Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
τι γαμαμε σημερα;καμια προταση κανεις;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.168
τελος τα τσουρεκια οχι αλλαααααααα!!!!χαχα για προτεινε κατι για σημερα..μην πεις μιρελα!!!
Εχει πολλες αναφορες στις τελευταιες σελιδες καθως και κριτικες
που ανεβηκαν προσφατα.....
Διαβασε και κανε την επιλογή σου...
Τα παιδια κανουν καλη δουλεια από ενημερωση...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Με αυτα που διαβαζω για την Ελενα, ψιθηκα και εγω για  :knockinb:, το θεμα ειναι μην πεσουμε πανω στην Εμμανουελα οπως επαθε ο σκορπιοστελιος.!! :grin:

Καποιος συναγωνιστης μου ειχε δωσει το τηλεφωνο απο το Α.Γεωργιου 38, αλλα ο μαλακας δεν το αποθηκευσα,  :headbang: το θεμα ειναι οτι δεν θυμαμαι και ποιος ηταν να του στηλω πμ,  :grin: εχω κατι αναλαμπες ποιος ηταν, αλλα μην στελνω πμ τζαμπα, αν διαβαζει ο φιλος ας μου το ξαναστηλει, να χτυπησω ενα τηλεφωνο να ρωτησω πριν μπω μεσα μην φαω παλι Εμμανουελα...και εγω οταν χωσω Ελενα, ενα σκαμπιλακι στα κωλομερια της Ελενας στο νικνειμ του.!! :rockon:
Φίλε μια χαρά πέρασα με Εμμα . Δεν θα πέσεις πάνω της στο Ν.ουρανου 28 θα είναι η Εμμα και η Έλενα Α.γ. 38 . Μέσα στη βδομάδα θα γράψω και εγώ κριτική για Ελενα  :knockinb:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Τι να σε πω εσυ ξες το δικο σου κεφαλι παιζεις κορωνα γραμματα εγω σε προειδοποιησα παντος
Έχεις δίκιο φίλε μου . Επομενη δοκιμη με Ελενα έχω ψηθεί με τις κριτικές σας  :orchestra:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Έχεις δίκιο φίλε μου . Επομενη δοκιμη με Ελενα έχω ψηθεί με τις κριτικές σας  :orchestra:
Η Ελενα ειναι αστερι φιλος οχι που με εβγαλε και ψευτη ο αλλος φανηκε τελικα ποιος ηταν ο ψευτης
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.608
Πόντοι
12.525
Αλ δοκίμασες παζάρι για κωλο ? Εγώ δε νομίζω πως θα μπορέσω να αντισταθώ !!! :kissass:
οχι δε το παζαρεψα αλλα ενταξει στα 70ε ας πουμε με κωλο 69 και γυμνο τσιμπουκι ειναι στα συνηθισμενα πλαισια.
Τουλαχιστον μ'αυτην φαινεται οτι δε θα τα κλαψεις
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
οχι δε το παζαρεψα αλλα ενταξει στα 70ε ας πουμε με κωλο 69 και γυμνο τσιμπουκι ειναι στα συνηθισμενα πλαισια.
Τουλαχιστον μ'αυτην φαινεται οτι δε θα τα κλαψεις
Θα τα δώσω φίλε  :kissass:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Με αυτα που διαβαζω για την Ελενα, ψιθηκα και εγω για  :knockinb:, το θεμα ειναι μην πεσουμε πανω στην Εμμανουελα οπως επαθε ο σκορπιοστελιος.!! :grin:

Καποιος συναγωνιστης μου ειχε δωσει το τηλεφωνο απο το Α.Γεωργιου 38, αλλα ο μαλακας δεν το αποθηκευσα,  :headbang: το θεμα ειναι οτι δεν θυμαμαι και ποιος ηταν να του στηλω πμ,  :grin: εχω κατι αναλαμπες ποιος ηταν, αλλα μην στελνω πμ τζαμπα, αν διαβαζει ο φιλος ας μου το ξαναστηλει, να χτυπησω ενα τηλεφωνο να ρωτησω πριν μπω μεσα μην φαω παλι Εμμανουελα...και εγω οταν χωσω Ελενα, ενα σκαμπιλακι στα κωλομερια της Ελενας στο νικνειμ του.!! :rockon:

καλά μη φας, έχουμε γλαροσουπα :cheesy:  είμαι στην αναμονή 25' ο άλλος πηδάει μέσα απτόητος, η τσατσα μόλις έκανε σινιάλο και τσουπ κάτι το κορίτσι, 2 ακόμη δωμάτια γεματα και καμιά 6 ακόμη συναθλητές στο σαλόνι, μπράβο μας καταφέραμε να φτιάξουμε ένα αστέρι ακόμα :cheesy: παρεπιπτωντως το τηλ του μαγαζιού είναι 6971.737961. Αστέρι το Μωρό πάντως σίγουρα κάποια στιγμή θα της τον δωσω :cheesy:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom