Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
η Λιλιανα είναι η κορυφαία της νυχτερινης βάρδιας Καραμαν από τότε που εμφανίστηκε, παρτην και δε θα χάσεις
πριν καμιά βδομάδα που πέρασα από εκεί στην θέση της ήταν η Κάρλα...τώρα δεν ξέρω
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Περασα σημερα απο free house μετα τις 8 το βραδυ και δουλευε η τζαστιν λιγο ελειψε να μπω και τελικα δεν μπηκα,ειναι καλη ρε παιδια η κομοδινο σαν τη ντεζυ???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.843
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
η Λιλιανα είναι η κορυφαία της νυχτερινης βάρδιας Καραμαν από τότε που εμφανίστηκε, παρτην και δε θα χάσεις

Πηγα....βαδιζω και παραμιλω.!!!!!! :rockon: Απλα απιστευτο το μιλφακι....και ολα αυτα με 40€.!!!
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.524
Πόντοι
2.460
Περασα σημερα απο free house μετα τις 8 το βραδυ και δουλευε η τζαστιν λιγο ελειψε να μπω και τελικα δεν μπηκα,ειναι καλη ρε παιδια η κομοδινο σαν τη ντεζυ???

Θα έλεγα ότι είναι μια μεσαία κατάσταση- δύσκολα να απογοητευτείς,
δύσκολα να ενθουσιαστείς :cheesy:.
 

Zhta Ni

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασα από την Πάολα... Παπά είχες δίκιο. Ότι και να πω είναι λίγο για αυτή την κοπέλα άξιζε και το τελευταίο 10λεπτο. Βγάλαμε τρελά γούστα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Παλι μαλωσες με την Ειρηνη βρε??
Γιατί πότε μαλωσα με την Ειρήνη ??
Η Ειρηνούλα είναι η πιο εντιμη,ακουραστη και αχόρταγη εργατρια του σεξ και κορυφαία της πρωινής βάρδιας εδώ και χρόνια
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Ρε μαγκες οτι διαστημικα κολπα να κανει η Λιλιανα, σας αρεσει εμφανησιακα; Δυστυχως αν δε μαρεσει εμφανιση πολυ δε μου σηκωνεται ρε γαμωτο...

Εχω να πηδηξω σε σπιτακι 2,5 μηνες, τι θα προτεινατε εσεις οι τσαρκαδωροι που της ξερετε ολες; Κατι πολυ εμφανισιμο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Περασα σημερα απο free house μετα τις 8 το βραδυ και δουλευε η τζαστιν λιγο ελειψε να μπω και τελικα δεν μπηκα,ειναι καλη ρε παιδια η κομοδινο σαν τη ντεζυ???
Κομοδίνο ξε-κομοδίνο είναι τόσο καύλα αυτή η γυναίκα που πρέπει να μπεις μια φορά έστω για συλλεκτικους λόγους.

Απ'οσο θυμάμαι κομοδίνο δε τη λες αλλά δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο μέσα αλλά κι εγώ που την είδα πριν κάνα δυό βδομάδες στο σαλόνι λίγο ελλειψε να μπω...
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.958
Κριτικές
63
Like
7.532
Πόντοι
4.766
Ρε μαγκες οτι διαστημικα κολπα να κανει η Λιλιανα, σας αρεσει εμφανησιακα; Δυστυχως αν δε μαρεσει εμφανιση πολυ δε μου σηκωνεται ρε γαμωτο...

Εχω να πηδηξω σε σπιτακι 2,5 μηνες, τι θα προτεινατε εσεις οι τσαρκαδωροι που της ξερετε ολες; Κατι πολυ εμφανισιμο
Στο Φριξου 15 έχει μια πολύ καλή Νικολέττα λέγεται. Ρίξε μια γύρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ρε μαγκες οτι διαστημικα κολπα να κανει η Λιλιανα, σας αρεσει εμφανησιακα; Δυστυχως αν δε μαρεσει εμφανιση πολυ δε μου σηκωνεται ρε γαμωτο...

Εχω να πηδηξω σε σπιτακι 2,5 μηνες, τι θα προτεινατε εσεις οι τσαρκαδωροι που της ξερετε ολες; Κατι πολυ εμφανισιμο

δεν διαφωνώ αδερφέ,της ίδιας 'αποψης είμαι για την Λιλιάνα για αυτό και δεν πέρασα μαζι της....
Kάτι πολύ εμφανίσημο είναι για μένα η Τζέσυ απο το άλλο σαιτ και η Νικολ, επίσης αρκετά εμφανίσιμη και αυτή , απο τις φώτογραφίες αυτην που θέλω να επισκεφτω είναι η Κατια....όλες εντελώς τυχαία είναι απο το άλλο σαιτ.
Για να μην κάνω αναφορές μονο στο άλλο σαιτ, πετρου ερημίτη η Αναμπελ είναι πολύ ωραίο μωρό,αλλά εχουν γραφτεί τα χειρότερα........
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
245
Like
198
Πόντοι
1
Ρε μαγκες οτι διαστημικα κολπα να κανει η Λιλιανα, σας αρεσει εμφανησιακα; Δυστυχως αν δε μαρεσει εμφανιση πολυ δε μου σηκωνεται ρε γαμωτο...

Εχω να πηδηξω σε σπιτακι 2,5 μηνες, τι θα προτεινατε εσεις οι τσαρκαδωροι που της ξερετε ολες; Κατι πολυ εμφανισιμο

το είχα ξαναγράψει Κάρλα στο Μινώταυρου 3 (φόλα όμως μέσα) δεύτερη εμφάνισιμη  η Νατάσσα αποφριξου  13 αρκετά δεκτική στο δωμάτιο.ψάξε γενικά  το γούστο διαφέρει αλλά δυστυχώς η πόλη αυτή δεν έχει πολλές όμορφες ιερόδουλες α και η εβελινα στο 2ο τρίδυμο στην τσουκαλά
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
δεν διαφωνώ αδερφέ,της ίδιας 'αποψης είμαι για την Λιλιάνα για αυτό και δεν πέρασα μαζι της....
Kάτι πολύ εμφανίσημο είναι για μένα η Τζέσυ απο το άλλο σαιτ και η Νικολ, επίσης αρκετά εμφανίσιμη και αυτή , απο τις φώτογραφίες αυτην που θέλω να επισκεφτω είναι η Κατια....όλες εντελώς τυχαία είναι απο το άλλο σαιτ.
Για να μην κάνω αναφορές μονο στο άλλο σαιτ, πετρου ερημίτη η Αναμπελ είναι πολύ ωραίο μωρό,αλλά εχουν γραφτεί τα χειρότερα........

Αναμπελ σε ποιο παιζει μπαλα; Προχθες διαβασα και για μια περουβιανη (κοινως κανενα δενδροποταμο) αλλα δε ξερω τι λεει εμφανησιακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom