Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Μαν λες η Antrianna να επιστρεψει με σιλικονες?? Τουμπανακι θα ειναι, παντως μεσα ειναι κεφατη καβλιαρα ουτε μα ουτε μου ουτε μη, απτις ελαχιστες πιτσιρικες που δεν κομοδινιζουν !!


Ας επιστρεψει πρωτα και ας μην εχει σιλικονες  και αρχισει τα μη και τα μου και πονανε τα βυζια μου και τετοια... :grin:  Εδω στο χωριο μας απο οτι εχω καταλαβει,τα τελευταια χρονια οτι καλο κυκλοφορει εξαφανιζεται μια και καλη,βλεπε Λαουρα,Αντριαννα Ρουμανα μελαχροινη με μπουταρες,τωρα αυτη η Αντριαννα,η Ιζαμπελλα η κοντουλα με το ζουμερο κωλαρακι...Δεν ξερω γιατι φευγουν και δε ξαναγυριζουν... :tickedoff: :think:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ας επιστρεψει πρωτα και ας μην εχει σιλικονες  και αρχισει τα μη και τα μου και πονανε τα βυζια μου και τετοια... :grin:  Εδω στο χωριο μας απο οτι εχω καταλαβει,τα τελευταια χρονια οτι καλο κυκλοφορει εξαφανιζεται μια και καλη,βλεπε Λαουρα,Αντριαννα Ρουμανα μελαχροινη με μπουταρες,τωρα αυτη η Αντριαννα,η Ιζαμπελλα η κοντουλα με το ζουμερο κωλαρακι...Δεν ξερω γιατι φευγουν και δε ξαναγυριζουν... :tickedoff: :think:

Ελα ντε εχεις δικιο, δε μπορει να στεριωσει μια δυνατη παρουσια εδω περα γαμωτο, ελπιζω να γυρισει η Πιπινα απο Σεπτεμβρη.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Είδα το βιντεάκι που κυκλοφορεί με Γαλήνη.. τι βυζαρες εχει η καριολα !! :tits: :tits: :tits: Στο τελος τα τρωει και στη μαπα ε?  :2on1:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Πρωινή βάρδια εχουμε την Ιζαμπέλα στα τριδυμα, ειναι και vfm, αφού με 50€ παίρνεις κωλαρακι και γυμνό... Καλή κοπέλα, δεκτική, στήνεται, δεν γκρινιάζεις... Αλλα μιας και την δοκίμασα προχθές, εχω την αίσθηση οτι εχει ανοίξει το κωλαρακι της σαν γαρύφαλο... Δηλαδη δεν καταλάβαινα αν γαμαω κωλο ή μουνι... Κατα τ'αλλα ομως ολα καλα...

δεν την θυμαμαι καθολου εμφανισιακα.......θα παω να δω!!
:thumbsup: :thumbsup: θενκσ μαν!
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Πρωινή βάρδια εχουμε την Ιζαμπέλα στα τριδυμα, ειναι και vfm, αφού με 50€ παίρνεις κωλαρακι και γυμνό... Καλή κοπέλα, δεκτική, στήνεται, δεν γκρινιάζεις... Αλλα μιας και την δοκίμασα προχθές, εχω την αίσθηση οτι εχει ανοίξει το κωλαρακι της σαν γαρύφαλο... Δηλαδη δεν καταλάβαινα αν γαμαω κωλο ή μουνι... Κατα τ'αλλα ομως ολα καλα...
πουτανα κριση....εχει και τα καλα της...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
στο θρεντ με τα πραγματικα ελληνικα βιντεο στο ινερνετ. εχει ανεβασει και με καρμεν απο βιλλες ο παικτης
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
τα κοριτσια γιατι δεν σηκωνουν βιντεο στο ιντερνετ να τις δουμε σε δραση?? δεν καταλαβαινουν ποσο διαφημιση ειναι και ποσο θα ανεβουν?????????? μην ακουσω παπαριες για εχεμυθιες και ντροπες γιατι και την φατσα τους δειχνουν σε πολλα σαητ και το προγραμμα που κανουν αναφερουν.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Πορνοσταρ η φλωριτα! Ετσι ετσι, για οσους λενε οτι ειναι μισοριξια!

Μια Χαρα η Φλωριτα γραφει κ ωραια στην Καμερα!! Εχει το Θετικο οτι δεν φερνει αντιρηση πουθενα στο δωματιο,ειναι μινιον την γαμας οπως θες εχει κ αυτη την καυλοφωνουλα ΛΟΛ !! Μεγαλο μειον οτι ειναι ενα Ζωντανο Πτωμα !!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Μια Χαρα η Φλωριτα γραφει κ ωραια στην Καμερα!! Εχει το Θετικο οτι δεν φερνει αντιρηση πουθενα στο δωματιο,ειναι μινιον την γαμας οπως θες εχει κ αυτη την καυλοφωνουλα ΛΟΛ !! Μεγαλο μειον οτι ειναι ενα Ζωντανο Πτωμα !!
Φιλε τελευταια φορα που την πηρα και μαλλον τελευταια γενικως της επιασα κουβεντα και αρχισε μια παρλα απιστευτη. Μετα βεβαια sto πηδημα παλι μπηκε στο πτωμα mode.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
Ελα ντε εχεις δικιο, δε μπορει να στεριωσει μια δυνατη παρουσια εδω περα γαμωτο, ελπιζω να γυρισει η Πιπινα απο Σεπτεμβρη.
Από τη μια γκρινιαζεται ότι δεν στεριωνει καμμια και από την άλλη ότι είναι ολο οι ιδιες κι οι ιδιες...
Διαλεξτε τι θελετε....

Επιστροφη από διακοπες 12ημερου...ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ και καλως σας βρηκα.....
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Από τη μια γκρινιαζεται ότι δεν στεριωνει καμμια και από την άλλη ότι είναι ολο οι ιδιες κι οι ιδιες...
Διαλεξτε τι θελετε....

Επιστροφη από διακοπες 12ημερου...ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ και καλως σας βρηκα.....

Χαχα!! Να στεριωσουν μερικα τουμπανακια να εχουμε, αυτο Θελουμε, Καλως Ηρθες κ καλο Χειμωνα !!  ;)
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
με καρμεν υπαρχει κανα βιντεακι..?
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
Όλα μαζεμένα εδώ, αν θεωρεί ο μοντ ότι δεν, ας τα σβήσει τα λινκς (σιγά τα βίντεο δηλαδή, αν και η Φλωρίτα στα τέσσερα με συγκίνησε κάπως).

άσχετο με το θρεντ. ο τύπος που έχει ανεβάσει τα βιντεο στο xvideos.com, στις φωτο από το προφίλ του (στο xvideos.com) έχει τις παρακάτω


μέσα από λεωφορεία στη θεσσαλονίκη.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
άσχετο με το θρεντ. ο τύπος που έχει ανεβάσει τα βιντεο στο xvideos.com, στις φωτο από το προφίλ του (στο xvideos.com) έχει τις παρακάτω


μέσα από λεωφορεία στη θεσσαλονίκη.
εφαψιας ο τυπος....τον παιζει στα λεωφορεια με τις φοιτητριες και τις χυνει απο πισω.....γιαυτο μετα κολλανε οι χειρολαβες
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Μικρη μπουρδελοτσαρκα πριν απο λιγο με μια καταθεση στην Ιζαμπελα στα τριδυμα.
Αν. Γεωργιου 21: Η Μονικα η μεξικανα, ηταν στο δωματιο δεν την ειδα δεν με ειδε.
Μελλισες: Η Συλβια παχουλοκομψη  με κυτταριτιδα στο φουλ μπουταρες κωλαρες και δεν συμμαζευεται. Η τσατσα πρεπει να ειναι διασημη στο χωρο πρεπει να την εχω ξαναδει και εγω αλλα τωρα μου εμεινε εξεχαστη. Με το χαμογελο (της λειπουν καμια 4-5 δοντια) και την ευφραδεια του λογου(μιλουσε ακαταπαυστα χωρις ανασα). Μου εκανε μεχρι και συγκριτικο τεστ Συλβιας Τζεσικας. Βγηκε και ενα καλο εμαθα  ετσι οτι η Τζεσικα ρεπαρει Δευτερα και Τριτη.
Ερως 16 κλειστο οπως επισης Κωλεττη και Πετρου Ερημιτη.
Τριδυμα : στο 1 μια μικρουλα κοντη αδυνατη που ξεχασα το ονομα της. Μου λεει η τσατσα  οτι ειναι τσαχπινα και με το που βγαινει κανει ενα τοσο προσποιητο ναζι και κουνημα που ουτε για γελια δεν ηταν. Κατι σαν να της ειχανε βαλει νεφτι στον κωλο τη λυπηθηκα την κοπελιτσα.
στο 2 η Ελενα η Ουκρανη δεμενο σωμα ωραιο προσωπο δεν μου εκανε κλικ αλλα μαλλον επρεπε να μπω εδω.
στο 3: η Ιζαμπελα εκ Ρουμανιας. Πιπινι αδυνατο καστανοξανθο μαλακι και αθωο βλεμα. Ενθυμουμενος τις καλες κριτικες μπηκα. Η κοπελα εχει 4 μηνες Ελλαδα με αποτελεσμα να μην ξερει καλα ελληνικα αλλα ουτε και αγγλικα οποτε συνεννοηση μηδεν. Ενταξει οτι της πεις κανει κατι σαν τη Φλωριτα στην οποια μοιαζει και στο σωματοτυπο αλλα πολυ απειρη και δεν εμεινα ικανοποιημενος. Το βυζι ειναι μεν μικρο αλλα πολυ κακοσχηματισμενο σαν ξεραμενο συκο ενα πραμα. Και απλυσια ρε συ ενταξει δεν μυριζε ασχημα αλλα μια λαδιλα στο μαλλι την ειχε οποτε με το νερο δεν ειναι φιλη. Στα 40 εχει και το γυμνο στοματικο αλλα η κοπελα δεν το εχει ισως με τον καιρο να στρωσει που δεν το βλεπω. Δεν θα ξαναπηγαινα με τιποτα.
 

Vilabong

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
H Αντζελα η Ουκρανη η αβυζη που γραφουν οι συναθλητες οτι τελειωνει ευκολα πηγε στο La Famme?που τη βρισκουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom