Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
452
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Ούτε πρωτοχρονιά;:embarrased::O
Καπιταλισμός...Κόβουν βασιλόπιτα στο στούντιο και κάνουν διάλειμμα 30 λεπτά για τα καθιερωμένα...αν θες όμως μπορείς να γαμησεις και πάνω στην αλλαγή του χρόνου
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Δεν τα λέτε καλά.
Τουλάχιστον, προ κοβιντ εποχή, επειδή 31/12 ήμουν στη Θεσσαλονίκη και στην περιοχή, όλα τα ιδρύματα έκλειναν από τις 9-10μμ.
Τώρα, αν άνοιγαν 12:05 δεν το ξέρω!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Δεν τα λέτε καλά.
Τουλάχιστον, προ κοβιντ εποχή, επειδή 31/12 ήμουν στη Θεσσαλονίκη και στην περιοχή, όλα τα ιδρύματα έκλειναν από τις 9-10μμ.
Τώρα, αν άνοιγαν 12:05 δεν το ξέρω!
Έχω πάει και εγώ πρωτοχρονιά παλιά και άνοιξαν 12.05 και γινόταν και χαμός από κόσμο. Όλοι γκαυλωμενοι να γαμισουν μόλις αλλάξει ο χρόνος.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Επιτελους ξυπνησαν οι τσοσμπα και εμασαν αυτες που δουλευαν παρανομα,χωρις χαρτια και χωρις εξετασεις!!!
Ο γερμανοτσολιας που εχει τις πλατες απο το Αρειανακι την πατησε... Τα περαστικα μου και την αλλη φορα να δινεις μεροκαματο σε ολους...
τι παιχτηκε ρε μαγκες ; τι επεισοδια εχω χασει
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.073
Πόντοι
4.895
Συμβουλή προς νέους και άμπαλους....ΑΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ η τσα2 δωρακι και καλα για την κοπελα (ή και για την ίδια) μη φάτε το παραμύθι και δώσετε.
Είναι κόλπο τους απλά για να πάρουν το ταληράκι-δεκαρικάκι.
Δώστε ΟΣΑ θέλετε και μόνο ΑΝ θέλετε.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Συμβουλή προς νέους και άμπαλους....ΑΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ η τσα2 δωρακι και καλα για την κοπελα (ή και για την ίδια) μη φάτε το παραμύθι και δώσετε.
Είναι κόλπο τους απλά για να πάρουν το ταληράκι-δεκαρικάκι.
Δώστε ΟΣΑ θέλετε και μόνο ΑΝ θέλετε.
αυτο το δωράκι απο ποτε το ζητανε;το ζητάνε μονο αν ζητησεις απλο ή οτι πακέτο πάρεις;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Που πηγανε οι Λατινες ρεεεε.???? Μηπως πηγανε ΙΚΕΑ.???
Αντε κουφαλες γυρισε και η Λαρα... εχει αμαξι αυτη.??? Μηπως γυρισε να βγαλει τα τελη κυκλοφοριας.??? Γιατι βλεπω οτι βγηκε και απο το προγραμμα.... ή το ξεπατωσανε το μωρο... Οπως η Αντριανα η σπανιολα, αν θυμαμαι καλα παντα Χριστουγεννα γυρναγε....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Που πηγανε οι Λατινες ρεεεε.???? Μηπως πηγανε ΙΚΕΑ.???
Αντε κουφαλες γυρισε και η Λαρα... εχει αμαξι αυτη.??? Μηπως γυρισε να βγαλει τα τελη κυκλοφοριας.??? Γιατι βλεπω οτι βγηκε και απο το προγραμμα.... ή το ξεπατωσανε το μωρο... Οπως η Αντριανα η σπανιολα, αν θυμαμαι καλα παντα Χριστουγεννα γυρναγε....
Κλασικα ηρθε για λιγο να κανει την μπαζα της και να ξαναφυγει.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
59
Like
224
Πόντοι
20
Που πηγανε οι Λατινες ρεεεε.???? Μηπως πηγανε ΙΚΕΑ.???
Αντε κουφαλες γυρισε και η Λαρα... εχει αμαξι αυτη.??? Μηπως γυρισε να βγαλει τα τελη κυκλοφοριας.??? Γιατι βλεπω οτι βγηκε και απο το προγραμμα.... ή το ξεπατωσανε το μωρο... Οπως η Αντριανα η σπανιολα, αν θυμαμαι καλα παντα Χριστουγεννα γυρναγε....
Τι εννοεις αν πήγανε ΙΚΕΑ;

Βγήκε κανεις χθες να δει αν ήταν οι λατινες στα μαγαζιά ;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Που πηγανε οι Λατινες ρεεεε.???? Μηπως πηγανε ΙΚΕΑ.???
Αντε κουφαλες γυρισε και η Λαρα... εχει αμαξι αυτη.??? Μηπως γυρισε να βγαλει τα τελη κυκλοφοριας.??? Γιατι βλεπω οτι βγηκε και απο το προγραμμα.... ή το ξεπατωσανε το μωρο... Οπως η Αντριανα η σπανιολα, αν θυμαμαι καλα παντα Χριστουγεννα γυρναγε....
Η Λαρα απο βδομαδα παλι...μαλλον απο παρασκευη σαν να ακουσα απο την τσα2 να λεει στο σαλονι.
Μπορει να το καθιερωσει μια φορα την βδομαδα για να βγαζει τα εξοδα της και γενικα οτι αλλο θα κανει χριστουγενιατικα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Γνωρίζει κανείς αν δουλεύουν τα σπίτια τα Χριστούγεννα ;
Ναι φυσικα..NO STOP πανε τα ρδελα!
και αν βγεις εκεινες τις μερες οπως ειπαν και οι πιο πανω, παρε τιποτα ψιλα να χεις μαζι σου, γιατι σπανε @@ οι τσατσαδες αν δεν αφησεις κατι.. οπου θα περασεις βεβαια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Συμβουλή προς νέους και άμπαλους....ΑΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ η τσα2 δωρακι και καλα για την κοπελα (ή και για την ίδια) μη φάτε το παραμύθι και δώσετε.
Είναι κόλπο τους απλά για να πάρουν το ταληράκι-δεκαρικάκι.
Δώστε ΟΣΑ θέλετε και μόνο ΑΝ θέλετε.
Από πότε άρχισαν αυτές τις μαλακίες ;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Τι εννοεις αν πήγανε ΙΚΕΑ;

Βγήκε κανεις χθες να δει αν ήταν οι λατινες στα μαγαζιά ;
Δεν τα μαθες.?? Ανοιξε καινουριος οικος στα ΙΚΕΑ, οσες ειναι κομοδινα, σαν τις Λατινες, εκει τις πανε... :2funny:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom