Νέα

Νοικοκυρές σε απόγνωση: Πως τις βρίσκουμε και τι χρεώνουν?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Η κλασική ατάκα στο σ/μ είναι κοπλιμέντα:
Τι όμορφη που είστε, σας είδα και κάτι έπαθα, τέτοια.

9 στις 10 απαντάνε "Μα σας παρακαλώ, είμαι παντρεμένη γυναίκα εγώ".

Η ΑΜΕΣΗ ανταπάντηση είναι "Κι εγώ είμαι πολύ εχέμυθος".

Η στατιστική του φίλου που το εφαρμόζει είναι ότι 1 στις 5 του κάθεται.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Στα Πρινου τυπε.  :S :S :S

ACLr8MZLbRuE.jpg

παντρεψου τυπε :S :S

τυπε αμα παντρευτει ο τυπος η νοικοκυρα θα βγαζει χαρτζιλικι για μια ζωη,οχι 1-2 φορες την εβδομαδα  :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erymanthian

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2016
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Η κλασική ατάκα στο σ/μ είναι κοπλιμέντα:
Τι όμορφη που είστε, σας είδα και κάτι έπαθα, τέτοια.

9 στις 10 απαντάνε "Μα σας παρακαλώ, είμαι παντρεμένη γυναίκα εγώ".

Η ΑΜΕΣΗ ανταπάντηση είναι "Κι εγώ είμαι πολύ εχέμυθος".

Η στατιστική του φίλου που το εφαρμόζει είναι ότι 1 στις 5 του κάθεται.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Ναι τύπε, το ξέρουμε το tinder. Σιγά μην βάλουμε ολόκληρο προφιλ για να βρούμε επι πληρωμή
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Η κλασική ατάκα στο σ/μ είναι κοπλιμέντα:
Τι όμορφη που είστε, σας είδα και κάτι έπαθα, τέτοια.

9 στις 10 απαντάνε "Μα σας παρακαλώ, είμαι παντρεμένη γυναίκα εγώ".

Η ΑΜΕΣΗ ανταπάντηση είναι "Κι εγώ είμαι πολύ εχέμυθος".

Η στατιστική του φίλου που το εφαρμόζει είναι ότι 1 στις 5 του κάθεται.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Αν θελεις παντρεμενη τοτε θα πρεπει να εμφανιστεις σαν παντρεμενος,δεν θελουν ελευθερους γιατι μπορει να τις ζαλιζουν συνεχεια,ενω ο παντρεμενος εχει ελαχιστο χρονο,μονο για πηδημα και τελος. Το που θα τις βρεις ομως ειναι μεγαλο θεμα και ειδικα τωρα,αυτη τη περιοδο. Σιγουρα στα διαφορα σαιτ γνωριμιων αλλα εκει θελει χρονο και δεν ξερεις αν μιλας με κανενα μπαζο με ψευτικη περιγραφη. Σουπερμαρκετ δεν παιζει,ειναι πιεσμενος ο χρονος,αλλα εκει που γινεται της κακομοιρας ειναι στα εμπορικα κεντρα,καθημερινες και εργασιμες ωρες.Για να ειναι εκει καποια σημαινει οτι δεν εργαζεται (πληρωνει ο μαλακας) και φυσικα υπαρχει αρκετος χρονος.  Επισης ολα τα εμπορικα εχουν και καφε κλπ,οποτε με λιγη πιεση θα καθισει να πιει εναν καφε,αφου ειναι διπλα. Πριν κανενα τριμηνο ειχα παει μια αναλογη ωρα για να αλλαξω κατι και αυτο που σου γραφω τα επιβεβαιαωσα στην πραξη......
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.857
Like
447
Πόντοι
36
Η κλασική ατάκα στο σ/μ είναι κοπλιμέντα:
Τι όμορφη που είστε, σας είδα και κάτι έπαθα, τέτοια.

9 στις 10 απαντάνε "Μα σας παρακαλώ, είμαι παντρεμένη γυναίκα εγώ".

Η ΑΜΕΣΗ ανταπάντηση είναι "Κι εγώ είμαι πολύ εχέμυθος".

Η στατιστική του φίλου που το εφαρμόζει είναι ότι 1 στις 5 του κάθεται.
:thumbsup:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Αν θελεις παντρεμενη τοτε θα πρεπει να εμφανιστεις σαν παντρεμενος,δεν θελουν ελευθερους γιατι μπορει να τις ζαλιζουν συνεχεια,ενω ο παντρεμενος εχει ελαχιστο χρονο,μονο για πηδημα και τελος. Το που θα τις βρεις ομως ειναι μεγαλο θεμα και ειδικα τωρα,αυτη τη περιοδο. Σιγουρα στα διαφορα σαιτ γνωριμιων αλλα εκει θελει χρονο και δεν ξερεις αν μιλας με κανενα μπαζο με ψευτικη περιγραφη. Σουπερμαρκετ δεν παιζει,ειναι πιεσμενος ο χρονος,αλλα εκει που γινεται της κακομοιρας ειναι στα εμπορικα κεντρα,καθημερινες και εργασιμες ωρες.Για να ειναι εκει καποια σημαινει οτι δεν εργαζεται (πληρωνει ο μαλακας) και φυσικα υπαρχει αρκετος χρονος.  Επισης ολα τα εμπορικα εχουν και καφε κλπ,οποτε με λιγη πιεση θα καθισει να πιει εναν καφε,αφου ειναι διπλα. Πριν κανενα τριμηνο ειχα παει μια αναλογη ωρα για να αλλαξω κατι και αυτο που σου γραφω τα επιβεβαιαωσα στην πραξη......

Κουβαλας ψεύτικη βερα μαζι σου τυπε?  :think: :S :S :S
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Παιδότοποι μάγκες,παιρνω το βαφτηστηρι μαζί και κανει ολη τη δουλειά για μένα.Χωρισμένες,παραμελημένες και γενικα ολες οι αμαρτησα για το παιδι μου.Εχω βρει εναν ωραιο με νηπιαγωγους,οποτε φορτώνω επιτοπου την μανδαμ και σε μια ωριτσα ειμαστε πίσω.Βέβαια στις κοπέλες δινω καλα μπουρμπουρια και στον υπευθυνο εχω δωσει τηλεφωνο μην γινει καμμια στραβή.
 

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Αν θελεις παντρεμενη τοτε θα πρεπει να εμφανιστεις σαν παντρεμενος,δεν θελουν ελευθερους γιατι μπορει να τις ζαλιζουν συνεχεια,ενω ο παντρεμενος εχει ελαχιστο χρονο,μονο για πηδημα και τελος. Το που θα τις βρεις ομως ειναι μεγαλο θεμα και ειδικα τωρα,αυτη τη περιοδο. Σιγουρα στα διαφορα σαιτ γνωριμιων αλλα εκει θελει χρονο και δεν ξερεις αν μιλας με κανενα μπαζο με ψευτικη περιγραφη. Σουπερμαρκετ δεν παιζει,ειναι πιεσμενος ο χρονος,αλλα εκει που γινεται της κακομοιρας ειναι στα εμπορικα κεντρα,καθημερινες και εργασιμες ωρες.Για να ειναι εκει καποια σημαινει οτι δεν εργαζεται (πληρωνει ο μαλακας) και φυσικα υπαρχει αρκετος χρονος.  Επισης ολα τα εμπορικα εχουν και καφε κλπ,οποτε με λιγη πιεση θα καθισει να πιει εναν καφε,αφου ειναι διπλα. Πριν κανενα τριμηνο ειχα παει μια αναλογη ωρα για να αλλαξω κατι και αυτο που σου γραφω τα επιβεβαιαωσα στην πραξη......
συμφωνω απολυτα!  :hi:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Αν θελεις παντρεμενη τοτε θα πρεπει να εμφανιστεις σαν παντρεμενος,δεν θελουν ελευθερους γιατι μπορει να τις ζαλιζουν συνεχεια,ενω ο παντρεμενος εχει ελαχιστο χρονο,μονο για πηδημα και τελος. Το που θα τις βρεις ομως ειναι μεγαλο θεμα και ειδικα τωρα,αυτη τη περιοδο. Σιγουρα στα διαφορα σαιτ γνωριμιων αλλα εκει θελει χρονο και δεν ξερεις αν μιλας με κανενα μπαζο με ψευτικη περιγραφη. Σουπερμαρκετ δεν παιζει,ειναι πιεσμενος ο χρονος,αλλα εκει που γινεται της κακομοιρας ειναι στα εμπορικα κεντρα,καθημερινες και εργασιμες ωρες.Για να ειναι εκει καποια σημαινει οτι δεν εργαζεται (πληρωνει ο μαλακας) και φυσικα υπαρχει αρκετος χρονος.  Επισης ολα τα εμπορικα εχουν και καφε κλπ,οποτε με λιγη πιεση θα καθισει να πιει εναν καφε,αφου ειναι διπλα. Πριν κανενα τριμηνο ειχα παει μια αναλογη ωρα για να αλλαξω κατι και αυτο που σου γραφω τα επιβεβαιαωσα στην πραξη......






Συμφωνω με την αναλυση του φιλου πετραν. Και θα ελεγα επιπλεον παρασκευες απογευμα η σαββατο η αργιες ειναι και οι καλυτερες μερες λογο κοσμου.. οπως λεει και ο ποιητης:

"ο λυκος κι αν εγερασε, στην αναμπουμπουλα χαιρεται" !   :grin:
 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές που απάντησαν. Το ιντερνετ δεν παίζει καθόλου; Σωστό το σχόλιο για φόλα προφίλ αλλά δεν χρειάζεται να μας βλέπει ο κάθένας. Ποτέ δεν ξέρεις ποιός βρίσκεται τριγύρω
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Η λέξη παντρέψου είναι εντελώς εκτός θέματος και θα έπρεπε να απαγορευτεί γενικά από το Μπου. Παράξενο όμως, με τόση κρίση να μην έχει κάποιος μιά εμπειρία στο θέμα

δεν ξερω τι παιζει με τις ελληνιδες αλλα υπαρχει κυκλος με ρωσιδες  που είναι παντρεμένες και κανουν εξτραδακια, δεν είναι επαγγελματιες και εχουν μικρο κυκλο "πελατων" και είναι δυσκολο να χωθεις.
 

alexkon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
20
Πόντοι
0
δεν ξερω τι παιζει με τις ελληνιδες αλλα υπαρχει κυκλος με ρωσιδες  που είναι παντρεμένες και κανουν εξτραδακια, δεν είναι επαγγελματιες και εχουν μικρο κυκλο "πελατων" και είναι δυσκολο να χωθεις.
Αυτο μάλιστα. Το πρόβλημα ομως ειναι, που τις βρίσκεις!
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
[size=20pt]Μια λύση για να γνωρίζεται νοικοκυρές  είναι να ντυθείτε με κουστούμι με  γραβάτα η χωρις... κάπως έτσι ..[/size]


4f3dc022c14825edec70a1b579334676.jpg



και να πάτε που???? στο σπιτι τους! Κατα τις 10 το πρωί ... θα λείπει και ο άντρας τους για δουλειά και συστηθειτε  και καλά οτι δουλευετε για μια εταιρια που βοηθατε παιδια στην αφρικη κτλπ..

θα σας πει καλα δεν ενδιαφερονται εκει ρίχτε ενα κοπλιμέντο....  

σίγουρα δεν θα ψαρόσουν πολλές άλλα πάρτε όλες τις γειτονίες την αθήνας με τη σειρά . στις 35 νοικοκυρές οι 5 δεν θα ψαρόσουν ; αμα το κανετε με προγραμα θα γαματε αβερτα μαγκες! όλα είναι θέμα στατιστικής και νούμερα....  
 

alexkon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
20
Πόντοι
0
[size=20pt]Μια λύση για να γνωρίζεται νοικοκυρές  είναι να ντυθείτε με κουστούμι με  γραβάτα η χωρις... κάπως έτσι ..[/size]


4f3dc022c14825edec70a1b579334676.jpg



και να πάτε που???? στο σπιτι τους! Κατα τις 10 το πρωί ... θα λείπει και ο άντρας τους για δουλειά και συστηθειτε  και καλά οτι δουλευετε για μια εταιρια που βοηθατε παιδια στην αφρικη κτλπ..

θα σας πει καλα δεν ενδιαφερονται εκει ρίχτε ενα κοπλιμέντο....  

σίγουρα δεν θα ψαρόσουν πολλές άλλα πάρτε όλες τις γειτονίες την αθήνας με τη σειρά . στις 35 νοικοκυρές οι 5 δεν θα ψαρόσουν ; αμα το κανετε με προγραμα θα γαματε αβερτα μαγκες! όλα είναι θέμα στατιστικής και νούμερα....  
Αν εισαι "κάπως ετσι", πηδας ηθοποιούς στο Χόλιγουντ, τι να τις κανεις τις νοικοκυρές!
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
μαγκες εχω παρατηρησει στα σ/μ γινετε χαμος...Εκει ομως που ο χρονος ειναι πιεσμενος και το περιβαλλον περιεργο πως χωνομαστε? Εχει κανεις καμια τακτικη?Επισης το να συστηνεσαι ως παντρεμενος ειναι η καλυτερη καθως πολλες αναστολες τους φευγουν αφου ειστε στην ιδια μοιρα οποτε ειναι δεδομενη η εχεμυθεια.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.815
Πόντοι
506
Δεν χρειαζεται να πληρωσουμε.... Οι παντρεμενες χωριζονται σε πιστες και απιστες.... Ποσες ειναι οι απιστες... υπολογιστε...
Αυτες που τις βαρεθηκε ο αντρας τους,και το χωνει αλλου...
Αυτες που βαρεθηκαν τον αντρα τους....
Αυτες που γουσταρουν τον αντρα τους,αλλα δεν χορταινουν πουτσο....
Αυτες που ο αντρας τους εχει προβλημα,δεν κανει κουκου δηλαδη...(και ειναι πολλοι)
Αυτες που θα το εκαναν απο περιεργεια,ετσι για την εμπειρια...
Αυτες που θα το εκαναν για φραγκα....
..και τελος οι χωρισμενες,που δεν εχουν τον θεο τους,και κανουν και παρτουζες.

ποσες ειναι αυτες μεσα στον γυναικειο πλυθησμο??
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Δεν χρειαζεται να πληρωσουμε.... Οι παντρεμενες χωριζονται σε πιστες και απιστες.... Ποσες ειναι οι απιστες... υπολογιστε...
Αυτες που τις βαρεθηκε ο αντρας τους,και το χωνει αλλου...
Αυτες που βαρεθηκαν τον αντρα τους....
Αυτες που γουσταρουν τον αντρα τους,αλλα δεν χορταινουν πουτσο....
Αυτες που ο αντρας τους εχει προβλημα,δεν κανει κουκου δηλαδη...(και ειναι πολλοι)
Αυτες που θα το εκαναν απο περιεργεια,ετσι για την εμπειρια...
Αυτες που θα το εκαναν για φραγκα....
..και τελος οι χωρισμενες,που δεν εχουν τον θεο τους,και κανουν και παρτουζες.

ποσες ειναι αυτες μεσα στον γυναικειο πλυθησμο??

εμενα γιατι μου φαινεται ότι είναι ολος ο γυναικειος πληυθυσμος εκει μεσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom