Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

weired

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Σαββατο κατα τις 19.00 στο μεσαιο της Φριξου (το 3ο απο τα 5 που ειναι ανοιχτα).Τζωρτζινα, Ρουμανα που λεει ειναι 19 χρονων.Ζαρωμενο καπως το βυζι με ωραια ρωγα.Ωραια κωλομαγουλα,αλλα το αριστερο με σπυρακια οποτε εφαγε πουτσοσκαμπιλα μονο στο δεξι.Ωραιο κωλοτρυπιδι,λεει ειναι παρθενο αλλα ακομη κκι αν ειναι πιστευω δεν θα αντεξει πανω απο 2-3 μηνες.Χυσιμο στα βυζια,λιγα πηγαν στο ματι..δεν γκρινιαξε,της το αναγνωριζω.ΓΚΑΒΛΑ η Ρουμανα τσατσα!
Συναγωνιστή ποιο ακριβώς είναι αυτό στη Φρίξου που λες? Και τελικά αυτή η Τζωρτζίνα αξίζει τον κόπο?
 

Georgios4

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Μάγκες μου μιστες θέλω γνώμη για νατασα στο Bela dona έχει κανείς γνώση επί το πέους πως είναι στο δωμάτιο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Μάγκες μου μιστες θέλω γνώμη για νατασα στο Bela dona έχει κανείς γνώση επί το πέους πως είναι στο δωμάτιο
Από εμφάνιση ότι βλέπεις φίλε.
Έχει δοκιμαστεί,στον αγώνα τα βασικά ,μην περιμένεις πολλά ,δεν παίρνει πρωτοβουλίες και γενικά ήσυχοι ρυθμοί .
Αν θες απλά να γαμησεις μια ωραία γκόμενα αξίζει .
Εγώ προσωπικά μπήκα μόνο για εμφάνιση γιατί είναι άλογο .
 

Georgios4

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Από εμφάνιση ότι βλέπεις φίλε.
Έχει δοκιμαστεί,στον αγώνα τα βασικά ,μην περιμένεις πολλά ,δεν παίρνει πρωτοβουλίες και γενικά ήσυχοι ρυθμοί .
Αν θες απλά να γαμησεις μια ωραία γκόμενα αξίζει .
Εγώ προσωπικά μπήκα μόνο για εμφάνιση γιατί είναι άλογο .
Την είδα και τρόμαξα απ το ύψος αδερφέ μου μην είναι κομοδίνο αυτό δηλ του τύπου όχι μη και τέτοια ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια θα επανέλθω με κριτική
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Την είδα και τρόμαξα απ το ύψος αδερφέ μου μην είναι κομοδίνο αυτό δηλ του τύπου όχι μη και τέτοια ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια θα επανέλθω με κριτική
Οχι μη δεν είχε ,αλλά δεν θα ενθουσιαστείς και από συμμετοχή.
Εκτός αν άλλαξε και πήρε λίγο τον αέρα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Την είδα και τρόμαξα απ το ύψος αδερφέ μου μην είναι κομοδίνο αυτό δηλ του τύπου όχι μη και τέτοια ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια θα επανέλθω με κριτική
Μην σπαταλάς τσάμπα χρήμα, δεν κάνει η κοπέλα. Αν ειναι και σε αναδρομο ερμη χεσε μέσα. Εχω απαράδεκτη εμπειρία και σίγουρα πολύ άλλοι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Μην σπαταλάς τσάμπα χρήμα, δεν κάνει η κοπέλα. Αν ειναι και σε αναδρομο ερμη χεσε μέσα. Εχω απαράδεκτη εμπειρία και σίγουρα πολύ άλλοι.
Για πες ;
Απαράδεκτη δεν μπορώ να την πω αλλά ούτε κρύο ούτε ζέστη σε εμένα .πολύ κουμπωμενη ήταν
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.388
Πόντοι
456
Για πες ;
Απαράδεκτη δεν μπορώ να την πω αλλά ούτε κρύο ούτε ζέστη σε εμένα .πολύ κουμπωμενη ήταν
Με παράτησε με την πουτσα κάγκελο. Αφού την έστησα στα 4, μπήκα σπάει προφυλακτικό, την λέω φέρε άλλο γτ έσπασε. Το βλέπει και έφυγε κ δεν ξαναγύρισε. Αγγλικά μηδέν, ελληνικά ούτε στην νοηματικη. κρύα ανέκφραστη. Είχα γράψει στο νημα. Για τα λεφτά αστο τσατσα και προστασία κάναν τους Κινέζους. Σκάσανε κ 2 νταμάρια. Σύνολικος χρόνος στο δωματιο ούτε 10 λεπτά.....
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
852
Like
2.660
Πόντοι
446
Λήμνου 8 η ΕΙΡΉΝΗ 14.12 τελευταία μέρα
IMG-52304fe1e8fb254871c59bb12b087683-V.jpg
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Καπιταλισμός...Κόβουν βασιλόπιτα στο στούντιο και κάνουν διάλειμμα 30 λεπτά για τα καθιερωμένα...αν θες όμως μπορείς να γαμησεις και πάνω στην αλλαγή του χρόνου
Μπορει να γαμας την ωρα που κοβουν και την βασιλοπιτα!!!
Ισα ισα θα σου φέρει και ενα κομματι απο την βασιλοπιτα στο δωμάτιο...κατι ειναι και αυτο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
889
Κριτικές
20
Like
1.259
Πόντοι
1.076

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Περασμα σημερα απο Λαρα. Μπορω να πω οτι δεν γινοτανε ο τρελος χαμος πραμα καλο. Την λαρα λιγο πολυ ολοι την ξερετε οποτε δεν χρειαζεται να γραψω πολλα πολλα, περασα πολυ καλα σαν να μην περασε μια μερα. Θα δουλεψει απο οτι μ ειπε εως 20 κατι και μετα ξανα απο 10 ιανουαριου, κατι τετοιο τελος παντων.

@DEWARSS ειπα να γραψω να προμοταρω την κοπελα μου ξες αυτη που μου ριχνει πορτα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Περασμα σημερα απο Λαρα. Μπορω να πω οτι δεν γινοτανε ο τρελος χαμος πραμα καλο. Την λαρα λιγο πολυ ολοι την ξερετε οποτε δεν χρειαζεται να γραψω πολλα πολλα, περασα πολυ καλα σαν να μην περασε μια μερα. Θα δουλεψει απο οτι μ ειπε εως 20 κατι και μετα ξανα απο 10 ιανουαριου, κατι τετοιο τελος παντων.

@DEWARSS ειπα να γραψω να προμοταρω την κοπελα μου ξες αυτη που μου ριχνει πορτα.
Καλά όχι ότι σε πιστεύουμε κιόλας ,αφού δεν έχεις γράψει εδώ και ένα χρόνο και ξαφνικά ήρθες να μας πεις ότι πέρασες 10 το πρωί από την Λάρα...
Αλλά για να μην λες ότι ασχολούμαι μαζί σου πάλι αναφέρεσαι στο όνομα μου .
Αφού εχθές πήγες κλαφτηκες και μου έκανες αναφορά .
Μου ήρθε και πμ να προσπαθώ να είμαι πιο ευγενικός ...
Γιατί "κύριε " έτσι για να σε μαθαίνουν όλοι εδώ μου έκανες αναφορά για ανάρμοστη γλώσσα!

Δεν έχω κάνει κανέναν αναφορά ούτε καν εσένα που σου αξίζει ,αλλά δείχνεις τι παντελόνια φοράς..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Καλά όχι ότι σε πιστεύουμε κιόλας ,αφού δεν έχεις γράψει εδώ και ένα χρόνο και ξαφνικά ήρθες να μας πεις ότι πέρασες 10 το πρωί από την Λάρα...
Αλλά για να μην λες ότι ασχολούμαι μαζί σου πάλι αναφέρεσαι στο όνομα μου .
Αφού εχθές πήγες κλαφτηκες και μου έκανες αναφορά .
Μου ήρθε και πμ να προσπαθώ να είμαι πιο ευγενικός ...
Γιατί "κύριε " έτσι για να σε μαθαίνουν όλοι εδώ μου έκανες αναφορά για ανάρμοστη γλώσσα!

Δεν έχω κάνει κανέναν αναφορά ούτε καν εσένα που σου αξίζει ,αλλά δείχνεις τι παντελόνια φοράς..
Και πολυ καλα σ εκανα. Γιαυτο υπαρχει η αναφορα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Και πολυ καλα σ εκανα. Γιαυτο υπαρχει η αναφορα
Οι άντρες έχουν λόγο ,τα κοριτσάκια κάνουν αναφορές .
Άμα δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις μην μπαίνεις τότε σε αντιπαράθεση μαζί μου .
Αυτά να τα κάνεις στα γκέι πραιντ ,εγώ απαντάω στον καθένα όπως του αρμόζει,εσύ παριστάνεις κάποιον που δεν μπορείς να υποστηρίξεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Οι άντρες έχουν λόγο ,τα κοριτσάκια κάνουν αναφορές .
Άμα δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις μην μπαίνεις τότε σε αντιπαράθεση μαζί μου .
Αυτά να τα κάνεις στα γκέι πραιντ ,εγώ απαντάω στον καθένα όπως του αρμόζει,εσύ παριστάνεις κάποιον που δεν μπορείς να υποστηρίξεις.
Συνεχισε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom