Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
βρισια δεν ειχε αλλα κοροιδια ειχε. ποτε δεν παρακαλεσα κανεναν να μου αλλαξει το νικ. το κανουν ανα καποιο χρονικο διαστημα η κατι τετοιο, δεν θυμαμαι κιολας γιατι περασανε πολλα χρονια απο τοτε. απλα εσυ καθεσαι και βρισκεις οτι μαλακεια μπορεις ανευ σημασιας να το κανεις θεμα. Συνεχισε κατακουζινε μου. Οσο πας τοσο πιο ξεφτιλας γινεσαι.
Αυτό άσε να το κρίνουν όλοι οι άλλοι ποιος είναι ξεφτιλας και δεν φοράει παντελόνια.
Μέχρι και οι πουτανες σε φτύνουν.
Θα δώσω χαιρετίσματα στην Ραισα αν θες .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Αυτό άσε να το κρίνουν όλοι οι άλλοι ποιος είναι ξεφτιλας και δεν φοράει παντελόνια.
Μέχρι και οι πουτανες σε φτύνουν.
Θα δώσω χαιρετίσματα στην Ραισα αν θες .
η Ραισα που κολλαει? μου την προμοταρεις? τι φαση... ααα ναι ξεχασα νομιζεις εχω φαει πορτα απο την Ραισα. Γελανε και οι πετρες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
η Ραισα που κολλαει? μου την προμοταρεις? τι φαση... ααα ναι ξεχασα νομιζεις εχω φαει πορτα απο την Ραισα. Γελανε και οι πετρες.
Τι να πω ;
Από τον Α.... τον μικροτσουτσουνο;
Βαρβάρα δεν θα καταλάβει

Εσύ κάτι θα ξέρεις που κολλάει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
τωρα μου εχει μπει στοχος να πληρωσω το κομοδινο την Τζουλιετα.... :uglystupid:μεχρι την Κυριακη θα την εχω σφαξει...
Ενα πουλακι μου ειπε οτι μια Τζουλιετ,Λατινα ειναι μουναρα και κανει παπαδες μεσα. :grin:
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
H Φρίντα που δουλεύει αυτή την περίοδο;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.062
Κριτικές
178
Like
39.693
Πόντοι
21.896
Ανακοινωση

Κυριακή 17:00 στο χώρο που παραχωρεί το red light μέσω του findgirl θα γίνει η κοπει πίτας για τους βορειοελλαδιτες με επιτόπου κλήρωση για ένα πρόγραμμα μιας ώρας μέσω του φλουριου και επιπλέον επιτόπου κλήρωση αλλά 3 free fuck σε στούντιο συνεργασίας ....

Όσοι πιστοί προσέλθετε .... Θεσσαλονικείς κ βορειοελλαδιτες μπορείτε να πάτε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.062
Κριτικές
178
Like
39.693
Πόντοι
21.896
Τονίζω ξανά ότι δεν είναι πλάκα κ ότι όντως Κυριακή πέντε ηωρα απόγευμα στις 4 Φεβρουαρίου στο red light θα κοπεί η πίτα κ τρεις νικητές από το ***** θα κερδίσουν free fuck και ένας πρόγραμμα μιας ώρας βάσει κληρώσης επί τόπου
Ασφαλώς κ όλοι ανώνυμα χωρίς να είμαι υποχρεωμένοι να πουν ποιος είναι ,ποιο μέλος κλπ

Ας μαζευτούμε μια φορά διότι οι Αθηναίοι μπορούν κ μαζεύονται κ εμείς μια ζωή εδώ στο βορά σκορποχωρι είμαστε δυστυχώς .....
Δυνατό κίνημα μπουρδελιαρηδων με μαζώξεις σημαίνει δυνατή φωνή καλύτερες υπηρεσίες κ σεβασμός στα θέλω μας

Αυτα:hi:
Σας περιμένουμε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
Ποτε εχουμε το κοπη τη πιτα;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Τονίζω ξανά ότι δεν είναι πλάκα κ ότι όντως Κυριακή πέντε ηωρα απόγευμα στις 4 Φεβρουαρίου στο red light θα κοπεί η πίτα κ τρεις νικητές από το ***** θα κερδίσουν free fuck και ένας πρόγραμμα μιας ώρας βάσει κληρώσης επί τόπου
Ασφαλώς κ όλοι ανώνυμα χωρίς να είμαι υποχρεωμένοι να πουν ποιος είναι ,ποιο μέλος κλπ

Ας μαζευτούμε μια φορά διότι οι Αθηναίοι μπορούν κ μαζεύονται κ εμείς μια ζωή εδώ στο βορά σκορποχωρι είμαστε δυστυχώς .....
Δυνατό κίνημα μπουρδελιαρηδων με μαζώξεις σημαίνει δυνατή φωνή καλύτερες υπηρεσίες κ σεβασμός στα θέλω μας

Αυτα:hi:
Σας περιμένουμε
Κοιτα να ξεμπερδευεται γρηγορα γιατι εχω να παω να παρω το νοικι απο την Τζουλιετα την Κυριακη,:zfuck: μην τυχον την εχουν να δουλευει στο ρεντ λαιτ....και μου την σκαπουλαρει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.062
Κριτικές
178
Like
39.693
Πόντοι
21.896
Κοιτα να ξεμπερδευεται γρηγορα γιατι εχω να παω να παρω το νοικι απο την Τζουλιετα την Κυριακη,:zfuck: μην τυχον την εχουν να δουλευει στο ρεντ λαιτ....και μου την σκαπουλαρει.
ΧΑ ΧΑ
Είπαν τα κορίτσια να μαζευτούμε πολλοί διότι αλλιώς θα απογοητευτουνε :confused:
Παναγιά μου τώρα είδα την τζουλιετ στις φωτός κ πραγματικός δυναμίτης εμφανησιακα....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
ΧΑ ΧΑ
Είπαν τα κορίτσια να μαζευτούμε πολλοί διότι αλλιώς θα απογοητευτουνε :confused:
Παναγιά μου τώρα είδα την τζουλιετ στις φωτός κ πραγματικός δυναμίτης εμφανησιακα....
Αν εχετε γκεστ σταρ ντιουαρς και μπαρμπαρα ερχομαι με τα χιλια δεν χανετε αυτο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom