Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τελος να αφησω ενα μνμ εδω γιατι ξερω οτι τα διαβαζουν.Ξαφνικα και χωρις λογο με διεγραψαν μερικες απο τα σοσιαλ μιντια! Οποτε κι εγω σας διαγραφω απο την λιστα μου εσας και τα στουντιο που δουλευετε για αρκετο καιρο δεν θα περασω ουτε απ εξω.

τι έγινε μπες σε λεπτομέριες να καταλάβουμε.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
τι έγινε μπες σε λεπτομέριες να καταλάβουμε.
Τιποτα ρε συ...απλα με διεγραψαν τον λογο δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει κι ολας.Απλα το εγραψα εδω για να το δουν στα αλλα μεσα δεν με αφηνουν πλεον.Τεσπα, μην το συνεχιζουμε γιατι δεν ενδιαφερει τους συναδελφους ουτε χρειαζεται να το κανουμε θεμα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
χθες στην βραδινή μεταμεσονύχτια βάρδια με το φιλαρακι τασο3, εκτός από την περιβόητη Παολα που μπηκαμε και μας αποζημιωσε με τις υπηρεσιες της για ακομη μια φορά, στο paradise 1,2 και 3 οι τιμές τους θυμίζουν μονόπολη. εκτος απο την βουλγαρα που δουλευε στο παρανταις 1 και εκανε γυμνο στοματικο στα αλλά δυο παρανταις τα προγραμματα ειναι αποστειρωμενα ολα με καποτα και ξεκινανε και απο 40. Μαλλον θελουν αποτομα να κανουν αποσβεση τα χρηματα που εριξαν για την ανακατασκευη των στουντιο δεν εξηγουνται αλλιως στα προγραμματα οι εξωφρενικες τιμες  :headbang:

η βουλγαρα στο παρανταις 1 το προγραμμα με το γυμνο στοματικο το ειχε στα 80 ευρω  :jerking:

στην φριξου 15 δουλευει μια ουκρανεζα μαυρομαλλα αρκετα ομορφη και σωμα προς το skiny που μου αρεσει και ηταν τσατσα που ηταν για πολυ καιρο μαζι με την Λιλιανα (η χοντρουλα συμπαθητικη κυρια). θα δοκιμαστει συντομα διοτι μου αφησε εντυπωσεις οτι προκειται για καλη περιπτωση. ξεκιναει απο 30.

στην φριξου 13 διπλα απο το στουντιο της νικολετας της τσεχας δουλευει μια ρουμανα με ωραιο σωμα προσωπο σχετικα καλο με πιρσινγκ κατω απο τα χειλια της. ξεκιναει απο 30 το απλο και στα 70 εχει φουλ προγραμμα με κωλο μεσα. στα 100 οπως ειπε η τσατσα 1 ωρα φουλ προγραμμα παλι με δυο χυσιματα.

 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Καλησπερα συναδελφοι! μαλλον με πηραν χαμπαρι οι δικοι μου και το ψαχνουν απο τι καταλαβα...οποτε μεχρι να ηρεμησουν λιγο τα πραγματα θα μπαινω αραια και που στο σαιτ.Ας παμε ομως σε αυτα που σας ενδιαφερουν. Περασα απο το λας βεγκας για να δω την Αννα που γραφονται καλα σχολια απο τους συναδελφους.
Αρκετα πετιτ για τα γουστα μου δλδ αν στο οριο ειναι η λαρα και παολα αυτη το ξεπερναει αλλα δεν ειναι κοκκαλο εχει και ωραιο στητο βυζι που σωζει την κατασταση.Ομορφη πολυ δεν την λες ουτε η κοπελα της διπλανης πορτας,θα ελεγα η χωριατοπουλα που συνανταμε καμια φορα οταν επισκευτομαστε τα χωρια μας.Παρολα αυτα περασα μεσα με απλο.
Η κοπελα δεν μιλαει ελληνικα η αγγλικα εκτος απο τα βασικα και πιστευω οτι γρηγορα θα τα μαθει γιατι καταλαβαινει αμεσως τι της λες.Στα του αγωνα αν και στην αρχη με εδειξε τα μαγουλα για φιλια εδωσε και κατι γλωσσοφιλα αλλα για λιγο και μαλιστα με εδειξε με το δαχτυλο που το εβαλε στο στομα (ετσι οταν κανουμε για ησυχια) να μην το πω πουθενα :grin: Πηρε μονη της πρωτοβουλια και πηγε να με κανει πουτσοτριψιμο χωρις να της το ζητησω αλλα δεν την αφησα πολυ.Στην πιπα καλη με λιγο γλυψιμο στα @@ αλλα το ωραιο ηταν οταν ξαπλωσε αυτη και εγω απο πανω της τον εβαζα ολο σχεδον στο στομα και στην ουσια οπως και στις τσοντες για λιγη ωρα το εβαζα και το εβγαζα σε γρηγορο ομως ρυθμο.Στο σεξ εχει στενο μουνακι και η αισθηση ειναι καλη αλλα δυστυχως ετσι τελειωνεις γρηγορα οπως και εγινε με αυτην στα 4 δεν προλαβα αλλη σταση.Γενικα ειναι καλη και για τους λατρεις των πετιτ νομιζω θα ειναι τοπ! για τους υπολοιπους αξιζει πιστευω μια δοκιμη!

Ακριβως ιδια εμπειρια ειχα και εγω με την αννα. Τελικα μαλλον την σωστη αννα πηδηξα. Τι να πω...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Τελος να αφησω ενα μνμ εδω γιατι ξερω οτι τα διαβαζουν.Ξαφνικα και χωρις λογο με διεγραψαν μερικες απο τα σοσιαλ μιντια! Οποτε κι εγω σας διαγραφω απο την λιστα μου εσας και τα στουντιο που δουλευετε για αρκετο καιρο δεν θα περασω ουτε απ εξω.
αυτό δεν είναι τίποτα μη το παίρνεις προσωπικά...
Εμένα η άλλη πρώην 'κολλητάρι' μου,μου έχει απαγορεύσει να την επισκεφθώ ξανά  :jerking:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αυτό δεν είναι τίποτα μη το παίρνεις προσωπικά...
Εμένα η άλλη πρώην 'κολλητάρι' μου,μου έχει απαγορεύσει να την επισκεφθώ ξανά  :jerking:

:2funny: :2funny: :2funny:

έρωτας (Tainted Love) που λέμε al... ;)

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Πέρασα πριν λίγο με Λιλιανα 40€ ακαποτο ,τα λόγια είναι περιττά!!!
Τιμάει τα λεφτά που παίρνει μέχρι και το τελευταίο σεντς...
Σου ανοιξε την ορεξη το πηδημα και μετα το εριξες στο φαγητό
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Πέρασα πριν λίγο με Λιλιανα 40€ ακαποτο ,τα λόγια είναι περιττά!!!
Τιμάει τα λεφτά που παίρνει μέχρι και το τελευταίο σεντς...

μέσα στον τελευταίο μήνα έχω βρεθεί μαζί της 6 φορές.  :rockon: δεν την χορταίνω την Λιλιάνα είναι μεγάλη μαστόρισα στο σεξ.  :P
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Πέρασα πριν λίγο με Λιλιανα 40€ ακαποτο ,τα λόγια είναι περιττά!!!
Τιμάει τα λεφτά που παίρνει μέχρι και το τελευταίο σεντς...

Για θυμησε μου παιχτη που την βρισκουμε αυτην, γιατι την εψαχνα παλια, την ειχε και στο προγραμμα στο αλλο σαιτ, αλλα τωρα δεν την εχουν. Δωσε ινφο...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Μινώταυρου 3 αν θυμάμαι καλά, βράδυ, εκτός αν πήρε μεταγραφή
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
καλημερα σας και Χρονια Πολλα για gfe φαση ποια προτεινετε ,σας ευχαριστω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Μινώταυρου 3 αν θυμάμαι καλά, βράδυ, εκτός αν πήρε μεταγραφή

θενκς μαν, μηπως αυτη δουλευε και στο Μινωταυρου 10 που ειναι η Ανια.???
Θα παω μια βολτα, αν με κλικαρει μπηκα...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
θενκς μαν, μηπως αυτη δουλευε και στο Μινωταυρου 10 που ειναι η Ανια.???
Θα παω μια βολτα, αν με κλικαρει μπηκα...
όχι εσύ άλλο μιλφίδιο λες...τώρα δεν θυμάμαι το όνομα της ...Τζαστίν μήπως;;;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
όχι εσύ άλλο μιλφίδιο λες...τώρα δεν θυμάμαι το όνομα της ...Τζαστίν μήπως;;;

Οχι την τζαστιν την ξερω, ενα βραδυ εχει καιρο, ειχα πετυχει εκει ενα ξανθο μιλφακι πολυ καλο, αλλα δεν το ξαναπετυχα, αν ψαξω πισω στα μυνηματα μου θα το βρω, αλλα αστο, η Λιλιανα φενεται καλη περιπτωση τωρα που διαβαζω κριτικες...
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Ακριβως ιδια εμπειρια ειχα και εγω με την αννα. Τελικα μαλλον την σωστη αννα πηδηξα. Τι να πω...
Εγώ έχω μπερδευτεί για ποια Άννα λέτε...;;  :think: Στην αλυσίδα αυτή είναι δύο. Η μια είναι αρκετά αδύνατη - ψιλοφάση skinny, καστανή νομίζω και μικρούλα 19-20 και άλλη μια ξανθιά, λίγο πιο μεγάλη 22-23 με ωραία πιασίματα, αλλά σε καμία περίπτωση χοντρή.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Οχι την τζαστιν την ξερω, ενα βραδυ εχει καιρο, ειχα πετυχει εκει ενα ξανθο μιλφακι πολυ καλο, αλλα δεν το ξαναπετυχα, αν ψαξω πισω στα μυνηματα μου θα το βρω, αλλα αστο, η Λιλιανα φενεται καλη περιπτωση τωρα που διαβαζω κριτικες...
η Λιλιανα είναι η κορυφαία της νυχτερινης βάρδιας Καραμαν από τότε που εμφανίστηκε, παρτην και δε θα χάσεις
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.538
Πόντοι
7.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom