Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αγαπητέ μου, δεν ξέρω τι σας έπιασε και παίζετε τους ντετέκτιβς. Εγω πρώτος θα βγώ να το φωνάξω με κεφαλαία γράμματα ότι ο ψαρωμένος βρουτος κάνει καλά την δουλειά του. Μέχρι τότε με διασκεδάζετε αφάνταστα με τα σκέρτσα σας!

ποιός σε διασκεδάζει αγαπητέ;

και ποιός μίλησε για ντετέκτιβς; φαντάσματα βλέπεις;

θα μου απαντήσεις πότε πήγες για τελευταία φορά στο μαγαζί ή δε θέλεις;

πες μου αν δεν θέλεις να μην σε ξαναρωτήσω...

 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους και σε ολες ...

σημερα κλειστα ...απο αυριο σας περιμενουμε μαζυ και με τα νεα νας κοριτσια !!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Μαζί με της καινούργιες σας περιμένουν και η Βαλερια και Βίκυ
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Ποιές μέρες και ποιές ώρες δουλεύετε?
 

gmil

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
τελικα εισαι  κομπλεξικος και κωλοπαιδι και ξερεις το γιατι !!!


Πέρασα σήμερα παιδιά από το μαγαζί σος, και είδα δύο δίμετρες Ρωσίδες σαν τα κρύα τα νερά. Αργήσατε αλλά το κάνατε αγαπητέ μου. Ωραίες γυναίκες οι ρωσίδες.
Παρόλα αυτά εξακολουθώ να ψηφίζω Βαλέρια δαγκωτό, που σήμερα είχε μία αύρα και ένα αριστοκρατικό αέρα, σπάνιου θηλυκού. Τι γυναίκα, τι milf είναι αυτή, αρρώστια σκέτη!!!!!!!!!!

Ρε παιδιά η Φωτεινή είναι η χοντροκομμένη που κάθεται στο τραπέζι όπως μπαίνουμε?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.794
Πόντοι
45.465
Πέρασα σήμερα παιδιά από το μαγαζί σος, και είδα δύο δίμετρες Ρωσίδες σαν τα κρύα τα νερά. Αργήσατε αλλά το κάνατε αγαπητέ μου. Ωραίες γυναίκες οι ρωσίδες.


Ρε παιδιά η Φωτεινή είναι η χοντροκομμένη που κάθεται στο τραπέζι όπως μπαίνουμε?
γιά δώσε καμιά πληροφορία και σε εμάς , σώματα , μέγεθος βυζιών , χρώμα μαλλιών

όχι είναι αυτή που κάθεται στον καναπέ όπως βγαίνεις ....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.794
Πόντοι
45.465
καλημέρα σας την Βικτωριας κ την γιαννα τα νέα μας κορίτσια θα τα δείτε σήμερα μόνο από κοντά αύριο θαα είναι διαθέσιμες κ φωτο
περιμένουμε με αγωνία  :wanker:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Πέρασα σήμερα παιδιά από το μαγαζί σος, και είδα δύο δίμετρες Ρωσίδες σαν τα κρύα τα νερά. Αργήσατε αλλά το κάνατε αγαπητέ μου. Ωραίες γυναίκες οι ρωσίδες.
Παρόλα αυτά εξακολουθώ να ψηφίζω Βαλέρια δαγκωτό, που σήμερα είχε μία αύρα και ένα αριστοκρατικό αέρα, σπάνιου θηλυκού. Τι γυναίκα, τι milf είναι αυτή, αρρώστια σκέτη!!!!!!!!!!

Ρε παιδιά η Φωτεινή είναι η χοντροκομμένη που κάθεται στο τραπέζι όπως μπαίνουμε?
ερωτηση προς εμπαιγμο ? Σίγουρα !! αλλα το προβλημα σου δεν μπορουμε και δεν θελουμε να στο λυσουμε!γιατι καποιο προβληματάκι το έχεις ....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Τώρα με το δίμετρες ρωσίδες ειρωνεύεται;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πέρασα σήμερα παιδιά από το μαγαζί σος, και είδα δύο δίμετρες Ρωσίδες σαν τα κρύα τα νερά. Αργήσατε αλλά το κάνατε αγαπητέ μου. Ωραίες γυναίκες οι ρωσίδες.
Παρόλα αυτά εξακολουθώ να ψηφίζω Βαλέρια δαγκωτό, που σήμερα είχε μία αύρα και ένα αριστοκρατικό αέρα, σπάνιου θηλυκού. Τι γυναίκα, τι milf είναι αυτή, αρρώστια σκέτη!!!!!!!!!!

Ρε παιδιά η Φωτεινή είναι η χοντροκομμένη που κάθεται στο τραπέζι όπως μπαίνουμε?

Κανε μας μια περιγραφη...

Τι, ετσι πετας κατι και φευγεις;

Ενημερωση περιμενουμε
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα εχθές για τσεκάρισμα νέων κορασίδων.
Βικτώρια ρωσίδα από Βλαδυβοστόκ (δήλωσε), πανύψηλη (1,80+ με τα ψηλοτάκουνα δίμετρη!!) με κόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους κοντά στα 35, μικρό στήθος με ρώγα κάγκελο, στυλιαροειδής σώμα, μικρό κωλαράκι πέτρα (δεν προσφέρεται) και μακριά ατελείωτα πόδια. Ετιμήθη με πολύ καλές εντυπώσεις. Κρατώντας την ρώσικη παράδοση το σέρβις ήταν υψηλού επιπέδου με γλωσσό κάργα, πίπα ακά καλή βαθιά, δεν έφερε αντίρρηση σε κάτι (εκτός από κώλο που δεν κάνει). Πολύ καλή περίπτωση. Θα ακολουθήσει κριτική....

Γιάννα μελαχρινή με μακριά μαλλιά όμορφο γλυκό πρόσωπο, late 20s, επίσης ψηλή με πιο γεμάτο σώμα από την Βικτώρια ωραίο κωλαράκι. Άκουσα πολύ καλά λόγια για το σέρβις της από την Φωτεινή όπως της είπαν άλλοι πελάτες που δοκίμασαν. Στα υπόψιν κι αυτή.


Κλασσικά στο χώρο επίσης η μικρή Βίκυ και η αρχοντογυναικάρα Βαλέρια.
 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Απο μασαζ ελεγε τιποτα;

:)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom