Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Εχθές το βράδυ πέρασα να δω 2 κοπέλες η μία ήταν στο Νικηφόρου ουρανού 1 μια κοπέλα με κοντό ξανθό μαλλί, καλό σωματακι αλλά βγαίνοντας ρε παιδιά να την δω χασμουριοταν λέω καλά άστο κορίτσι και έφυγα μετά πήγα Φρίξου 13 εκεί λοιπόν είναι όπως είπε ένας φίλος ποιο πάνω μια αδύνατη κοπέλα κάνει και πρωκτικο στα 80 την επόμενη θα της οηδηξω αυτό το μικρό κωλαράκι, στα του αγώνα βυζάκια καθόλου αλλά έγκυρα ρογα γλωσοφυλα φουλ πέρασμα προφυλακτικό και ξεκίνησε πιπα, λοιπόν στην πιπα το κεφάλι το πιέζεις εσύ όσο θες δεν λέει όχι και όταν την εστεισα στα 4σερα την πηδουσα δυνατά γιατί είχε κλειστά τα πόδια και είχα καλύτερη επαφή στενό μουνι, το χέρι της ακουμπούσε στο πάτωμα τόσο δυνατά, λοιπόν εγώ θα ξαναπεράσω για 30€ είναι πολύ καλή και δέχεται καθοδήγηση..
φριξου 13 ποιο λες; το studio Efi? Λεπτη με μικρο κωλαρακι; θυμασαι ονομα;
 

ΗλίαΡίχτο

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Διακοπαροντας στην Χαλκιδική [...] Κορμί καλό με λίγα περιττά κιλά και βυζι 4αρι καλό φυσικό. Πήρα με 40 απλό, δεν είχε ακα το πρόγραμμα, το μόνο που άξιζε το τσιμπουκι που έπαιζε ωραία την γλώσσα μπουκωμένη. Κατά τ'άλλα αποστειρωμενο πρόγραμμα και όλο μη. Μόνο πισωκολλητο και ιεραποστολικο είχε η φάση. Δεν προτείνεται φυσικά πάρα μόνο για να φύγουν τα χοντρά από τα ξεκωλα που βλέπουμε στις παραλίες και φυσικά μόνο αν είσαι εκεί κοντά...
Άμα πας από Σιθωνία, κασκαντέρ η αναστροφή στο σημείο, το ξεσκούφωτο σε στόμα με ό,τι κυκλοφορεί στην περιοχή πάλι καλά που δεν το κάνει, απώλεια και του φούρνου με τα καλά παππούδια που ήταν παραδίπλα...
 

ΗλίαΡίχτο

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καπάκι κι η τρίτη κριτική για Αναμπελ, καθώς δουλεύουν κι οι 3 εκεί αυτήν την βδομάδα, οπότε θεωρώ ότι αξίζει να περάστε κι από κει όσοι κάνετε βόλτα....

Καθώς η συνάντηση, που προηγήθηκε μ' άφησε ανικανοποίητο, είπα να δοκιμάσω και την Αναμπελ, που είχα δει πριν στο διπλανό και μου γυάλισε..
Οι φωτογραφίες που υπάρχουν είναι αντιπροσωπευτικές και δεν χρειάζεται να πω πολλά...
Ψηλή μαύρη από Κολομβία με σοκολατένιο δέρμα, τριάρι βυζί, σφιχτό γυμνασμένο κορμί και πολύ γλυκό προσωπάκι με σιδεράκια, που φαίνονται όταν χαμογελάει..!
Η πιο γλυκιά μαύρη γυναίκα, που 'χω δει και γι' αυτό πέρασα μαζί της και δεν το μετάνιωσα καθόλου..!
Καθώς είναι πολύ γλυκιά και στις υπηρεσίες της και προτείνεται ανεπιφύλακτα..!
Εμένα το πισωκολλητό δεν είναι συνήθως η αγαπημένη μου στάση, καθώς ως γνωστόν προτιμώ στήθος, αλλά με μια τέτοια σφιχτή μαύρη κωλάρα είναι σκέτη απόλαυση..!
Πού βρίσκεται η κορασίδα; Κάτι μάλλον έχασα στην περιγραφή
 

ΗλίαΡίχτο

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Βόλτα από τα σπίτια που δεν αναφέρονται στο άλλο site Σάββατο μεσημέρι.

Ν.Ο. 28 Η Κάτια από Ρουμανία . Γεματούλα κοπέλα όχι χοντρή κάνει και πρωκτικό ίσως και στα 70 €. Στο διπλανό Ν.Ο. 26 η γνωστή milf Ειρήνη. Το ξύλινο της Μινωταύρου κλειστό . Στο L.V. τα δύο ανοιχτά με Φρίντα και Σουζάνα. Στα μονά της Ερημίτη στο 3 η Βουλγάρα Σαμπρίνα . Δίπλα στο 5 μία καινούργια milf με όνομα αν θυμάμαι καλά Αντωνία. Κοντούλα με καλούτσικο σώμα από πρόσωπο όχι πολλά πράγματα ούτε και άσχημη θα την έλεγα. Προγράμματα τα γνωστά και τιμές 30 ,40,50 € χωρίς κάποια ιδιαίτερη υπηρεσία . Δεν μιλάει Ελληνικά συνεννόηση στα Αγγλικά. Απέναντι τώρα στο πρώτο από δεξιά η Ρουμάνα η Λόρη που δούλευε στο τελευταίο αριστερά. Στο τελευταίο αριστερά τώρα το πρωί δουλεύει μετά από πολύ καιρό Η Έλενα με τα πράσινα μάτια. Επανήλθε φαίνεται. Στο μεσαίο στη MEDUSA δουλεύει μία σχετικά καινούργια ( εγώ πρώτη φορά την είδα ) με όνομα Γιάννα. Μία κοπέλα γύρω στο 1,70 με καλά πιασίματα μιλάει πολύ καλά Ελληνικά . Στο σαλονάρισμα έρχεται και σε αγγαλιάζει. Ξεκινάει από 30 € Με 40 έχει ακόποτο με τελείωμα στο στόμα. Με 50 έχει ντυζάκι μαζί της και όλα τα υπόλοιπα. Δεν πρέπει να κάνει πρωκτικό ή δεν το ανέφερε η τσατσά. Φεύγοντας πρόσεξα ότι ήταν ανοικτό και το πράσινο γωνιακό Ν.Ο. 24 Με Μινωταύρου. Δεν ξέρω ποιά κοπέλα δούλευε. Ίσως η πετι Ρουμάνα Ρεβέκα. Αν γνωρίζει κάποιος ας το αναφέρει. Η κατάθεση έγινε στο PARADISE στην μικρούλα Ανδριάνα ή Άννα από την Ουγγαρία. Μία petite κοπελίτσα με πλούσιο σφιχτό φυσικό στήθος και ωραίο σφιχτό κωλαράκι. Κόστος 50 € για ακάποτο τσιμπουκάκι.Στο SEX είναι πολύ καλή στο riverce riding.

Μέτρια είναι σε εμφάνιση..... Και δεν σε προϊδεάζει για γούστα..... Ξενέρωτο πλάσμα θα την χαρακτήριζα.... Εμφάνιση, ξανθιά ελαφρώς ανοιχτόχρωμη, ψιλό χαλαρό σώμα χωρίς κωλαράκι και βυζιά στητά.... Αδιαφόρη και πολύς λόγος για το τιποτα....λίγο κάτω από τα 40 πρέπει να είναι... Την συνάντησα πριν περίπου 2 βδομάδες. Ήταν πρωί σε αυτό που δουλεύει κανονικά η Ρουμάνα η Χριστίνα με τα πράσινα μάτια....
Πρώτο από τα 3 αριστερά Πέτρου ερημίτη....
Με ζάλισε η ζέστα... Στην Ερημίτη, η τύπισσα με τα πράσινα μάτια Έλενα είναι ή Χριστίνα;
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
73
Like
192
Πόντοι
0
Ωραίο μουνί όμως?σε ποιο ήταν?
Διπλα στην Ειρηνη. Ναι καυλοφατσα. Εγω οταν την ειδα ειπα οτι θα κανει βρωμικο πηδημα αλλα δεν...Καλα ενταξει μπορει και να μην της καθησα καλα δεν ξερω.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Μόλις έγραψα αυτά και για την Αλεξάνδρα στο Παρανταις...

Πήγα προχθές να δω την καινούρια Αλεξάνδρα από Κολομβία με τις βυζάρες και πέρασα μαζί της....
1.60 ύψος το λέει και στην περιγραφή λατίνα με βυζάρες και μεγάλη κωλάρα και με πολλά τατού ακόμα και πάνω στις βυζάρες της..!
Σχετικά άγριο πρόσωπο με μάλλον ιθαγενικά λάτιν χαρακτηριστικά.. Μελαμψή, αλλά όχι πολλή μαύρη...
Την πήρα γιατί αυτό το κορμί με τέτοιες βυζάρες, αξίζει μια δοκιμή..!
Δεν μιλά σχεδόν καθόλου αγγλικά, οπότε η συνεννόηση είναι δύσκολη εκτός κι αν ξέρετε ισπανικά...
Και γενικά ήταν λίγο ξεπέτα η φάση, καθώς ήταν αρκετά βιαστική και πριν τελειώσω, σταμάτησε και σηκώθηκε και μου 'πε only 10 minutes..!
Το θέμα είναι ότι είμαι σχεδόν σίγουρος ότι πέρασαν το πολύ 7-8 λεπτά κι ούτε καν 10..!
Ελπίζω να αλλάξει συμπεριφορά σχετικά μ' αυτό και να μην είναι τόσο βιαστική, γιατί κατά τ' άλλα από εμφάνιση είναι πολλή καυλωτική με τα τατού και τις βυζάρες...
Τι να τα κανεις τα προσόντα αδερφέ μου όταν η άλλη είναι φόλα; Και δυστυχώς παραδοσιακά όσες λατινες έχουν εμφανιστεί είναι κατά κανόνα φόλες (σίγουρα θα υπάρξουν εξαιρέσεις μια στο τόσο, αλλά συνηθως πάνε χαμένα τα λεφτά σου κατά 90%)
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Η Καταλίνα στο inside δουλεύει ή έφυγε τελικά;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.116
Πόντοι
5.595
Συναγωνιστές παίζει να υπάρξει μια ενημέρωση όταν γυρίσει η Νάταλι και η Ρίτα; Επίσης, ποιες άλλες είναι φάση gfe με γλωσσοφιλα αυτή τη στιγμή τώρα που λείπουν αυτές;
Δοκίμασε Βλάντα στα ξύλινα του Vegas! Για μένα, είναι η "ιέρεια" του γλωσσόφιλου! Στη κυριολεξία, "σε τρώει"...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
φριξου 13 ποιο λες; το studio Efi? Λεπτη με μικρο κωλαρακι; θυμασαι ονομα;
Μπιάνκα ,όπως τα λέει ο φίλος.
30 ευρώ ,40 πίπα ακα ,80 κωλο .
Πολύ μικροκαμωμένη δεν ξέρω πως γίνεται επιχείρηση σε αυτό το κωλαρακι.
Βυζί μηδέν μόνο ρώγα και μουνακι στενό αν και βάζει τζελ .
Δεν το λες για στανταρακι αλλα μια καλή περίπτωση για όσους θέλουν πετιτ , σκιννι γκόμενες .πιτσιρικά στην ηλικία και όμορφη γενικά .
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Πηγα προσφατα Ρεβεκα στην Ερημιτη... Δεν ελεγε και πολλα... Μετρια πραγματα...
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Δεν ελεγε και πολλα αλλα δεν ηταν και ασχημα. Φατσα... την ειδα απο μακρυα και λεω ωραια. Μετα στο δωματιο απο κοντα... ηταν...
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Μπιάνκα ,όπως τα λέει ο φίλος.
30 ευρώ ,40 πίπα ακα ,80 κωλο .
Πολύ μικροκαμωμένη δεν ξέρω πως γίνεται επιχείρηση σε αυτό το κωλαρακι.
Βυζί μηδέν μόνο ρώγα και μουνακι στενό αν και βάζει τζελ .
Δεν το λες για στανταρακι αλλα μια καλή περίπτωση για όσους θέλουν πετιτ , σκιννι γκόμενες .πιτσιρικά στην ηλικία και όμορφη γενικά .
Κοίτα λόγο κωλαράκι που έχει και που σε αφήνει να κάνεις πολλά πράγματα χωρίς μα και μου θα ξανά οηγαινα άνετα..
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361

Ποιο άραγε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom