Νέα

Nuru massage Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα σας. Αισίως είχα την 7η επίσκεψη από την κυρία (στο χώρο μου)! Κάθε φορά γίνεται καλύτερη... απλά απίστευτη!
Πήρες κάτι παραπάνω από τα συνηθισμένα φιλε ? Για πες.
 

spend

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Πήρες κάτι παραπάνω από τα συνηθισμένα φιλε ? Για πες.
Παραπάνω όχι (εννοώ στόμα ή χέρι), άλλα ήταν τρομέρα αργό και αισθησιακό το massage (συγκριτικά με το έντονο και γρήγορο στις πρώτες φορές). Σίγουρα έγλειψε αρχίδια όσο ήμουν ανάσκελα και στο πρώτο τελείωμα, πριν ξεκινήσει το κλασικό με τα μπούτια, δούλεψε λίγο όρθια τον πούτσο μου (σε στάση cowgirl), χωρίς διείσδυση δυστυχώς!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Παραπάνω όχι (εννοώ στόμα ή χέρι), άλλα ήταν τρομέρα αργό και αισθησιακό το massage (συγκριτικά με το έντονο και γρήγορο στις πρώτες φορές). Σίγουρα έγλειψε αρχίδια όσο ήμουν ανάσκελα και στο πρώτο τελείωμα, πριν ξεκινήσει το κλασικό με τα μπούτια, δούλεψε λίγο όρθια τον πούτσο μου (σε στάση cowgirl), χωρίς διείσδυση δυστυχώς!
δυστυχως ΔΕΝ υπαρχει κατι καλο και αξιο να επισκεφθεις....πεδιο δοξης λαμπρον λοιπον για οσους κινουνται επιχειρηματικα στο χωρο...nuru χωρις κοπελες με μεγαλασ στηθη ή αδυνατες που να ειναι ευλυγιστες και να ξερουν καποιες βασικες κινησεις ,δεν νοειται..και δεν υπαρχει εδω κατι επαγγελματικο
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Επειδή σκέφτομαι να μου το κάνω δώρο για τη γιορτή μου που έρχεται μπορεί κάποιος συναγωνιστής να μου διελευκάνει μερικές απορίες.
1 - Πως μοιάζει το μουνί ; Κλασσικό σλαβάκι απο ότι κατάλαβα
2 - Τα βγάζει όλα ;
3 - Συμαντικό ! Μιλάει καλά Ελληνικά η πρέπει να θυμηθώ τα Ρώσικα μου ;
 

spend

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Επειδή σκέφτομαι να μου το κάνω δώρο για τη γιορτή μου που έρχεται μπορεί κάποιος συναγωνιστής να μου διελευκάνει μερικές απορίες.
1 - Πως μοιάζει το μουνί ; Κλασσικό σλαβάκι απο ότι κατάλαβα
2 - Τα βγάζει όλα ;
3 - Συμαντικό ! Μιλάει καλά Ελληνικά η πρέπει να θυμηθώ τα Ρώσικα μου ;
Καλησπέρα!
1- Κλασσικό σλαβάκι - ξανθή αδύνατη
2-Ναι
3- Αρκετά ελληνικά για να συννενοηθείς!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Καλησπέρα!
1- Κλασσικό σλαβάκι - ξανθή αδύνατη
2-Ναι
3- Αρκετά ελληνικά για να συννενοηθείς!
Κάτι τελευταίο και συγνώμη για το πρήξιμο να πάρω πριν πάω η καμιά μέρα πιο πριν ;
 

spend

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Κάτι τελευταίο και συγνώμη για το πρήξιμο να πάρω πριν πάω η καμιά μέρα πιο πριν ;
Δεν έχω πάει στον χώρο της! Μόνο στο δικό μου έχει έρθει. Σε κάθε περίπτωση αν της στείλεις viber, σου απαντάει σχετικά άμεσα! Έχω κλείσει ραντεβού και 3 ώρες πριν!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Δεν έχω πάει στον χώρο της! Μόνο στο δικό μου έχει έρθει. Σε κάθε περίπτωση αν της στείλεις viber, σου απαντάει σχετικά άμεσα! Έχω κλείσει ραντεβού και 3 ώρες πριν!
Σ'ωραιος.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Δεν θα απαντήσει μόνο αν είναι επι το έργον, μόλις τελειώσει θα σε καλέσει.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Ευχαριστώ μάγκες. Θα επιστρέψω με review.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Ευχαριστώ μάγκες. Θα επιστρέψω με review.
Φίλε αν απο τότε που πήγα δεν έχει κάνει κάτι με τη θέρμανση θα το δαγκώσεις με ένα αερόθερμο μόνο στο δωμάτιο και φουλ υγρασία στο σπίτι.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Φίλε αν απο τότε που πήγα δεν έχει κάνει κάτι με τη θέρμανση θα το δαγκώσεις με ένα αερόθερμο μόνο στο δωμάτιο και φουλ υγρασία στο σπίτι.
Sad αλλά οκ θα τη παλέψουμε και έτσι.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Μόλις γύρισα από την Αγίου Δημητρίου.

Η κοπέλα ευγενέστατη , πολύ εξυπηρετική , ξεκαθαρίζει από την αρχή τι θέλει και τι δε θέλει.

Εμφανισιακά είναι πολύ λεπτή ( πιάνεις αρκετά κόκαλα ) με κλασσικό σλαβικό προσωπάκι. Τα μάτια της δε κατάφερα να τα ξεχωρίσω τι χρώμα έχουν αλλά πρέπει να είναι γαλανά. Τα μαλλιά τα έχει ( τουλάχιστον σε εμένα ) λακαρισμένα. Ηλικία πρέπει να είναι από 25 ως 35 ενδιάμεσα.
Δεν έχει ούτε piercing , ούτε tatoo.
Για όσους αρέσουν αυτές είναι ξεκάθαρα δεκαράκι.

Στα του αγώνα πολύ καλή για αυτό που πας. Τιμάει τον αγώνα της τρίβεται με όλα τα σημεία του σώματος παντού. Φιλιά στο στόμα δε θέλει ( πήγα να τη ζητήσω με παραπάνω χρήματα έφαγα άκυρο αμέσως ) , αλλά λίγο τη γλώσσα μου στη πλάτη της την ακούμπησα.

Δεν νομίζω όντως να είναι κάποιος άλλος εκεί ( όπως προαναφέρθηκε ) εκτός από αυτήν , αν και σίγουρα δε κρατάει τα ηνία της επιχείρησης αυτή.

Δε μου φάνηκε χτυπημένη για να πω πως παίζει κάτι περίεργο αλλά η αλήθεια είναι πως όντως δε μιλάει πολύ.

Δεν είμαι τύπος που πάει συχνά ( δεν έχω λεφτά για κάτι τέτοιο άλλωστε ) οπότε σίγουρα δε τα έκλαψα. Βασικά ήταν τα λιγότερα κλεμμένα μου χρήματα από αυτά που έχω δώσει για επί πληρωμή.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Μόλις γύρισα από την Αγίου Δημητρίου.

Η κοπέλα ευγενέστατη , πολύ εξυπηρετική , ξεκαθαρίζει από την αρχή τι θέλει και τι δε θέλει.

Εμφανισιακά είναι πολύ λεπτή ( πιάνεις αρκετά κόκαλα ) με κλασσικό σλαβικό προσωπάκι. Τα μάτια της δε κατάφερα να τα ξεχωρίσω τι χρώμα έχουν αλλά πρέπει να είναι γαλανά. Τα μαλλιά τα έχει ( τουλάχιστον σε εμένα ) λακαρισμένα. Ηλικία πρέπει να είναι από 25 ως 35 ενδιάμεσα.
Δεν έχει ούτε piercing , ούτε tatoo.
Για όσους αρέσουν αυτές είναι ξεκάθαρα δεκαράκι.

Στα του αγώνα πολύ καλή για αυτό που πας. Τιμάει τον αγώνα της τρίβεται με όλα τα σημεία του σώματος παντού. Φιλιά στο στόμα δε θέλει ( πήγα να τη ζητήσω με παραπάνω χρήματα έφαγα άκυρο αμέσως ) , αλλά λίγο τη γλώσσα μου στη πλάτη της την ακούμπησα.

Δεν νομίζω όντως να είναι κάποιος άλλος εκεί ( όπως προαναφέρθηκε ) εκτός από αυτήν , αν και σίγουρα δε κρατάει τα ηνία της επιχείρησης αυτή.

Δε μου φάνηκε χτυπημένη για να πω πως παίζει κάτι περίεργο αλλά η αλήθεια είναι πως όντως δε μιλάει πολύ.

Δεν είμαι τύπος που πάει συχνά ( δεν έχω λεφτά για κάτι τέτοιο άλλωστε ) οπότε σίγουρα δε τα έκλαψα. Βασικά ήταν τα λιγότερα κλεμμένα μου χρήματα από αυτά που έχω δώσει για επί πληρωμή.
Thanks για την περιγραφή μαν, ευκαιρία να τιμηθεί η λαδοκόρη τούτη, μιας και μου είχε ξεφύγει αυτό εδώ.

Ερώτηση, κάνει τα ίδια και σε ξενοδοχείο ή αποκλειστικά και μόνο στο χώρο της;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Thanks για την περιγραφή μαν, ευκαιρία να τιμηθεί η λαδοκόρη τούτη, μιας και μου είχε ξεφύγει αυτό εδώ.

Ερώτηση, κάνει τα ίδια και σε ξενοδοχείο ή αποκλειστικά και μόνο στο χώρο της;
Δεν έχω ιδέα. Εγώ στο χώρο της πήγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom