Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
πάει να ξεκουραστεί γιατί κουράστηκε πολύ όσο ηταν πρωθυπουργός, παραλίγο να πάθει υπερκόπωση

Φήμες λένε ότι λίγο πριν τις εκλογές του οκτωβρίου 2009 στο μαξίμου έπαιζε στη διαπασών το "Απολύομαι" με έμφαση στο στίχο "την άλλη κυριακή παίρνω το χαρτί" και όταν παρέδιδε ο κωστάκης στο γιώργο του είπε "θα πήξει η μούνα σου ποντικόψαρο- εγώ δεν προλαβαίνω τίποτα!"

Αλήθεια, οι στελεχάρες της νδουλας που κλαίγονται για τα ταξείδια του κωστάκη, τί θέση είχαν πάρει για βουλγαράκηδες, δούκες κτλ όταν ήταν κυβέρνηση; Λες και τα ταξείδια του Καραμανλή θα στποιχειώνουν τη νδουλα...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Το ρίχνει έξω τώρα που δεν είναι πρωθυπουργός.
Έντονη ενόχληση στη ΝΔ...
.
Από τον Γιάννη Δαίδαλο
.
Στην Αυστρία και συγκεκριμένα στο χωριό Τούλν, ένα από τα πολυτελή θέρετρα 45χλμ έξω από τη Βιέννη όπου πηγαίνουν όσοι αγαπούν το σκι, βρίσκεται για τις χριστουγεννιάτικες διακοπές του ο Κώστας Καραμανλής με την οικογένειά του.
Ο τέως πρωθυπουργός αναχώρησε την περασμένη Πέμπτη αμέσως μόλις ολοκληρώθηκε η ψήφιση του προυπολογισμού στη Βουλή όπου πάντως δεν πήρε τον λόγο.
Κι αυτή ηενέργειά του προκάλεσε ποικίλα σχόλια αφού έτσι δεν υπερασπίστηκε την σκληρή πολιτική που είχε εισηγηθεί πριν από τις εκλογές ούτε το έργο των κυβερνήσεων του.
Ίσως γιατί θα ήταν εκτός των άλλων δύσκολο να εξηγήσει και πώς θα έφευγε ο ίδιος στη συνέχεια για διακοπές σε ένα πολυτελές αυστριακό θέρετρο.
Κατά τις πληροφορίες ο κ. Καραμανλής σχεδιάζει ταξίδια αναψυχής τους προσεχείς μήνες και σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες...
Στελέχη της ΝΔ που το πληροφορήθηκαν πάντως εξέφραζαν την έντονη ενόχλησή τους γιατί δημιουργούνται αρνητικές εντυπώσεις συνολικά για το κόμμα τους.

από: press.gr

Ο τύπος είναι τελειωμένος μαλάκας. Μας έπρηξε τον πούτσο 2 τετραετίες να τον ψηφίσουμε και τώρα με την συμπεριφορά του είναι σαν να λέει σε όσους τον ψήφισαν οτι έκαναν λάθος και οτι στην πραγματικότητα έχει γραμμένη την πολιτική στα αρχίδια του και έκανε αγγαρία.

Στο διάολο καραγκιόζη
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Nαι, τη συμπεριφορά του περίμεναν για να το καταλάβουν
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ο τύπος δείχνει όσο πιο ξεκάθαρα μπορεί οτι η πρωθυπουργία για αυτόν ήταν μια μεγάλη αγγαρία. Συμπεριφέρεται λες και μας έκανε την χάρη και μας κυβερνούσε.
Αφου ρε μαλάκα σε χάλαγε τόσο, γιατί φαγώθηκες να βγείς πρωθυπουργός 2 φορές ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο τύπος είναι τελειωμένος μαλάκας. Μας έπρηξε τον πούτσο 2 τετραετίες να τον ψηφίσουμε και τώρα με την συμπεριφορά του είναι σαν να λέει σε όσους τον ψήφισαν οτι έκαναν λάθος και οτι στην πραγματικότητα έχει γραμμένη την πολιτική στα αρχίδια του και έκανε αγγαρία.

Στο διάολο καραγκιόζη

ας δεχθούμε ότι αυτός είναι τελειωμένος μαλάκας.
εσάς που σας πήρε 5.5 χρόνια να το καταλάβετε, πόσο τελειωμένοι μαλάκες είστε;

Υ.Γ.
προσωπικά δεν έχω δει πολλούς τελειωμένους μαλάκες να τους πλερώνουν τις διακοπές σε πανάκριβα θερετρα.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Εμένα μ αρέσει που όλοι βάλθηκαν να βγάλουν άχρηστο και τελειωμένο μαλάκα τον χοντρό, λες και όλοι οι υπόλοιποι πολιτικοί μας είναι αστέρια, πανέξυπνοι και ηθικότατοι!!

της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Τουλάχιστον δεν περνά τη μέρα του στη Ραφήνα τρώγοντας σουβλάκια και παίζοντας Playstation.

καλά ρε συ επειδή δηλ κάνει ποδήλατο, αυτό είναι το κριτήριο για να γίνει καλύτερος πρωθυπουργός απ το χοντρούλη?

εκτός κι αν πιστεύεις ότι ένα μεγάλο ατού του είναι κάνας μπάφος πού και πού να στανιάρει! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Καλά, κατάλαβα. Σάββατο βράδυ, κοπανήσαμε κανα-δυό ποτηράκια παραπάνω και δεν καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε.

Βάλε το κεφάλι σου κάτω από τη ντουζιέρα, άνοιξε το παγωμένο νερό, πιές κι'έναν μαύρο καφέ και μετά έλα να συζητήσουμε.

καλά πιες εσύ κάναν μαύρο :think: καφέ με το παιντί (για ειδικές ανάγκες) και γω θα πιω άσπρο :think: καφέ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


αλλά για να μην το ζορίζουμε, είμαι εναντίον ΟΛΩΝ των πολιτικών αρχηγών. Είναι όλοι ηλίθιοι και πιο πολύ οι οπαδοί τους (δεν το λέω για σένα μόνο, για όλους όσους σφάζονται για να κονομάνε οι μάγκες που έχουν πίσω τους οι βλάκες πρωθυπουργοί μας)!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλά, κατάλαβα. Σάββατο βράδυ, κοπανήσαμε κανα-δυό ποτηράκια παραπάνω και δεν καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε.

Βάλε το κεφάλι σου κάτω από τη ντουζιέρα, άνοιξε το παγωμένο νερό, πιές κι'έναν μαύρο καφέ και μετά έλα να συζητήσουμε.

[size=18pt]Πιεξουλη[/size] (οπισθογλεντζε) ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
και οτι επιυθμεις με τον ΑΡΗ να το ΒΡΕΙΣ

Πατα το Enter και Κουνα τον πανθηρα μωρη κουνιστρα
με τα βελακια (δεξια - Αριστερα)
για να σου κανει αφιερωση το ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΟΥ για το 2010..


Καυλη ΧΡΟΝΙΑ...και πολα ρουσφετακια ευχομαι..

Πιεξουλη μου εσυ με την παιχνιδιαρα ΡΟΔΕΛΑ..

Μουα χα χα χα χα χα !

[flash=550,400]]
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Για σου ΜΕΜΟ και JAMES.......

και VenomOne

Καλη χρονια να εχετε....

Καλη χρονια σε ολους...
Καλη χρονια υπερκαλιτεχναρα!!!!!

ελλειψες και ξεσαλωσε ο πιεξουλης! Εχασε το ντιλντο που τουχες κανει δωρο μεσα στην κωλαρα του φαινεται και μου κολοτριβεται καθημερινα!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
γιατι ο αντωνης δεν αντιπολιτευεται σκληρα?

ολα αυτα τα παιδια που ειναι στον αερα τωρα στα stage και μπλοκακια γιατι δεν τους στηριζει ακομα?

τι περιμενει?
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλη χρονια υπερκαλιτεχναρα!!!!!

ελλειψες και ξεσαλωσε ο πιεξουλης! Εχασε το ντιλντο που τουχες κανει δωρο μεσα στην κωλαρα του φαινεται και μου κολοτριβεται καθημερινα!!

Για σου αρχηγε μου και καλη ΧΡΟΝΙΑ..

ενοια σου θα τον αναλαβω εγω τον ΠΙΕΞΟΥΛΗ για καποσες μερες  :uglystupid:

θα τον στειλω στον ΑΡΗ να τη ΒΡΟΥΝΕ παλι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Για σου αρχηγε μου και καλη ΧΡΟΝΙΑ..

ενοια σου θα τον αναλαβω εγω τον ΠΙΕΞΟΥΛΗ για καποσες μερες  :uglystupid:

θα τον στειλω στον ΑΡΗ να τη ΒΡΟΥΝΕ παλι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλή χρονιά φίλε! άντε βάλε λίγη τάξη εδώ μέσα μια και ο ΠάΠιας μπαίνει μεν, εντελώς αποπροσανατολισμένα δε!

μάλλον του σάλεψε τελείως και λέει ασυναρτησίες! το είδες αυτο που πόσταρε για το τι έκανα οι αμερικάνοι στους λαθρομετανάστες?

εκτός κι αν είναι κλώνος κανενός απ τα εθνίκια που βρίζει και μπερδεύτηκε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλή χρονιά φίλε! άντε βάλε λίγη τάξη εδώ μέσα μια και ο ΠάΠιας μπαίνει μεν, εντελώς αποπροσανατολισμένα δε!

μάλλον του σάλεψε τελείως και λέει ασυναρτησίες! το είδες αυτο που πόσταρε για το τι έκανα οι αμερικάνοι στους λαθρομετανάστες?

εκτός κι αν είναι κλώνος κανενός απ τα εθνίκια που βρίζει και μπερδεύτηκε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για λεγε....
Τι εκανε το ΠΡΟΔΟΤΑΚΙ παλι, εφαγε κανα ΤΥΡΟΜΠΙΧΛΙΑΣΜΕΝΟ τσουτσουνακι απο ΠΑΚΙ
και ΛΑΛΗΣΕ :uglystupid:

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • MD_FruitSalad_lg.jpg
    MD_FruitSalad_lg.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 23

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Για λεγε....
Τι εκανε το ΠΡΟΔΟΤΑΚΙ παλι, εφαγε κανα ΤΥΡΟΜΠΙΧΛΙΑΣΜΕΝΟ τσουτσουνακι απο ΠΑΚΙ
και ΛΑΛΗΣΕ :uglystupid:

δες στο άλλο θρεντ:


αυτοπυροβολήθηκε πάλι και πήρε τα τσιμπραγκαλάκια του και έφυγε σαν βρεγμένη γάτα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
γιατι ο αντωνης δεν αντιπολιτευεται σκληρα?

ολα αυτα τα παιδια που ειναι στον αερα τωρα στα stage και μπλοκακια γιατι δεν τους στηριζει ακομα?

τι περιμενει?

κάτσε ρε συ! χαλάρωσε! αν αρχίσουν όλοι τη σκληρή αντιπολίτευση θα το κάψει ρεεεε! :uglystupid:

και θα φύγουμε κολυμπώντας απ τη χώρα, κουτσοί - στραβοί! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μωρή Ροζαλία, εκεί κατάντησες;
Να βάζεις τα νικ σου να μιλάνε μεταξύ τους; :2funny:

εσύ, για μένα το λες αυτο ρε?

για κούνα το κεφάλι σου μπας και κανει αφρό απ το ΜΑΥΡΟ καφέ και έλα να μου το ξαναπεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom