Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Like
69
Πόντοι
1
Σταμάτησε τη παραμορφώσανε δεν μπορεί να δουλέψει πουθενά ... Πριν 2 χρόνια πρέπει να έγινε με έναν που εμφανίστηκε ως πελάτης κλπ κλπ
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
392
Κριτικές
119
Like
5.605
Πόντοι
29.900
πολύ κρίμα αν είναι αλήθεια.
Είχε δημοσιευθεί κάπου?
 

RideMyTorpedo

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Like
38
Πόντοι
0

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Like
69
Πόντοι
1
Με τη διαφορά ότι δεν γνώρισε τους 2 στο Μοναστηράκι εγώ πιστεύω ότι κλείσαμε ραντεβού ως πελάτες
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
222
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
πολύ κρίμα αν είναι αλήθεια.
Είχε δημοσιευθεί κάπου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
184
Πόντοι
0
εχει παει καποιος με αυτη γιατι προσφατα ειδα αγγελια της και δεν την ειχα ξαναδει
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
222
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
Δοκίμασα εχθές . 100/150€ οι τιμές .
Ακα τσιμπού , γλωσσοφιλα αρκετά , όμορφη -εως πολύ θα έλεγα - με μία Γαλλική φινέτσα , κωλάρα για πεοκαμισα , το καυλι όμως όμως δεν έκανε πολύ κούκου λίγο σηκώθηκε, το μέγεθος όχι όπως στις φωτό, τελείωσα επάνω της , δεν ξέρω αν θα ξαναπάω - το σκέφτομαι επειδή είχε μια καυλοσύνη - είπε θα με πηδήξει την επόμενη φορά (;) Μία δοκιμή πιστεύω αξίζει, δεν το μετάνιωσα παρά τα 100€ ...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
222
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
Δοκίμασα εχθές . 100/150€ οι τιμές .
Ακα τσιμπού , γλωσσοφιλα αρκετά , όμορφη -εως πολύ θα έλεγα - με μία Γαλλική φινέτσα , κωλάρα για πεοκαμισα , το καυλι όμως όμως δεν έκανε πολύ κούκου λίγο σηκώθηκε, το μέγεθος όχι όπως στις φωτό, τελείωσα επάνω της , δεν ξέρω αν θα ξαναπάω - το σκέφτομαι επειδή είχε μια καυλοσύνη - είπε θα με πηδήξει την επόμενη φορά (;) Μία δοκιμή πιστεύω αξίζει, δεν το μετάνιωσα παρά τα 100€ ...
Nα συμπληρώσω πως έχει ΥΠΕΡΟΧΑ βυζιά ! Τα καλύτερα που έχω δει αν θυμάμαι καλά ( μαζί με της Lua Fernandez)
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Nα συμπληρώσω πως έχει ΥΠΕΡΟΧΑ βυζιά ! Τα καλύτερα που έχω δει αν θυμάμαι καλά ( μαζί με της Lua Fernandez)
Ε
Δοκίμασα εχθές . 100/150€ οι τιμές .
Ακα τσιμπού , γλωσσοφιλα αρκετά , όμορφη -εως πολύ θα έλεγα - με μία Γαλλική φινέτσα , κωλάρα για πεοκαμισα , το καυλι όμως όμως δεν έκανε πολύ κούκου λίγο σηκώθηκε, το μέγεθος όχι όπως στις φωτό, τελείωσα επάνω της , δεν ξέρω αν θα ξαναπάω - το σκέφτομαι επειδή είχε μια καυλοσύνη - είπε θα με πηδήξει την επόμενη φορά (;) Μία δοκιμή πιστεύω αξίζει, δεν το μετάνιωσα παρά τα 100€ ...
Επιβεβαιωνω και εγω,πριν 2-3 βδομαδες συναντηθηκα μαζι της,πολυ ευγενικη αρκετα ομορφη λιγο ανοιχτο σωμα εχει που δεν μου αρεσε πολυ,αλλα εκανε φιλια γλυψιματα κλπ,αλλα απο προσοντα ειναι σχεδον ανυπαρκτα+οτι συνεχεια τις επεφτε,επισης κατι που παρατηρησα πηγε να κανει κινηση να μπει ακα,λογο οτι την εβγαζε συνεχεια επειδη τις επεφτε και ηθελε να την γλυψω,και υστερα ειδα οτι πηγε να κανει κινηση χωρις,οποτε δεν ξερω παιδια εκει προσοχη,μετα απο αυτο να πω την αληθεια ουτε εχυσα ουτε τιποτα απλως τις ειπα ειμαι ενταξει ευχαριστω και σηκωκηθα,γιατι ουτε να την παρω δεν με αφηνε οπως τις ζητησα πριν!
 

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0

επισης να αναφερω οτι πριν 2 μηνες πηγα μιλανο για ταξιδι και ειδα οτι κανει ραντεβου,τιμες πολυ ακριβες αλλα λογο οτι μου αρεσε πολυ πηγα για 1 ωρα 200 ευρω,δεν τις σηκωθηκε ποτε,συμετοχη 0 και υστερα ηθελε να τελειωσω στο 15 λεπτο και με πηρε μονο σε 1 σταση που δεν καταλαβα τιποτα απολυτος,γιατι δεν ηταν σε καθολου στυση!,τελειωσαμε στο 20 λεπτο περιπου και τουλαχιστον μου επεστρεψε το 50 ευρο γιατι ουτε μιση ωρα κλεισαμε,(εφοσον τις εκανα λιγα παραπονα) ουτε επισης με αφησε να την παρω εγω αφου ειδα οτι δουλεια δεν γινοταν απο αυτην,μαυρο παιδια για εμενα,το λεω για μελλοντικους αν ενδιαφερθουν και ερθει ελλαδα μην την πατησουν,τωρα τι να πω να εφταιγα εγω? εμφανισιακα μια χαρα ειμαι 26 χρονων καθαρος κλπ,νομιζω οτι απλα ειναι ψωνισμενη και δεν την ενδιαφερει
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Μια χαρά εχω δεί οτι είναι .Νομίζω στο Παρίσι είχα δει στο Ινστα και στο τουί το καλοκαίρι που μας πέρασε
Καμία σχέση φίλος.
Είναι επαναδημοσιεύσεις αυτές.
Η τωρινή της εικόνα κ κατάσταση δυστυχώς δεν έχει καμία σχέση με τις επαναδημοσιεύσεις..
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
222
Κριτικές
16
Like
868
Πόντοι
371
Καμία σχέση φίλος.
Είναι επαναδημοσιεύσεις αυτές.
Η τωρινή της εικόνα κ κατάσταση δυστυχώς δεν έχει καμία σχέση με τις επαναδημοσιεύσεις..
Μα και εγώ από γνωστή της Βρ. Τρανς ήξερα πως κινδύνευε να χάσει το ένα μάτι και πως ήταν σε κώμα 2 μήνες !
Μετά όμως είδα αυτά στο twitter , Πάντως μου είχε πει πριν αυτή η φίλη πως θα γυρνούσε Βραζιλία για επεμβάσεις κλπ .
Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν την ήξερα και ούτε μου άρεσε...
Όπως και νάναι υγεία εύχομαι ( για όλους)
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Ό,τι κοντυνότερο εμφανισιακά σε γυναίκα και πολύ classy, που δεν παρέπεμπε σε εκδιδόμενη, αλλά πολύ πολύ κοκό που τελικά της γάμησε κ τη ζωή..
 

bobobos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Bianka Oliviera. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom