Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Πάω σήμερα το μεσημέρι καρφωτος Νικ.Ουρανού 26 για μιλφ Ειρήνη να την ξεκωλιασω... Δυστυχώς λείπει στην πατρίδα της και στη θέση της ήταν η μιλφ Χριστίνα η αλβανιδα.
Αυτή τώρα τελευταία μάλλον δε στέκει καλά,ξεκινάει μιλάει μόνη της, υψωνει τον τόνο της φωνής της χωρίς λόγο, κάνω να φύγω και συνεχίζει και λέει τα δικά της...Είναι κρίμα γιατί κάποτε ήταν φίρμα αλλά πλέον η γυναίκα πρέπει να αποσυρθεί...

Τελοσπαντων με πιέζει κι ο χρόνος κάπως οπότε λέω πάω απέναντι στο free house για Νταϊάνα που ήξερα ότι επέστρεψε και την πεθυμησα κιόλας. Ρίχνουμε ένα 40λεπτό ξεσκισμα με όλα μέσα, όπως έχω γράψει πολλές φορές είναι ξεχωριστή γυναίκα,φιρμάρα από το Βαρδάρη,το πιο βαθύ τσιμπουκι και πολλά ακόμη...
Τελειώνουμε όλα καλά,μιλάμε λίγο και τη ρωτάω ποια δουλεύει δίπλα... Και μου λέει η Νατάσα... Κι έχω μείνει μαλάκας, σκάει στα γέλια και μου λέει το ξέρω αν το ήξερες θα πήγαινες δίπλα.
Και επειδή είμαι πολύ ειλικρινής άνθρωπος λέω ναι αν το ήξερα θα πήγαινα δίπλα...
Εγώ δεν είδα αμάξι Νατάσας οπότε δεν εδωσα σημασία και πήγα κατευθείαν δεξιά.

Και όπως πληροφορηθηκα η θεία Μόνικα έφυγε από κει οπότε τα πρωινά είναι το πολύ δυνατό δίδυμο Νατασα-Νταϊάνα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Καμια καλη προταση για μεγαλοβδομαδιατικο βραδυνο σημερινο χωσε εχουμε.???  :think:

Στο προγραμμα στις βιλες δεν εχει τιποτα, μονο η Ελενα λιγο αξιζει, αλλα δεν το σκεφτομαι.

Η Αφρουλα να δουλευει βραδυ σημερα δεν παιζει εεεε.???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάω σήμερα το μεσημέρι καρφωτος Νικ.Ουρανού 26 για μιλφ Ειρήνη να την ξεκωλιασω... Δυστυχώς λείπει στην πατρίδα της και στη θέση της ήταν η μιλφ Χριστίνα η αλβανιδα.
Αυτή τώρα τελευταία μάλλον δε στέκει καλά,ξεκινάει μιλάει μόνη της, υψωνει τον τόνο της φωνής της χωρίς λόγο, κάνω να φύγω και συνεχίζει και λέει τα δικά της...Είναι κρίμα γιατί κάποτε ήταν φίρμα αλλά πλέον η γυναίκα πρέπει να αποσυρθεί...

Τελοσπαντων με πιέζει κι ο χρόνος κάπως οπότε λέω πάω απέναντι στο free house για Νταϊάνα που ήξερα ότι επέστρεψε και την πεθυμησα κιόλας. Ρίχνουμε ένα 40λεπτό ξεσκισμα με όλα μέσα, όπως έχω γράψει πολλές φορές είναι ξεχωριστή γυναίκα,φιρμάρα από το Βαρδάρη,το πιο βαθύ τσιμπουκι και πολλά ακόμη...
Τελειώνουμε όλα καλά,μιλάμε λίγο και τη ρωτάω ποια δουλεύει δίπλα... Και μου λέει η Νατάσα... Κι έχω μείνει μαλάκας, σκάει στα γέλια και μου λέει το ξέρω αν το ήξερες θα πήγαινες δίπλα.
Και επειδή είμαι πολύ ειλικρινής άνθρωπος λέω ναι αν το ήξερα θα πήγαινα δίπλα...
Εγώ δεν είδα αμάξι Νατάσας οπότε δεν εδωσα σημασία και πήγα κατευθείαν δεξιά.

Και όπως πληροφορηθηκα η θεία Μόνικα έφυγε από κει οπότε τα πρωινά είναι το πολύ δυνατό δίδυμο Νατασα-Νταϊάνα
Την Νατάσσα την πήρα την περασμένη Κυριακή, όπως πάντοτε φρέσκια και δροσερή, μία ακούραστη εργάτρια του sex, γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.071
Πόντοι
4.895
Την Νατάσσα την πήρα την περασμένη Κυριακή, όπως πάντοτε φρέσκια και δροσερή, μία ακούραστη εργάτρια του sex, γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης.
για να τα λεμε ολα....η τσαρινα τοπ επιλογη για τωρα, αλλα οταν ηταν ακομα στο ερως δεν ηταν και τιποτα συγκλονιστικο σε σχεση με τις τοτε ανταγωνιστριες. κοινως περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Καμια καλη προταση για μεγαλοβδομαδιατικο βραδυνο σημερινο χωσε εχουμε.???  :think:

Στο προγραμμα στις βιλες δεν εχει τιποτα, μονο η Ελενα λιγο αξιζει, αλλα δεν το σκεφτομαι.

Η Αφρουλα να δουλευει βραδυ σημερα δεν παιζει εεεε.???
Φιλε μου η Αφρουλα δουλευει συνήθως πρωί. 
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Φιλε μου η Αφρουλα δουλευει συνήθως πρωί.  

Το γνωριζω, αλλα δεν πιστευω να δουλευε και μεγαλη βδομαδα.

Τελικα πηγα στην Ελενα, καλα περασα, χαμουρεματα, πιπα καλη, εγλυψε και αρχιδια, αλλα παχυνε και αλλο το αρνητικο της, για οσους αρεσουν οι γεματουλες γκομενες, το μουνι της εχει χαθει αναμεσα στις σαρκες της.!!! Αυτο ομως που με χαλασε ειναι οτι διεκρυνα μια απλυσια πανω της, την ενιωσα, ισως η κοπελα κατι πρεπει να κανει με αυτο το θεμα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
για να τα λεμε ολα....η τσαρινα τοπ επιλογη για τωρα, αλλα οταν ηταν ακομα στο ερως δεν ηταν και τιποτα συγκλονιστικο σε σχεση με τις τοτε ανταγωνιστριες. κοινως περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις.
ποιες ήταν οι τότε ανταγωνιστριες ?
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
παιδια η νατασα ποu δοuλεuει??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποιες ήταν οι τότε ανταγωνιστριες ?
καντυ, εμμα που καταπινε το σπερμα, αφρουλα που ηταν πιο νεα τοτε, λαουρα που ειχε βγει μις καλοκαιρι και εκανε τελευταιες εμφανισεις στο βαρδαρη, αλεξανδρα μεξικανα, υπηρχαν κορμια τοτενες στην πολη και με καλη σχετικα αποδοση.
τη σημερον ημερα εχουμε γεμισει με δεινοσαυρους και ιπποποταμακια. προχθες σε μεσημεριανη τσαρκα κυνηγμενος απο εναν τυρρανοσαυρο και ενα βελοσιραπτορα στην φριξου κινηθηκα προς μινωταυρου και βεγκας οπου με περιμεναν αφρατα και μπαμπατσικα μωρα της συνομοταξιας των περισσοδακτυλων ιπποποταμιδων
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
καντυ, εμμα που καταπινε το σπερμα, αφρουλα που ηταν πιο νεα τοτε, λαουρα που ειχε βγει μις καλοκαιρι και εκανε τελευταιες εμφανισεις στο βαρδαρη, αλεξανδρα μεξικανα
Ποια Αλεξανδρα μεξικανα ρε ?σιγα μην ηταν και η Μονικα η Περουβιανη...δε συγκρινουμε ποτε μονιμα νυχτερινες κοπελες με μονινα πρωινες...μου γραφεις κατι ασχετες και δε μου γραφεις Εφη και Αντριαννα και την απολυτη φιρμα της πρωινης βαρδιας τοτε Νταϊανα

Οταν η Νατασα δουλευε στο Ερως,στην αλλη γειτονια η Νταϊανα εκανε παταγο αρχικα στο Προμηθεως 25 και αργοτερα στο Σαπφους 20...
Η Νατασα απο το Μαντζαρου ακομα ηταν τοπ σε αποδοση αλλα επειδη παντα δουλευε λιγες μερες και παντα εξαφανιζοταν για κατι τριμηνα αργησε να αναγνωριστει.Συν οτι ηταν παντα πιο κλειστος χαρακτηρας απο ολες τις αλλες.
Επισης υπηρχε και η θεια Ναντια στην περιοχη και φυσικα η κορυφαια μιλφ Ειρηνη

Παντα η πρωινη βαρδια ηταν πιο δυνατη οπως και σημερα απλα τοτε ηταν πιο πολλα τα πρωινα στανταρακια και δε γινοταν να ξεχωρισει μονο μια στον απολυτο βαθμο.Η Νατασα ομως ειναι απο τις λιγες κοπελες με σταθερη αποδοση και σταθερο χαρακτηρα επι τοσα χρονια
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι και καλη ανασταση! Μετα απο εξετασεις που εκανα για να δω τι γινεται και αν εχω κολησει κατι(κανω αραια και που κανα γυμνο) τσιμπησα κατι, οπως γραφει και στα αποτελεσματα. Ουρεοπλασμα το οποιο απο τι με ειπε ο γιατρος δεν ειναι κατι σοβαρο και αντιμετωπιζεται σχετικα ευκολα,ξεκινησα να παιρνω κατι χαπια τα οποια θα με πανε δυο βδομαδες.Υποψιαζομαι ποια κοπελα μπορει να μου το κολλησε αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος, γιατι με ειπε ο γιατρος οτι μπορει να το εχω αρκετο καιρο αυτο και δεν το καταλαβαινεις επιδης δεν εχει συμπτωματα.Εγω προσωπικα θα σταματησω καθε γυμνη επαφη με ιεροδουλη που αυξανη τις πιθανοτητες να κολλησεις κατι γιατι οπως καταλαβαινουμε ολοι στο βωμο του χρηματος δεν μας υπολογιζουν καθολου..Καλο θα ηταν οσοι κανετε συχνα γυμνα να επισκευτεστε κανα γιατρο! Τελος να πω οτι η ολη φαση με στοιχισε περα απο το αγχος και περιπου 80 ευρω! γιατι πηγα πρωτα σε αφροδισιολογο και μετα με εστειλε σε μικροβιολογο.
 

Συνημμένα

  • oyreo....jpg
    oyreo....jpg
    63,6 KB · Εμφανίσεις: 18

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλησπερα συναδελφοι και καλη ανασταση! Μετα απο εξετασεις που εκανα για να δω τι γινεται και αν εχω κολησει κατι(κανω αραια και που κανα γυμνο) τσιμπησα κατι, οπως γραφει και στα αποτελεσματα. Ουρεοπλασμα το οποιο απο τι με ειπε ο γιατρος δεν ειναι κατι σοβαρο και αντιμετωπιζεται σχετικα ευκολα,ξεκινησα να παιρνω κατι χαπια τα οποια θα με πανε δυο βδομαδες.Υποψιαζομαι ποια κοπελα μπορει να μου το κολλησε αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος, γιατι με ειπε ο γιατρος οτι μπορει να το εχω αρκετο καιρο αυτο και δεν το καταλαβαινεις επιδης δεν εχει συμπτωματα.Εγω προσωπικα θα σταματησω καθε γυμνη επαφη με ιεροδουλη που αυξανη τις πιθανοτητες να κολλησεις κατι γιατι οπως καταλαβαινουμε ολοι στο βωμο του χρηματος δεν μας υπολογιζουν καθολου..Καλο θα ηταν οσοι κανετε συχνα γυμνα να επισκευτεστε κανα γιατρο! Τελος να πω οτι η ολη φαση με στοιχισε περα απο το αγχος και περιπου 80 ευρω! γιατι πηγα πρωτα σε αφροδισιολογο και μετα με εστειλε σε μικροβιολογο.

Σχεδόν πριν ένα χρόνο ακριβώς το άρπαξα και γω συν 2 σταφυλόκοκους και κάτι ακόμα που δεν θυμάμαι,από την Ουκρανέζα Καρίνα.Τα συμπτώματα μου εμφανίστηκαν 3 βδομάδες μετά.Ήτανε το μοναδικό γυμνό που έκανα τότε.Είχε με 40 γυμνό και cim,που να το σκεφτόμουν εκείνη τη στιγμή.Τσίμπησα αμέσως ο μαλάκας.Πάλι καλά να λες που δεν κόλλησες τίποτα παραπάνω
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Σχεδόν πριν ένα χρόνο ακριβώς το άρπαξα και γω συν 2 σταφυλόκοκους και κάτι ακόμα που δεν θυμάμαι,από την Ουκρανέζα Καρίνα.Τα συμπτώματα μου εμφανίστηκαν 3 βδομάδες μετά.Ήτανε το μοναδικό γυμνό που έκανα τότε.Είχε με 40 γυμνό και cim,που να το σκεφτόμουν εκείνη τη στιγμή.Τσίμπησα αμέσως ο μαλάκας.Πάλι καλά να λες που δεν κόλλησες τίποτα παραπάνω
Φαινεται οτι αυτη που σε κολλησε ειχε πολυ πραμα..ενω η δικια μου μονο αυτο.Παντως εσυ λογο συμπτωματων το καταλαβες και ξερεις σιγουρα και ποια στα κολλησε,εγω αν δεν πηγαινα απο μονος μου να κανω εξετασεις θα το ειχα χωρις να το ξερω με αρκετες πιθανοτητες να το κολησο και σε αλλους,για αυτο θελει εφοσον κανουμε τετοια πραγματα να πηγαινουμε σε γιατρους.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
886
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
καλησπερα στην παρεα.σημερα μην κατεβειτε για Νατασα ειναι κλειστο. μολις γυρισα απο κατω και τα περισοτερα στουντιο ειναι κλειστα λογω της ημερας.πετυχα την Νταιανα να δουλευει και κατεθεσα εκει περασα υπεροχα μετα απο αρκετο καιρο μιας και οι επιλογες ειναι λιγες.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Καλησπερα συναδελφοι και καλη ανασταση! Μετα απο εξετασεις που εκανα για να δω τι γινεται και αν εχω κολησει κατι(κανω αραια και που κανα γυμνο) τσιμπησα κατι, οπως γραφει και στα αποτελεσματα. Ουρεοπλασμα το οποιο απο τι με ειπε ο γιατρος δεν ειναι κατι σοβαρο και αντιμετωπιζεται σχετικα ευκολα,ξεκινησα να παιρνω κατι χαπια τα οποια θα με πανε δυο βδομαδες.Υποψιαζομαι ποια κοπελα μπορει να μου το κολλησε αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος, γιατι με ειπε ο γιατρος οτι μπορει να το εχω αρκετο καιρο αυτο και δεν το καταλαβαινεις επιδης δεν εχει συμπτωματα.Εγω προσωπικα θα σταματησω καθε γυμνη επαφη με ιεροδουλη που αυξανη τις πιθανοτητες να κολλησεις κατι γιατι οπως καταλαβαινουμε ολοι στο βωμο του χρηματος δεν μας υπολογιζουν καθολου..Καλο θα ηταν οσοι κανετε συχνα γυμνα να επισκευτεστε κανα γιατρο! Τελος να πω οτι η ολη φαση με στοιχισε περα απο το αγχος και περιπου 80 ευρω! γιατι πηγα πρωτα σε αφροδισιολογο και μετα με εστειλε σε μικροβιολογο.
Αν δίνεις πίπες ακα αβέρτα αποκτάς αντισώματα κ δεν κολας τίποτα!Να πίνεις κ μια πορτοκαλάδα μετά από κάθε γαμησακι όπως ο Kostakis! :2funny::2funny:Περαστικά!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Αν δίνεις πίπες ακα αβέρτα αποκτάς αντισώματα κ δεν κολας τίποτα!Να πίνεις κ μια πορτοκαλάδα μετά από κάθε γαμησακι όπως ο Kostakis! :2funny::2funny:Περαστικά!
ενα καλο κατουρημα θελει μετα τα ακαποτα και δε σε πιανει τιποτα...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom