Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.424
Πόντοι
3.796
Το θεμα ειναι σοβαροτατο και τα αφεντικα στα @@ τους.. το χρημα να ρεει και τι μας νοιαζει εμας αν εσεις κολλησετε ολες τις αρρωστιες του κοσμου.
Βεβαια οταν θα παψουν να πηγαινουν οι Ελληνες στα μαγαζια τους, να δω πως θα την βγαζουν με δαυτους..που ολοι μαζι να τους βαλεις, δεν φτανουν εναν απο εμας..και φυσικα καποια στιγμη (ελπιζω συντομα) θα φυγουν απο εδω.
Θα τα κάνουν όλα για ένα 20ρικο σαν την Αθήνα,αλλά θα έχουν τόσα παράσημα που δεν θα μπορείς να μπεις ούτε με στολή δύτη
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Χυστες..!!! ...προσοχη με τα πορνιδια οσοι εχετε σχεση/παντρεμενοι, ...τι μου εκανε το πορνιδιο η Καταλινα χτες.???!!
Κατα την συναντηση με ρωτησε κανα 2 φορες αν εχω γυναικα, η απαντηση που πηρε και τις 2 φορες ηταν αρνητικη και δεν με πιστευε.... αφου τελειωσε η πραξη και εφυγε, μεχρι να ντυθω ξαναγυρισε, (το εχει ξανακανει να γυρισει αν θυμαμαι καλα την 1η ή την 2η φορα που την ειχα παρει ποιο παλια) μπενει μεσα με αγκαλιαζει και με γλωσοφιλαει, μου αφηνει μια γευση λιπγκλοσ ή κραγιον στο στομα, οκ πλενομαι και φευγω.... Γυρναω σπιτι, πριν την πεσω για υπνο, παω τουλαλετα, κοιταζω στον καθρευτη, στο αριστερο μαγουλο.... κοκκινηλα απο κραγιονννννν.... την οποια την αφησε την ωρα που ξαναμπηκε στο δωματιο, με φιλισε στο μαγουλο και δεν το καταλαβα, γιατι δεν φορουσε κραγιον κατα την συνευρεση.
Ακομα και οι πουτανες γινανε ανταγωνιστηκες, ακομα και με φαντασματα.....εμενα αυτη την εντυπωση μου εδωσε οτι το εκανε επιτηδες.
Μια από τα ίδια, βέβαια καμιά φορά επέστρεφε και μου έριχνε σφαλιάρα σκέτη χωρίς φιλί και έφευγε :tooth::tooth:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Βραδυ Χριστουγεννων βγηκα με το κουμπαρακι για ποτα..πριν ξημερωσει και αφου ειχα δει τοσα μουνια πηγα να αδειασω..Στα τριδυμα,εκει που δουλευε η Εβελινα (αληθεια,αυτη δουλευει;;) πετυχα μια Χρυσα.Μπηκα μεσα και μου λενε κλεισαμε.Μπες βρε για μια πιπα της λεω.Μπηκε με κολαν και σουτιεν,αρχισε να μου τον ρουφαει ακα.Οταν της ειπα πως θα χυσω συνεχισε,τα μαζεψε και τα εφτυσε στον νιπτηρα.Μετα γονατισε ξανα και με εγλειψε λιγο ακομη.Πρωτη φορα την εβλεπα ομως ηταν ενα πολυ εντονο χυσιμο,ισως με εφτιαξε το οτι ηταν ντυμενη,σαν την γκομενα μας που τον γλειφει χωρις να τα βγαλει ολα.Θα την δοκιμασω ξανα
 

Nio1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Βραδυ Χριστουγεννων βγηκα με το κουμπαρακι για ποτα..πριν ξημερωσει και αφου ειχα δει τοσα μουνια πηγα να αδειασω..Στα τριδυμα,εκει που δουλευε η Εβελινα (αληθεια,αυτη δουλευει;;) πετυχα μια Χρυσα.Μπηκα μεσα και μου λενε κλεισαμε.Μπες βρε για μια πιπα της λεω.Μπηκε με κολαν και σουτιεν,αρχισε να μου τον ρουφαει ακα.Οταν της ειπα πως θα χυσω συνεχισε,τα μαζεψε και τα εφτυσε στον νιπτηρα.Μετα γονατισε ξανα και με εγλειψε λιγο ακομη.Πρωτη φορα την εβλεπα ομως ηταν ενα πολυ εντονο χυσιμο,ισως με εφτιαξε το οτι ηταν ντυμενη,σαν την γκομενα μας που τον γλειφει χωρις να τα βγαλει ολα.Θα την δοκιμασω ξανα
Τι πλήρωσες φίλε
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
40 ζητησε η ξανθια κοντουλα τζιλφαρα μολις μπηκα στο δωματιο.Νομιζα ειναι 30 της λεω αλλα τετοια ωρα,τετοιες γκαβλες.Πιστευω και με 30 θα με εβαζε ομως.Ισως η κοπελα με περιποιηθηκε λιγο καλυτερα απο το αναμενομενο,δεν ξερω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.424
Πόντοι
3.796
40 ζητησε η ξανθια κοντουλα τζιλφαρα μολις μπηκα στο δωματιο.Νομιζα ειναι 30 της λεω αλλα τετοια ωρα,τετοιες γκαβλες.Πιστευω και με 30 θα με εβαζε ομως.Ισως η κοπελα με περιποιηθηκε λιγο καλυτερα απο το αναμενομενο,δεν ξερω
Μια πίπα 2 λεπτά σε πήρε μισογυμνη ..ήταν σαν να έκλεψε εκκλησία.ακου εκεί 40 ευρώ !
Εννοείται θα σε έβαζε μόνο για πίπα ,τέτοια κορόιδα ψάχνουν .
Για αυτό οπότε πάμε στο μπουρδέλο κάθονται και ρουφάνε πόση ώρα και νομίζουν θα μας τελειώσουν με πίπα τελευταία ..
Και εγώ λέω τι σκατα έχουν πάθει οι πουτανες ,βαριουνται να γαμηθουν;
Πάτε κουφάλες σας ξεπετανε με το στόμα και τσιμπάνε τα 40 και τα 50.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Μια πίπα 2 λεπτά σε πήρε μισογυμνη ..ήταν σαν να έκλεψε εκκλησία.ακου εκεί 40 ευρώ !
Εννοείται θα σε έβαζε μόνο για πίπα ,τέτοια κορόιδα ψάχνουν .
Για αυτό οπότε πάμε στο μπουρδέλο κάθονται και ρουφάνε πόση ώρα και νομίζουν θα μας τελειώσουν με πίπα τελευταία ..
Και εγώ λέω τι σκατα έχουν πάθει οι πουτανες ,βαριουνται να γαμηθουν;
Πάτε κουφάλες σας ξεπετανε με το στόμα και τσιμπάνε τα 40 και τα 50.
Αυτο ζητησα και αυτο μου εδωσε
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Μια πίπα 2 λεπτά σε πήρε μισογυμνη ..ήταν σαν να έκλεψε εκκλησία.ακου εκεί 40 ευρώ !
Εννοείται θα σε έβαζε μόνο για πίπα ,τέτοια κορόιδα ψάχνουν .
Για αυτό οπότε πάμε στο μπουρδέλο κάθονται και ρουφάνε πόση ώρα και νομίζουν θα μας τελειώσουν με πίπα τελευταία ..
Και εγώ λέω τι σκατα έχουν πάθει οι πουτανες ,βαριουνται να γαμηθουν;
Πάτε κουφάλες σας ξεπετανε με το στόμα και τσιμπάνε τα 40 και τα 50.
Σε λίγο καιρό θα ζητάνε 10€ μόνο για να τις δούμε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.424
Πόντοι
3.796
Σε λίγο καιρό θα ζητάνε 10€ μόνο για να τις δούμε
Ο άλλος έδωσε 40 για την πίπα και εσύ θες να δώσεις με 10;
Με 10 το πολύ πολύ να φας 2 σάντουιτς και μια κόκα κόλα στην μαμά Τερέζα
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Έχουν να κάνουν μπάνιο από τότε που βγήκαν από την βάρκα ,έμαθαν και τα no good..φταίνε αυτές που τους παίρνουν.
Για τα γαμημενα 30 ευρώ δεν αξίζει ούτε που λερώνουν τα σεντόνια..μετά πάμε σαν μαλακες και εμείς και στρογγυλό ξαπλώνουμε.
Έτυχε να μπω σε δωμάτιο στο σπιτάκι που δουλεύει η λαρα και το σεντόνι ήταν υγρό λογικά από κάποιον υδρομενο κολο και στα υποτιθέμενα καλά μπουρδελα στούντιο δεν υπάρχει και μεγάλη διαφορά τον Μίκρον οίκον!! Γενικός πολύ βρομιά φταίνε και η κοπέλες!εχει τύχει να τελειώσω στο στήθος της κοπέλας να σκορπίζεται με χάρτη και να μπαίνει στον επόμενο,δηλαδή ο επόμενος έγλυφε βυζια με δικά μου χυσια σκέτη αίδια είναι όλοι η φάση! και όταν είπα την Τσατσα γτ δεν κάνει ένα ντουζ και μετά να πάει στον επόμενο η απάντηση ήταν κάνει ανά 3 με 4 πελάτες καλά κρασιά ντιου!!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Έτυχε να μπω σε δωμάτιο στο σπιτάκι που δουλεύει η λαρα και το σεντόνι ήταν υγρό λογικά από κάποιον υδρομενο κολο και στα υποτιθέμενα καλά μπουρδελα στούντιο δεν υπάρχει και μεγάλη διαφορά τον Μίκρον οίκον!! Γενικός πολύ βρομιά φταίνε και η κοπέλες!εχει τύχει να τελειώσω στο στήθος της κοπέλας να σκορπίζεται με χάρτη και να μπαίνει στον επόμενο,δηλαδή ο επόμενος έγλυφε βυζια με δικά μου χυσια σκέτη αίδια είναι όλοι η φάση! και όταν είπα την Τσατσα γτ δεν κάνει ένα ντουζ και μετά να πάει στον επόμενο η απάντηση ήταν κάνει ανά 3 με 4 πελάτες καλά κρασιά ντιου!!!
γουσταρω να χυνω βυζια,το νου σας
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Έχει συζητηθεί και ποιο πίσω από έναν που το άφησε νυχιές αν θυμάμαι καλά να προσέχετε μην χαλάσετε τα σπίτια σας !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Εμένα ήθελε να μου κάνει ρουφηγματα στο λαιμό και τελικά έκανε ένα το οποίο έφυγε σε 3-4 μέρες.Εννοειται ότι το κάνει επίτηδες. Και μένα με ρωτούσε επανειλημμένα αν είμαι παντρεμένος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεπέτα είναι αδερφέ έτσι έδειξε μέσα στο δωμάτιο βιασύνη και γρήγορα να τελειωνει
Γενικά η Ρεμπέκα όσες φορές και αν πήγα δεν ήταν ποτέ ξεπετα .Το αντίθετο μάλιστα έδινε πόνο πολύ
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Βραδυ Χριστουγεννων βγηκα με το κουμπαρακι για ποτα..πριν ξημερωσει και αφου ειχα δει τοσα μουνια πηγα να αδειασω..Στα τριδυμα,εκει που δουλευε η Εβελινα (αληθεια,αυτη δουλευει;;) πετυχα μια Χρυσα.Μπηκα μεσα και μου λενε κλεισαμε.Μπες βρε για μια πιπα της λεω.Μπηκε με κολαν και σουτιεν,αρχισε να μου τον ρουφαει ακα.Οταν της ειπα πως θα χυσω συνεχισε,τα μαζεψε και τα εφτυσε στον νιπτηρα.Μετα γονατισε ξανα και με εγλειψε λιγο ακομη.Πρωτη φορα την εβλεπα ομως ηταν ενα πολυ εντονο χυσιμο,ισως με εφτιαξε το οτι ηταν ντυμενη,σαν την γκομενα μας που τον γλειφει χωρις να τα βγαλει ολα.Θα την δοκιμασω ξανα
Τι λογιά είναι αυτή η Χρύσα; Μελαχρινή τσουπωτή με μεγάλα βυζιά;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Έχει συζητηθεί και ποιο πίσω από έναν που το άφησε νυχιές αν θυμάμαι καλά να προσέχετε μην χαλάσετε τα σπίτια σας !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι το ηξερα απο την 1η φορα που πηγα, και εκδηλωθηκε η επιθετηκοτιτας της, αλλα της το ειχα κοψει, την 2η φορα.??? μου ειχε δαγκωσει τα χιλια σε σημειο να ματωσω.... τρελα.!!!

Μας έχετε γαμησει την ψυχολογία γιορτινες μέρες ..
Ήθελα και εχθές να κάνω βόλτα αλλά κάθε δύο ποστ διαβάζω για τα γεμάτα σαλόνια με Πακιστανούς και Αλγερινούς, σιχαίνομαι να ακουμπήσω και το χερούλι της πόρτας .

Inside παντως, Καταλινα και Παολα, τα πακια τα στεγνωνουν καλα.... :sunglasses:

Μια από τα ίδια, βέβαια καμιά φορά επέστρεφε και μου έριχνε σφαλιάρα σκέτη χωρίς φιλί και έφευγε :tooth::tooth:

Σφαλιαρες παιχτηκαν κατα το γαμισι, τοση σφαλιαρα δεν εχω φαει σε ολη την πορνοκαριερα μου... :2funny:

Βραδυ Χριστουγεννων βγηκα με το κουμπαρακι για ποτα..πριν ξημερωσει και αφου ειχα δει τοσα μουνια πηγα να αδειασω..Στα τριδυμα,εκει που δουλευε η Εβελινα (αληθεια,αυτη δουλευει;;) πετυχα μια Χρυσα.Μπηκα μεσα και μου λενε κλεισαμε.Μπες βρε για μια πιπα της λεω.Μπηκε με κολαν και σουτιεν,αρχισε να μου τον ρουφαει ακα.Οταν της ειπα πως θα χυσω συνεχισε,τα μαζεψε και τα εφτυσε στον νιπτηρα.Μετα γονατισε ξανα και με εγλειψε λιγο ακομη.Πρωτη φορα την εβλεπα ομως ηταν ενα πολυ εντονο χυσιμο,ισως με εφτιαξε το οτι ηταν ντυμενη,σαν την γκομενα μας που τον γλειφει χωρις να τα βγαλει ολα.Θα την δοκιμασω ξανα

Ωραιος.!!!!!!! :rockon: Το ντυμενο παντα ειναι ποιο καυλοτικο....
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Like
20
Πόντοι
0
Παλικάρια μια βοήθεια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Την προηγούμενη Πέμπτη πήγαμε με 2 φιλαράκια studio paradise.μπήκα στην σελεστε από Κολομβία απίστευτο μωρο. Έλεγχα συχνά την καποτα μην τυχόν σπάσει. Εν τέλη έσπασε η καποτα και το κατάλαβα πρέπει να ήταν σπασμένη γύρω στα 20 δευτερόλεπτα την ρώτησα την ίδια αν έχει κάτι και αν είναι καθαρή μου είπε ότι δρν έχει τίποτα. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ.ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Παλικάρια μια βοήθεια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Την προηγούμενη Πέμπτη πήγαμε με 2 φιλαράκια studio paradise.μπήκα στην σελεστε από Κολομβία απίστευτο μωρο. Έλεγχα συχνά την καποτα μην τυχόν σπάσει. Εν τέλη έσπασε η καποτα και το κατάλαβα πρέπει να ήταν σπασμένη γύρω στα 20 δευτερόλεπτα την ρώτησα την ίδια αν έχει κάτι και αν είναι καθαρή μου είπε ότι δρν έχει τίποτα. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ.ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
 

Συνημμένα

  • Fanta.png
    Fanta.png
    17,9 KB · Εμφανίσεις: 21

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
22
Like
20
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν καταλαβαίνω την απάντηση σου θες να ειρωνευτείς να γελάσεις τι θες να κανείς ;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φίλε μου δεν καταλαβαίνω την απάντηση σου θες να ειρωνευτείς να γελάσεις τι θες να κανείς ;
Μην μπερδεύεσαι μύστη, σου προτείνω να πιεις μια μπλε fanta να είσαι σίγουρος οτι δεν κόλλησες κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom