Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Εύγε σκοπευτά μου. Πως και δεν πήγες στην Άννα;  :grin:

Τα δωμάτια ήταν γεμάτα και δεν ήθελα να περιμένω...

Άσε που σπάνια πάω 2η φορά με την ίδια σε διάστημα μικρότερο των 6 μηνών.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Δλδ Τελος Η Νατασσα-Τσαρινα ?? Γνωριζει κανεις στα σιγουρα ???
το μονο που ξερω που μου ειπε η τσατσα που δουλευε παντα μαζι της πρωινα και εχουμε πολυ καλες σχεσεις και πλεον εφυγε απο το ερως και δουλευει στην αλυσιδα των βιλων ειναι οτι εκει που ειχε η νατασσα 2 ρεπο την εβδομαδα μετα το μειωσε μετα ερχοταν 2-3 φορες το ξανα μειωσε ερχοταν 1-2 φορες στο ερως. Αν σταματησε τελειως δεν ειναι και απιθανο.
 

gireos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ωπα μαγκες φριξου 14 ειναι η  ρουμανα η χριστινα με της βυζαρες ξανθια?αν εινα αυτη τοτε εχουμε επιστροφη γαματη!!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά για πρωκτικο ο τι προτείνεται εκτός από το χριστινακι που ήταν στα τριδυμα; κάποια όχι μεγάλων κυβικών αν γίνετε.
 

Επισκέπτης
Μεταμεσονυχτια βόλτα

-Αν.Γεωργιου 34 : Εκει εχει ριζωσει η Λαρα, βγηκε με τα καλτσακια της να σαλοναριστει. Για μενα πρεπει να ξεκαβαλησει κι αυτη λιγο το καλαμι.Την δοκιμασει με αρνητικες εντυπωσεις. Ενα ωραιο κωλαρακι δυστυχως δε φτανει. Μαλλον θα εχει βρει κι αυτή τους πιρφορους χορηγούς.

-Αν.Γεωργιου 52 : Η Γωγω βαμμενη και με τακουνακι.. Ωραιο μωράκι.Στο 38 εβγαινε κι αυτη με παντοφλα κι αβαφη.
Βασιλη εαν λες οτι η λαρα καβαλησε το καλαμι, τι να πει κανεις για την γωγω που ειναι και λιγοτερο καιρο στην πολη μας. Εκτος οτι ειναι κομοδιναρα μεσα και αφου φας τον παπα εξω με κανα δυο χαμογελα που σκαει, στο δωματιο το βλεμα της ειναι λες και σε εκανε χαρη που περασες μεσα μαζι της.  :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Παιδιά για πρωκτικο ο τι προτείνεται εκτός από το χριστινακι που ήταν στα τριδυμα; κάποια όχι μεγάλων κυβικών αν γίνετε.

Ιζαμπέλα (βραδυνή στα τρίδυμα) και Κλαούντια (πρωινή στην Α. Γεωργίου 34).
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Bασιλι η Χριστινα απο το las vegas οχι η μινιον η αλλη ειναι οντος γαματη τυπισσα δοκιμαστηκε και περασε με αριστα Ελληνορουμανα δηλωνει

Χαίρομαι που το επιβεβαιώνεις... Μου έβγαλε κάτι το ακομπλεξαριστο και μ' αρέσει αυτό.
Θα δοκιμαστεί λοιπόν εν ευθέτω χρόνω
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Bασιλι η Χριστινα απο το las vegas οχι η μινιον η αλλη ειναι οντος γαματη τυπισσα δοκιμαστηκε και περασε με αριστα Ελληνορουμανα δηλωνει

Ειδικότητα της κοπέλας το ξαπλωτό πισωκολλητό ... απλά υπέροχη !!! Την ενθυμούμαι από όταν δούλευε στο Τσίρκο. :kissass:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Πέρασμα σήμερα το μεσημεράκι από LAS VEGAS Nr1 (κολλητά με Πέτρου Ερημίτη) και συνεύρεση με Ειρήνη (από Νικ. Ουρανού 26).

Αδυνατισμένη την βρήκα, αλλά πολύ καυλιάρα μέσα στο δωμάτιο. Τίμια και δυνατή συνεύρεση με 30ευρώ το απλό. Θα δουλεύει με είπε και Ανδρ. Γεωργίου 38 αν δεν είναι στο LAS VEGAS.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πήγα Κλαούντια στο LaFemme κατά τις 7 παίρνοντας το 40άρι με γλειφομούνι στο τέλος της βάρδιας. Ήταν μια οκ κατάθεση, αλλά έπρεπε να πάρω κώλο και το μετάνιωσα που δεν το έκανα. Η συγκεκριμένη είναι μάλλον μόνο για τέτοια πράγματα, το δυνατό της σημείο εμφανισιακά είναι η πατούρα της η οποία είναι ποιήμα στα τέσσερα.  Αφού έφαγα ένα θεσπέσιο βρώμικο στην "Μαμά Τερέζα" είχα όρεξη για ένα δεύτερο γύρο και σκέφτηκα να πάω στην ξανθιά Άννα στο RLD που δεν την έχω πάρει ποτέ. Την πέτυχα να μπαίνει στο μαγαζί πάνω στην αλλαγή με τα κανονικά της ρούχα, κάπου την είδα λίγο αγχωμένη και το ξανασκέφτηκα (κοινώς δεν ψήθηκα). Πήγα Έμμα τελικά με απλό, όπου δεν είχε καθόλου αναμονή και ήταν πολύ χαλαρή. Φρόντισα να της πω να μην μου κάνει deepthroat γιατί με πονάει και μου έκανε μια απίθανη αργή πίπα που θα έχω να θυμάμαι (φυσικά ακάπωτα). Έφυγα χωρίς να πολυκοιταχτώ στον καθρέφτη και στην επιστροφή μου στο σπίτι πρόσεξα ότι με είχε γεμίσει κοκκινάδια στο πρόσωπο με το κραγιόν της. Ευτυχώς που δεν είμαι παντρεμένος, αλλιώς problema!
Ωραίος παίχτη μου!!!  :thumbsup:
Γαμήσι,βρώμικο καντίνας κ ξανά γαμήσι.
The best of both worlds  :rockon:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πήγα Κλαούντια στο LaFemme κατά τις 7 παίρνοντας το 40άρι με γλειφομούνι στο τέλος της βάρδιας. Ήταν μια οκ κατάθεση, αλλά έπρεπε να πάρω κώλο και το μετάνιωσα που δεν το έκανα. Η συγκεκριμένη είναι μάλλον μόνο για τέτοια πράγματα, το δυνατό της σημείο εμφανισιακά είναι η πατούρα της η οποία είναι ποιήμα στα τέσσερα.  Αφού έφαγα ένα θεσπέσιο βρώμικο στην "Μαμά Τερέζα" είχα όρεξη για ένα δεύτερο γύρο και σκέφτηκα να πάω στην ξανθιά Άννα στο RLD που δεν την έχω πάρει ποτέ. Την πέτυχα να μπαίνει στο μαγαζί πάνω στην αλλαγή με τα κανονικά της ρούχα, κάπου την είδα λίγο αγχωμένη και το ξανασκέφτηκα (κοινώς δεν ψήθηκα). Πήγα Έμμα τελικά με απλό, όπου δεν είχε καθόλου αναμονή και ήταν πολύ χαλαρή. Φρόντισα να της πω να μην μου κάνει deepthroat γιατί με πονάει και μου έκανε μια απίθανη αργή πίπα που θα έχω να θυμάμαι (φυσικά ακάπωτα). Έφυγα χωρίς να πολυκοιταχτώ στον καθρέφτη και στην επιστροφή μου στο σπίτι πρόσεξα ότι με είχε γεμίσει κοκκινάδια στο πρόσωπο με το κραγιόν της. Ευτυχώς που δεν είμαι παντρεμένος, αλλιώς problema!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Ωραίος παίχτη μου!!!  :thumbsup:
Γαμήσι,βρώμικο καντίνας κ ξανά γαμήσι.
The best of both worlds  :rockon:

To βρώμικο ήταν ένα από τα highlights του απογεύματος, μη σου πω ότι θα έπρεπε να λογίζεται ως τριπλή κατάθεση γιατί ήταν σχεδόν τόσο καλό όσο το σεξ!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Α ρε φιλε αυτη η αισθηση μετα απο ενα καλο ξεσκισμα στο μυλο να τρως μια βρωμια στις παλιοκαντινες δεν Υπαρχει !!! Εγκεφαλικο !! Χαχαχα!!!
 

Επισκέπτης
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα, παραδοσιακα το βρωμικο ειναι για πριν το γηπεδο σε συνδιασμο με ρετσινα κολα ( Τουμπα Λιμπρε) παντα. Ετσι μαθαμε απο παιδια. :grin:  Για το αλλο που λετε, μετα το μαμησι η μαμα τερεζα που ειναι ανοιχτη ολο σχεδον το 24ωρο και 7 μερες την εβδομαδα.Ειναι νομιζω και η καλυτερη προταση για βρωμικο στην περιοχη.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα, παραδοσιακα το βρωμικο ειναι για πριν το γηπεδο σε συνδιασμο με ρετσινα κολα ( Τουμπα Λιμπρε) παντα. Ετσι μαθαμε απο παιδια. :grin:  Για το αλλο που λετε, μετα το μαμησι η μαμα τερεζα που ειναι ανοιχτη ολο σχεδον το 24ωρο και 7 μερες την εβδομαδα.Ειναι νομιζω και η καλυτερη προταση για βρωμικο στην περιοχη.
ναι καλα μαλακα
δωστα στους ρουφιανους,που εχουν παρει ολη την περιοχη μονοπωλιο
:jerking: :jerking: :jerking:
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
93
Πόντοι
1
για λουση απο βιλες εχουμε κανενα νεοτερο??παιζει να εφυγε τελειως?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom