Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πες μας πως παίζει κ κώλος να τρελλαθούμε....
 

eprepe1312

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
0
Ρε αλανια καντε μια ενημερωση για το  προγραμμα της 1ας ωρας και μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο ...γιατι τιμες εχω δει 60-80!
 

gmil

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αλανια καντε μια ενημερωση για το  προγραμμα της 1ας ωρας και μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτο ...γιατι τιμες εχω δει 60-80!

Αφου δεν σου έχουν απαντήσει ήδη θα το κάνω εγώ. Το πρόγραμμα των 60 λεπτών είναι αυτό ακριβώς που λέει. Οτι κάνεις το κάνεις μέσα σε 60 λεπτά. Εχεις πιο πολύ χρόνο για οτιδήποτε. Πιο πολύ μασάζ πιο πολύ sex. Το πως θα το μοιράσεις εξαρτάται απο τις ορέξες σου. Αλλοι κόνουν μόνο μασαζ με happy end, άλλοι μόνο sex, άλλοι και τα δύο, και εξαρτάται και απο την "θεραπεύτρια". Αν θέλεις κάτι ζεστό και είσαι σε ηλικία να το απολαύσεις επέλεξε ένα πραγματικό θηλυκό (Βαλέρια). Εάν είσαι μικρος και bitατος διαλεξε κάποια απο τις νέες.
Το μαγαζί λειτουργεί απο τις 11 μέχρι τιε 8:00 to βραδάκι, άν και για το τι ώρα δέχονται το τελευτάιο ραντεβού δεν είμαι σίγουρος.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
σιγουρα θα τρελλαθεις
  Ο  ΨΑΡΑΚΑς  παντως  η  Ψαρωτικα μας  τα  γραφει η  οντως  η νεαρα  βγαζει  φωτιες μες το  δωματιο ,  παντως  σε πμ που  κατι τον  ρωτησα  απαντηση  δεν  πηρα , οποτε  επιφυλαγομαι για τα τας  γραφας του ,  διοτι  απο  γενικοτητες εγω δεν καλυπτομαι παντως ,  ελπιζω  παντως  να  δουμε λιγο πραγματικο  φως  για τις  επιδοσεις  των  νεαρων  κορασιδων  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα σε ολο τον κοσμο του μασαζ .Ευχη για σημερα να εχετε δροσερες στιγμες μαζυ μας
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
H Βικτώρια όπως έγραψα εδοκιμάσθει και συστήνεται ανεπιφύλακτα..... Δεν έχω χρόνο για να ανεβάσω κριτική. Όταν μπορέσω θα γράψω.
Κάποια βασικά έχω αναφέρει πιο πίσω.

Πέρασμα εχθές για τσεκάρισμα νέων κορασίδων.
Βικτώρια ρωσίδα από Βλαδυβοστόκ (δήλωσε), πανύψηλη (1,80+ με τα ψηλοτάκουνα δίμετρη!!) με κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους κοντά στα 35, μικρό στήθος με ρώγα κάγκελο, στυλιαροειδής σώμα, μικρό κωλαράκι πέτρα (δεν προσφέρεται) και μακριά ατελείωτα πόδια. Ετιμήθη με πολύ καλές εντυπώσεις. Κρατώντας την ρώσικη παράδοση το σέρβις ήταν υψηλού επιπέδου με γλωσσό κάργα, πίπα ακά καλή βαθιά, δεν έφερε αντίρρηση σε κάτι (εκτός από κώλο που δεν κάνει). Πολύ καλή περίπτωση. Θα ακολουθήσει κριτική....
 
 

eprepe1312

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
0
Να σαι καλα για την απαντηση φιλε...Ξενερωσα λιγο με την ωρα ειναι νωρις πιστευω ειδικα τωρα για καλοκαιρι αλλα τι να κανουμε δεν πειραζει  :dancing:
Μικρος ειμαι μολις γινει η επισκεψη θα σου πω  :rockon:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Να σαι καλα για την απαντηση φιλε...Ξενερωσα λιγο με την ωρα ειναι νωρις πιστευω ειδικα τωρα για καλοκαιρι αλλα τι να κανουμε δεν πειραζει  :dancing:
Μικρος ειμαι μολις γινει η επισκεψη θα σου πω  :rockon:
εχεις δικιο αλλα αυτη την ωρα παιζουν τα μασατζιδικα
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλους. Και σήμερα σας περιμένουμε με τα κορίτσια μας για ατελείωτη ξεκούραση.. Φιλιά
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Δοκιμάστηκε το Ρωσο-Ουκρανικό δίδυμο δυναμίτης! Τρέξτε να προλάβετε!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom