Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.771
Πόντοι
5.646
Αυτή η καινούρια Αλεξάνδρα η ξανθιά που είδα χτε στο Lips πολύ δυνατή. Έχει κανείς άποψη?
Δούλευε παλιά στην Αθήνα ως Ιονελα Φώκαιας 17 κάθετη στην Φυλής με 20€ γυμνό μπουκι.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Καλησπρρα παιδια γυρισα απο διακοπες και πηγα για λαρα αλλα ειδα δεν ηταν. Ξερει κανεις αν θα ξαναγυρισει ή θα λειψει παλι;
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπρρα παιδια γυρισα απο διακοπες και πηγα για λαρα αλλα ειδα δεν ηταν. Ξερει κανεις αν θα ξαναγυρισει ή θα λειψει παλι;
Κανείς δε ξέρει. Ήτανε να φύγει αρχές Σεπτέμβρη αλλά μάλλον την κοπάνησε νωρίτερα…
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Κριτική για Έλενα στο Νικ. ουρανου 1. Τίτλος: Μια από τις χειροτερες εμπειρίες έβερ.
Δεν βρήκα καταχώρηση για το στούντιο οπότε τη γράφω εδώ. Η συνάντηση έγινε πριν καποιες μέρες.

Πέρασα γιατί ένιωσα ότι ήθελα κάτι φρέσκο, είχα και διάθεση κασκαντέρ και στο σαλόνι βγήκε έξω με τα υπεροχα 2αρια στητά βυζια της.
Λεπτή κοπέλα, ξανθια με κοντό μαλλι, νεανικό 2αρι στήθος και συμπαθητική φάτσα. Είναι μάλλον ελληνίδα ή εστω μεγαλωμένη στην Ελλάδα. 20-22 χρονων βαριά την έκοψα.
Στο σοσιαλ είχε μηδέν συμμετοχή. Απεφευγε να σε κοιταει απο τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο και κατευθείαν προσπάθεια να περάσει τον σκουφο σε πεσμενο πέος.
Στο σεξ είχε επίσης μηδέν συμμετοχή σε σημείο που ένιωθα άσχημα, ενιωθα οριακά οτι την έχουν εκεί με το ζορι. Γι'αυτό και δεν θα επεκταθώ άλλο στην πράξη.

Συμπερασματικά, μια από τις χειροτερες εμπειρίες έβερ αν όχι η χειρότερη. Δεν προτείνεται!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Σε μαγαζιά τύπου Paradise που επιβάλλουν πολιτική δεκάλεπτου max στις κοπέλες για το απλό, δεν χρειάζεται καν να μπαίνετε μέσα, γλυτώνετε και χρόνο από τις τσάρκες σας.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Σε μαγαζιά τύπου Paradise που επιβάλλουν πολιτική δεκάλεπτου max στις κοπέλες για το απλό, δεν χρειάζεται καν να μπαίνετε μέσα, γλυτώνετε και χρόνο από τις τσάρκες σας.
Στο πεντάλεπτο κλείνει την μουσική η τσατσά..
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Για μια που αναφέρθηκε αριστερά από της Ελένας Ραισας, που την περιέγραψαν με πολύ ωραίο κωλο έχει κανεις πληροφορία; Μου ήρθε όρεξη μετά από 3 μήνες αποχής να κάνω μια κατάθεση
Πολύ καλή, την δοκίμασα σέντρα νομίζω την λένε, κόντη με προσόντα και μπροστά και πίσω και γυαλιά τα φοράει για μόστρα νομίζω. Σαν δασκάλα μοιάζει σε τσόντα
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
70
Like
34
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύει η Βερόνικα η ξανθιά η ψηλή ,που ήταν Venus και las vegas, αυτές τις μέρες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Διακοπαροντας στην Χαλκιδική πριν λίγες μέρες βρήκα την ευκαιρία ένα απόγευμα να επισκεφτώ πρώτη φορά το Bella studio στον Αγ. Μάμα. Ήταν μια Βικτωρία Σλοβακα ψηλή 1,70-75, γύρω στα 40, αλλά λίγο παραμορφωμενη από τις πλαστικές στο πρόσωπο και χείλια. Δεν φτάνει φυσικά την Ιρινα, αλλά είναι μόνο για πισωκολλητο ή με σακούλα. Κορμί καλό με λίγα περιττά κιλά και βυζι 4αρι καλό φυσικό. Πήρα με 40 απλό, δεν είχε ακα το πρόγραμμα, το μόνο που άξιζε το τσιμπουκι που έπαιζε ωραία την γλώσσα μπουκωμένη. Κατά τ'άλλα αποστειρωμενο πρόγραμμα και όλο μη. Μόνο πισωκολλητο και ιεραποστολικο είχε η φάση. Δεν προτείνεται φυσικά πάρα μόνο για να φύγουν τα χοντρά από τα ξεκωλα που βλέπουμε στις παραλίες και φυσικά μόνο αν είσαι εκεί κοντά...
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Ξέρετε που είναι η Βλάντα και η Ριτα ;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Μια Γερμανίδα μιλφ στην ερημίτη που αναφέρθηκε πριν λίγες βδομάδες υπάρχει ακόμα??

Βρίσκομαι εκτάκτως στην πόλη σας για κάνα δυο βράδια και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι καλό :grin:
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Μια Γερμανίδα μιλφ στην ερημίτη που αναφέρθηκε πριν λίγες βδομάδες υπάρχει ακόμα??

Βρίσκομαι εκτάκτως στην πόλη σας για κάνα δυο βράδια και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι καλό :grin:
Ίσως την βρεις στο 28 , αλλά κράτα μικρό καλάθι …
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Μόλις έγραψα κριτική για την Αντζελίνα στο Paradise... Την βάζω κι εδώ μέχρι να δημοσιευτεί...
Προχθές πήρα και την Αλεξάνδρα και την Αναμπέλ απ' την Κολομβία, που επίσης δουλεύουν βράδυ εκεί...
Με καλές εντυπώσεις και θέλω να γράψω και γι' αυτές κριτική...

Γράφω επειγόντως κριτική, γιατί απ' ότι μου είχε πει μάλλον αυτή είναι η τελευταία βδομάδα, που δουλεύει στο Paradise...
Οπότε όποιος θέλει να την προλάβει ας σπεύσει!
Λογικά θα ξαναρθεί κάποια στιγμή, αλλά δεν ξέρω πότε...
Την πήρα δυο φορές τις προηγούμενες βδομάδες κι άλλες δυο φορές παλιότερα (πριν κανά τρίμηνο και κανά χρόνο)...
Είναι με διαφορά η πιο όμορφη και με το πιο ωραίο σώμα απ' όσες δουλεύουν στα στούντιο της Θεσ/νίκης..!
Από κοντά είναι ακόμα καλύτερη απ' ότι στις φωτογραφίες..!
Κι εγώ έχω περάσει υπέροχα μαζί της και γι' αυτό και θα ξαναπάω αν κι όταν ξανάρθει..!
Μελαχροινή μ' όμορφο αδύνατο σώμα με 3αρι βυζί (σιλικόνη) και πολλή απαλή επιδερμίδα και μοσχοβολάει..!
Κατά την γνώμη μου, ανώτερη κι απ' τα περισσότερα εσκορτ που κυκλοφορούν στην πόλη..!
Απλά μακάρι να κάνει πιο συχνά βάρδιες και μακάρι και κανά πρωί, που προσωπικά το προτιμώ..!
Να 'ναι καλά το κορίτσι και μακάρι να ξαναρθεί σύντομα!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Μόλις έγραψα αυτά και για την Αλεξάνδρα στο Παρανταις...

Πήγα προχθές να δω την καινούρια Αλεξάνδρα από Κολομβία με τις βυζάρες και πέρασα μαζί της....
1.60 ύψος το λέει και στην περιγραφή λατίνα με βυζάρες και μεγάλη κωλάρα και με πολλά τατού ακόμα και πάνω στις βυζάρες της..!
Σχετικά άγριο πρόσωπο με μάλλον ιθαγενικά λάτιν χαρακτηριστικά.. Μελαμψή, αλλά όχι πολλή μαύρη...
Την πήρα γιατί αυτό το κορμί με τέτοιες βυζάρες, αξίζει μια δοκιμή..!
Δεν μιλά σχεδόν καθόλου αγγλικά, οπότε η συνεννόηση είναι δύσκολη εκτός κι αν ξέρετε ισπανικά...
Και γενικά ήταν λίγο ξεπέτα η φάση, καθώς ήταν αρκετά βιαστική και πριν τελειώσω, σταμάτησε και σηκώθηκε και μου 'πε only 10 minutes..!
Το θέμα είναι ότι είμαι σχεδόν σίγουρος ότι πέρασαν το πολύ 7-8 λεπτά κι ούτε καν 10..!
Ελπίζω να αλλάξει συμπεριφορά σχετικά μ' αυτό και να μην είναι τόσο βιαστική, γιατί κατά τ' άλλα από εμφάνιση είναι πολλή καυλωτική με τα τατού και τις βυζάρες...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Καπάκι κι η τρίτη κριτική για Αναμπελ, καθώς δουλεύουν κι οι 3 εκεί αυτήν την βδομάδα, οπότε θεωρώ ότι αξίζει να περάστε κι από κει όσοι κάνετε βόλτα....

Καθώς η συνάντηση, που προηγήθηκε μ' άφησε ανικανοποίητο, είπα να δοκιμάσω και την Αναμπελ, που είχα δει πριν στο διπλανό και μου γυάλισε..
Οι φωτογραφίες που υπάρχουν είναι αντιπροσωπευτικές και δεν χρειάζεται να πω πολλά...
Ψηλή μαύρη από Κολομβία με σοκολατένιο δέρμα, τριάρι βυζί, σφιχτό γυμνασμένο κορμί και πολύ γλυκό προσωπάκι με σιδεράκια, που φαίνονται όταν χαμογελάει..!
Η πιο γλυκιά μαύρη γυναίκα, που 'χω δει και γι' αυτό πέρασα μαζί της και δεν το μετάνιωσα καθόλου..!
Καθώς είναι πολύ γλυκιά και στις υπηρεσίες της και προτείνεται ανεπιφύλακτα..!
Εμένα το πισωκολλητό δεν είναι συνήθως η αγαπημένη μου στάση, καθώς ως γνωστόν προτιμώ στήθος, αλλά με μια τέτοια σφιχτή μαύρη κωλάρα είναι σκέτη απόλαυση..!
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
71
Like
192
Πόντοι
0
Μια Γερμανίδα μιλφ στην ερημίτη που αναφέρθηκε πριν λίγες βδομάδες υπάρχει ακόμα??

Βρίσκομαι εκτάκτως στην πόλη σας για κάνα δυο βράδια και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι καλό :grin:
Πολυ μικρο καλαθι ομως.... Βασικα καλυτερα να παρακαμψεις.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
71
Like
192
Πόντοι
0
Ναι ε? γιατί κάτι θετικά είχα διαβάσει νομίζω και μιλφαρα
Πηγα εχθες κατα τις 2 το μεσημερι. Μιση ρουμανα μιση γερμανιδα ρουμανικα που την μιλησα λιγο δεν μιλαει καθολου. Πιπα καλουτσικη αλλα κατα τα αλλα μηδεν συμμετοχη. προσπαθησα λιγο κανενα φιλακι επιφανιακο λιγο πουτσοτριψιμο να καυλωσω τιποτα μηδεν. Μαζι μου πολυ ψυχρη δεν ξερω γιατι.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.974
Πόντοι
6.050
Μια Γερμανίδα μιλφ στην ερημίτη που αναφέρθηκε πριν λίγες βδομάδες υπάρχει ακόμα??

Βρίσκομαι εκτάκτως στην πόλη σας για κάνα δυο βράδια και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι καλό :grin:
εσυ ποτε μεταναστεψες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom