Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μην ξεχνάτε οτι σήμερα 50-60 βουλευτές της ΝΔ θα γίνουν...πρώην  :grin: :grin: :grin:
Την ευθύνη την ανέλαβε ο Καραμανλέας αλλά έχει ψιλοβουήξει ο τόπος οτι Σουφλιάς/Ντόρα τον είχαν συμβουλέψει θετικά για να προσφύγει στις εκλογές.
Και τελικά έφυγε για τα καλά  :grin: :grin: :grin:
Έχει να ξαναπέσει μουτζούρα σε ενα μήνα    :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :grin:
Στην όλη ιστορία το μόνο κακό είναι οτι εξαιτίας της φυγής του Καραμανλέα αναιρείται και η δεσμεύση για τον Παπούλια.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Στα αρχιδια μου η νεα εποχη της ΝΔ και του ΠΑΣΟΚ ..... εγω θελω μια νεα εποχη στην απλη καθημερινη ζωη μου ... καλυτερους δρομους,καλυτερα νοσοκομεια,καλυτερη αστυνομια,καλυτερη παιδεια κτλ ...... ολα τα αλλα ειναι πουτσες μπλε φιλοι μου ....

:thumbsup:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Στην όλη ιστορία το μόνο κακό είναι οτι εξαιτίας της φυγής του Καραμανλέα αναιρείται και η δεσμεύση για τον Παπούλια.

εγώ αν ήμουν παπούλιας, μετά από όλη την σχετική φιλολογία...θα τους εφτυνα στα μούτρα και δεν θα δεχόμουν να με προτείνουν
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Μην ξεχνάτε οτι σήμερα 50-60 βουλευτές της ΝΔ θα γίνουν...πρώην  :grin: :grin: :grin:
Την ευθύνη την ανέλαβε ο Καραμανλέας αλλά έχει ψιλοβουήξει ο τόπος οτι Σουφλιάς/Ντόρα τον είχαν συμβουλέψει θετικά για να προσφύγει στις εκλογές.
Και τελικά έφυγε για τα καλά  :grin: :grin: :grin:
Έχει να ξαναπέσει μουτζούρα σε ενα μήνα    :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :grin:
Στην όλη ιστορία το μόνο κακό είναι οτι εξαιτίας της φυγής του Καραμανλέα αναιρείται και η δεσμεύση για τον Παπούλια.
η πρωτη συμφωνια κατω απο το τραπεζι απεδωσε καρπους..η δευτερη ερχεται γεναρη και θα...κουφαθουν πολλοι.... ;) ;)
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εγώ αν ήμουν παπούλιας, μετά από όλη την σχετική φιλολογία...θα τους εφτυνα στα μούτρα και δεν θα δεχόμουν να με προτείνουν
μα δε θα τον προτεινουν ετσι κι αλλιως....
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Πρωτη φορα στην ελλαδα ΟΛΟΙ μαζι οι δεξιουληδες,κονομισαριοι,ξενοφοβικοι,παρτακηδες κλπ κλπ συγκεντρωσαν ΚΑΤΩ απο το 40%......φιλακια....καληνυχτα!!!!!
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Πρωτη φορα στην ελλαδα ΟΛΟΙ μαζι οι δεξιουληδες,κονομισαριοι,ξενοφοβικοι,παρτακηδες κλπ κλπ συγκεντρωσαν ΚΑΤΩ απο το 40%......φιλακια....καληνυχτα!!!!!
μαλλον εισαι πολυ μικρος...τετοια ποσοστα εχουν ξαναπαιξει...και τα χουν σημειωσει και τα 2 κοματα ''εξουσιας'' και λαμογιων που κατασπαραζουν την ελλαδα
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
μα δε θα τον προτεινουν ετσι κι αλλιως....

φιλαράκο κοίτα να δεις

Είναι αρkέτα εύκολο να είσαι μετά Χριστό προφήτης

Αν έχεις να πεις κάτι σχετικά με το τι ΘΑ γίνει, καλώς

Αλλιώς άσε τις εξυπνάδες
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
το χω αναφερει κι αλλου..οι προωρες εκλογες ηταν αποτελεσμα συμφωνιας καραμανλη-παπανδρεου με τη μεσολαβηση καποιου κοινου τους ''φιλου''...σκεψου τι φερνει ο γεναρης...πληροφορηση απο βουλευτη (πρωην και νεο ξανα) του πασοκ
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
φιλαράκο κοίτα να δεις

Είναι αρkέτα εύκολο να είσαι μετά Χριστό προφήτης

Αν έχεις να πεις κάτι σχετικά με το τι ΘΑ γίνει, καλώς

Αλλιώς άσε τις εξυπνάδες
καμια εξυπναδα..στα χω ξαναπει απο σεπτεμβρη οταν προκυρηχθηκαν οι εκλογες...ρωταγες και τοτε..πραγματικα ειναι κριμα να γινεσαι εριστικος και προκλητικος γιατι γραφεις και καποια σωστα πραγματακια και πολλες φορες εχω συμφωνησει ...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
το χω αναφερει κι αλλου..οι προωρες εκλογες ηταν αποτελεσμα συμφωνιας καραμανλη-παπανδρεου με τη μεσολαβηση καποιου κοινου τους ''φιλου''...σκεψου τι φερνει ο γεναρης...πληροφορηση απο βουλευτη (πρωην και νεο ξανα) του πασοκ
πολυ ενδιαφεροντα αυτα τα στοιχεια
αναμενουμε τις προβλεψεις σου
(αν δε γουσταρεις την κοινοποιηση , στειλε πμ αν θες ,)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
καμια εξυπναδα..στα χω ξαναπει απο σεπτεμβρη οταν προκυρηχθηκαν οι εκλογες...ρωταγες και τοτε..

Κανεις λάθος

Δεν είχες πει τίποτα

Ισα ισα, σε είχα ρωτήσει και ΔΕΝ είχες απαντήσει.

Και σε ρωτάω ευθέως σήμερα

Τι θα γίνει τον ιανουάριο?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
αν διαβασεις προσεκτικα τι εγραψα θα καταλαβεις...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σαμαρας,ντορα,αβραμο πιστευω θαναι σιγουρα υποψηφιοι
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.280
Κριτικές
3
Like
6.870
Πόντοι
1.486
Κανεις λάθος

Δεν είχες πει τίποτα

Ισα ισα, σε είχα ρωτήσει και ΔΕΝ είχες απαντήσει.

Και σε ρωτάω ευθέως σήμερα

Τι θα γίνει τον ιανουάριο?
Θα εχουμε πάλι να ασχολούμαστε...Ο καθένας το μακρύ και το κοντό του.Δηλαδή ο βουλευτής του ΠΑΣΟ ξέρει από ΤΩΡΑ και τις μελλοντικές πολιτικές εξελίξεις??Τίποτα σε τζόκερ παιζει?? :think: :think: :grin: :grin:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
μαλλον εισαι πολυ μικρος...τετοια ποσοστα εχουν ξαναπαιξει...και τα χουν σημειωσει και τα 2 κοματα ''εξουσιας'' και λαμογιων που κατασπαραζουν την ελλαδα
μπλα μπλα μπλα.....περα οτι ΣΙΓΟΥΡΑ ειμαι μεγαλυτερος απο εσενα...συγκεκριμενες εκλογες εχεις να πεις.....αλλοιως συνεχισε τις γενικολογες ΜΠΟΥΡΔΕΣ.....
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
σαμαρας,ντορα,αβραμο πιστευω θαναι σιγουρα υποψηφιοι
αυτη η 3αδα παιζει..αλλα...σαμαρας,αβραμο ηδη απετυχαν εξω απο το μαντρι διαλυοντας παταγωδως την υποψια κοματος που εφτιαξαν...αρα με τι μουτρα να ηγηθουν στη νδ....μαλλον η ντορουλα παιζει χωρις αντιπαλο..εκτος κι αν σκασει εκπληξη...να θυμηθουμε παρομοια περιπτωση αρσενη στο πασοκ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom