Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Παλικάρια μια βοήθεια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Την προηγούμενη Πέμπτη πήγαμε με 2 φιλαράκια studio paradise.μπήκα στην σελεστε από Κολομβία απίστευτο μωρο. Έλεγχα συχνά την καποτα μην τυχόν σπάσει. Εν τέλη έσπασε η καποτα και το κατάλαβα πρέπει να ήταν σπασμένη γύρω στα 20 δευτερόλεπτα την ρώτησα την ίδια αν έχει κάτι και αν είναι καθαρή μου είπε ότι δρν έχει τίποτα. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ.ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Μην εμπιστεύεσαι τίποτα! Για να ηρεμήσεις πάνε κάνε ΑΜΕΣΑ εξετάσεις για όλα τα ΣΜΝ σε ένα Διαγνωστικό Κέντρο! Νομίζω για το AIDS θα πρέπει να επαναλάβεις την εξέταση σε κάποιες μέρες θα σου πουν (λειτουργεί με "παράθυρα"). Παλιά ήταν μετά το πρώτο το δεύτερο σε 25 μέρες και το τελευταίο σε 6 μήνες αλλά μπορεί να σου λένε για 100% πιο άμεσα. Μην ανησυχείς πάντως οι πιθανότητες να κολλήσεις κάτι σοβαρό όπως AIDS ακόμη και από μολυσμένη γυναίκα από κολπικό σεξ είναι 0,01-0,02 %. Μην ακούς κανένα βλάκα εδώ μέσα ότι άλλο και να σου πει!
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Μην εμπιστεύεσαι τίποτα! Για να ηρεμήσεις πάνε κάνε ΑΜΕΣΑ εξετάσεις για όλα τα ΣΜΝ σε ένα Διαγνωστικό Κέντρο! Νομίζω για το AIDS θα πρέπει να επαναλάβεις την εξέταση σε κάποιες μέρες θα σου πουν (λειτουργεί με "παράθυρα"). Παλιά ήταν μετά το πρώτο το δεύτερο σε 25 μέρες και το τελευταίο σε 6 μήνες αλλά μπορεί να σου λένε για 100% πιο άμεσα. Μην ανησυχείς πάντως οι πιθανότητες να κολλήσεις κάτι σοβαρό όπως AIDS ακόμη και από μολυσμένη γυναίκα από κολπικό σεξ είναι 0,01-0,02 %. Μην ακούς κανένα βλάκα εδώ μέσα ότι άλλο και να σου πει!
Αδερφέ μόνο το aids με τρομάζει τα αλλά είναι τόσο ασήμαντα πλέον με τηβ σημερινή τεχνολογία και την σημερινή ιατρική αύριο έκλεισα εξετάσεις αίματος σε ευχαριστώ για την απάντηση σοθ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.530
Πόντοι
12.525
Αδερφέ μόνο το aids με τρομάζει τα αλλά είναι τόσο ασήμαντα πλέον με τηβ σημερινή τεχνολογία και την σημερινή ιατρική αύριο έκλεισα εξετάσεις αίματος σε ευχαριστώ για την απάντηση
Μη σε τρομάζει... και να κολλησες, μετά την τρομερή απροσεξία σου,θα ζήσεις αλλά 20 χρόνια πάνω κάτω... οπότε μην αγχώνεσαι
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
110
Κριτικές
1
Like
158
Πόντοι
1
To poison έκλεισε ή απλά δεν τηρεί το πρόγραμμα που δίνει στο άλλο σάιτ και κλείνει απ τις 1:30 το βράδυ;
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
Αδερφέ μόνο το aids με τρομάζει τα αλλά είναι τόσο ασήμαντα πλέον με τηβ σημερινή τεχνολογία και την σημερινή ιατρική αύριο έκλεισα εξετάσεις αίματος σε ευχαριστώ για την απάντηση σοθ
για να κολλήσεις Aids πρέπει να έχεις συχνές επαφές με άτομο φορέα χωρίς προφυλακτικό,με μια φορά χλωμό το κόβω εκτός κι έχεις παρα πολύ εξασθενημένο ανοσοποιητικό σύστημα,άσε που οι κοπέλες κάνουν τακτικές εξετάσεις γιατί φοβούνται κι αυτές,για aids κανονικά η εξέταση είναι κάνα 6μηνο μετά την επαφή,δύσκολο να κολλήσεις HIV σε σπιτακι της θεσσαλονικής...
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
To poison έκλεισε ή απλά δεν τηρεί το πρόγραμμα που δίνει στο άλλο σάιτ και κλείνει απ τις 1:30 το βράδυ;
Χθες μετά που βγήκα προς εκείνη την ώρα έκλεισε το φως για κανένα μισάωρο. Πριν μπω είχε γίνει ένα σκηνικό και είχε βγει από ένα δωμάτιο. Προς τις 2 που έφευγα είδα το είχε ξανά ανοίξει.. φόλα γλύτωσες..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Παλικάρια μια βοήθεια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Την προηγούμενη Πέμπτη πήγαμε με 2 φιλαράκια studio paradise.μπήκα στην σελεστε από Κολομβία απίστευτο μωρο. Έλεγχα συχνά την καποτα μην τυχόν σπάσει. Εν τέλη έσπασε η καποτα και το κατάλαβα πρέπει να ήταν σπασμένη γύρω στα 20 δευτερόλεπτα την ρώτησα την ίδια αν έχει κάτι και αν είναι καθαρή μου είπε ότι δρν έχει τίποτα. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ.ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Ούτε σε κωμωδία δεν μπορώ να το φανταστώ!
Τι καφροι είστε πλέον !
Έσπασε λέει η καποτα ...και γυρνάς και λες με τρόμο στα μάτια στην κοπέλα -" είσαι καθαρή ,έχεις τίποτα ;"!
Αφού δεν έφαγες κάνα δυο σφαλιάρες εκείνη την ώρα ..
Σεβασμός μηδέν λες και γαμας κανένα ζώο .
Σε όλους έχει τύχει να σπάσει καποτα ,εκείνη την ώρα το παίρνεις χαλαρά ,εξ άλλου αν είχε κάτι ή αν δεν ήξερε τι της γίνεται θα φοβόταν το ίδιο με εσένα .
Αν δεν έχεις ενοχλήσεις μετά από λίγες μέρες δεν έχεις τίποτα ,αλλά σου έκανε ένα καλό η κοπέλα να μάθεις σαν απολίτιστος που είσαι να κάνεις εξετάσεις που και που για να ξέρεις τι σου γίνεται .
Δεν είναι μόνο να εξετάζονται αυτές που είναι υποχρεωμένες λόγο δουλειάς ,καλό είναι να εξεταζομαστε έστω και μια φορά τον χρόνο και εμείς για να προλαβαίνουμε τα χειρότερα.
Την ίδια ερώτηση μπορούσε να σου κάνει και αυτή .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Μάγκες αν τύχει και ακουμπήσουμε τίποτα "περίεργα" στα σεντόνια από προηγουμενο παίζει να κολλήσουμε τίποτα ;;
Δύσκολα θα κολλήσεις κάτι ,αλλά μπορείς να κολλήσεις πολλά άλλα ,δερματικές ασθένειες, συμπεριλαμβανομένων και των αφροδισίων.
Όπως και οι μύκητες, απέφευγε να περπατάς πολύ ξυπόλητος μέσα στα μπουρδέλα ..μετά στο σπίτι θα πρέπει να πεις ότι ήσουν σε αποδυτήρια ομάδας .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Δύσκολα θα κολλήσεις κάτι ,αλλά μπορείς να κολλήσεις πολλά άλλα ,δερματικές ασθένειες, συμπεριλαμβανομένων και των αφροδισίων.
Όπως και οι μύκητες, απέφευγε να περπατάς πολύ ξυπόλητος μέσα στα μπουρδέλα ..μετά στο σπίτι θα πρέπει να πεις ότι ήσουν σε αποδυτήρια ομάδας .
Με κάλτσες περπατάω ούτως η άλλως.
 

OhhBleat992

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αδέρφια μια βοήθεια σε έναν νέο στον χώρο. Για σήμερα βραδυνή βάρδια μετά τις 10 ποιες δίνουν γλωσσοφιλα?
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Ούτε σε κωμωδία δεν μπορώ να το φανταστώ!
Τι καφροι είστε πλέον !
Έσπασε λέει η καποτα ...και γυρνάς και λες με τρόμο στα μάτια στην κοπέλα -" είσαι καθαρή ,έχεις τίποτα ;"!
Αφού δεν έφαγες κάνα δυο σφαλιάρες εκείνη την ώρα ..
Σεβασμός μηδέν λες και γαμας κανένα ζώο .
Σε όλους έχει τύχει να σπάσει καποτα ,εκείνη την ώρα το παίρνεις χαλαρά ,εξ άλλου αν είχε κάτι ή αν δεν ήξερε τι της γίνεται θα φοβόταν το ίδιο με εσένα .
Αν δεν έχεις ενοχλήσεις μετά από λίγες μέρες δεν έχεις τίποτα ,αλλά σου έκανε ένα καλό η κοπέλα να μάθεις σαν απολίτιστος που είσαι να κάνεις εξετάσεις που και που για να ξέρεις τι σου γίνεται .
Δεν είναι μόνο να εξετάζονται αυτές που είναι υποχρεωμένες λόγο δουλειάς ,καλό είναι να εξεταζομαστε έστω και μια φορά τον χρόνο και εμείς για να προλαβαίνουμε τα χειρότερα.
Την ίδια ερώτηση μπορούσε να σου κάνει και αυτή .
Σιγά μωρέ μαλακα πολιτισμένε. Σε θίξαμε την γκόμενα; Δεν ήξερα να πέσω και στα πόδια της να την ρωτήσω αν είναι όλα καλά με το μουνι της . ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ ΧΑΜΕΝΑ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Σιγά μωρέ μαλακα πολιτισμένε. Σε θίξαμε την γκόμενα; Δεν ήξερα να πέσω και στα πόδια της να την ρωτήσω αν είναι όλα καλά με το μουνι της . ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ ΧΑΜΕΝΑ
Εγώ τα έχω χαμένα ,βρε χαμενε;
Ούτε καν πρόσεξα για ποια μιλάς .
Για την ηλίθια αντίδραση σου το έγραψα.
Δλδ εσένα άμα σου δώσουμε μια καποτα το χώνεις και σε βόθρο αρκεί να μην σπασει.
Τι θα πει είσαι καθαρή;;;
Ποιος κάνει τέτοια ερώτηση πάνω στο γαμησι
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Εγώ τα έχω χαμένα ,βρε χαμενε;
Ούτε καν πρόσεξα για ποια μιλάς .
Για την ηλίθια αντίδραση σου το έγραψα.
Δλδ εσένα άμα σου δώσουμε μια καποτα το χώνεις και σε βόθρο αρκεί να μην σπασει.
Τι θα πει είσαι καθαρή;;;
Ποιος κάνει τέτοια ερώτηση πάνω στο γαμησι
Που κολλάς ρε φίλε το συγκεκριμένο στούντιο γράφει στην σελίδα του ότι όλα τα κορίτσια τηρούν τους κανόνες υγιεινής και ότι έχεις το δικαίωμα να ζητήσεις το βιβλίο των εξετάσεων. Πάνω στον πανικό μου έκανα μια ερώτηση στην κοπέλα και δεν το πήρε και καθόλου στραβά. Πανικοβλήθηκα τι ήθελες να κανω δηλαδή
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Που κολλάς ρε φίλε το συγκεκριμένο στούντιο γράφει στην σελίδα του ότι όλα τα κορίτσια τηρούν τους κανόνες υγιεινής και ότι έχεις το δικαίωμα να ζητήσεις το βιβλίο των εξετάσεων. Πάνω στον πανικό μου έκανα μια ερώτηση στην κοπέλα και δεν το πήρε και καθόλου στραβά. Πανικοβλήθηκα τι ήθελες να κανω δηλαδή
Το τι γράφει με το τι γίνεται είναι άλλη ιστορία .
Απλά απόρησα με την αντίδραση σου .
Είναι προσβλητικό πιστεύω .
Έτσι και αλλιώς προληπτικά θα τις έκανες τις εξετάσεις δεν ξέρω γιατί έβγαλες τέτοια αντίδραση .
Είναι σαν να μπαίνει η πουτανα στο δωμάτιο και αντί να σε χαιρετάει να σου λέει.. πριν βγεις από το σπίτι έκανες κανένα μπάνιο;
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Το τι γράφει με το τι γίνεται είναι άλλη ιστορία .
Απλά απόρησα με την αντίδραση σου .
Είναι προσβλητικό πιστεύω .
Έτσι και αλλιώς προληπτικά θα τις έκανες τις εξετάσεις δεν ξέρω γιατί έβγαλες τέτοια αντίδραση .
Είναι σαν να μπαίνει η πουτανα στο δωμάτιο και αντί να σε χαιρετάει να σου λέει.. πριν βγεις από το σπίτι έκανες κανένα μπάνιο;
Τέλος πάντων θεωρείς ότι υπάρχει περίπτωση για κάτι σοβαρό όπως είναι το aids στο συγκεκριμένο στούντιο . Οι συνάδελφοι πιο πάνω νε καθησύχασαν
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Τέλος πάντων θεωρείς ότι υπάρχει περίπτωση για κάτι σοβαρό όπως είναι το aids στο συγκεκριμένο στούντιο . Οι συνάδελφοι πιο πάνω νε καθησύχασαν
Όχι βέβαια ,σου εξηγώ κιόλας ότι με ένα σπάσιμο είναι σχεδόν απίθανο να κόλλησες τίποτα .
Εκτός άμα ήταν καμία βρωμομουνα και πιάσεις το πολύ πολύ καμία ουρολοίμωξη ή τίποτα ψιλό
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
346
Πόντοι
280
Καλησπέρα για μεγάλα βυζιά είτε φυσικά είτε πλαστικά ποια προτείνετε; Κυρίως για ισπανικό;
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
11:30....πέμπτη....Επίσκεψη στην Ελενα....το Στανταρακι μου....η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Β...
ΤΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΟΤΕ.....
ΕΛΕΝΑ....ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΧΑΝΟΥΝ....
ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ ΕΣΥ....!!!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ....!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom