Νέα

Νοικοκυρές σε απόγνωση: Πως τις βρίσκουμε και τι χρεώνουν?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
την τελευταία βδομάδα που έχω πιπώσει 3 φορές μια παντρεμένη ( αμάξι - δεν έχω καταφέρει να σπρώξω, έλλειψη χρόνου εκ μέρους της ) μου λέει συνέχεια : " είναι καθαρά σωματική η σχέση μας, τον άντρα μου τον λατρεύω...!",  και μετά τα καταπίνει...
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Τελευταιες μερες μιλαω απο σιτε γνωριμιων με  παντρεμενη 40αρα μαμα απογοητευμενη , ρουτινιασμενη , κουρασμενη . συναντηση θα παιξει συντομα αλλα φοβαται μην την/ μας δουν ... την εχω φερει στα νερα μου και πιστευω οτι στο τελος θα το φαω το τεμαχιο..... το ωραιο ειναι οτι απο την αρχη της ειπα οτι ειμαι παντρεμενος και οτι θελω να περασω ωραιες στιγμες μακρια απο το αγχος μπλα μπλα μπλα.....
Αν εχει θεμα με τον γαμο της 10000% θα απαντησει .... και μετα αν το εχεις στο μπλα μπλα και πετυχεις το πονεμενο της σημειο τοτε το τυλιξες.....
Συμπερασμα ?? αν θες να φας παντρεμενη που ΔΕΝ Θελει να χωρισει τοτε καλυτερα να ξερει απο την αρχη οτι εισαι και εσυ παντρεμενος.
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
την τελευταία βδομάδα που έχω πιπώσει 3 φορές μια παντρεμένη ( αμάξι - δεν έχω καταφέρει να σπρώξω, έλλειψη χρόνου εκ μέρους της ) μου λέει συνέχεια : " είναι καθαρά σωματική η σχέση μας, τον άντρα μου τον λατρεύω...!",  και μετά τα καταπίνει...


Ηθικό άτομο.......
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
θα σου πω όταν δοκιμάσω να της καρφώσω το κωλαράκι... :fuck1: :fuck1:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
την τελευταία βδομάδα που έχω πιπώσει 3 φορές μια παντρεμένη (αμάξι - δεν έχω καταφέρει να σπρώξω, έλλειψη χρόνου εκ μέρους της) μου λέει συνέχεια : "είναι καθαρά σωματική η σχέση μας, τον άντρα μου τον λατρεύω...!",  και μετά τα καταπίνει...



Απ' τα καλύτερα ποστ που έχω διαβάσει.
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
θα σου πω όταν δοκιμάσω να της καρφώσω το κωλαράκι... :fuck1: :fuck1:

κωλαράκι ετιμήθη...
η διαδικασία όμως έχει σημασία...
της λέω χτες στο τηλέφωνο που κανονίζαμε για σημερινή συνάντηση & ξενοδοχείο :
"ανυπομονώ να σου σκίσω τις τρυπούλες σου"
και απαντά
"κ εγώ μωρό μου. απόψε θα δώσω κώλο στον άντρα μου γιατί ειμαι πολυ στενή και φαίνεται η χαλαρότητα την επόμενη μέρα και θα το καταλάβει οτι γαμήθηκα με άλλον. οπότε έτσι θα νομίζει πως είναι από το δικό του γαμήσι"
έτσι είναι αν έχεις μυαλό...
 

nikos29

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ωραιος μεγαλε!ηλικια η τυπισσα?
 

johnm650

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
42
Πόντοι
1
Τεφαρίκι πράμα, η γυναίκα όταν διανύει την τρίτη δεκαετία!!!Καλοφάγωτη αρχηγέ μου!!!
 

nikos29

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλη φαση!παιζει να τιμηθει?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Απ' τα καλύτερα ποστ που έχω διαβάσει.

"κ εγώ μωρό μου. απόψε θα δώσω κώλο στον άντρα μου γιατί ειμαι πολυ στενή και φαίνεται η χαλαρότητα την επόμενη μέρα και θα το καταλάβει οτι γαμήθηκα με άλλον. οπότε έτσι θα νομίζει πως είναι από το δικό του γαμήσι"

Επαυξάνω το προηγούμενο σχόλιο!

:rockon:      :rockon:      :rockon:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
κωλαράκι ετιμήθη...
η διαδικασία όμως έχει σημασία...
της λέω χτες στο τηλέφωνο που κανονίζαμε για σημερινή συνάντηση & ξενοδοχείο :
"ανυπομονώ να σου σκίσω τις τρυπούλες σου"
και απαντά
"κ εγώ μωρό μου. απόψε θα δώσω κώλο στον άντρα μου γιατί ειμαι πολυ στενή και φαίνεται η χαλαρότητα την επόμενη μέρα και θα το καταλάβει οτι γαμήθηκα με άλλον. οπότε έτσι θα νομίζει πως είναι από το δικό του γαμήσι"
έτσι είναι αν έχεις μυαλό...
Φαντασου πόσο εχει ξενογαμηθεί αυτη που τα υπολογίζει όλα!!! :2funny:
 

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα θα δώσω κώλο στον άνδρα μου για να με πάρεις αύριο από τον κώλο εσύ έτσι μεθαύριο δεν θα καταλάβει ο άντρας μου ότι με πήρες από τον κώλο ... Ποιόν άντρα, κακομοίρη!!! εσένα απατάει.....!

Φυσικά έχει και άλλο γκόμενο και για να μη γίνει μπέρδεμα και καταλάβει κανένας τι γίνεται δίνει κώλο αβέρτα στον εραστή νο1  στον εραστή νο2 κλπ....

Να απατάς τον άντρα σου
είναι συνηθισμένο.
Να απατάς τον εραστή
πού το `χεις βρει γραμμένο;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τελευταιες μερες μιλαω απο σιτε γνωριμιων με  παντρεμενη 40αρα μαμα απογοητευμενη , ρουτινιασμενη , κουρασμενη . συναντηση θα παιξει συντομα αλλα φοβαται μην την/ μας δουν ... την εχω φερει στα νερα μου και πιστευω οτι στο τελος θα το φαω το τεμαχιο..... το ωραιο ειναι οτι απο την αρχη της ειπα οτι ειμαι παντρεμενος και οτι θελω να περασω ωραιες στιγμες μακρια απο το αγχος μπλα μπλα μπλα.....
Αν εχει θεμα με τον γαμο της 10000% θα απαντησει .... και μετα αν το εχεις στο μπλα μπλα και πετυχεις το πονεμενο της σημειο τοτε το τυλιξες.....
Συμπερασμα ?? αν θες να φας παντρεμενη που ΔΕΝ Θελει να χωρισει τοτε καλυτερα να ξερει απο την αρχη οτι εισαι και εσυ παντρεμενος.


Τρως πιο εύκολα μέσω fb παλιές γνωστές, που είναι παντρεμένες με παιδιά, εφόσον είσαι κι εσύ.
Έτσι δεν φοβουνται ότι μπορεί να είσαι ψυχάκιας κτλ.


Το έχω κάνει κάμποσες φορές.

Ακόμη και γκόμενα με την οποία είχαμε μιλήσει για λίγα λεπτά,
χωρίς να ξέρει ο ένας για τον άλλο επώνυμο κτλ,
στην αυτοκίνηση το ... 1988 , έγινε φιλη μου στο fb,
όπου τη βρήκα τυχαία, αφού είχε φωτό με άλλη φίλη στο fb
μιλάμε και είμαστε .... έτοιμοι ... αλλά είναι λίγο μακριά από μένα
και μας δυσκολεύει το πρόγραμμα.
Θα πάω να την γαμήσω όταν υποτίθεται ότι πάει σούπερ μάρκετ,
τις ώρες που το μικρότερο παιδί της θα πηγαίνει στο νηπιαγωγείο.
 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
κωλαράκι ετιμήθη...
η διαδικασία όμως έχει σημασία...
της λέω χτες στο τηλέφωνο που κανονίζαμε για σημερινή συνάντηση & ξενοδοχείο :
"ανυπομονώ να σου σκίσω τις τρυπούλες σου"
και απαντά
"κ εγώ μωρό μου. απόψε θα δώσω κώλο στον άντρα μου γιατί ειμαι πολυ στενή και φαίνεται η χαλαρότητα την επόμενη μέρα και θα το καταλάβει οτι γαμήθηκα με άλλον. οπότε έτσι θα νομίζει πως είναι από το δικό του γαμήσι"
έτσι είναι αν έχεις μυαλό...

Φιλε εχεις πετυχει διανα!!! Συγχαρητηρια απλα....!!!! Δινε πονο! :)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εξαιρετικό thread....!  ευγε σε όλους.....τωρα,το οτι οι μισες ιστορίες ειναι μούφες και βγαίνουν απο την φαντασία του καθενός,ελπίζω να εχει γίνει κατανοητό......... :2funny: :2funny:

Σε ενα θα συμφωνησω......η βερα ειναι το ισχυρότερο διεγερτικό........καθε γυναίκα κολακευει τον εγωισμό της οταν παίρνει τον αντρα μιας αλλης....

Επίσης,το να κυκλοφορείς με παιδακι (δικό σου,βαφτηστήρι,κλπ.) ανοιγει πολλές πόρτες........ :idiot:
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
σε κουβεντα που καναμε, εβγαλε ατ γνωστα και μη εξαιρετέα οτι ο συζυγος κοιταζει μονο τη δουλεια και τα λεφτα την παραμελει κλπ κλπ. το ζουμι ειναι πως οταν αποφασισε να ξενογαμηθει πριν κανα χρονο πρωτη φορα επαιξε με εναν 26αρη με το σκεπτικο "νεος-ακουραστος-ορεξατος"κλπ... αυτος ομως μετα αο λιγο δεν σεβαστηκε απ οτι ειπε την κατασταση της ( οικογενεια ) κ της τηλεφωνουσε οτι ναναι ωρες, την πιεζε γενικα και την εκανε διακριτικα μεν φοβουμενη δε μηπως της κανει καμια μαλακια. Και με τη δευτερη περιπτωση παλι τα ιδια, 35αρης μεν ελευθερος δε, στις 20 μερες της ειπε πως αν δε του πασαρει και καμια φιλη της θα εχει θεμα, και καλα εκβιασμος, και ζοριστηκε πολυ να την κανει κ απο εκει. 8 μηνες ακολουθησαν απραγη και μετα εκατσε η φαση μεταξυ μας
 

mila80mila80

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλυτερα η νοικοκυρα με διαθεση για σεξ και ας εχει και μετρια εμφανιαση παρα μοντελο που ο,τι κανει ειναι ψευτικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom