Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

PerLarsson

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!!!

Είμαι νέος στην παρέα σας... Θέλω να ρωτήσω τους συναγωνιστές.. Ξέρουμε κάτι για τι Σίσσυ από GODIVA πότε δουλεύει ή επιστρέφει;; Επίσης καμιά πληροφορία για το πιπινάκι Χριστίνα στου Ερημίτη 2;;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Μινι μεσημεριανη τσαρκα
Ανδρ 19:Φλωριτα
Φριξου 14:Μερτσυ
Φριξου 15:Γκρεττα τριπλοβαρδια βαραει  :think: :think:
Τριδυμο Νο1:Χριστινα μινιον κοριτσακι Respect στν πιο ευγενικη τσατσα εδω περα.Ποτε δν σου τν λεει οταν φευγεις!
Γκοντιβα:Μιχαελα δν τν ειδα τν κοπελα γιατι ηταν σε πρ. Την ρωταω πωσ ειναι η κοπελα κ μου λεει γουστα ειναι αυτα!Αντε γεια :jerking:
Ανδρ 52:Μονικα  :headbang: :headbang: Ριζωσε
Ανδρ 50:Μια χοντρουλα με τα :boobies: :boobies: εξω
Μελισσες:Τσατσα μου λεει πως εχει μια νεαρη κοπελα 25 χρ. Οπας λεω ανακαλυψαμε καινουργιο μωρο!Και βγαινει η Συλβια!RESPECT κ σε αυτην τν τσατσα! :2funny: :2funny:
Εμπαργκο στο 40 τν βιλλων :rockon: :rockon:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
μεσημεριανη βολτα και απο μενα
οι κοπελες
οι ΙΔΙΕΣ οπως την προηγουμενη βδομαδα
οι ΙΔΙΕΣ οπως τον προηγουμενο μηνα
κατα 90% οι ΙΔΙΕΣ οπως πριν ενα χρονο
η επανασταση ποτε θα γινει?
οι πιο ωραιες ηταν η αντριαννα τουμπανιεθ με το πιστολι στο μπουτι και η φιλη της η μαξιμ με το κοντο μαλι και την γυμνασμενη πλατη στο... οσεαν κλαμπ την πισινα της νεαπολης.
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
η ελενη στα τριδυμα δουλευει ποτε?
εχει περαση κανεις?
μιλαμε για φατσαρα και κολλαρα  :fuck1: :fuck1:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Πηρα τωρα τηελφωνο Κωλλετη και μου ειπαν οτι η Αφρο επιστρεφει 9 Σεπ. Τωρα εχει μια Ντιανα απο Ρωσια ξερει την ξερει κανεις?
 
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.402
Πόντοι
11.585
Καντυ στο προγραμμα απο αυριο λενε στο αλλο σαιτ. Η Καρμεν ποτε θα παει βραδυ να ριξουμε κανα  :knockinb: ???
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Πηρα τωρα τηελφωνο Κωλλετη και μου ειπαν οτι η Αφρο επιστρεφει 9 Σεπ. Τωρα εχει μια Ντιανα απο Ρωσια ξερει την ξερει κανεις?
 
μια σχιστοματα ουζμπεκορωσσοκατι χαρμανι εχει καλες κριτικες
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Χερεται συναγωνισται !!

Με πιπινο-Αντριαννα εχουμε κανα νεο? επισης η Γιασμιν η πορνοσταρ απο φριξου λεει τπτ μεσα?
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Χερεται συναγωνισται !!

Με πιπινο-Αντριαννα εχουμε κανα νεο? επισης η Γιασμιν η πορνοσταρ απο φριξου λεει τπτ μεσα?

Για Αντριαννα την προηγουμενη βδομαδα η τσατσα με ειπε οτι την περιμενουν απο σεπτεμβρη.Για τη Γιασμιν ειναι λιγο περιεργη η συμπεριφορα της,μια φορα την εχω παρει,προσφατως,θελει να μην κανεις αποτομες και αχαρες κινησεις,ειδικα με το στηθος της και γενικα πρεπει να βρεις τα κουμπια της και να πας με τα νερα της για να σε ικανοποιησει.Κανει αρκετα καλη πιπα αλλα και στηνεται ωραια στο πισωκολλητο.Για δευτερη φορα ομως δε νομιζω.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Για Αντριαννα την προηγουμενη βδομαδα η τσατσα με ειπε οτι την περιμενουν απο σεπτεμβρη.Για τη Γιασμιν ειναι λιγο περιεργη η συμπεριφορα της,μια φορα την εχω παρει,προσφατως,θελει να μην κανεις αποτομες και αχαρες κινησεις,ειδικα με το στηθος της και γενικα πρεπει να βρεις τα κουμπια της και να πας με τα νερα της για να σε ικανοποιησει.Κανει αρκετα καλη πιπα αλλα και στηνεται ωραια στο πισωκολλητο.Για δευτερη φορα ομως δε νομιζω.

Μαν λες η Antrianna να επιστρεψει με σιλικονες?? Τουμπανακι θα ειναι, παντως μεσα ειναι κεφατη καβλιαρα ουτε μα ουτε μου ουτε μη, απτις ελαχιστες πιτσιρικες που δεν κομοδινιζουν !!
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
παιδια εγραψα 2 κριτκες απανωτα με διαφορα 5-10 λεπτων για μινωταυρου η πρωτη για συνευρεση πριν μηνες οταν δεν ημουν μελος ανεβηκε πριν τελειωσω την δευτερη η αλλη περασε μια ωρα και ακομα. παιζει κανα μπλοκαρισμα αν στειλεις 2 κριτικες τοσο γρηγορα?
 

Vilabong

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα,ο συγκατοικος μου με μυησε στη μπουρδελοπαρεα αν και παρακολουθω καποιο διαστημα το φορουμ....

η τελευταια ακρως εποιτυχημενη καταθεση εγινε στην Ρωσσιδα-''τσαρινα'' Νατασα στο Ανδρ.Γεωρ.16.προσεχως κριτικη αν με αφησει ο διαχειρηστης
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.402
Πόντοι
11.585
παιδια εγραψα 2 κριτκες απανωτα με διαφορα 5-10 λεπτων για μινωταυρου η πρωτη για συνευρεση πριν μηνες οταν δεν ημουν μελος ανεβηκε πριν τελειωσω την δευτερη η αλλη περασε μια ωρα και ακομα. παιζει κανα μπλοκαρισμα αν στειλεις 2 κριτικες τοσο γρηγορα?

Αν ειναι και οι δυο για την ιδια κοπελα και θετικες, μαλλον ναι, ριξε ενα πμ στον αντισθενη και ρωτα τον.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
ρε παιδια πλακα πλακα επιδη δεν προλαβα να παω εχθες νικολ....

καμια για κωλαρακι πρωινη βαρδια εχουμε??......αλλα να ειναι vfm

θελω να κατεβω μια βολτα που θα εχει ισυχια αλλα να μην ψαχνω ολλα τα μαγαζια!!
Πρωινή βάρδια εχουμε την Ιζαμπέλα στα τριδυμα, ειναι και vfm, αφού με 50€ παίρνεις κωλαρακι και γυμνό... Καλή κοπέλα, δεκτική, στήνεται, δεν γκρινιάζεις... Αλλα μιας και την δοκίμασα προχθές, εχω την αίσθηση οτι εχει ανοίξει το κωλαρακι της σαν γαρύφαλο... Δηλαδη δεν καταλάβαινα αν γαμαω κωλο ή μουνι... Κατα τ'αλλα ομως ολα καλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom