Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ρε μυστες αν εχετε φοβιες καθηστε σπιτακι σας και παιξτε με το πουλακι σας, τα ρδελα δεν ειναι για εσας. Κατακουζινες ολες εδω μεσα μου γινατε. Οταν ησασταν 20 χρονα και θελατε να γαμησετε ομως με τα μυαλα που κουβαλουσατε το πρωτο πραμα που θα ειχατε τοτε στο μυαλο σας ηταν "Να ζητησουμε πριν περασουμε να δουμε το βιβλιαριο υγειας της πουτανας" αντε ρε φυγετε απο εδω, νουμερα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796
Ρε μυστες αν εχετε φοβιες καθηστε σπιτακι σας και παιξτε με το πουλακι σας, τα ρδελα δεν ειναι για εσας. Κατακουζινες ολες εδω μεσα μου γινατε. Οταν ησασταν 20 χρονα και θελατε να γαμησετε ομως με τα μυαλα που κουβαλουσατε το πρωτο πραμα που θα ειχατε τοτε στο μυαλο σας ηταν "Να ζητησουμε πριν περασουμε να δουμε το βιβλιαριο υγειας της πουτανας" αντε ρε φυγετε απο εδω, νουμερα.
Ευτυχώς έχουμε τον Βαρβάρα που μας ενημερώνει κάθε μέρα ,από την μπουρδέλοτσαρκα του μέσω Firefox.
Χαλάρωσε λίγο ρε μεγαλογαμια ,πρόσεχε που χώνεις την κασιδα σου γιατί μπορεί να έχεις κονδυλώματα και πίσω από τα αυτιά .
Καλά κάνουν και ρωτάνε και συζητάνε ,άλλοι έχουν και προσωπική ζωή ,δεν περιμένουν πρώτη του μήνα να πληρωθούν για να γαμησουν .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ευτυχώς έχουμε τον Βαρβάρα που μας ενημερώνει κάθε μέρα ,από την μπουρδέλοτσαρκα του μέσω Firefox.
Χαλάρωσε λίγο ρε μεγαλογαμια ,πρόσεχε που χώνεις την κασιδα σου γιατί μπορεί να έχεις κονδυλώματα και πίσω από τα αυτιά .
Καλά κάνουν και ρωτάνε και συζητάνε ,άλλοι έχουν και προσωπική ζωή ,δεν περιμένουν πρώτη του μήνα να πληρωθούν για να γαμησουν .
Ρε κουραμπιε, ακομα ασχολεισαι μαζι μου? πρωτον βλακα χρησιμοποιω Chrome, ειναι πολυ ανωτερος απο τον πλεον δεινοσαυρο Firefox.
Οπου γουσταρω θα χωνο το γκαυλι μου.
Ολοι εχουμε προσωπικη ζωη αλλα δεν χρειαζεται να μιλαμε 3-4 σελιδες για βιβλιαρια υγειας. Και η συγκεκριμενη συζητηση εχει γινει και στο παρελθον πολλες φορες.
καλα αλλοι περιμενουν και τελος του μηνα να πληρωθουν για να γαμησουν, αυτο τωρα που κολλαει?

Και αφου σου απαντησα μετα λεω στον εαυτο μου, καλα σε αυτον τον πανιβλακα τον DEWARSS τι καθομαι και απανταω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Ρε μυστες αν εχετε φοβιες καθηστε σπιτακι σας και παιξτε με το πουλακι σας, τα ρδελα δεν ειναι για εσας. Κατακουζινες ολες εδω μεσα μου γινατε. Οταν ησασταν 20 χρονα και θελατε να γαμησετε ομως με τα μυαλα που κουβαλουσατε το πρωτο πραμα που θα ειχατε τοτε στο μυαλο σας ηταν "Να ζητησουμε πριν περασουμε να δουμε το βιβλιαριο υγειας της πουτανας" αντε ρε φυγετε απο εδω, νουμερα.
Καλα ρε πλακα κανεις..εχουμε μια εκπροσωπο απο στουντιο εδω να μην τη ρωτησουμε τι γινεται με τα βιβλιαρια υγειας; καλυτερα ειναι δηλαδη να μαλωνουμε μεταξυ μας και στο τελος λυση να μην βρισκουμε.. σκεψου λιγο πριν γραψεις κατι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Βεβαια ειχαμε και μια αλλη παλιοτερα..τωρα δεν ξερω ακριβως που ειναι, στα διαβατα στην αυλωνα στο αλκατραζ η στο αλκαζαρ.. δεν ξερω εχουμε καιρο να μαθουμε νεα της:2funny:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796
Ρε κουραμπιε, ακομα ασχολεισαι μαζι μου? πρωτον βλακα χρησιμοποιω Chrome, ειναι πολυ ανωτερος απο τον πλεον δεινοσαυρο Firefox.
Οπου γουσταρω θα χωνο το γκαυλι μου.
Ολοι εχουμε προσωπικη ζωη αλλα δεν χρειαζεται να μιλαμε 3-4 σελιδες για βιβλιαρια υγειας. Και η συγκεκριμενη συζητηση εχει γινει και στο παρελθον πολλες φορες.
καλα αλλοι περιμενουν και τελος του μηνα να πληρωθουν για να γαμησουν, αυτο τωρα που κολλαει?

Και αφου σου απαντησα μετα λεω στον εαυτο μου, καλα σε αυτον τον πανιβλακα τον DEWARSS τι καθομαι και απανταω.
Και επειδή εσύ όπου γουστάρεις χώνεις το καυλι σου πρέπει όλοι οι άλλοι να μην πηγαίνουν στα στούντιο μην κολλήσουν τίποτα από αυτά που μεταφέρεις;
Αρχιδια βιβλιάρια ..
Εσύ τα ξέρεις πιο καλά .
Άσε που όλες οι λατινες και νεόφερτες σε πλειοψηφία είναι μεταγραφές Μεταξουργείου και εδώ τις χρυσοπληρωνουν .
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Εχθές πήγα είδα Σαρλότ στιλ Φλωριτας είναι το μωρό για όσους θυμούνται!:grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
288
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Παρασκευή που πήγα ήταν παρόν εκτός αν λέμε για άλλη ίνα Ουκρανή συνήθως βγαίνει με μαύρες δυχτιωτες καλτσες και τσατσα μια ουκρανορωσσιδα που βάφετε σαν κλόουν!!
Μιλάς για την Ινα που δούλευε στο σεξ εν δε σιτυ και δεν ήξερε καθόλου ελληνικα και αγγλικά;
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
ρε μυστες καμια τσατσα περναει στο δωματιο αν της το ζητησεις?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Sauron

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
779
Like
2.484
Πόντοι
446
Αρα η καθε κοπελα που περναει απο γιατρους καθε 10-15 μερες εχει παντα μαζι της στην δουλεια το θεωρημενο βιβλιαριο και εχει το δικαιωμα καθε πελατης πριν περασει στο δωματιο να ζητηση να το δει. Ωραια μεχρι εδω και ευχαριστω που απαντησες

Και πως θα ειμαστε σιγουροι οτι ειναι δικο της το βιβλιαριο;θα μας αφησει να δουμε φωτογραφια της και τα υπολοιπα στοιχεια;
το λεω αυτο γιατι μου εχει τυχη να ζητησω βιβλιαριο να μου το δειξει η κοπελα αλλα με καλυμμενα τα στοιχεια, μπορει να ηταν δικο της οκ αλλα εγω δεν πειστηκα και φυσικα δεν περασα μαζι της.
Στην πρώτη σελίδα υπάρχει φωτογραφίεα και τα στοιχεία πάρα κάτω, η φωτογραφία και η σελίδα με τελευταία σφραγίδα αρκούν. Το να δείξει τα προσωπικά της στοιχεία δεν είναι υποχρεωμένοι ( όνομα και επονημο)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Σήμερα σκέφτομαι να προγραμματίσω κάποια από τις Sasa, Mariana ή Αλεξάνδρα (ρουμάνα). Πέρασε κανένας πρόσφατα να γράψει δυο λόγια? Το ΠΣΚ έμαθα δεν έκλεισαν μουνί! Άντε μην είστε μοναχοφάηδες, το άλλο site είναι τέρμα αναξιόπιστο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Η καυλα Ναρυ, απο αυριο στο προγραμμα βλεπω....:wanker:

1701879401457.jpeg
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Στην πρώτη σελίδα υπάρχει φωτογραφίεα και τα στοιχεία πάρα κάτω, η φωτογραφία και η σελίδα με τελευταία σφραγίδα αρκούν. Το να δείξει τα προσωπικά της στοιχεία δεν είναι υποχρεωμένοι ( όνομα και επονημο)
ΟΚ ευχαριστω για την απαντηση.
Ειναι και αλλα που θα ηθελα να ρωτησω για τα ελευθερα στοματικα..αλλα ας το αφησουμε εδω γιατι θα με κραξουν οι συναδελφοι!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Και έλεγα σε ποια θα δώσω τα φράγκα των Χριστουγέννων ...Στο Καζακστανακι μάλλον :smiling-face-with-heart-eyes:
Μονο μην εβαλε σιλικονες, που ηθελε να βαλει, και κατεστρεψε τα ωραια βυζακια της....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom