Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Α! Σε ευχαριστώ που με βοήθησες να ανακαλύψω στα 52 μου την κρυμμένη μου ταυτότητα! :o :o

και τον Αντωνάκη γελάω από το 92
Αν σε μπέρδεψα συγγνώμην, αλλά το ξαναλέω ο καθένας (εκτός από τα κομματόσκυλα) έχει την προσωπική του ταυτότητα...

Αν δεν τα καταφέρει θα έρθει ο άλλος! That simple! Θα τον ψηφίσω ας πούμε κι εγώ που τώρα απείχα κι ας μην τον χωνεύω και τον θεωρώ καιροσκόπο λαϊκιστή και φανατικό (και ελαφρώς χαζούλη αλλά απ' αυτό έχει και ο άλλος και πατσίζουν).
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Σε προειδοποίησα πως δεν ήταν εύκολο!...

Αλλά βέβαια εσύ είχες την κατάλληλη "ταμπέλα" έτοιμη!

Μετά απορείς γιατί διαπρέπεις στο θρεντ την αντιδημοφιλίας...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε προειδοποίησα πως δεν ήταν εύκολο!...

Αλλά βέβαια εσύ είχες την κατάλληλη "ταμπέλα" έτοιμη!

Μετά απορείς γιατί διαπρέπεις στο θρεντ την αντιδημοφιλίας...

φιλαράκο άμα είναι να έχω τη δημοφιλία του Σαμαρά και του Γιωργάκη από τύπους με το δικό σου σκεπτικό μην απορείς για το νικ μου.
τα λέει όλα.


όσο για τα θρεντ στο νετ στα ριπαπά μου τα είχα και τα έχω γραμμένα.
την πλάκα μου κάνω εδώ μέσα όπως και όλοι όσοι είναι νορμάλ.
οι λοιποί ας κυνηγάνει νικς από πίσω να βγάλουν τα κόμπλεξ τους.
εμένα προσωπικά δε μου τη σπάει κανένα νικ. Μόνο με ανρώπους έχω τέτοια σχέση.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
φιλαράκο άμα είναι να έχω τη δημοφιλία του Σαμαρά και του Γιωργάκη από τύπους με το δικό σου σκεπτικό μην απορείς για το νικ μου.
τα λέει όλα.


όσο για τα θρεντ στο νετ στα ριπαπά [size=18pt]ριαπαπά[/size] μου τα είχα και τα έχω γραμμένα.
την πλάκα μου κάνω εδώ μέσα όπως και όλοι όσοι είναι νορμάλ.
οι λοιποί ας κυνηγάνει νικς από πίσω να βγάλουν τα κόμπλεξ τους.
εμένα προσωπικά δε μου τη σπάει κανένα νικ. Μόνο με ανρώπους έχω τέτοια σχέση.

Τουλαχιστο αφου το κανεις το REVERSE καντο σωστα  :grin: :grin:

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96

(Ετοιμάζεται και ομάδα Βουλευτών να προσχωρήσει;;)

Στο ΛΑΟΣ εντάχθηκαν χθές δύο στελέχη της ΝΔ. Πρόκειται για τους κ.κ. Μ. Μπογιόκα -νομικό, ιδρυτικό στέλεχος της ΝΔ, ιδρυτή της ΔΑΚΕ και της ΕΚΟ υπαλλήλων της Βουλής των Ελλήνων- και Ν. Σωτηρόπουλο -οικονομολόγο, τ. υπεύθυνο Τύπου της ΟΝΝΕΔ και μέλος του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδος.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.662
Κριτικές
41
Like
2.943
Πόντοι
3.237
ναι, θα κανουν αντιπολιτευση στον Αντωνη μας!!!
:2funny: :2funny: :zfuck: :zfuck:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Βοριδης ,Βελοπουλος ,παντως ειναι  με τη βαλιτσα στο χερι.
Ειναι  πολυ γελοιο να γραφεις τετοια ειδηση ,της πλακας ,μονο και μονο για να διμιουργεις εντυπωσεις ,αλλα θα μου πεις και το ΛΑΟΣ της πλακας ειναι.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Πω, πω, πω, στελεχάρες.

Τώρα πανικοβλήθηκε ο Σαμαράς.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Βοριδης ,Βελοπουλος ,παντως ειναι  με τη βαλιτσα στο χερι.
Ειναι  πολυ γελοιο να γραφεις τετοια ειδηση ,της πλακας ,μονο και μονο για να διμιουργεις εντυπωσεις ,αλλα θα μου πεις και το ΛΑΟΣ της πλακας ειναι.

Tην Βαλιτσα την εχει στο χερι ο αλαβανος...και ο τσιπρας απο 5 κομμα θα ηθελε να ειναι 4 κομμα σε δυναμη

Βορίδης: Παραμύθια τα όσα γράφονται για τον… καυγά μου με τον Καρατζαφέρη
Η ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΛΑ.Ο.Σ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΝ . ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΣΑΣΤΕ ΑΔΙΚΑ!!

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Πω, πω, πω, στελεχάρες.

Τώρα πανικοβλήθηκε ο Σαμαράς.

οπως ειχε πανικοβληθει ο τζεφρυ που το κομμα σου ο συριζα επαιρνε 18%? Τρεχουμε Μαραθωνιο με το Σαμαρα...


ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ....Η ΑΓΟΡΑ ΤΩΝ ΤΙΡΑΝΩΝ ΓΕΜΑΤΟΙ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ....οι αλβανοι εκαναν πλιατσικο στην περσινη "εξεγερση"

Για να δουμε βολταιρο σημερα τι υποστηριζεις συριζα ή πασοκ?
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.172
Like
3
Πόντοι
16
Πέρα από μαλακοβιολιές ... άλλα φρούτα δεν έχει αυτό το κατάστημα?????
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
yrret έχει γούστο να κάνεις αμισθί προπαγάνδα του ΛΑΟΣ. Αυτό πες μου μόνο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.671
Κριτικές
61
Like
40.063
Πόντοι
22.785
Το ρίχνει έξω τώρα που δεν είναι πρωθυπουργός.
Έντονη ενόχληση στη ΝΔ...
.
Από τον Γιάννη Δαίδαλο
.
Στην Αυστρία και συγκεκριμένα στο χωριό Τούλν, ένα από τα πολυτελή θέρετρα 45χλμ έξω από τη Βιέννη όπου πηγαίνουν όσοι αγαπούν το σκι, βρίσκεται για τις χριστουγεννιάτικες διακοπές του ο Κώστας Καραμανλής με την οικογένειά του.
Ο τέως πρωθυπουργός αναχώρησε την περασμένη Πέμπτη αμέσως μόλις ολοκληρώθηκε η ψήφιση του προυπολογισμού στη Βουλή όπου πάντως δεν πήρε τον λόγο.
Κι αυτή ηενέργειά του προκάλεσε ποικίλα σχόλια αφού έτσι δεν υπερασπίστηκε την σκληρή πολιτική που είχε εισηγηθεί πριν από τις εκλογές ούτε το έργο των κυβερνήσεων του.
Ίσως γιατί θα ήταν εκτός των άλλων δύσκολο να εξηγήσει και πώς θα έφευγε ο ίδιος στη συνέχεια για διακοπές σε ένα πολυτελές αυστριακό θέρετρο.
Κατά τις πληροφορίες ο κ. Καραμανλής σχεδιάζει ταξίδια αναψυχής τους προσεχείς μήνες και σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες...
Στελέχη της ΝΔ που το πληροφορήθηκαν πάντως εξέφραζαν την έντονη ενόχλησή τους γιατί δημιουργούνται αρνητικές εντυπώσεις συνολικά για το κόμμα τους.

από: press.gr
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.976
Κριτικές
490
Like
36.628
Πόντοι
41.447
Το ρίχνει έξω τώρα που δεν είναι πρωθυπουργός.
Έντονη ενόχληση στη ΝΔ...
.
Από τον Γιάννη Δαίδαλο
.
Στην Αυστρία και συγκεκριμένα στο χωριό Τούλν, ένα από τα πολυτελή θέρετρα 45χλμ έξω από τη Βιέννη όπου πηγαίνουν όσοι αγαπούν το σκι, βρίσκεται για τις χριστουγεννιάτικες διακοπές του ο Κώστας Καραμανλής με την οικογένειά του.
Ο τέως πρωθυπουργός αναχώρησε την περασμένη Πέμπτη αμέσως μόλις ολοκληρώθηκε η ψήφιση του προυπολογισμού στη Βουλή όπου πάντως δεν πήρε τον λόγο.
Κι αυτή ηενέργειά του προκάλεσε ποικίλα σχόλια αφού έτσι δεν υπερασπίστηκε την σκληρή πολιτική που είχε εισηγηθεί πριν από τις εκλογές ούτε το έργο των κυβερνήσεων του.
Ίσως γιατί θα ήταν εκτός των άλλων δύσκολο να εξηγήσει και πώς θα έφευγε ο ίδιος στη συνέχεια για διακοπές σε ένα πολυτελές αυστριακό θέρετρο.
Κατά τις πληροφορίες ο κ. Καραμανλής σχεδιάζει ταξίδια αναψυχής τους προσεχείς μήνες και σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες...
Στελέχη της ΝΔ που το πληροφορήθηκαν πάντως εξέφραζαν την έντονη ενόχλησή τους γιατί δημιουργούνται αρνητικές εντυπώσεις συνολικά για το κόμμα τους.

από: press.gr

πάει να ξεκουραστεί γιατί κουράστηκε πολύ όσο ηταν πρωθυπουργός, παραλίγο να πάθει υπερκόπωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom