Νέα

Nuru massage Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
ετσι...

τι πιτσιρικα και 25? μια χαρα ειναι βεβαια και απο πολλες cg 1000 φορες καλυτερη αλλα πατημενα τα 30φευγα

ισως μπερδευτηκε ο μαν με την γκαζολαμπα στο μισοσκοταδο ειναι και παππους οπως λεει ξερω γω :dunno:
Είχε και σκοτάδι, δεν σήκωνε και αυτό το σκασμενο πρόσωπο.... Πάντως για μένα πίιπινη ήταν. Το 25 πάντως ήταν κατά δήλωση της (και σε σχέση με την 40αρα πρώην εκεί την έκανα μπορεί και λάθος). Ερώτηση μόνο μια είναι η κοπέλα; Μήπως μιλάμε για άλλη. Πάντως και 40 να ήταν γουσταρα καθώς με έκανε turbo. Ας είναι καλά ο thunder που μας άνοιξε τα μάτια....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Να κανω μια ερωτηση, ο συγκεκριμενος τυπος μασαζ ειναι ασφαλης απο ΣΜΝ; Συγκεκριμενα με αυτην την κοπελα υπαρχει καποια γνωμη για το ποσο safe ειναι η διαδικασια και αν εχετε παρατηρησει καποιο θεμα με ΣΜΝ;
Όχι δεν είναι στημένη ερώτηση
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Είχε και σκοτάδι, δεν σήκωνε και αυτό το σκασμενο πρόσωπο.... Πάντως για μένα πίιπινη ήταν. Το 25 πάντως ήταν κατά δήλωση της (και σε σχέση με την 40αρα πρώην εκεί την έκανα μπορεί και λάθος). Ερώτηση μόνο μια είναι η κοπέλα; Μήπως μιλάμε για άλλη. Πάντως και 40 να ήταν γουσταρα καθώς με έκανε turbo. Ας είναι καλά ο thunder που μας άνοιξε τα μάτια....
δεν εχω δει αλλη :dunno:

μαλλον την ιδια λεμε ξανθια λεπτη ανατολικου μπλοκ 30 πανω κατω χαμηλοβλεπουσα οπως ειπες

παντως ειναι καλη το ξαναεγραψα νομιζω πιο πισω σαν cg θα εκοβε πολυ κασερι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Τhunder εισαι απο αυτους που διαβαζω καιρο και οι αποψεις σου μου αρεσουν. Θελω καιρο να ξεκινησω το αθλημα και σκεφτομαι να ξεκινησω απο το μασαζ. Η συγκεκριμενη στο Viber με ειπε οτι δεν υπαρχουν εκτονωσεις. Το ειπε για ξεκαρφωμα λογω προστασιας ή να μην ελπιζω?
Σε ευχαριστώ Emanag.Για ξεκάρφωμα το λέει.Απλά δε θα βάλει το χεράκι της,αλλά τα μπουτάκια της για να σε τελειώσει.Η κοπέλα είναι καλή πιστεύω για να ξεκινήσεις το άθλημα

@O_papous η κοπέλα είναι πετίτ,αδυνατούλα με σφιχτό,καλοσχηματισμένο σώμα,πολύ μικρό βυζάκι και ωραίο κωλαράκι;Λίγο δύσκολο να την αντικατέστησε άλλη.Δε συστήνεται κιόλας,οπότε δεν ξέρουμε όνομα
 
Τελευταία τροποποίηση:

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
698
Πόντοι
81
καλησπέρα αγόρια μου!!! να μαι και εδώ λοιπόν!!! νουρου μασαζ, το αγαπημένο μου. Μαρεσει να τρίβω αισθησιακά το καλλίγραμμο σωματάκι μου σε κάθε μέρος του κορμιού σας, ύστερα να σας γυρίζω και να σας χαλαρώνω και από την μπροστά πλευρά σας, και μπορούμε επίσης να τελειώσουμε με handjob, το δωράκι μου για μια ώρα στα 100 ευρώ, και μσ blowjob, πάλι για μια ώρα στα 140 ευρώ. έχω κι άλλα προγράμματα, μπορείτε να τα δείτε στο προσωπικό μου νήμα, αλλά εδώ μιλάμε μόνο για την υπηρεσία του μασαζ με ή χωρίς εκτόνωση για αυτό οι τιμες είναι εναλλασομενες. δυνατότητα μισαωρου υπάρχει. χώρος υπάρχει επίσης αλλά δέχομαι και ξενοδοχείο και σε χώρο δικό σας. φιλιά πολλά,
Βανεσσάκι..
 

Συνημμένα

  • 20220806_152735.jpg
    20220806_152735.jpg
    712,1 KB · Εμφανίσεις: 256
  • 20220729_131056.jpg
    20220729_131056.jpg
    404,2 KB · Εμφανίσεις: 310
  • 20220629_160725.jpg
    20220629_160725.jpg
    188,7 KB · Εμφανίσεις: 333
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καλησπέρα αγόρια μου!!! να μαι και εδώ λοιπόν!!! νουρου μασαζ, το αγαπημένο μου. Μαρεσει να τρίβω αισθησιακά το καλλίγραμμο σωματάκι μου σε κάθε μέρος του κορμιού σας, ύστερα να σας γυρίζω και να σας χαλαρώνω και από την μπροστά πλευρά σας, και μπορούμε επίσης να τελειώσουμε με handjob, το δωράκι μου για μια ώρα στα 100 ευρώ, και μσ blowjob, πάλι για μια ώρα στα 140 ευρώ. έχω κι άλλα προγράμματα, μπορείτε να τα δείτε στο προσωπικό μου νήμα, αλλά εδώ μιλάμε μόνο για την υπηρεσία του μασαζ με ή χωρίς εκτόνωση για αυτό οι τιμες είναι εναλλασομενες. δυνατότητα μισαωρου υπάρχει. χώρος υπάρχει επίσης αλλά δέχομαι και ξενοδοχείο και σε χώρο δικό σας. φιλιά πολλά,
Βανεσσάκι..
Ένα μασάζ είναι πάντα διεγερτικό!
 

Emanag

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ Emanag.Για ξεκάρφωμα το λέει.Απλά δε θα βάλει το χεράκι της,αλλά τα μπουτάκια της για να σε τελειώσει.Η κοπέλα είναι καλή πιστεύω για να ξεκινήσεις το άθλημα

@O_papous η κοπέλα είναι πετίτ,αδυνατούλα με σφιχτό,καλοσχηματισμένο σώμα,πολύ μικρό βυζάκι και ωραίο κωλαράκι;Λίγο δύσκολο να την αντικατέστησε άλλη.Δε συστήνεται κιόλας,οπότε δεν ξέρουμε όνομα
Σε ευχαριστω για την απαντηση, οποτε για μια ωρα ειναι μια πιστολια χωρις χερια/στομα. Ειναι ιδαιτερη περιπτωση τοτε
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Σε ευχαριστω για την απαντηση, οποτε για μια ωρα ειναι μια πιστολια χωρις χερια/στομα. Ειναι ιδαιτερη περιπτωση τοτε
Τίποτα.Οι πιστολιές είναι δύο.Μετά από δευτερόλεπτα,ξεκινάει αμέσως για τη δεύτερη,για την οποία εγώ έβαλα το χεράκι μου.Θα προτιμούσα να της πω από την αρχή να κάνουμε μια και καλή,με μια παύση δευτερολέπτων που ούτως ή άλλως κάνει
 

Dionisos181

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Ας γράψω κι εδώ την εμπειρία μου από το body to body/nuru massage.Επίσκεψη τον Απρίλιο.Milf από το ανατολικό μπλοκ,με συμπαθητικό αν και λίγο σπασμένο πρόσωπο με στεγνό πετίτ σώμα και ελάχιστο στήθος.Για να τρίβεται πάνω σου ολόκληρη έχει το ιδανικό σώμα,για τέτοιο μασάζ.Για 1 φορά αξίζει η εμπειρία.Χωρίς σεξ όμως 100 είναι πολλά,και ας δίνει δύο εκτονώσεις.Θα έπρεπε να έχει και μισάωρο με 50.Θα χεζόταν στο τάληρο.Παρότι τελειώνω δύσκολα δεύτερη φορά καπάκι,με κατάφερε,και ας μην είχα πλήρη στύση,βάζοντας και λίγο δαχτυλάκι,ρηχά.Ανταπέδωσα και εγώ βέβαια με ρηχό δαχτυλάκι στο κωλαράκι της.

Όλα τα λεφτά όταν σε αγκαλιάζει μετά τον δεύτερο γύρο και πιπιλάει αισθησιακά το αυτί σου.Όταν όμως σε γυρίζει ανάσκελα,θέλει προσοχή όταν τρίβεται το μουνάκι της στο εργαλείο σου.Μέσα στην καύλα,σκέφτηκα να τον χώσω ακάποτα,αλλά ευτυχώς δεν το έκανα.Βέβαια δεν θα το επέτρεπε κιόλας.Καλή φάση που στο τέλος μπαίνει μαζί σου για ντουζάκι και σε τρίβει για να φύγει το Nuru gel από πάνω σου.Χώρος στο κέντρο

Στη σελιδα αυτη λέει οτι έχει πρόγραμμα με 50 ευρω μισάωρο..Επίσης λέει οτι ειναι μονο στον χωρο του πελάτη..Τι έγινε?λάθος αγγελία ανέβασες,φίλε?
 

ggparasi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,
Εκτός από τη γνωστή κοπέλα στη Αγ. Δημητρίου κάνει κάποια άλλη nuru;
 

ggparasi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Με τη Βανέσσα που το διαφημίζει δεν μπόρεσα να επικοινωνήσω
 

Atrapos619

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Η κοπέλα είναι γλυκιά και πολύ ευγενική, αρκετά πετιτ και γενικά προσπαθεί πολύ να σε ικανοποιήσει.

Παρόλα αυτά, η υπηρεσία δεν έχει καμία σχέση με το Nuru που θα δει κανείς σε βίντεο, υπερβολικά πολύ ενεργητικό και καθόλου αισθησιακό - για μενα τουλάχιστο.

Ευχάριστη εμπειρία αλλά στη τιμή αυτή και σα ψάρι να σπαρταραει πάνω σου, προσωπικά δε θα το ξανακανα.
 

spend

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Να προσφέρω και εγώ την εμπειρία μου για το nuru massage (Αγίου Δημητρίου)! Πριν κανά μήνα έκλεισα ραντεβού κατ'οίκον! Η κοπέλα στην ώρα της, ευγενικότατη και στο μασάζ δίνει αγώνα! Δεν ξέρω αν δεν συνάδει με το original nuru (όπως αναφέρουν μερικοί φίλοι), αλλά πραγματικά προσφέρει καύλα! Επί μία ώρα ασταμάτητα σε τρίβει παντού (και με γλώσσα μερικές στιγμές) και προσφέρει και δύο εκτονώσεις (χωρίς διείσδυση και στόμα η αλήθεια είναι) αλλά το χαλάρωμα είναι εγγυημένο! Έχω κλείσει νέο ραντεβού και με βλέπω να το καθιερώνω! Να σημειωθεί πως στο μπάνιο που σου κάνει στο τέλος, δεν σε αφήνει αν πραγματικά δεν έχει ξεπλύνει τα πάντα! ΧΑΧΑ!
 

nouboulis1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
80
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Στο site που δώθηκε (Μασάζ ραντεβού στη Θεσσαλονίκη στο χώρο σας) αναφέρει μόνο κατ'οίκον, αλλά απ'οτι κατάλαβα οι περισσότεροι πήγατε σε ένα χώρο στην Αγ. Δημητρίου. Τι παίζει με αυτό; Πήρατε τηλέφωνο και κανονίσατε προφορικά να πάτε στον δικό της χώρο; Γιατί δικός μου χώρος δεν παίζει :P
Επίσης μιας και έσφιξαν οι ζέστες και ένας συναγωνιστής ανέφερε ότι ίδρωνε συνέχεια...γνωρίζει κανείς αν έχει aircondition o χώρος της κοπέλας οπότε θα είμαστε σε ανθρώπινη κατάσταση ή και αυτό δεν έχει το διαμέρισμα; Μήπως επειδή έχει ζεστό λάδι δεν ενδείκνυται για τέτοια εποχή;
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom