Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
η Ιζαμπελυ Στρεητ μας στελνει φιλακια..δηλωνοντας μου σε συνομιλια μας στο φβ οτι μεσα φλεβαρη θα μας επισκεφθει!  :erection:
 

Συνημμένα

  • 19366115_1817524481897447_7058293699404258072_n.jpg
    19366115_1817524481897447_7058293699404258072_n.jpg
    58,3 KB · Εμφανίσεις: 14

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Εχει ξαναρθει η Isabelly πριν 4-5 χρονια. Μπορει και παραπανω.
Πανεμορφη με πολυ ωραιο κορμι αλλα οχι προσοντα που θα σου μεινουν
αξεχαστα. Θυμαμαι οτι δεν ειχα ξετρελαθει με το ενεργητικο της.
Για παθητικη δεν ξερω.
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
Εχει ξαναρθει η Isabelly πριν 4-5 χρονια. Μπορει και παραπανω.
Πανεμορφη με πολυ ωραιο κορμι αλλα οχι προσοντα που θα σου μεινουν
αξεχαστα. Θυμαμαι οτι δεν ειχα ξετρελαθει με το ενεργητικο της.
Για παθητικη δεν ξερω.
ειναι κυριως παθητικη η Ιζα...η καλυτερη στο ενεργητικο ποια ειναι για σενα?
 

Grouch

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους . Βοηθεια για εναν νεο.. ψαχνω μια trans αθηνα που να μην καταλαβενεις οτι εχει π..ο μεχρι ποθ θα τον βγαλει εξω και θα κανει το δικο σ να φενεται μικροσκοπικο . εχω δει αυτες . καποια λλη προτιμιση η κανα σχολιο για αυτες ?



 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Εχει ξαναρθει η Isabelly πριν 4-5 χρονια. Μπορει και παραπανω.
Πανεμορφη με πολυ ωραιο κορμι αλλα οχι προσοντα που θα σου μεινουν
αξεχαστα. Θυμαμαι οτι δεν ειχα ξετρελαθει με το ενεργητικο της.
Για παθητικη δεν ξερω.

Εγω παθητικη την ειχα παρει
Πολυ καλη κ με καλή αυμμετοχη
 

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους . Βοηθεια για εναν νεο.. ψαχνω μια trans αθηνα που να μην καταλαβενεις οτι εχει π..ο μεχρι ποθ θα τον βγαλει εξω και θα κανει το δικο σ να φενεται μικροσκοπικο . εχω δει αυτες . καποια λλη προτιμιση η κανα σχολιο για αυτες ?




Για amanda δεν έχω άποψη, οι άλλες δύο ναι αρκετά θηλυκές και με πολύ καλά προσόντα. Εγώ θα προσέθετα και τη lohany, από τις ποιό θηλυκές trans που έχω πετύχει, δεν έχει το ρόπαλο που έχουν οι άλλες δύο άλλά δεν το λες και μικρό...


 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
Καλησπερα σε ολους . Βοηθεια για εναν νεο.. ψαχνω μια trans αθηνα που να μην καταλαβενεις οτι εχει π..ο μεχρι ποθ θα τον βγαλει εξω και θα κανει το δικο σ να φενεται μικροσκοπικο . εχω δει αυτες . καποια λλη προτιμιση η κανα σχολιο για αυτες ?




Gisele εύκολα  !  πολύ πιο δοτική και πιο καβλιάρα και από τις 3. Αν και προφανώς γουστάρει να γαμάει μιας και είναι πολύ προικισμένη, εντούτοις συμβάδισε απόλυτα με τα γούστα μου και γαμήθηκε άριστα, με κραυγούλες, φιλάκια κλπ κλπ.  Σούπερ η Ζιζέλ  !
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Gisele εύκολα  !  πολύ πιο δοτική και πιο καβλιάρα και από τις 3. Αν και προφανώς γουστάρει να γαμάει μιας και είναι πολύ προικισμένη, εντούτοις συμβάδισε απόλυτα με τα γούστα μου και γαμήθηκε άριστα, με κραυγούλες, φιλάκια κλπ κλπ.  Σούπερ η Ζιζέλ  !
και η Σάρα, παρ' ότι προσοντούχα δείχνει να γουστάρει πιο πολύ να γαμιέται
 

Gentleman23

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες! Έχω μια υποψία ότι η Gisele Bittencourt έκανε ολική πλαστική στο πρόσωπο! Την έχει επισκεφτεί κάποιος για να επιβεβαιώσει?  :think:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
30 λπτ 60 ευρο
 ειναι καθαρα κρος φαση αλλα πολη ωραιο κρος απο κοντα με πολυ ωραιο καθαρο κωλαρακι ψιλη ατριχη πεντακαθαρη
έχοντας στ νου μου οτι δεν εχω πολυ χρονο μπροστα μου και φθάνοντας να μ περημενει μια πορτα ανοικτη και αυτη στο κρεβατι  μπαίνοντας αρχιζω ν γδύνομαι μ τ καλησπερα για να μην χασω ουτε λεπτο αυφο κοζαρω συχρωνος
για ν ειμαι συγουρος οτι δεν θα την κανω με ελαφρα ...η φατσα και τ σωμα και τ χρωμα σωματος και στη πορια και η μυροδια της ηταν αυτο που εψαχνα εντελη ...οχι πολες κουβεντες και πιπα σε τρις διαφορετικές στασεις,όντως πολυ
καυλομενος την στυνω στα 4 και την αρχιζω ιεραποστολικο και τελ0ς με τ ρωλοι στ χερι 17 λεπτα.Μπανιο για σερβις και επιστρωφη για να φιγω αλλα εντελή δεν εφυγα πιπα για τ επομενα 15 λεπτα ασταματητα χωρις ν κανω τ κοπο να κανω οποια κουβεντα γιατι τελιωσα γριγορα κ τετια .....μπραβο στ μωρο ανανέωση συναντησεις απο βδομαδα με καλητερη τιμη αφου εγυνε κουβεντα ...θα κατσει καιρο και απο τ βλεπω θα καταχωρηθεί στα στανταρ μου ..
χρονος συναντισεις 45 περιπου
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.466
Like
5.020
30 λπτ 60 ευρο
 ειναι καθαρα κρος φαση αλλα πολη ωραιο κρος απο κοντα με πολυ ωραιο καθαρο κωλαρακι ψιλη ατριχη πεντακαθαρη
έχοντας στ νου μου οτι δεν εχω πολυ χρονο μπροστα μου και φθάνοντας να μ περημενει μια πορτα ανοικτη και αυτη στο κρεβατι  μπαίνοντας αρχιζω ν γδύνομαι μ τ καλησπερα για να μην χασω ουτε λεπτο αυφο κοζαρω συχρωνος
για ν ειμαι συγουρος οτι δεν θα την κανω με ελαφρα ...η φατσα και τ σωμα και τ χρωμα σωματος και στη πορια και η μυροδια της ηταν αυτο που εψαχνα εντελη ...οχι πολες κουβεντες και πιπα σε τρις διαφορετικές στασεις,όντως πολυ
καυλομενος την στυνω στα 4 και την αρχιζω ιεραποστολικο και τελ0ς με τ ρωλοι στ χερι 17 λεπτα.Μπανιο για σερβις και επιστρωφη για να φιγω αλλα εντελή δεν εφυγα πιπα για τ επομενα 15 λεπτα ασταματητα χωρις ν κανω τ κοπο να κανω οποια κουβεντα γιατι τελιωσα γριγορα κ τετια .....μπραβο στ μωρο ανανέωση συναντησεις απο βδομαδα με καλητερη τιμη αφου εγυνε κουβεντα ...θα κατσει καιρο και απο τ βλεπω θα καταχωρηθεί στα στανταρ μου ..
χρονος συναντισεις 45 περιπου
Περιγραφικοτατος Βατραχι,μπραβο!Αλλα δεν μου λες,μεταξυ μας,κερδισες το στοιχημα; :gay:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Περιγραφικοτατος Βατραχι,μπραβο!Αλλα δεν μου λες,μεταξυ μας,κερδισες το στοιχημα; :gay:
δεν θημαμαι για ποιο στοιχημα μιλας μωρακι ...την καβλα μου κανω οταν εχω κανα φραγκο απλα τ γουστα κωστιζων
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.466
Like
5.020
δεν θημαμαι για ποιο στοιχημα μιλας μωρακι ...την καβλα μου κανω οταν εχω κανα φραγκο απλα τ γουστα κωστιζων
Μα γι αυτο και μενα μου χτυπησε στο ματι το μισαωρο εξηνταευρο.Κανε τα γουστα σου ελευθερα αγορακι μου,ευχομαι να χεις παντα αλλα....ΑΛΛΑ μη σ ακουσω μωρη κουφαλα να γραφεις εδω αλλη φορα:οχι πανω απο εικοσαρικο για τις κρος,την πουτσισες!!!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΟΥ!!!   :happy:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Μα γι αυτο και μενα μου χτυπησε στο ματι το μισαωρο εξηνταευρο.Κανε τα γουστα σου ελευθερα αγορακι μου,ευχομαι να χεις παντα αλλα....ΑΛΛΑ μη σ ακουσω μωρη κουφαλα να γραφεις εδω αλλη φορα:οχι πανω απο εικοσαρικο για τις κρος,την πουτσισες!!!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΟΥ!!!  :happy:
οτι πεις μωρακι
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
:2funny:
Μα γι αυτο και μενα μου χτυπησε στο ματι το μισαωρο εξηνταευρο.Κανε τα γουστα σου ελευθερα αγορακι μου,ευχομαι να χεις παντα αλλα....ΑΛΛΑ μη σ ακουσω μωρη κουφαλα να γραφεις εδω αλλη φορα:οχι πανω απο εικοσαρικο για τις κρος,την πουτσισες!!!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΟΥ!!!   :happy:
Κλαιω........Καλα  Τζουλη...δεν  υπαρχεις.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom