Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
:2funny:Κλαιω........Καλα  Τζουλη...δεν  υπαρχεις.... :2funny:

αυτα που λεγατε περυ ανταγονισμου ειναι αληθεια και σ λιγο καιρο δεν θα λεει κανεις ποια γαμισε και αν περασε καλα γιατι υπαρχει θεμα πλεων εδω μεσα ...με λιγα λογια μαζευτήκαμε πολυ και δεν χωραμαι ολοι θα ελεγα λοιπων να φηγουμαι εμεις που ειμαστε οι πελατες κ ν μηνεται εσυς...γιατι δεν μπορουμε ποια να αναφερουμαι αν γαμησαμαι ποια γαμησαμαι αν μ αρεσαι αν οχι ποσα δωσαμε γιατι τ δωσαμε κ αν θα τ ξανα δωσουμςε ,,τ να πω μαλων εγω ειμαι ο τρελος τ παρεας ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.850
αυτα που λεγατε περυ ανταγονισμου ειναι αληθεια και σ λιγο καιρο δεν θα λεει κανεις ποια γαμισε και αν περασε καλα γιατι υπαρχει θεμα πλεων εδω μεσα ...με λιγα λογια μαζευτήκαμε πολυ και δεν χωραμαι ολοι θα ελεγα λοιπων να φηγουμαι εμεις που ειμαστε οι πελατες κ ν μηνεται εσυς...γιατι δεν μπορουμε ποια να αναφερουμαι αν γαμησαμαι ποια γαμησαμαι αν μ αρεσαι αν οχι ποσα δωσαμε γιατι τ δωσαμε κ αν θα τ ξανα δωσουμςε ,,τ να πω μαλων εγω ειμαι ο τρελος τ παρεας ...
Σιλάνς  :knuppel: ασε τις κλαψες.Εγω δεν πινω για να χω αλτσχαιμερ.Και σ εχω θεσει σε διαρκη παρακολουθηση.Μεχρι να βαλεις μυαλο :s&m_3:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
παντως για ν ξερεις μεσα σ ολα υπαρχουν και τ φρι φακινκ και απο τρανς και απο κρος και εγω εχω κανει πολλα δεν ξερω αν θ συμφωνήσεις μαζι μου η οχι αλλα προτιμώ να τ κλεισουμαι εδω γιατι πραγματικα σ συμπαθω
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
αυτα που λεγατε περυ ανταγονισμου ειναι αληθεια και σ λιγο καιρο δεν θα λεει κανεις ποια γαμισε και αν περασε καλα γιατι υπαρχει θεμα πλεων εδω μεσα ...με λιγα λογια μαζευτήκαμε πολυ και δεν χωραμαι ολοι θα ελεγα λοιπων να φηγουμαι εμεις που ειμαστε οι πελατες κ ν μηνεται εσυς...γιατι δεν μπορουμε ποια να αναφερουμαι αν γαμησαμαι ποια γαμησαμαι αν μ αρεσαι αν οχι ποσα δωσαμε γιατι τ δωσαμε κ αν θα τ ξανα δωσουμςε ,,τ να πω μαλων εγω ειμαι ο τρελος τ παρεας ...
Απο  ολα  τα  γραφομενα  αυτο  το  συμπερασμα    εβγαλες?οτι  μιλουσαμε  περι  ανταγωνισμου?
Το  δικο  μου  το  κλαιω  απο  τα  γελια,δεν  ηταν  για  την  επιλογη  σου  αλλα  για  την  χιουμοριστικη  απαντηση  που  σου  γραψε  η  Τζουλη.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.850
παντως για ν ξερεις μεσα σ ολα υπαρχουν και τ φρι φακινκ και απο τρανς και απο κρος και εγω εχω κανει πολλα δεν ξερω αν θ συμφωνήσεις μαζι μου η οχι αλλα προτιμώ να τ κλεισουμαι εδω γιατι πραγματικα σ συμπαθω
Συμφωνω και επαυξανω,πλακα κανω,αλλα ας το τελειωσουμε γιατι σπαμαρουμε και θα μας κραξουνε και θα χουνε και δικιο.
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
παντως για ν ξερεις μεσα σ ολα υπαρχουν και τ φρι φακινκ και απο τρανς και απο κρος και εγω εχω κανει πολλα δεν ξερω αν θ συμφωνήσεις μαζι μου η οχι αλλα προτιμώ να τ κλεισουμαι εδω γιατι πραγματικα σ συμπαθω
Οτι   εχεις  τα  δωρεαν  σου...τοχω   σιγουρο.
Απο  τις  περιγραφες των  κοριτσιων  απο Αθηνα  οτι  εισαι  ομορφος  κλπ
Μα   δεν  νομιζω    ναναι  λογος   να  παραξηγηθεις...Χιουμορ  ηταν  και   απο  διαφορα  δικα  σου  ποστ   ειχα  την  εντυπωση  οτι  εχεις  κ  το  δεχεσαι.
Αν  παρ  ολα  αυτα   θιχτηκες,ζητω   συγνωμη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Οτι   εχεις  τα  δωρεαν  σου...τοχω   σιγουρο.
Απο  τις  περιγραφες των  κοριτσιων  απο Αθηνα  οτι  εισαι  ομορφος  κλπ
Μα   δεν  νομιζω    ναναι  λογος   να  παραξηγηθεις...Χιουμορ  ηταν  και   απο  διαφορα  δικα  σου  ποστ   ειχα  την  εντυπωση  οτι  εχεις  κ  το  δεχεσαι.
Αν  παρ  ολα  αυτα   θιχτηκες,ζητω   συγνωμη.
οχι μορε απλος τρελαθηκα γιατι μην πεις οτι εδωσες φραγκα σε κρος αρχιζει η καζουρα  :happy: :happy:δεν σου βγενει παντα οπως θες τι ν κανουμαι ....επετε συνεχεια ομως  :grin: :grin: :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.037
Πόντοι
34.168
Καλησπέρα παίδες! Έχω μια υποψία ότι η Gisele Bittencourt έκανε ολική πλαστική στο πρόσωπο! Την έχει επισκεφτεί κάποιος για να επιβεβαιώσει?  :think:
[/quote
Tι διαβαζουμε ωρες ωρες!!!

ΕΛΕΟΣ...Μια χαρα ειναι το κοριτσι..
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
30 λπτ 60 ευρο
  ειναι καθαρα κρος φαση αλλα πολη ωραιο κρος απο κοντα με πολυ ωραιο καθαρο κωλαρακι ψιλη ατριχη πεντακαθαρη
έχοντας στ νου μου οτι δεν εχω πολυ χρονο μπροστα μου και φθάνοντας να μ περημενει μια πορτα ανοικτη και αυτη στο κρεβατι  μπαίνοντας αρχιζω ν γδύνομαι μ τ καλησπερα για να μην χασω ουτε λεπτο αυφο κοζαρω συχρωνος
για ν ειμαι συγουρος οτι δεν θα την κανω με ελαφρα ...η φατσα και τ σωμα και τ χρωμα σωματος και στη πορια και η μυροδια της ηταν αυτο που εψαχνα εντελη ...οχι πολες κουβεντες και πιπα σε τρις διαφορετικές στασεις,όντως πολυ
καυλομενος την στυνω στα 4 και την αρχιζω ιεραποστολικο και τελ0ς με τ ρωλοι στ χερι 17 λεπτα.Μπανιο για σερβις και επιστρωφη για να φιγω αλλα εντελή δεν εφυγα πιπα για τ επομενα 15 λεπτα ασταματητα χωρις ν κανω τ κοπο να κανω οποια κουβεντα γιατι τελιωσα γριγορα κ τετια .....μπραβο στ μωρο ανανέωση συναντησεις απο βδομαδα με καλητερη τιμη αφου εγυνε κουβεντα ...θα κατσει καιρο και απο τ βλεπω θα καταχωρηθεί στα στανταρ μου ..
χρονος συναντισεις 45 περιπου
σ αρεσε σαν παρουσια αυτη; συγνωμη φιλε, γουστα θα μου πεις ειναι αυτα, αλλα 60 να μου εδινε αυτη δεν θα πηγαινα μαζι της.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Ξεκινωντας απο Λαρισα με το γρηγορο και σενιο αυτοκινητο μου,στο μισαωρο και κατι βρισκομαι στο λιμανι του Βολου. Εκει συναντω σε ενα ωραιο διαμερισμα την λατινα Lisa Boom.
Eυγενεστατη,πεντακαθαρη και ντροπαλη μπορω να πω. Διαλεγω λοιπον το προγραμμα της 1ωρας. Εννοειται καλο ντουζ πρωτα και μετα αρχιζει μασαζακι σενσουελ που λενε και οι Γαλλοι και μετα αρχισε το ερωτικο παιχνιδι που λεπτομερειες δεν λεμε. Παντως η κοπελα ειναι ψηλη με σωματαρα χοντρο και μεγαλο καυλι,στην φατσα ειναι λιγο αγρια αλλα η ευγενεια της το ξεπερναει αυτο. Αξιζει η εμπειρια συνισταται.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Ξεκινωντας απο Λαρισα με το γρηγορο και σενιο αυτοκινητο μου,στο μισαωρο και κατι βρισκομαι στο λιμανι του Βολου. Εκει συναντω σε ενα ωραιο διαμερισμα την λατινα Lisa Boom.
Eυγενεστατη,πεντακαθαρη και ντροπαλη μπορω να πω. Διαλεγω λοιπον το προγραμμα της 1ωρας. Εννοειται καλο ντουζ πρωτα και μετα αρχιζει μασαζακι σενσουελ που λενε και οι Γαλλοι και μετα αρχισε το ερωτικο παιχνιδι που λεπτομερειες δεν λεμε. Παντως η κοπελα ειναι ψηλη με σωματαρα χοντρο και μεγαλο καυλι,στην φατσα ειναι λιγο αγρια αλλα η ευγενεια της το ξεπερναει αυτο. Αξιζει η εμπειρια συνισταται.
Να προσθεσω επισης πως ειναι οπως την βλεπετε στις φωτο... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Gentleman23

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες! Έχω μια υποψία ότι η Gisele Bittencourt έκανε ολική πλαστική στο πρόσωπο! Την έχει επισκεφτεί κάποιος για να επιβεβαιώσει?  :think:
[/quote
Tι διαβαζουμε ωρες ωρες!!!

ΕΛΕΟΣ...Μια χαρα ειναι το κοριτσι..
Καλησπέρα παίδες! Έχω μια υποψία ότι η Gisele Bittencourt έκανε ολική πλαστική στο πρόσωπο! Την έχει επισκεφτεί κάποιος για να επιβεβαιώσει?  :think:
[/quote
Tι διαβαζουμε ωρες ωρες!!!

ΕΛΕΟΣ...Μια χαρα ειναι το κοριτσι..

Διαβάζουμε το οτιδήποτε θέλει να εκφράσει ελεύθερα ο καθένας! Δεν είπα ότι η Gisele δεν είναι μια χαρά. Είπα ότι έχει αλλάξει το πρόσωπό της. Αν δεν το έχεις συνειδητοποιήσει, τότε πρέπει να ανησυχείς!
 

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Και τον περασμενο αυγουστο και τον προπερασμενο αυγουστο.
Αναμενουμε και τον φετινο αυγουστο.
 

Democritus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
119
Πόντοι
280
Ξεκινωντας απο Λαρισα με το γρηγορο και σενιο αυτοκινητο μου,στο μισαωρο και κατι βρισκομαι στο λιμανι του Βολου. Εκει συναντω σε ενα ωραιο διαμερισμα την λατινα Lisa Boom.
Eυγενεστατη,πεντακαθαρη και ντροπαλη μπορω να πω. Διαλεγω λοιπον το προγραμμα της 1ωρας. Εννοειται καλο ντουζ πρωτα και μετα αρχιζει μασαζακι σενσουελ που λενε και οι Γαλλοι και μετα αρχισε το ερωτικο παιχνιδι που λεπτομερειες δεν λεμε. Παντως η κοπελα ειναι ψηλη με σωματαρα χοντρο και μεγαλο καυλι,στην φατσα ειναι λιγο αγρια αλλα η ευγενεια της το ξεπερναει αυτο. Αξιζει η εμπειρια συνισταται.

Να προσθεσω επισης πως ειναι οπως την βλεπετε στις φωτο... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom