Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Με ματιασα γαμω...ασταδιαλα...Μολις γυρισα απο αποτυχημενη συνευρεση με την Ελενα στο Αν.Γεωργιου 38...Δεν εχυσα μετα απο καιρο σε μπουρδελο...Ηταν και λιγο πιεστικη με το χρονο σημερα 3 φορες με ειπε φινις  :headbang: :headbang: και η μαλακω η τσατσα η κοντη ξανθια ρωσομπλιατ εβαζε τερμα τη μουσικη για να βγει απο το δωματιο η Ελενα... :tickedoff: :tickedoff:...Βγηκε στο σαλονι με λεοπαρ εσωρουχα και μαυρες καλτσοδετες  :wanker: :wanker: σκετη καυλα το μωρο,αλλα παιρνει κιτρινη καρτα σημερα απο μενα...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
Gl πινω τσιπουρα με τον blastbeat στα γιαννενα και 7 στις 10 ειναι busty με σοφιστικε γυαλι! Που εισαιιιιι ελα γρηγορα  :boobies: :s&m_2:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Είμαι στο δωμάτιο και περιμένω Έλενα! Για να δούμε είναι όσο δυνατό ακουγεται;
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Στα υπολοιπα καταστηματα ειχαμε , σε οσα πηγα δηλαδη...

Αν.Γεωργιου 16 η Μιχαελα,ξανθια ψηλη νταρντανα με ομορφο σχετικα προσωπο,παλαιοτερα δουλευε στο case d'irene και για ενα φεγγαρι στις βιλλες

Αν.Γεωργιου 24 η Ιζαμπελα η καστανοξανθη ρουμανιτσα που συνηθως δουλευει στα 3δυμα

Αν.Γεωργιου 38 η Ελενα

Νικ.Ουρανου με φριξου μια Τζενη νομιζω μου ειπε,ψηλη μελαχροινη,παντελως αδιαφορη γκομενα

Ρεντ Λαιτ  η  Γαληνη

Φριξου 13Α η μιλφ Βικτωρια η ψηλη ξανθια,θελω να την παρω καποια στιγμη

Φριξου 15 η Τανια

Φριξου 14 η Νικολ

Τριδυμα 1 η Χριστινα μινιον πιπινι απο ρουμανια,μια φορα την εχω παρει πριν κανα χρονο στη Νικ.Ουρανου στο Λουξ και ηταν μαπα

Τριδυμα 2 η Εβελινα

Τριδυμα 3 η Καρλα μελαχροινο ομορφο ρουμανακι,αλλα βγαζει μια κρυαδα στο σαλονι...

Στα αλλα δεν πηγα,πανω-κατω υποψιαζομουν ποιες δουλευοανε και δεν ηθελα να τις ξαναδω...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Ψαξε Α.Γεωργιου 16, Μινωταυρου 16, Μαντζαρου 10. Ειναι καλο καυλακι, απο κοντα αμα την δεις θα ψηθεις, και εμενα τα αρνητικα με κρατανε μακρια της, αν και καποια στιγμη απελπισιας ισως την πληρωσω.

Ευχαριστω Καραμαν! Βρηκα 6 συνολικα κριτικες απ' τα 3 σπιτακια... 2 αρνητικες, 2 μετριες κ 2 καλες (κι απο εμπειρα μελη)..
Οποτε οι γνωμες διιστανται.. Μου κανει εντυπωση οτι ενω δουλευει απ' το 2012 δεν ειχε υποπεσει στην αντιληψη μου, παρολο που εγω πεθαινω για βυζαρες..! Καποιος αναφερει κ για φωτογραφιες.. Υπαρχουν κι αλλες φωτο της καπου..;
Κ που μπορω να τη βρω τωρα κ σε ποια βαρδια..;
(εκνευριστικο το οτι τα περισσοτερα στουντιο εδω δεν εχουν σαϊτ με φωτο κ τις βαρδιες οπως της Αθηνας... βεβαια εκει το απλο εχει 50 ευρω..)

 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Με ματιασα γαμω...ασταδιαλα...Μολις γυρισα απο αποτυχημενη συνευρεση με την Ελενα στο Αν.Γεωργιου 38...Δεν εχυσα μετα απο καιρο σε μπουρδελο...Ηταν και λιγο πιεστικη με το χρονο σημερα 3 φορες με ειπε φινις  :headbang: :headbang: και η μαλακω η τσατσα η κοντη ξανθια ρωσομπλιατ εβαζε τερμα τη μουσικη για να βγει απο το δωματιο η Ελενα... :tickedoff: :tickedoff:...Βγηκε στο σαλονι με λεοπαρ εσωρουχα και μαυρες καλτσοδετες  :wanker: :wanker: σκετη καυλα το μωρο,αλλα παιρνει κιτρινη καρτα σημερα απο μενα...
Mαν ειχε πολλη κοσμο να περιμενει?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
ενταξει καποιος να ερθει να με παει σπιτι...ρε αυτη με πηδηξεεεε!!!δεν μπορω να σταθω στα ποδια μου...ολα τα δωματια φουλ και αυτη μπηκε με τρελη ενεργεια μεσα...απο κατω 5 λεπτα αστματητα με ειχε....και στο σφυροκοπημα πηγα οσο πιο γρηγορα μπορουσα και τσιριζε αλλα και αντεχε....ποοοοο λιγο σωμα να ειχε θα ητανε πρωτο στη μαχη!!!να τη δοκιμασετε ειναι αρκετα καλη!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
ενταξει καποιος να ερθει να με παει σπιτι...ρε αυτη με πηδηξεεεε!!!δεν μπορω να σταθω στα ποδια μου...ολα τα δωματια φουλ και αυτη μπηκε με τρελη ενεργεια μεσα...απο κατω 5 λεπτα αστματητα με ειχε....και στο σφυροκοπημα πηγα οσο πιο γρηγορα μπορουσα και τσιριζε αλλα και αντεχε....ποοοοο λιγο σωμα να ειχε θα ητανε πρωτο στη μαχη!!!να τη δοκιμασετε ειναι αρκετα καλη!!
Τα λεγα εγω οσο για το σωμα με λιγη γυμναστικη θα ναι μπομπα
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Mαν ειχε πολλη κοσμο να περιμενει?

οταν βγηκα ειχε μονο ενα δωματιο γεματο...νταξ αντικειμενικα τωρα αξιζει η γκομενα ετσι... μη λεμε και μαλακιες...απλα θα ετυχε σε μενα..
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
οταν βγηκα ειχε μονο ενα δωματιο γεματο...νταξ αντικειμενικα τωρα αξιζει η γκομενα ετσι... μη λεμε και μαλακιες...απλα θα ετυχε σε μενα..
Συμβαινει εγω που την πηρα δεν ειχα κανενα θεμα με ρουφηξε κανονικοτατα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
καλά μη φας, έχουμε γλαροσουπα :cheesy:  είμαι στην αναμονή 25' ο άλλος πηδάει μέσα απτόητος, η τσατσα μόλις έκανε σινιάλο και τσουπ κάτι το κορίτσι, 2 ακόμη δωμάτια γεματα και καμιά 6 ακόμη συναθλητές στο σαλόνι, μπράβο μας καταφέραμε να φτιάξουμε ένα αστέρι ακόμα :cheesy: παρεπιπτωντως το τηλ του μαγαζιού είναι 6971.737961. Αστέρι το Μωρό πάντως σίγουρα κάποια στιγμή θα της τον δωσω :cheesy:

Ευχαριστω για το τηλ. Δεν θα πηγαινα σημερα, ισως μες στην βδομαδα θα παω, μεχρι στιγμης προσπαθω να εγκλιματιστω, γυρησα απο 10ημερες διακοπες, αυριο πρωι δουλεια και δεν θελω να παω με ΤΙ ΠΟ ΤΑ.!! :tickedoff:

Οντως απο εδω μεσα βγενουν αστερια...η δυναμη του σαιτ....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Ευχαριστω Καραμαν! Βρηκα 6 συνολικα κριτικες απ' τα 3 σπιτακια... 2 αρνητικες, 2 μετριες κ 2 καλες (κι απο εμπειρα μελη)..
Οποτε οι γνωμες διιστανται.. Μου κανει εντυπωση οτι ενω δουλευει απ' το 2012 δεν ειχε υποπεσει στην αντιληψη μου, παρολο που εγω πεθαινω για βυζαρες..! Καποιος αναφερει κ για φωτογραφιες.. Υπαρχουν κι αλλες φωτο της καπου..;
Κ που μπορω να τη βρω τωρα κ σε ποια βαρδια..;
(εκνευριστικο το οτι τα περισσοτερα στουντιο εδω δεν εχουν σαϊτ με φωτο κ τις βαρδιες οπως της Αθηνας... βεβαια εκει το απλο εχει 50 ευρω..)


Φωτογραφιες στο θεμα με τα κοριτσια, σελ 28 απαντηση 415, και σελ 50 απαντηση 749, οι πρωτες ειναι απο τοτε που ειχε ερθει απο το στουντιο 23.?? 53.?? κατι τετοιο, καμια σχεση πλεον με την τωρινη της εμφανηση, εχει χασει αρκετα κιλα και εχει γινει μουναρα, και η αλλη στην σελ50, ειναι πως ειναι τωρα, καποιος απο εδω μεσα την ειχε ανεβασει.





Φίλε μια χαρά πέρασα με Εμμα . Δεν θα πέσεις πάνω της στο Ν.ουρανου 28 θα είναι η Εμμα και η Έλενα Α.γ. 38 . Μέσα στη βδομάδα θα γράψω και εγώ κριτική για Ελενα  :knockinb:

ok.! γιατι δεν ξαναμπενω Εμμα εχει φαει Χ κεφαλαιο.

 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Φωτογραφιες στο θεμα με τα κοριτσια, σελ 28 απαντηση 415, και σελ 50 απαντηση 749, οι πρωτες ειναι απο τοτε που ειχε ερθει απο το στουντιο 23.?? 53.?? κατι τετοιο, καμια σχεση πλεον με την τωρινη της εμφανηση, εχει χασει αρκετα κιλα και εχει γινει μουναρα, και η αλλη στην σελ50, ειναι πως ειναι τωρα, καποιος απο εδω μεσα την ειχε ανεβασει.

ΟΚ θενκς! Θα τις ψαξω.. Κ σε ποιο στουντιο ειναι τωρα (αν ειναι ακομα καπου γιατι δεν ειδα τ' ονομα της στις προσφατες αναφορες)..; Στο Λας Βεγκας..;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
ΟΚ θενκς! Θα τις ψαξω.. Κ σε ποιο στουντιο ειναι τωρα (αν ειναι ακομα καπου γιατι δεν ειδα τ' ονομα της στις προσφατες αναφορες)..; Στο Λας Βεγκας..;

Τελευταια την πετυχα στο μινωταυρου 14 το καινουριο το μικρο. Τωρα αν αλαξε μαγαζι δεν ξερω, δες τις τελευταιες αναφορες μηπως την ειδε καποιος.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πήγαινα για την Έλενα, αλλά κατέληξα στην Ιζαμπέλα για ακόμα μια φορά...τι να πω. Βλέπω την Έλενα στο σαλόνι και ενώ είναι όμορφη στο πρόσωπο, πρόσχαρη κλπ. κλπ. και κατά τα λεγόμενα πολλών μετράει μέσα, δεν συγκινήθηκα αρκετά για να μπω επί τόπου. Κοινώς το κλικ δεν έγινε. Στο επόμενο μαγαζί πετυχαίνω την Ιζαμπέλα και μου σηκώνεται αμέσως ενθυμούμενος τις βρώμικες τσοντιές που έχουμε κάνει, που να κάθομαι τώρα να πηγαίνω αλλού.

Δύο αξιοσημείωτα από τη βόλτα μου: Ν. Ουρανού 26 ήταν η ξανθιά Αλίνα (και στο καινούργιο διπλανό η Έμμα) και Μινωταύρου ήταν μια κοντή μελαχρινή Ανδριάνα με μεγάλες πλαστικές βυζάρες, διάφορα τατούς και ωραίο κορμί, αλλά δυστυχώς ξυνισμένη στο σαλόνι. Δεν την είχα ξαναδεί (προκαταβολικά, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΠΙΝΑ), από εμφάνιση μου άρεσε, το μπουρδελοένστικτο μου είπε όχι.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
χρονια πολλα σε ολους κ χρηστος ανεστη..........
 

Επισκέπτης
ΟΚ θενκς! Θα τις ψαξω.. Κ σε ποιο στουντιο ειναι τωρα (αν ειναι ακομα καπου γιατι δεν ειδα τ' ονομα της στις προσφατες αναφορες)..; Στο Λας Βεγκας..;
Τελευταια φορα την ειδα στο  La Casa d' Irene αλλα απο τι ειδα στην αναφορα που ειχε γραφτει, εχει ακριβως ενα μηνα πριν.  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom