ευρώ και να είσαι καθαρός. Πολύ καβλιάρα και τρελαίνεται να την γλείφεις.
Τώρα είναι αργά έφυγε......πήγα στην Σόφια χτες δεν πέρασα άσχημα αντιθέτως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom