Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ονομα δεν θυμαμαι, αλλα ειναι ετσι οπως τα λες...αδυνατη κοντουλα καστανο ανοιχτο μαλι αλλα πιρσινγκ δεν προσεξα....Ηταν χθες παρασκευη που την πετυχα μετα τη 1 τα ξημερωματα σαββατου
μάθε όνομα και μιλάμε γιατί μια Πατρινιά ξέρουμε οι παλιοι
 

paok1981

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μάθε όνομα και μιλάμε γιατί μια Πατρινιά ξέρουμε οι παλιοι


κ γω παλιος ειμαι...για την πατρινια στο βαρδαρη πριν απο τουλαχιστον μια δεκαετια μια ξανθια που δουλευε Προμηθέως 16
διπλα απ αυτο τωρα που βρισκετε στον οροφο
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
κοιτα για βιτσια και για σεξ ο καθενας εχει τα γουστα του, εγω περιμενω να σκασει μυτη στις βιλλες καμια Πεπη καμια Σαντρα να κανω φεημους γαμησι
Δεκτοτατο για τα βιτσια συμφωνω και επαυξανω συναγωνιστα αλλα στις βιλλες υποτιθετε πας για ποιοτητα οχι για οτι σαβουρα βρεις εξου και το 40αρι οταν τα αλλα ξεκινανε απο 30αρι και 25αρι οποτε αδικαιολογητη η Νικολ εκει οπουδηποτε αλλου οκ αλλα στις βιλλες οχι δεν το δεχομαι.
 

paok1981

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
:headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang: με κανεις να σπασω το κεφαλι μου κ να βγαινω βραδιατικα για βολτα να την ξαναπετυχω... Και σημερα μαλλον αυτη θα δουλευει αφου ηταν κ χθες. Παντως δεν μου θυμιζε εκεινη την παλια την πατρινια...κ ειμαι σιγοθρος οτι δεν ειναι γιατι αυτη ειναι πιτσιρικα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
κ γω παλιος ειμαι...για την πατρινια στο βαρδαρη πριν απο τουλαχιστον μια δεκαετια μια ξανθια που δουλευε Προμηθέως 16
διπλα απ αυτο τωρα που βρισκετε στον οροφο
ναι... ηταν αυτή;όχι ε;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.843
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
περασμα χθες παρασκευη βραδυ απο αν. γεωργιου 30...ελειπε η αντριαννα κ στη θεση της ηταν μια ελληνιδα απο πατρα...ΑΝ καποιος συναγωνιστης την πηρε θα ηθελα λεπτομερειες γιατι μου φανηκε γλυκο μωρο κ κανονικη ελληνιδα

για δώσε όνομα...ή περιγραφή να σου πω...αδύνατη,κοντουλα σχετικα ξανθό μαλλί κοντό;πιρσινγκ στην κοιλιά;ομορφο σχετικα προσωπο;

gl δεν ειναι η εμμανουελα η πατρινια, ειναι η Βικυ, πιπινακι αβυζο.

 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Μεσημεριανό πέρασμα γύρω στις 14.00 :

Φρίξου 15 : Έφη :kissass:
Red Diamond : Γκαμπριέλα   :tits:
Έρως 16 : κλειστόν
Τρίδυμα Νο 2 : Έλενα από Ουκρανία όπου κι έγινε η κατάθεση. Είχα να τη δω κανά χρόνο με όχι και τόσο καλές αναμνήσεις, αλλά σήμερα πέρασα αρκετά καλά μαζί της. Έχει βελτιώσει τις υπηρεσίες της και είναι πολύ όμορφο μωρό. Μπιμπελό από Ουκρανία.
 

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο τσαρκα αρκετα στουντιο κλειστα σημερα. Πολυ ωραιο χωρο εκαναν εξω απο τα ξυλινα ελπιζω οταν ανοιξουν να εχουν και μεσα ωραια πραγματα.  :grin: οποιος θελει στελνει πμ. να του πω τι παιζει σε αυτα που πηγα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.121
Πόντοι
8.535
χθες πηγα απο skg καρφωτος στο Προμηθέως 16  :zfuck:

Βικτωρια,μελαχροινη πιτσιρικα (δηλωσε 21),καυλοφατσα με ομορφο προσωπο,βυζαρου (3 αρι βυζι),με λιγο κοιλιτσα κ γενικα Busty σωματοτυπο.... :tits:
απο σερβις δεν τρελαθηκα....πιπα καλουτσικη με εμφαση σε βαλανο,αλλα με αρκετο δοντι...την εχυσα στο 8 λεπτο περιπου,λογω μεγαλης αποχης...για να φυγουν τα χοντρα ειναι οκ...30 ευρω κ μια Προμηθεως ριμαγμενη... :S
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Jimiadis ειχα την απορια, επειδη ειπες οτι εχεις φουρνο. Παιζει να ειναι ο δικος σου εκει απεναντι απο το Ερως που εχει εναν; Να ερθω να φαω καμια τυροπιτα :P
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ετσι να τηρουμε τις παραδοσεις ...γαμο(ω)-τυροπιτα  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Στη Δανεζοκυπρια δεν εχει παει κανενας ακομα?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Στη Δανεζοκυπρια δεν εχει παει κανενας ακομα?

Ειχε πει καποιος πριν 1-2 βδομαδες οτι πηγε και ηταν λιγο μηχανικη και δεν αφηνε πολλα πολλα.

Για μιλφακι σα τα μουτρα της περιμενα να ακουσω οτι τα κανει ολα και συμφερει
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
Jimiadis ειχα την απορια, επειδη ειπες οτι εχεις φουρνο. Παιζει να ειναι ο δικος σου εκει απεναντι απο το Ερως που εχει εναν; Να ερθω να φαω καμια τυροπιτα :P
χαχαχ οχι ρε...ειναι πιο κατω και δουλευω εκει δεν ειναι δικος μου..αν ητανε απεναντι στο ερως ολη μερα θα τον επαιζα με αυτα π θα εβλεπα σιγα μην εκανα ψωμια!!!ασε που οτι εβγαζα εκει θα το ετρωγα...τωρα υπαρχει μια μικρη αποσταση το σκεφτεσαι να πας οσο να ναι...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
χαχαχ οχι ρε...ειναι πιο κατω και δουλευω εκει δεν ειναι δικος μου..αν ητανε απεναντι στο ερως ολη μερα θα τον επαιζα με αυτα π θα εβλεπα σιγα μην εκανα ψωμια!!!ασε που οτι εβγαζα εκει θα το ετρωγα...τωρα υπαρχει μια μικρη αποσταση το σκεφτεσαι να πας οσο να ναι...
ειναι κανεις εξω κανει βολτα κατα βιλλες μερια;παιζει τιποτα η να ερθω να του κανω παρεα να σκοτωσουμε τις ωρες μας μαζι;
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανείς τι προσφέρει η Κάντυ στο πρόγραμμα της 1 ώρας και πόσο κοστίζει??? Το κάνουν άλλες αυτό το πρόγραμμα?

Thanks
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
Παιδιά ξέρει κανείς τι προσφέρει η Κάντυ στο πρόγραμμα της 1 ώρας και πόσο κοστίζει??? Το κάνουν άλλες αυτό το πρόγραμμα?

Thanks
100 ευρακια 2  φορες τελειωνεις...γλυψιμο-μπανακι-δαχτυλακια...ακαποτο ξεχνα το και κολος +20..αυτα!!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
βλεπω σε μερικα τοπικς να λενε ελα στο chat, υπαρχει chat στο site και δεν εχω παρει χαμπαρι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom