Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
97
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
Παίζει να φύγει πιο νωρίς? Δυστυχώς πιο νωρίς δεν μπορώ λόγω δουλειάς
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Ναταλι σήμερα βαφτίστηκα. Δεν με δροσίσε μάλλον με ζέστανε χειμώνα πιο καλά θα είναι μάλλον. Σίγουρα αξίζει η εμπειρία αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα.
Προηγήθηκε αποτυχημένη επισκεψη στο Paradise σε μια γυφτοβουλγαρα Σουζανα πολύ άθλια .Υποθέτω έχουν γραφτεί διαφορά αλλά είμαι αδιάβαστος τελευταία.
Στο poison περασα και ηταν αλλη κοπελα απο αυτη που εγραφε στο σαιτ
Εν τω μεταξύ το Hot Lady κλειστο...
Λείπει και η Ρίτα ω ρε που πάμε?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Σήμερα το πορνομενού είχε Καταλίνα στο Inside σε pse ρυθμούς που με έβγαλαν νοκ άουτ για κανα δίμηνο. Δούλευε μαζί με τον έρωτα των δύο ημερών, την Λάουρα που με φόλιασε προχθές. Μεταξύ άλλων ανακοινώθηκε και προγραμματάκι στα 150e και με τις δύο για μία ώρα με τζακούζι και λεσβιακό! Όποιος το πιστεύει ας ποντάρει και να μας πει...
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Σήμερα το πορνομενού είχε Καταλίνα στο Inside σε pse ρυθμούς που με έβγαλαν νοκ άουτ για κανα δίμηνο. Δούλευε μαζί με τον έρωτα των δύο ημερών, την Λάουρα που με φόλιασε προχθές. Μεταξύ άλλων ανακοινώθηκε και προγραμματάκι στα 150e και με τις δύο για μία ώρα με τζακούζι και λεσβιακό! Όποιος το πιστεύει ας ποντάρει και να μας πει...
Και σε εμένα pse ρυθμούς έβγαλε στο πρόσφατο ραντεβού μαζί της. Πουτσοσκάμπιλα, φτυσίματα, σφαλιάρες, πουτσοτρίψιμο σε μουνί και κωλοχαράδρα, μέχρι και το χέρι μου έβαλε στο λαιμό της και μου ζητούσε να την σφίγγω πιο δυνατά. Πολύ δυνατό ραντεβού, θα γράψω κριτική σύντομα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Και σε εμένα pse ρυθμούς έβγαλε στο πρόσφατο ραντεβού μαζί της. Πουτσοσκάμπιλα, φτυσίματα, σφαλιάρες, πουτσοτρίψιμο σε μουνί και κωλοχαράδρα, μέχρι και το χέρι μου έβαλε στο λαιμό της και μου ζητούσε να την σφίγγω πιο δυνατά. Πολύ δυνατό ραντεβού, θα γράψω κριτική σύντομα.
Aκριβώς, μόλις έστειλα κριτική. Παίζει να είναι η μόνη λατίνα που δίνει τέτοια μάχη και σπάνια περίπτωση για τους λάτρεις του pse :fuck1::fuck1::fuck1:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
πέρασμα με χριστίνα τις προάλλες το ρουμανάκι στο πάρανταις στα 60 ελευθερο στοματικό απολαυστική εμπειρια.δεν είναι πολυ φαν του φιλιου βεβαια αλλά πανω στην καυλα απλά το παραβλέπεις
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Καλημερα στην παρεα. Ξερει κανεις να μου πει που δουλευει η ελενα ραισα? Δεν την εχω δει ποτε κ απο οτι διαβαζω πρεπει να μετραει η συνευρεση μαζι της.
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Like
1.207
Πόντοι
201

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Like
1.207
Πόντοι
201
Ωρες που δουλευει? Η καποιο τηλ να παρω να ρωτησω?
Αν δεν κάνω λάθος, από τις 8 το απόγευμα και μετά.
Αν πατήσεις στο link, θα δεις πρόσφατες κριτικές. Υπάρχει κι ένα κινητό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Αν δεν κάνω λάθος, από τις 8 το απόγευμα και μετά.
Αν πατήσεις στο link, θα δεις πρόσφατες κριτικές. Υπάρχει κι ένα κινητό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.
Δεν ισχυει το τηλ. Οκ ευχαριστώ πολύ
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καλησπέρα συνάδελφοι. Για μεσημέρι καμία πρόταση; Παγιδευμένος Θεσσαλονίκη έχω σκάσει από την ζέστη και είμαι φουλ καυλομενος. ;)
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Καλησπερίζω με μεσημεριανή τσάρκα στην πορνό περιοχή
1ο πέρασμα στους παρανταις-> στο πρώτο έμοιαζε μια σαν γυφτησα δεν συγκράτησα όνομα συγχωρέστε με στο δεύτερο Εμμανουέλα στο 3 Άννα με τα κρεμαστάρια της!
2ο πέρασμα-> red diamond αλινα
3ο πέρασμα -> red light Kira φάνηκε φοβισμένη
4ο πέρασμα ->poison Violeta
5o πέρασμα sex in the city -> ina
6o πέρασμα ->λας βεγκας σούσι Φρίντα και στο 3 είχε 2 καινούργιες
7o πέρασμα ->Medusa είχε μια πετιτ melisa την είπε η τσατσα φάνηκε ωραίο ! Αυτά για το μεσημεράκι καλα βόλια !!!!
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά. Μήπως ξέρει κανείς στο Βένους και στο Λας Βέγκας ποιες κοπέλες δουλεύουν βράδυ;
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Η χθεσινοβραδινή βόλτα στα αμαρτωλά στενοσοκακα ηταν μια απελπισια. Καταθλιψη με ταση για αυτοκτονία. Πολλα μαγαζια ηταν κλειστα και οι μερακλήδες συνοστιζονταν στα λιγοστα που ηταν ανοιχτα. Παμε με την σειρα λοιπον. Νικηφόρου 28 η Σαντρα. Ερημιτη στην μεδουσα η Βανεσα αριστερά η Ιζαμπελα και δεξια η Μαρια οπως μας ειπε η τσατσα . Απεναντι η Ρεβέκκα. Στο Λας Βεγκας Σουζανα και στο μεσαιο η Φριντα. Στο ξυλινο στον χωματοδρομο η Νατάσα. Φροιξου 15 στο γωνιακο μια Νικολ (εδω πρεπει καποια στιγμη να το αξιολογησω το μωρο). Απεναντι στο σεξ και σιτυ η Μπελα αν θυμαμαι καλα και στo poison μια αδυνατη εκ βουλγαριας αν δεν κανω λαθος που παλιοτερα δουλευε στο Φροιξου 13. Δεν θυμαμαι ονομα επειδη το μωρο ειναι ανευ ιδιαίτερης σημασιας. Δηλαδη μεταβολη και δρομο για να μην κλαις και τα λεφτα σου. Στο godiva η Τζενη εκ Πορτογαλίας οπως η ιδια δηλωνει. Και η ενημερωση τελειωνει εδω . Οβερ.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
288
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
21
Η χθεσινοβραδινή βόλτα στα αμαρτωλά στενοσοκακα ηταν μια απελπισια. Καταθλιψη με ταση για αυτοκτονία. Πολλα μαγαζια ηταν κλειστα και οι μερακλήδες συνοστιζονταν στα λιγοστα που ηταν ανοιχτα. Παμε με την σειρα λοιπον. Νικηφόρου 28 η Σαντρα. Ερημιτη στην μεδουσα η Βανεσα αριστερά η Ιζαμπελα και δεξια η Μαρια οπως μας ειπε η τσατσα . Απεναντι η Ρεβέκκα. Στο Λας Βεγκας Σουζανα και στο μεσαιο η Φριντα. Στο ξυλινο στον χωματοδρομο η Νατάσα. Φροιξου 15 στο γωνιακο μια Νικολ (εδω πρεπει καποια στιγμη να το αξιολογησω το μωρο). Απεναντι στο σεξ και σιτυ η Μπελα αν θυμαμαι καλα και στo poison μια αδυνατη εκ βουλγαριας αν δεν κανω λαθος που παλιοτερα δουλευε στο Φροιξου 13. Δεν θυμαμαι ονομα επειδη το μωρο ειναι ανευ ιδιαίτερης σημασιας. Δηλαδη μεταβολη και δρομο για να μην κλαις και τα λεφτα σου. Στο godiva η Τζενη εκ Πορτογαλίας οπως η ιδια δηλωνει. Και η ενημερωση τελειωνει εδω . Οβερ.
Το θέμα είναι ότι μερικά μαγαζιά σύμφωνα με το πρόγραμμα πρεπει να είναι ανοιχτά και πας και είναι κλειστά. Για παράδειγμα σήμερα το μεσημέρι πήγα στοχευμένα στη Χουανιτα στο σεξ εν δε σιτυ σύμφωνα με το πρόγραμμα και ήταν κλειστά.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Παιδιά κάποιος που έχει δει τη λαρα από κοντά μπορεί να δώσει ένα feedback στο πως είναι εξωτερικά;;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Έχω να την δω πάνω από χρόνο. Ήταν καστανή με ξανθιές ανταύγειες και μέτριο ύψος προς κοντή. Σώμα πολύ ωραίο μικρό καλό βυζάκια υπέροχο κολο και ωραίο μουνάκι. Γενικά όμορφη και σέξι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom