Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Μολις γυρισα απο τσαρκα αρκετα στουντιο κλειστα σημερα. Πολυ ωραιο χωρο εκαναν εξω απο τα ξυλινα ελπιζω οταν ανοιξουν να εχουν και μεσα ωραια πραγματα.  :grin: οποιος θελει στελνει πμ. να του πω τι παιζει σε αυτα που πηγα.
τι καλο να βαλουν βρε καημενε που θες και πμ
καμια ανακυκλωσιμη χιλιοχυμενη πουτανα θα βαλουν
αντε ξυπνατε ρε προβατα μας κοροιδευουν και τα τσεπωνουν χοντρα
δεν βλεπεται τι γινεται στην αθηνα...οπου υπαρχει ανταγωνισμος
εδω τα χει σχεδον ολα ενας και μας ΄΄παιζει΄΄
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τι καλο να βαλουν βρε καημενε που θες και πμ
καμια ανακυκλωσιμη χιλιοχυμενη πουτανα θα βαλουν
αντε ξυπνατε ρε προβατα μας κοροιδευουν και τα τσεπωνουν χοντρα
δεν βλεπεται τι γινεται στην αθηνα...οπου υπαρχει ανταγωνισμος
εδω τα χει σχεδον ολα ενας και μας ΄΄παιζει΄΄

δν εχεις κ αδικο.......αθλια ειναι τα μπουρδελα και οι τιμες τους π ανεβαινουν αντι να πεφτουν  :headbang: :headbang: :headbang:
ριξτε μαυρο σ πουτανες της επαρχιας  :grin: :grin:
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
δν εχεις κ αδικο.......αθλια ειναι τα μπουρδελα και οι τιμες τους π ανεβαινουν αντι να πεφτουν  :headbang: :headbang: :headbang:
ριξτε μαυρο σ πουτανες της επαρχιας  :grin: :grin:
τα στουντιο στην σαλονικη ειναι τα καλυτερα απο υλικοτεχνικης πλευρας
απο πραματεια ομως ειναι για τον ΠΟΥΤΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
τι καλο να βαλουν βρε καημενε που θες και πμ
καμια ανακυκλωσιμη χιλιοχυμενη πουτανα θα βαλουν
αντε ξυπνατε ρε προβατα μας κοροιδευουν και τα τσεπωνουν χοντρα
δεν βλεπεται τι γινεται στην αθηνα...οπου υπαρχει ανταγωνισμος
εδω τα χει σχεδον ολα ενας και μας ΄΄παιζει΄΄
Σωστός ο antigregory.
Καρτέλ και μονοπώλια παντού,όπως και στα city-tour.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τα στουντιο στην σαλονικη ειναι τα καλυτερα απο υλικοτεχνικης πλευρας
απο πραματεια ομως ειναι για τον ΠΟΥΤΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

και υπηρεσιες  :grin: :grin: εδω θυμωνουν οι τσατσαδες αν δεν μπεις  :grin: :grin:
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Καλα δεν ειναι το μονο πραγμα που ειναι σκατα στη πολη μας και σε αλλους τομεις πισω ειμαστε.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
δες τε εδω ρε συναγωνιστες τι γινεται...
δειτε γαμω την πουτανα μου μεσα
και εδω καποιοι κανουν χαρες που γυρισε η νικολ ρε...
φτανει μαλακες το τερματισατε
φτανει
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
γεια σας μορτες.
πηγα βεροια και εχοντας δει το σχολιο καποιου φιλου επισκεγτηκα την ναντια τη μιλφ.
δεν μου αρεσε καθολου.
φιλοτιμη μεν αλλα και χαλια σωμα και χαλια καθαριοτητα .οχι του χωρου αυτο εννοειται οτι ηταν χαλια
αλλα και δικη της .
θα ανεβασω κριτικη φυσικα ..
αλλα ετσι γενικα μιλωντας καποιες τανες οπου ομολογουμενως μπορει να εχουν αφησει ιστορια καποια στιγμη οταν μεγαλωσουν πρεπει να τις αφησουμε και εμεις στην ησυχια τους...
παρα μεγαλωσανε καποιες
αυτα αδεφρια.....
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
γεια σας μορτες.
πηγα βεροια και εχοντας δει το σχολιο καποιου φιλου επισκεγτηκα την ναντια τη μιλφ.
δεν μου αρεσε καθολου.
φιλοτιμη μεν αλλα και χαλια σωμα και χαλια καθαριοτητα .οχι του χωρου αυτο εννοειται οτι ηταν χαλια
αλλα και δικη της .
θα ανεβασω κριτικη φυσικα ..
αλλα ετσι γενικα μιλωντας καποιες τανες οπου ομολογουμενως μπορει να εχουν αφησει ιστορια καποια στιγμη οταν μεγαλωσουν πρεπει να τις αφησουμε και εμεις στην ησυχια τους...
παρα μεγαλωσανε καποιες
αυτα αδεφρια.....

Το οτι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν αυτη την τσατσογρια για να την πηδηξουν, πραγματικα με ξεπερναει. Σου σηκωθηκε φιλε, τα καταφερες;
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Το οτι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν αυτη την τσατσογρια για να την πηδηξουν, πραγματικα με ξεπερναει. Σου σηκωθηκε φιλε, τα καταφερες;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω μπηκα μια φορα σε αυτην και μου επεφτε συνεχεια την ειπα να τη βαλω κανα κολοδαχτυλο να μου σηκωθει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Το οτι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν αυτη την τσατσογρια για να την πηδηξουν, πραγματικα με ξεπερναει. Σου σηκωθηκε φιλε, τα καταφερες;
μαγκα γι αυτο το ειπα για να μη παει κ αλλος...
ημουν και στερημενος και σουρωμενος....
ρε φιλε το περιεργο ειναι οτι μεχρι και πριν λιγο καιρο διαβαζα η θεια ναντια και η θεια ναντια...
οκ γουστα ειναι αυτα..αλλα ελεος..
μεγαλωσαν πολυ ας γινουν τσαδες ..φτανει
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Εγω μπηκα μια φορα στο σαλονι να την δω γιατι ακουγα τα σχολια εδω, και τρομαξα τοσο που πηγα καρφι στο fever τοτε που ηταν προς το Τιταν και χαμουρεψα την Αλεξανδρα σαν να μην υπαρχει αυριο για να το ξεπερασω :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.208
Πόντοι
3.820
να παω να δοκιμασω ιζαμπελ στο βιλλα ερωτικα;η τσαμπα κοπος;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
ΩΩΩΩΩ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΙΛΦΟΜΟΝΙΚΑ IS BACK  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλα αυτο το δωρο μας επεσε απο το θεο δηλαδη...Μετα τη Νικολ που απο αποψε ειναι στα τριδυμα και η γνωστη Ρωσσιδα μιλφ Μονικα ειναι στο Λαφαμ για λιγες εμφανισεις ομως.
Με το που την ειδα μπηκα καρφι και αμεσως μου περασαν οι σκεψεις για Νικολ...η γυναικα ειναι ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ!!!Δεν καταλαβαινει Χριστο μιλαμε για επικο γαμησι και παλι
Κριτικη αυριο γιατι τωρα ειμαι κουρασμενος

Ελπιζω και ευχομαι η Κυρια Λαφαμ να καταφερει επιτελους να κρατησει ενα θησαυρο στα χερια της μπας και κουνηθει λιγο το παλαι ποτε αγαπημενο μας στουντιο
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
ΩΩΩΩΩ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΙΛΦΟΜΟΝΙΚΑ IS BACK  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλα αυτο το δωρο μας επεσε απο το θεο δηλαδη...Μετα τη Νικολ που απο αποψε ειναι στα τριδυμα και η γνωστη Ρωσσιδα μιλφ Μονικα ειναι στο Λαφαμ για λιγες εμφανισεις ομως.
Με το που την ειδα μπηκα καρφι και αμεσως μου περασαν οι σκεψεις για Νικολ...η γυναικα ειναι ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ!!!Δεν καταλαβαινει Χριστο μιλαμε για επικο γαμησι και παλι
Κριτικη αυριο γιατι τωρα ειμαι κουρασμενος

Ελπιζω και ευχομαι η Κυρια Λαφαμ να καταφερει επιτελους να κρατησει ενα θησαυρο στα χερια της μπας και κουνηθει λιγο το παλαι ποτε αγαπημενο μας στουντιο

τοσο ηταν της Νικολ στις βιλλες, πηρε παλη μεταγραφη;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Το οτι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν αυτη την τσατσογρια για να την πηδηξουν, πραγματικα με ξεπερναει. Σου σηκωθηκε φιλε, τα καταφερες;

Πριν 2 χρονια ειχα γαμησει τη θεια ναντια και ειχα περασει καλα. Σε καποια φαση ομως την ειχα στα 4 και κοιταω στον καθρεφτη και σκεφτομαι "Πω ρε πουστη μου τι αρκουδι ειναι αυτο? Και το γαμαω κιολας?" :2funny: :2funny: :2funny:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.886
Πόντοι
4.895
Πριν 2 χρονια ειχα γαμησει τη θεια ναντια και ειχα περασει καλα. Σε καποια φαση ομως την ειχα στα 4 και κοιταω στον καθρεφτη και σκεφτομαι "Πω ρε πουστη μου τι αρκουδι ειναι αυτο? Και το γαμαω κιολας?" :2funny: :2funny: :2funny:
τα αρκουδια Δε μιλανε παιχτη...οποτε χειροτερη κι απο αρκουδι.  Τωρα για να παρω κι εγω θεση...νομιζω το ειχα πει κιολας για τη ναντια. Εχω παει και μ αυτη και με τη νικολ. Πραγματικα σηκωνοταν με το ζορι. Απλα ημουν σε φαση με αρκετα φραγκα και κυριως που ηθελα να με δοκιμασω αν μπορω η οχι με τετοια τσατσομπαζα. Δυστυχως εγω δεν το χω. Αλλοι οπως πχ ο αλ το χουν και περνανε και υπεροχα. Πχ την πρωην αγαπημενη του δε την πηδουσα ουτε να με πληρωνε. Εμενα οι τυποι που αποθεωνουν κτλ μια τετοια για τις (μαλλον) καλες υπηρεσιες της δε με ενοχλουν. Με ενοχλουν οι αγαπουληδες και οι προμοτορες. Τελος επειδη  προσφατα με pm  με ρωτησε κατι ο τζαμαικανος...οταν ειναι να γραψω κατι που ολοι ξερουμε δεν το γραφω. Οπως κι επισης δε γουσταρω να γραφω κριτικες παρα μονο για να σωσω καποιους. Πχ οτι η αλισα ουρλιαζε κι οτι ειναι αλογο το ειχαν ηδη πει αλλοι,τι να επεγα. Οτι η βικυ η ουκρανη ειναι μουναρος το ξερετε ολοι. Με τη μιρελα ειπα απλα πτι παραμενει δυναμη. Για την εμμα τα ξερετε ολοι. Αυτες ηταν οι τελευταιες καταθεσεις μου...οταν δεν εχω τνα γραψω κατι καινουριο,δε γραφω. Αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom