Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Έχει δίκιο ο συνάδελφος και εγώ έχω το ερώτημα ποιο είναι το άλλο σάιτ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.540
Πόντοι
12.525
Ποιο άλλο σαιτ; μοιράστε πληροφορίες
Φαιντ γκερλς με ξένα γράμματα

Αυτό που μπήκες και είδες το πρόγραμμα..μην γίνεστε περίεργοι ρε.
Κράτα μόνο τα βασικά που σου χρειάζονται
Αυτός μπήκε στο σάιτ του Godiva που ούτε θυμόμουν ότι υπήρχε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Περασμα με Τζενη Godiva, ...απογοητευση.!!!
Η αρχη φανηκε απο την τσατσα, αφου δεν σφουγγαρισα και το δωματιο, παλι καλα, δεν σηκωσε το κωλο της απο το γκισε με τιποτα, πανε λεει μπες στο δωματιο, θα σε βρει η κοπελα.!!! :2funny: Το ζησαμε και αυτο..... Και μην κανεις χαλια στο ντους.... με αγριο βλεμα...:confused:
Η Τζενουλα ηρθε βαριεστημενη, σαν να πηρε λιγο ογκο, αλλα βυζαρες, βυζαρες.??? :wanker: Μπουταρες.????
Στα του αγωνα δεν εδωσε πολλα πολλα, πιπα καλουτσικια, στο σεξ ολα εγω, εβγαλε κατι ωραια βογγυτα, αποστειρωμενη συνευρεση, αυτα....δεν νωμιζω να υπαρξει συνεχεια μεταξυ μας....:thefinge:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Θα μπήκε καμία 5 ετιας πρίν πρόγραμμα....
Άσε το παιδί ,αύριο η Ναταλί έχει διπλό γαμοβαφτιση ..με ένα σπάρο δύο τρυγόνια.
Φαντάζεσαι να πάνε και ίδια ώρα ;θα συνδέσει και το λάστιχο για το ποτιστικό
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Νάταλι μόνο... να σε χύσει από πάνω μέχρι κάτω και να πάρεις κυριολεκτικά το βάπτισμα του πυρός
Αμα γουσταρει ο παιχτης μιλφαρες, τον βλεπω να τρωει ολο το χρημα στην Ναταλι....:2funny:

Εγω να δω ποτε θα βρω το θαρος να παω μαζι της....:knockinb:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.354
Πόντοι
456
ο Αφρος λειτουργει;και το απογευμα γιατι ηταν κλειστα τα τριδυμα;
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Τώρα που μιλάμε για το εν λόγο studio είχα περάσει πριν μερικούς μήνες σε βραδινή βάρδια με μια μελαχρινή, αρκετά αδύνατη, με πεσμένο βυζάκι 2άρι, μικρό κωλαράκι, μαλλί καρέ με φράντζα και αρκετά τατουάζ. Θυμάμαι ήταν έντονα βαμμένη τύπου Goth. Η τσατσά μου την είχε συστήσει σαν Ιταλίδα και καλά, νομίζω Έλενα ή Ελένη κάπως έτσι την είχε πει. Ήταν αρκετά ευδιάθετη και καλή στο social, μιλούσε καλά αγγλικά. Είχα περάσει καλά μαζί της, ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που την είχα δει στο Godiva. Είχα πει θα γράψω κριτική τότε αλλά βαριόμουν και το αναφέρω τώρα, μήπως και την έχει δει κάποιος σε κανά άλλο studio.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
117
Like
206
Πόντοι
21
Τώρα που μιλάμε για το εν λόγο studio είχα περάσει πριν μερικούς μήνες σε βραδινή βάρδια με μια μελαχρινή, αρκετά αδύνατη, με πεσμένο βυζάκι 2άρι, μικρό κωλαράκι, μαλλί καρέ με φράντζα και αρκετά τατουάζ. Θυμάμαι ήταν έντονα βαμμένη τύπου Goth. Η τσατσά μου την είχε συστήσει σαν Ιταλίδα και καλά, νομίζω Έλενα ή Ελένη κάπως έτσι την είχε πει. Ήταν αρκετά ευδιάθετη και καλή στο social, μιλούσε καλά αγγλικά. Είχα περάσει καλά μαζί της, ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που την είχα δει στο Godiva. Είχα πει θα γράψω κριτική τότε αλλά βαριόμουν και το αναφέρω τώρα, μήπως και την έχει δει κάποιος σε κανά άλλο studio.
Και εγώ είχα πάει με αυτήν, αλλά δεν θυμόμουν το όνομα της. Ναι σωστά Έλενα νομίζω την είχε πει η τσατσά. Επίσης και σε εμένα ήταν πολύ καλή στο δωμάτιο. Όποιος την έχει δει σε κάποιο στούντιο ας ενημερώσει
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.354
Πόντοι
456
Στον Αφρο ενα απογευμα πριν 2 μηνες ηταν μια ομορφη ανθια,Ελληνοπολονεα νομιζω ειπε που μεγαλωσε εδω.Ευδιαθετη με ωραια συμμετοχη.Το κωλοσπιτο ομως ειναι κλειστο και δεν την βρισκω
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Μάγκες σε πρωτάρη που θέλει να ρίξει στα σίγουρα και safe τι θα προτείνατε;
Δοκίμασε τη Σουζάνα στο las Vegas (εκεί που ήταν η Ριτα) ή και την Νατάσα στο ξύλινο. Και οι δυο είναι ξηγημένες
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
μόνο κασκανεριλίκι δεν είναι, εγγύση κατά τη γνώμη μου. αλλά gfe δε νομίζω να βρεις. βέβαια μπορεί και να ταιριάξετε ποτέ δεν ξέρεις.
Ξερουμε ωρες κ μαγαζι? Στο ***** δεν την βρηκα
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Την Λάρα ρε παλικάρια μπόρεσε κανένας να τη χύσει στο στόμα;;;
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Όποιος ξέχασε ένα προσωπικό αντικείμενο του στο GODIVA ας πάει να το πάρει. Καλό βόλι.
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Η Νάταλι μάγκες από το godiva ξέρουμε μέχρι τι ώρα δουλεύει? Άμα πάω κατά τις 18:30 θα την προλάβω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom