Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Aγαπητοι συναγωνιστες, θα ειμαι Θεσσαλονικη την επομενη βδομαδα και ετοιμαζω πορνοχαρτη καταθεσεων.
Εχω μπερδευτει με τις Χριστινες που υπαρχουν πλεον στην μπουρδελοκατασταση. Αυτες οι δυο που γραψατε στα ρεπορταζ ειναι δυο διαφορετικες Χριστινες?
Επισης παιζει καποια απο τις δυο να ειναι η Χριστινα που ξεκινησε στο Μιρελοσπιτο πριν αρκετους μηνες? Αν ειναι αυτη, γκωλον δινει?  :knockinb:

Η χριστινα η ουγγαρεζα που δουλευει στο Venus οντως πριν απο μηνες δουλευε πρωινη στο μιρελοσπιτο,αλλα απο τοτε εχει αλλαξει 3-4 σπιτακια και πλεον εχει καθιερωθει σχεδον παντα πρωινη στο venus.Οσο για το αν δινει κωλαρακι απ οτι θυμαμαι το κοστολογει στα 80 ευροπουλα....αλλα μη το δεσεις και κομπο....
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
παλαιοτερα ομως οταν δουλευε στο μιρελοσπιτο δηλωνε ουγγαρεζα....
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
και πιστευω σχεδον ολοι τη γνωριζουν σαν χριστινα ουγγαρεζα....αλλα με τις εθνικοτητες που δηλωνει η καθε μια ακρη δεν βρισκεις....
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Καλησπέρα σε όλους..μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν υφίσταται Αλίνα (ναι..η γνωστή ρουμανα :tits: ) σε κάποιο σπίτι; Κι επίσης έχει κάποιος να προτείνει κάτι παρεμφερές-καμπυλωτό; Ψάχνομαι για κατάθεση και το μυαλό πάει στα ίδια και τα ίδια..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Επίσης το La femme έχει 3 βάρδιες Συναγωνιστές! 24 ώρες Ανοιχτό!
Κλαουντια-Λαρα-Τανια !!! :grin:

Μπουχο εχεις δοκιμασει καμια εκτος απο Λαρα?

Ελπίζω να μη με τρολλάρεις, γιατί κι εγώ ακριβώς δίπλα καθόμουν. Έχει χρόνια βέβαια που έγινε αυτό το σκηνικό.

Παίζει να τις έχει φάει πάνω από μια φορά.  :s&m_1:   ή απλά ήμασταν στην ίδια παρέα   :rockon:

Ρε μηπως ειστε αδερφια  :grin:

Aγαπητοι συναγωνιστες, θα ειμαι Θεσσαλονικη την επομενη βδομαδα και ετοιμαζω πορνοχαρτη καταθεσεων.
Εχω μπερδευτει με τις Χριστινες που υπαρχουν πλεον στην μπουρδελοκατασταση. Αυτες οι δυο που γραψατε στα ρεπορταζ ειναι δυο διαφορετικες Χριστινες?
Επισης παιζει καποια απο τις δυο να ειναι η Χριστινα που ξεκινησε στο Μιρελοσπιτο πριν αρκετους μηνες? Αν ειναι αυτη, γκωλον δινει?  :knockinb:

Πες μου οτι κανεις πλακα και δε μιλας σοβαρα,μετα απο ενα πορνοταξιδο στην καταπληκτικη Ολλανδια ψαχνεις εδω Χριστινες?
Τρατζικ φιλαρακι  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168

Πες μου οτι κανεις πλακα και δε μιλας σοβαρα,μετα απο ενα πορνοταξιδο στην καταπληκτικη Ολλανδια ψαχνεις εδω Χριστινες?
Τρατζικ φιλαρακι  Grin


Σιγα την ΠΟΡΝΟΛΛΑΝΔΙΑ...
Ολες οι κριτικες του φιλου από τα σπιτια αναφερουν ξεπετες και μπαζα!!!!1



 

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Πες μου οτι κανεις πλακα και δε μιλας σοβαρα,μετα απο ενα πορνοταξιδο στην καταπληκτικη Ολλανδια ψαχνεις εδω Χριστινες?
Τρατζικ φιλαρακι  Grin


Σιγα την ΠΟΡΝΟΛΛΑΝΔΙΑ...
Ολες οι κριτικες του φιλου από τα σπιτια αναφερουν ξεπετες και μπαζα!!!!1



 

Εσυ τι μιλας ρε τσομπανη?Εχεις παει ποτε Ολλανδια για να εχεις γνωμη και αποψη?
Στο φιναλε πορνοεκδρομη εκανε ο φιλος,ποιος σου λεει εσενα οτι πηγε μονο στα μασατζιδικα και δεν περασε απο R.L.D?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
Εσυ τι μιλας ρε τσομπανη?Εχεις παει ποτε Ολλανδια για να εχεις γνωμη και αποψη?
Στο φιναλε πορνοεκδρομη εκανε ο φιλος,ποιος σου λεει εσενα οτι πηγε μονο στα μασατζιδικα και δεν περασε απο R.L.D?
Αντε ρε τραβα,σφιξε καμμια βρυση....
ΓΚΟΟΟΛΛΛΛΛ!!!!
2-1 η ΤΥΝΗΣΙΑ!!!!!!
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Καλησπέρα σε όλους..μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν υφίσταται Αλίνα (ναι..η γνωστή ρουμανα :tits: ) σε κάποιο σπίτι; Κι επίσης έχει κάποιος να προτείνει κάτι παρεμφερές-καμπυλωτό; Ψάχνομαι για κατάθεση και το μυαλό πάει στα ίδια και τα ίδια..

Καλησπέρα και πάλι..ουδείς γνωρίζει ή έχει να προτείνει;

edit: τώρα είδα σε μια αναφορά του απόλλο για Αλίνα στο Αν.Γεωργίου 38. Φαντάζομαι είναι η ίδια. Τελευταία (πριν κάνα χρόνο..)την είχα πάρει στο Ν.Ουρ.26, το οποίο όμως είναι κλειστό εδώ και καιρό. Η ερώτηση για κάποια παρόμοια πρόταση ισχύει..
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Καλησπέρα και πάλι..ουδείς γνωρίζει ή έχει να προτείνει;

edit: τώρα είδα σε μια αναφορά του απόλλο για Αλίνα στο Αν.Γεωργίου 38. Φαντάζομαι είναι η ίδια. Τελευταία (πριν κάνα χρόνο..)την είχα πάρει στο Ν.Ουρ.26, το οποίο όμως είναι κλειστό εδώ και καιρό. Η ερώτηση για κάποια παρόμοια πρόταση ισχύει..

Αυτή που είδα Α. Γεωργίου 38 ήταν μια κοντή μελαχρινή με χαρακτηριστικό τατού τουφέκι στο πόδι. Την Αλίνα που ήταν Ν. Ουρανού 26 την θυμάμαι πολύ διαφορετική (δεν την έχω πάρει ποτέ).
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Αυτή που είδα Α. Γεωργίου 38 ήταν μια κοντή μελαχρινή με χαρακτηριστικό τατού τουφέκι στο πόδι. Την Αλίνα που ήταν Ν. Ουρανού 26 την θυμάμαι πολύ διαφορετική (δεν την έχω πάρει ποτέ).

Μάλιστα..από κοντά λοιπόν..για να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι τέτοιο τατού σ'εκείνη την αλίνα. κάποια άλλη πρόταση υπάρχει;;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
H χριστινα του βεγκας δηλωνει Ελληνορουμανα κωλο γιοκ και ειναι βραδυνη

Η χριστινα η ουγγαρεζα που δουλευει στο Venus οντως πριν απο μηνες δουλευε πρωινη στο μιρελοσπιτο,αλλα απο τοτε εχει αλλαξει 3-4 σπιτακια και πλεον εχει καθιερωθει σχεδον παντα πρωινη στο venus.Οσο για το αν δινει κωλαρακι απ οτι θυμαμαι το κοστολογει στα 80 ευροπουλα....αλλα μη το δεσεις και κομπο....

Ευχαριστω αγορια μου...θα την κωλοτιμησω  :cheesy:

Πες μου οτι κανεις πλακα και δε μιλας σοβαρα,μετα απο ενα πορνοταξιδο στην καταπληκτικη Ολλανδια ψαχνεις εδω Χριστινες?
Τρατζικ φιλαρακι  :grin:

Οχι φιλε, περαστικος θα ειμαι.

Σιγα την ΠΟΡΝΟΛΛΑΝΔΙΑ...
Ολες οι κριτικες του φιλου από τα σπιτια αναφερουν ξεπετες και μπαζα!!!!1

Δεν ξερω που ειδες οτι "ΟΛΕΣ" αναφερονται σε ξεπετες και μπαζα. Εχει privehuis και fkk που στην Ελλαδα ουτε σε 100 χρονια δεν θα γινουν.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168

Δεν ξερω που ειδες οτι "ΟΛΕΣ" αναφερονται σε ξεπετες και μπαζα. Εχει privehuis και fkk που στην Ελλαδα ουτε σε 100 χρονια δεν θα γινουν.



 

Σε καμμια εικοσαρια αναφορες ρε ΜΠΛΑΣΤ ΜΠΙΤ,θα εχει και κανενα που να αξιζει...

Διαβασα ΟΛΕΣ τις κριτικες σου και η γενικη αισθηση που μενει είναι ΞΕΠΕΤΑ...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Σε καμμια εικοσαρια αναφορες ρε ΜΠΛΑΣΤ ΜΠΙΤ,θα εχει και κανενα που να αξιζει...
Διαβασα ΟΛΕΣ τις κριτικες σου και η γενικη αισθηση που μενει είναι ΞΕΠΕΤΑ...

Ναι οκ η γενικη αισθηση οπως λες διαβαζοντας τις κριτικες μπορει να ειναι αυτη αλλα δεν ειναι η συνολικη πραγματικοτητα. Υπαρχουν μερη που γαμουν και δερνουν τοσο απο γκομενες οσο και σαν χωροι ποσο μαλλον σε συγκριση με τα δεδομενα της Ελλαδας.

Γεια σου ρε  Blastbeat208 πορνομεταναστη.  :grin:

Χαιρε μυστη, τουλαχιστον απο μπαφο παμε πολυ καλα. Qu-a-li-ty :sunglasses:
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Ναι οκ η γενικη αισθηση οπως λες διαβαζοντας τις κριτικες μπορει να ειναι αυτη αλλα δεν ειναι η συνολικη πραγματικοτητα. Υπαρχουν μερη που γαμουν και δερνουν τοσο απο γκομενες οσο και σαν χωροι ποσο μαλλον σε συγκριση με τα δεδομενα της Ελλαδας.

Κι άλλωστε τα ολλανδογερμανικά σύνορα είναι τόσο δυσδιάκριτα που σε κάποια FKK όπως goldentime ή vertigo βλέπεις περισσότερα ολλανδικά παρκαρισμένα αυτοκίνητα, παρα γερμανικά..και το επίπεδο είναι πολλά χρόνια μπροστά!
 

Επισκέπτης
Ναι οκ η γενικη αισθηση οπως λες διαβαζοντας τις κριτικες μπορει να ειναι αυτη αλλα δεν ειναι η συνολικη πραγματικοτητα. Υπαρχουν μερη που γαμουν και δερνουν τοσο απο γκομενες οσο και σαν χωροι ποσο μαλλον σε συγκριση με τα δεδομενα της Ελλαδας.

Χαιρε μυστη, τουλαχιστον απο μπαφο παμε πολυ καλα. Qu-a-li-ty :sunglasses:
Χαχα τι να μας πουνε τα γατακια οι ολλανδοι αφου απο μας ψωνιζουνε.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom