Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ripper13

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
Συναγωνιστές το ΣΚ έρχεται οι ορέξεις αυξάνονται και το πορτοφόλι αδιεάζει!
Είμαι ανάμεσα σε ΚΑΚΑΟ, ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΙΝΤ, TAYLA ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΛΑ....
Οι τιμές είναι οι γνωστές βραζιλιάνικες...αλλά τα πάθη πληρώνονται!

Έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία με τις άνωθεν κυρίες για να μην πετάξω το 100ρικό μου στα σκουπίδια??!!

Υ.Γ1. Είμαι ενεργητικός.
ΥΓ.2. Είδα πρόσφατες καλές κριτικές για την Μαρσέλα, αλλά δεν έχω δει για τις άλλες 3 κυρίες.


Ευχαριστώ!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
Συναγωνιστές το ΣΚ έρχεται οι ορέξεις αυξάνονται και το πορτοφόλι αδιεάζει!
Είμαι ανάμεσα σε ΚΑΚΑΟ, ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΙΝΤ, TAYLA ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΛΑ....
Οι τιμές είναι οι γνωστές βραζιλιάνικες...αλλά τα πάθη πληρώνονται!

Έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία με τις άνωθεν κυρίες για να μην πετάξω το 100ρικό μου στα σκουπίδια??!!

Υ.Γ1. Είμαι ενεργητικός.
ΥΓ.2. Είδα πρόσφατες καλές κριτικές για την Μαρσέλα, αλλά δεν έχω δει για τις άλλες 3 κυρίες.


Ευχαριστώ!
Πλάκα κάνεις ; ΟΛΕΣ έχουν κριτικές εδώ εκτός απο την Μαρσέλα πού έγραψα σχόλιο εγώ κι άλλος ένας . Για ενεργ. θα πρότεινα την Μαρσ. έχει πίσω κίνηση φανταστικά βυζιά , γλωσσοφιλάει και είναι η πιο όμορφη και φυσική απο όλες .
Της έγραψα κριτική στο distintas . ψάχνετε και λιγάκι !
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
Συναγωνιστές το ΣΚ έρχεται οι ορέξεις αυξάνονται και το πορτοφόλι αδιεάζει!
Είμαι ανάμεσα σε ΚΑΚΑΟ, ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΙΝΤ, TAYLA ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΛΑ....
Οι τιμές είναι οι γνωστές βραζιλιάνικες...αλλά τα πάθη πληρώνονται!

Έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία με τις άνωθεν κυρίες για να μην πετάξω το 100ρικό μου στα σκουπίδια??!!

Υ.Γ1. Είμαι ενεργητικός.
ΥΓ.2. Είδα πρόσφατες καλές κριτικές για την Μαρσέλα, αλλά δεν έχω δει για τις άλλες 3 κυρίες.


Ευχαριστώ!
Έχω πάει με Άντζελες Σιντ μια Ταυλα.
Άντζελες με τίποτα . Δεν θα σε αφήσει να γαμησεις και θα σε πάρει στα γρήγορα να τελειώνει. Και πίπα με Καποτά λολ. Όσο για ταυλα είναι καύλα αλλά βαριέται. Δεν συνιστώ καμία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: form

looploop

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Bianka Oliviera. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !
Πραγματικά απαράδεκτη. Πεταμένα λεφτά. Πίπα απαράδεκτη 3 λεπτά. Μη το ένα μη το άλλο. Δεν ήθελε να την γαμησω. Δεν ήθελε το ανάποδο. Έχυσα στο πάτωμα. Κ έφυγα. Ξενέρωσα και χάλασα όλη την μέρα μου..
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
182
Like
105
Πόντοι
1
Bianka Oliviera: χάλια μαύρα!
Carol Delavega: fake: αγοράκι με περούκα!
ρε φιλε η delavega εχει και βιντεο, ενταξει δεν ειναι πολυ θυληκια αλλα σε καμια μα σε καμια περιπτωση δεν την λες αγορακι με περουκα, καταρχην εχει στηθος, μην παραφουσκωνουμε πραγματα
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
Λοιπόν άρτι αφιχθείς (50 λεπτά) μετά από δοκιμή με το κοντοπούτανο .
Σφιχτά βυζιά , κώλος , φιτ κορμί .
Αποτρίχωση όχι επιτυχημένη 100% δηλαδή είχε μία ελαφρά τραχύτητα ΑΛΛΑ δεν με ενόχλησε . Αυτό που με χάλασε είναι ότι ξεκίνησε πίπα με camisinha σε μισιοφτιαγμένο καυλί , μετά από λίγα δευτερόλεπτα όμως το έβγαλε και με τσιμπούκωνε υπέροχα με αυτά τα φοβερά τσιμπουκόχειλα που έχει - κόντευα να τελειώσω.
Κωλοτρυπίδι ωραίο για γλύψιμο , καυλί μέτριο δεν σηκώθηκε ιδιαίτερα , κάπως σκλήρυνε αλλά δεν ήταν για ενεργητική .ΟΜΩΣ με καύλωσε 1) η πίπα της και 2) η πρώτη φορά μαζί της που το έπαιξα ενεργητικός και δεν κράτησα πάνω από ένα (1) λεπτό!!!
Η κωλάρα της είναι φοβερή κι ας είναι φτιαγμένη σκληρή , τα βυζιά επίσης ωραία αλλά δεν τα έπαιξα .
Γενικώς ήταν κάπως μαγκωμένη η κατάσταση αλλά είχα καιρό να το ευχαριστηθώ έτσι .
Θα ξαναπάω ; Ίσως ... Την συνιστώ ;
Για μισάωρο (100€) και για ενεργητικούς ναι . Για άλλες λεπτομέρειες όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα .
Βρίσκεται στην Δαμάρεως .
Γαμήσαμε κι απόψε ...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
ρε φιλε η delavega εχει και βιντεο, ενταξει δεν ειναι πολυ θυληκια αλλα σε καμια μα σε καμια περιπτωση δεν την λες αγορακι με περουκα, καταρχην εχει στηθος, μην παραφουσκωνουμε πραγματα
Ακριβή όμως για αυτό που είναι , Ε;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
Καμία σχέση φίλος.
Είναι επαναδημοσιεύσεις αυτές.
Η τωρινή της εικόνα κ κατάσταση δυστυχώς δεν έχει καμία σχέση με τις επαναδημοσιεύσεις..
Πάντως κοιτούσα το twitter της και στις φωτό που φοράει μαύρα γυαλιά εκεί φαίνεται ότι έχει κάποιο πρόβλημα το δεξί της μάτι , άρα - αν είναι έτσι - δεν μπορεί να είναι και τόσο χάλια .( Γιατί κατά τα άλλα είναι οκ )
Βέβαια εμένα δεν με αφορά άμεσα αλλά θα ήθελα να είναι καλά καθαρά από ενδιαφέρον απέναντι σε κάποιον συνάνθρωπο που έχει πέσει θύμα εγκληματικής ενέργειας .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.096
Πόντοι
606
Λοιπόν άρτι αφιχθείς (50 λεπτά) μετά από δοκιμή με το κοντοπούτανο .
Σφιχτά βυζιά , κώλος , φιτ κορμί .
Αποτρίχωση όχι επιτυχημένη 100% δηλαδή είχε μία ελαφρά τραχύτητα ΑΛΛΑ δεν με ενόχλησε . Αυτό που με χάλασε είναι ότι ξεκίνησε πίπα με camisinha σε μισιοφτιαγμένο καυλί , μετά από λίγα δευτερόλεπτα όμως το έβγαλε και με τσιμπούκωνε υπέροχα με αυτά τα φοβερά τσιμπουκόχειλα που έχει - κόντευα να τελειώσω.
Κωλοτρυπίδι ωραίο για γλύψιμο , καυλί μέτριο δεν σηκώθηκε ιδιαίτερα , κάπως σκλήρυνε αλλά δεν ήταν για ενεργητική .ΟΜΩΣ με καύλωσε 1) η πίπα της και 2) η πρώτη φορά μαζί της που το έπαιξα ενεργητικός και δεν κράτησα πάνω από ένα (1) λεπτό!!!
Η κωλάρα της είναι φοβερή κι ας είναι φτιαγμένη σκληρή , τα βυζιά επίσης ωραία αλλά δεν τα έπαιξα .
Γενικώς ήταν κάπως μαγκωμένη η κατάσταση αλλά είχα καιρό να το ευχαριστηθώ έτσι .
Θα ξαναπάω ; Ίσως ... Την συνιστώ ;
Για μισάωρο (100€) και για ενεργητικούς ναι . Για άλλες λεπτομέρειες όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα .
Βρίσκεται στην Δαμάρεως .
Γαμήσαμε κι απόψε ...
μην σου περασε κανα σπρει γρυγορης εξπερματοσης ???
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
182
Like
105
Πόντοι
1
Ακριβή όμως για αυτό που είναι , Ε;
ενταξει μπορει να ειναι ξερω γω πολυ καλη domina (ειδικα με το μπουρι αυτο) οποτε να ειναι vfm για παθητικα ατομα, οι τιμες ειναι αυξημένες γενικα στις ξενες και ολο ανεβαινουν δυστηχως
 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
178
Πόντοι
0
Πάντως κοιτούσα το twitter της και στις φωτό που φοράει μαύρα γυαλιά εκεί φαίνεται ότι έχει κάποιο πρόβλημα το δεξί της μάτι , άρα - αν είναι έτσι - δεν μπορεί να είναι και τόσο χάλια .( Γιατί κατά τα άλλα είναι οκ )
Βέβαια εμένα δεν με αφορά άμεσα αλλά θα ήθελα να είναι καλά καθαρά από ενδιαφέρον απέναντι σε κάποιον συνάνθρωπο που έχει πέσει θύμα εγκληματικής ενέργειας .
Μια χαρά είναι το κορίτσι ρε παιδιά, αυτή είναι σημερινή φωτογραφία, μάλιστα είπε ότι αφήνει και φυσικό μαλλί για να είναι μακρύ το καλοκαίρι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-04-21-17-05-54-034_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2024-04-21-17-05-54-034_com.twitter.android.jpg
    502,8 KB · Εμφανίσεις: 32

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
52
Κριτικές
12
Like
369
Πόντοι
290
Διαφωνώ μαζί σου. Εάν ήταν όπως τα λες, δε θα αποβιβάζονταν καραβιές όλη την ώρα. Και ναι, έρχονται και από το πάνω ράφι επίσης όλη την ώρα. Κάθονται, αρπάζουν ό,τι αρπάξουν, την κάνουν, έρχονται άλλες, αρπάζουν ό,τι αρπάξουν, την κάνουν, ξαναέρχονται οι προηγούμενες, ρινς, ριπίτ.

Στην Ελλάδα για την ακρίβεια κυκλοφορεί πολύ μεγάλος αριθμός τραβελιών σε σχέση με τον πληθυσμό της χώρας. Απλώς, και δυστυχώς για τους συναγωνιστές της επαρχίας, στριμώχνονται κατά βάση στην Αθήνα, αν και παρατηρώ πως όσο περνούν τα χρόνια, επισκέπτονται όλο και περισσότερο επαρχιακές πόλεις.


Για να μην πάμε μακριά, τσέκαρε το νουμεράκι της Ελλάδας. Υπολόγισε τώρα πως μιλάμε για μια χώρα με πληθυσμό σκάρτα 11 εκατομμύρια. Αναλογικά, μάλλον είμαστε πρώτη χώρα στον κόσμο. Μας έρχονται περισσότερα τραβέλια απ' όσα μπορούμε να καταναλώσουμε. Και όχι μόνο τα καλοκαίρια όπως θα περίμενε κανείς.

Η μόνη ευρωπαϊκή χώρα που θα έλεγα πως μας βάζει κάτω ως τραβελοπαράδεισος είναι η Ισπανία. Αλλά οι συνθήκες εκεί είναι ιδιαίτερες, καθώς η συγκεκριμένη χώρα λειτουργεί ως πύλη εισόδου της Λατινικής Αμερικής στην Ευρωπαϊκή "αγορά".
Νομιζω πως θα ηταν δοκιμο οταν αναφερομαστε σε εισαγωμενα τραβελια, να λεμε βραζιλιάνες γιατι ειναι γνωστο, δεδομενο και αποδειξιμο οτι τα τραβέλια που εγκαθιστανται στην Ευρωπη και κανουν ενδοευρωπαικα τουρ, ειναι κατα 90% βραζιλιανες. Το υπολοιπο 10% ειναι διαφορες αλλες εθνικοτητες. Βραζιλιάνες λοιπον τα τραβελια.
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
52
Κριτικές
12
Like
369
Πόντοι
290
Συναγωνιστές το ΣΚ έρχεται οι ορέξεις αυξάνονται και το πορτοφόλι αδιεάζει!
Είμαι ανάμεσα σε ΚΑΚΑΟ, ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΙΝΤ, TAYLA ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΛΑ....
Οι τιμές είναι οι γνωστές βραζιλιάνικες...αλλά τα πάθη πληρώνονται!

Έχετε κάποια πρόσφατη εμπειρία με τις άνωθεν κυρίες για να μην πετάξω το 100ρικό μου στα σκουπίδια??!!

Υ.Γ1. Είμαι ενεργητικός.
ΥΓ.2. Είδα πρόσφατες καλές κριτικές για την Μαρσέλα, αλλά δεν έχω δει για τις άλλες 3 κυρίες.


Ευχαριστώ!
Angeles Cid η Κακαο. Μακρυα απο Ταυλα. Εχει απιστευτη ομορφια αλλα και κακο attitude. Τουπέ με μια λεξη. Δουλευει με το ρολοι στο χερι. Μαρσελα δεν ξερω - δεν λεω.
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Angeles Cid η Κακαο. Μακρυα απο Ταυλα. Εχει απιστευτη ομορφια αλλα και κακο attitude. Τουπέ με μια λεξη. Δουλευει με το ρολοι στο χερι. Μαρσελα δεν ξερω - δεν λεω.
Μακριά από Angeles, αν χύσεις έφυγες. Ο δεύτερος γύρος δεν υπάρχει κ δεν φιλάει ούτε σταυρωτά.
Επίσης μακριά απο Κακάο. Φουλ ακάποτα.
 

anazitikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
μην σου περασε κανα σπρει γρυγορης εξπερματοσης ???
Εσύ φαίνεται ότι γνωρίζεις αρκετά, ψάχνω μια Trans με όνομα Alexia Zerva, μήπως μπορείς να βοηθήσεις? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
52
Κριτικές
12
Like
369
Πόντοι
290
Μακριά από Angeles, αν χύσεις έφυγες. Ο δεύτερος γύρος δεν υπάρχει κ δεν φιλάει ούτε σταυρωτά.
Επίσης μακριά απο Κακάο. Φουλ ακάποτα.
Ειναι αληθεια οτι η Angeles οταν η ΙΔΙΑ χυσει, πραγματι πεφτει σε κωμα. Το αντιστροφο ομως, στη δικη μου εμπειρια δεν ισχυει. Σοκαρομαι που ακουω οτι η Κακαο φουλ ακαποτα. Εχω την τελειως αντιθετη εμπειρια.
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
182
Like
105
Πόντοι
1
Εσύ φαίνεται ότι γνωρίζεις αρκετά, ψάχνω μια Trans με όνομα Alexia Zerva, μήπως μπορείς να βοηθήσεις? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
την θυμαμαι αυτην απο το xhamster που ειχε προφιλ, παιζει να εχει σταματισει ομως... σε καποια φαση πριν χρονια γαμιωταν με μια γυναικα μαζι, καλη φαση ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom