Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα κι εγώ την Βίκα σήμερα. Απίστευτη εμπειρία, πολύ καλή κοπέλα. Μην το σκέφτεστε και πηγαίνετε πριν φύγει!!
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Γεια σας επίσκεψη στη βίκα που αλλου.με αυτό το κορίτσι πρέπει να πάνε δεν έχω λόγια 10/10 σε ολλα,το μόνο θέμα είναι ότι θα φύγει και θα την ξανά δούμε από Ιανουάριο.ΦΕΡΕ ΤΗΝ ΜΟΝΙΜΑ ΧΑΝΙΑ
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Σηκωθείτε από καρέκλες,καναπέδες,αιώρες και ξαπλώστρες κ πηγαίνετε στη Βίκα...
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Σηκωθείτε από καρέκλες,καναπέδες,αιώρες και ξαπλώστρες κ πηγαίνετε στη Βίκα...
Φεύγει τη Δευτέρα και πάει για δύο μέρες Ηράκλειο στο νέο μαγαζί τους απ' ότι μου είπε.
Ας το ακούσουν οι φίλοιεκεί πέρα.
Μετά πάλι Ιανουάριο.
Πρέπει να την φέρει η Glikoula πιο νωρίς. Η αν έχει κάποια όμοια να τη κατεβάσει. Νομίζω δίκαια μάζεψε όλο το μαρούλι από τη Μίνωος η Βίκα.
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Φεύγει τη Δευτέρα και πάει για δύο μέρες Ηράκλειο στο νέο μαγαζί τους απ' ότι μου είπε.
Ας το ακούσουν οι φίλοιεκεί πέρα.
Μετά πάλι Ιανουάριο.
Πρέπει να την φέρει η Glikoula πιο νωρίς. Η αν έχει κάποια όμοια να τη κατεβάσει. Νομίζω δίκαια μάζεψε όλο το μαρούλι από τη Μίνωος η Βίκα.
Θα επιστέψει ανανεωμένη
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
76
Like
1.477
Πόντοι
1.660
Λοιπόν έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για τη Βίκα αλλά δεν γράφει κάνεις κάποιες λεπτομέρειες. Δηλαδή κάνμει όλες τις στάσεις , έχει γλωσσόφιλα αφήνει ν αγγίξεις? Το στυλ της είναι σαν την Αλεξία ή τη ¨Αντζελα ? ( τυχαία λέω τα ονόματα )
Αν θέλει κάποιος να γράψει κάτι παραπάνω καλό θα είναι.
¨Εχω δει την κριτική του Κλεόβουλου αλλά θα η΄θελα κάτι πιο συγκεκριμένο απο αυτούς που γράφουν τόσο καλά λόγια .
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Τι παίζει Χανιά έχει τίποτα καλό;
Ωραιος καιρος σημερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για τη Βίκα αλλά δεν γράφει κάνεις κάποιες λεπτομέρειες. Δηλαδή κάνμει όλες τις στάσεις , έχει γλωσσόφιλα αφήνει ν αγγίξεις? Το στυλ της είναι σαν την Αλεξία ή τη ¨Αντζελα ? ( τυχαία λέω τα ονόματα )
Αν θέλει κάποιος να γράψει κάτι παραπάνω καλό θα είναι.
¨Εχω δει την κριτική του Κλεόβουλου αλλά θα η΄θελα κάτι πιο συγκεκριμένο απο αυτούς που γράφουν τόσο καλά λόγια .
Αναλογως εαν σε συμπαθησει κτλ κτλ αλλα ειναι αρκετα καλη και να μην σε ξερει!
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
76
Like
1.477
Πόντοι
1.660
Ωραιος καιρος σημερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αναλογως εαν σε συμπαθησει κτλ κτλ αλλα ειναι αρκετα καλη και να μην σε ξερει!
Μάλλον εμένα δεν με συμπάθησε .
Επειδή άκουγα τόσο καλά λόγια πήγα κ την είδα στο στούντιο στο Ηράκλειο. Το σπίτι μια χαρά , πεντακάθαρο ,ο καθρέπτης στο ταβάνι σου επιτρέπει υπέροχη θέα. ( ας το φιάξουνε κ στα Χανιά) ¨Εκανα κ το ντουσάκι μου κ περίμενα την Βίκα..
Ωραία κοπέλα αδύνατη μια χαρά. Στην πράξη όμως δεν πήγαμε τόσο καλά. Λίγα χαδάκια κ γλυψειμο στις ρώγες κ μετά μία βιαστική πίπα . Από στάσεις ήρθε από πάνω κ μετά στην κλασσική στάση όπου κ ήρθε το τέλος.
Είχα διαβάσει πάρα πολλά για την Βίκα κ περίμενα μία νέα Αλεξία , όμως δεν ήταν έτσι. Αν διαβάζεις για κάτι σούπερ κ δεν είναι έτσι απογοητέυεσαι περισσότερο.
Βεβαία δεν μπορεί όλοι αυτοί να κάνουνε λάθος.Απλά ίσως την πέτυχα σε κακή μέρα ή δεν της άρεσε η φάτσα μου.
Πάντως αν την ξαναδώ θα είναι στα Χανιά κ όχι στο Ηράκλειο. Πιό μακριά κ πιό πολλή βενζίνη .
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Μάλλον εμένα δεν με συμπάθησε .
Επειδή άκουγα τόσο καλά λόγια πήγα κ την είδα στο στούντιο στο Ηράκλειο. Το σπίτι μια χαρά , πεντακάθαρο έκανα κ το ντουσάκι μου κ περίμενα την Βίκα..
Ωραία κοπέλα αδύνατη μια χαρά. Στην πράξη όμως δεν πήγαμε τόσο καλά. Λίγα χαδάκια κ γλυψειμο στις ρώγες κ μετά μία βιαστική πίπα . Από στάσεις ήρθε από πάνω κ μετά στην κλασσική στάση όπου κ ήρθε το τέλος.
Είχα διαβάσει πάρα πολλά για την Βίκα κ περίμενα μία νέα Αλεξία , όμως δεν ήταν έτσι. Αν διαβάζεις για κάτι σούπερ κ δεν είναι έτσι απογοητέυεσαι περισσότερο.
Βεβαία δεν μπορεί όλοι αυτοί να κάνουνε λάθος.Απλά ίσως την πέτυχα σε κακή μέρα ή δεν της άρεσε η φάτσα μου.
Πάντως αν την ξαναδώ θα είναι στα Χανιά κ όχι στο Ηράκλειο. Πιό μακριά κ πιό πολλή βενζίνη .
Ρε αδερφέ.. συγγνώμη κιολας πήγες στο Ηράκλειο..για μια γυναίκα του χώρου;;;
Δεν το έκανα για κανένα λόγο
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Μάλλον εμένα δεν με συμπάθησε .
Επειδή άκουγα τόσο καλά λόγια πήγα κ την είδα στο στούντιο στο Ηράκλειο. Το σπίτι μια χαρά , πεντακάθαρο ,ο καθρέπτης στο ταβάνι σου επιτρέπει υπέροχη θέα. ( ας το φιάξουνε κ στα Χανιά) ¨Εκανα κ το ντουσάκι μου κ περίμενα την Βίκα..
Ωραία κοπέλα αδύνατη μια χαρά. Στην πράξη όμως δεν πήγαμε τόσο καλά. Λίγα χαδάκια κ γλυψειμο στις ρώγες κ μετά μία βιαστική πίπα . Από στάσεις ήρθε από πάνω κ μετά στην κλασσική στάση όπου κ ήρθε το τέλος.
Είχα διαβάσει πάρα πολλά για την Βίκα κ περίμενα μία νέα Αλεξία , όμως δεν ήταν έτσι. Αν διαβάζεις για κάτι σούπερ κ δεν είναι έτσι απογοητέυεσαι περισσότερο.
Βεβαία δεν μπορεί όλοι αυτοί να κάνουνε λάθος.Απλά ίσως την πέτυχα σε κακή μέρα ή δεν της άρεσε η φάτσα μου.
Πάντως αν την ξαναδώ θα είναι στα Χανιά κ όχι στο Ηράκλειο. Πιό μακριά κ πιό πολλή βενζίνη .
οσο για την συνατηση τι να σου πω..δεν ξερω
γιατι πηγε ετσι η φαση
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
76
Like
1.477
Πόντοι
1.660
Ρε αδερφέ.. συγγνώμη κιολας πήγες στο Ηράκλειο..για μια γυναίκα του χώρου;;;
Δεν το έκανα για κανένα λόγο

οσο για την συνατηση τι να σου πω..δεν ξερω
γιατι πηγε ετσι η φαση
Για το ταξίδι , εγώ είμαι από Ρεθυμνο κ όχι από Χανιά , άρα μην το βλέπεις από τη δικιά σου μεριά είναι τα μισά χλμ . Κάπου διάβασα ότι μετά το Ηράκελιο θια λείψει γι αρκετό καιρό γι αυτό έτρεξα να πάω.
Τώρα για την υπρεσία τι να σου πω? ¨οτι έγραψα κ πιό πάνω . Δεν ξέρω..... Μέτρια συνάντηση. ¨Ολοι λένε καλά λόγια κ μάλλον γι αυτό θ;α ξαναδοκιμάσω.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Για το ταξίδι , εγώ είμαι από Ρεθυμνο κ όχι από Χανιά , άρα μην το βλέπεις από τη δικιά σου μεριά είναι τα μισά χλμ . Κάπου διάβασα ότι μετά το Ηράκελιο θια λείψει γι αρκετό καιρό γι αυτό έτρεξα να πάω.
Τώρα για την υπρεσία τι να σου πω? ¨οτι έγραψα κ πιό πάνω . Δεν ξέρω..... Μέτρια συνάντηση. ¨Ολοι λένε καλά λόγια κ μάλλον γι αυτό θ;α ξαναδοκιμάσω.
Τι να σου πω ρε αδερφέ ότι νομίζεις
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Μάλλον εμένα δεν με συμπάθησε .
Επειδή άκουγα τόσο καλά λόγια πήγα κ την είδα στο στούντιο στο Ηράκλειο. Το σπίτι μια χαρά , πεντακάθαρο ,ο καθρέπτης στο ταβάνι σου επιτρέπει υπέροχη θέα. ( ας το φιάξουνε κ στα Χανιά) ¨Εκανα κ το ντουσάκι μου κ περίμενα την Βίκα..
Ωραία κοπέλα αδύνατη μια χαρά. Στην πράξη όμως δεν πήγαμε τόσο καλά. Λίγα χαδάκια κ γλυψειμο στις ρώγες κ μετά μία βιαστική πίπα . Από στάσεις ήρθε από πάνω κ μετά στην κλασσική στάση όπου κ ήρθε το τέλος.
Είχα διαβάσει πάρα πολλά για την Βίκα κ περίμενα μία νέα Αλεξία , όμως δεν ήταν έτσι. Αν διαβάζεις για κάτι σούπερ κ δεν είναι έτσι απογοητέυεσαι περισσότερο.
Βεβαία δεν μπορεί όλοι αυτοί να κάνουνε λάθος.Απλά ίσως την πέτυχα σε κακή μέρα ή δεν της άρεσε η φάτσα μου.
Πάντως αν την ξαναδώ θα είναι στα Χανιά κ όχι στο Ηράκλειο. Πιό μακριά κ πιό πολλή βενζίνη .
Πράγματι μπορεί να μη σου έκατσε η φάση. Για αυτό λέμε η δική μας εμπειρία μπορεί ενίοτε να διαφέρει από την δική σας.
Πολλά μπορεί...
Εγώ δε μπορώ να εξηγήσω γιατί η Glikoula την πήρε από Χανιά να την πάει Ηράκλειο για τρεις μέρες ( νομίζω) και της βάζει και αγγελία στο kanesex για να έχει δουλειά.
Ένα μαγαζί που δουλεύει πατητό δεν το σταματάς για ανακαίνιση. Νόμος.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Πράγματι μπορεί να μη σου έκατσε η φάση. Για αυτό λέμε η δική μας εμπειρία μπορεί ενίοτε να διαφέρει από την δική σας.
Πολλά μπορεί...
Εγώ δε μπορώ να εξηγήσω γιατί η Glikoula την πήρε από Χανιά να την πάει Ηράκλειο για τρεις μέρες ( νομίζω) και της βάζει και αγγελία στο kanesex για να έχει δουλειά.
Ένα μαγαζί που δουλεύει πατητό δεν το σταματάς για ανακαίνιση. Νόμος.
Κατι θα ξέρει παραπάνω από εσένα και από εμένα σίγουρα πάντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom