Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλησπερα σε ολη την παρεα. Ξερει κανεις τι παιχτηκε παλι με την Τσαρινα? Προσπαθουσα να πιασω γραμμη στο τηλεφωνο απο την περασμενη εβδομαδα αλλα τιποτα. Σταματησε ξανα?
Η Τσαρίνα σήμερα βρίσκεται στο ποστο της, μόλις της εριξα ένα ξεγυρισμένο :P  φρέσκια και δροσερή όπως πάντα.

Παρεπιπτόντως όποιος έρχεται από ανατολικά μονο μεσω περιφεριακής και καλοχωριου, αλλιως θα φαει μςγαλο πακετο, ελεω μαραθωνίου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.516
Πόντοι
12.525
Χθες τη νυχτα αφου γλυτωσα τη συλληψη πρωτα,κατευθυνθηκα προς τα στουντιο και ειπα να κανω μια τσαρκα...Μπηκα πρωτα στο Φριξου 14 οπου δουλευε μια Σαντρα Ρωσσιδα αλλα δε την ειδα.
Παω απεναντι στο 15β ,αυτο με την εισοδο αεροδιαδρομο δηλαδη...και βγαινει η Μπιανκα η Ρουμανα η μελαχρινη που ειναι καμια 35 κιλα ολα κι ολα,φορουσε μποτες ως το γονατο και κατι ρουχα σαν μαθητριουλα,μου'κανε κατι ναζια στο σαλονι και ξυπνησε ο παιδεραστης μεσα...συγχρονως βγαινει κι ενας τυπος απο το δωματιο με το χαμογελο ως τα αυτια και λεω θα μπω και οτι βγει

Ντροπαλη και μαζεμενη στις κινησεις της στην αρχη αλλα την εκανα ο,τι ηθελα...πουτσοτριψιμο σε μουνι και κωλο οσο ηθελα με πουτσοκαπακωμα εξτρα  :rolleyes:...την εβαλα εκατσε πανω στην πουτσα μου...την εστησα ορθια μπροστα στον καθρεφτη και γω απο πισω την εχωσα την πουτσα αναμεσα στα ποδια και βγηκε απο μπροστα και την ελεγα θα ησουν ωραιο τραβεστι...
Καλη πιπα οχι βαθια αλλα τεχνικη,αρχιδογλειψιμο,μου εγλειψε και τις ρωγες...Μονο δε φιλαει και δε με αφησε να τη χυσω στη μαπα στο τελος.
Μιση ωρα γεματη στο δωματιο με 40ε για γυμνο τσιμπουκι και δε γκρινιαξε καθολου.Γλειφομουνι δε πηρα γιατι λογω ελλειψης νερου αυτες τις μερες μπορει να επεφτα σε εκπληξη αν και ειχε νερο στο στουντιο...
Περασα πολυ καλα μιση ωρα καγκελο η πουτσα,βεβαια μιλαμε για εναν αβυζο σκελετο αλλα το οτι εχεις ενα μικροσκοπικο κοριτσακι και το κανεις οτι θες ειναι απο μονο του καυλωτικο και σαν ιδεα αλλα και σαν εικονα στον καθρεφτη

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτή η σαντρα είναι σκυλέ ξανθια σπασμενη λιγο, από μπροστα φαινεται σεξυ, αλλα από πισω ο κωλος της εχει κρεμασει προς τα κατω και δεν είναι στρογγυλος λες και είναι από γερο 70ρη ένα πραγμα.
βυζι στητο πλαστικο να συμπληρωσω.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Καλησπέρα! Αρέσει σε κανέναν από εδώ το voyeurism, δηλαδή να βλέπει άλλους να κάνουν σεξ? Λέτε να γίνεται αυτό στα μπουρδέλα, το επιτρέπουν αν συνεννοηθώ με κάποιον? Έχει κάποια εμπειρία κανείς μήπως?
Με το αναλογο τιμημα βεβαια αν πληροσεις καλα τον Μπουξο μπορει να σε αφησει να τον παρεις ματι πος γαμαει την αγαπημενη του τσουβαλα....Χα χα χα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.456
Πόντοι
10.326
Με το αναλογο τιμημα βεβαια αν πληροσεις καλα τον Μπουξο μπορει να σε αφησει να τον παρεις ματι πος γαμαει την αγαπημενη του τσουβαλα....Χα χα χα
Με την Νικη( :tits:) το τιμημα ανεβαινει κατα πολυ! :2funny: :2funny: :2funny: :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα! Αρέσει σε κανέναν από εδώ το voyeurism, δηλαδή να βλέπει άλλους να κάνουν σεξ? Λέτε να γίνεται αυτό στα μπουρδέλα, το επιτρέπουν αν συνεννοηθώ με κάποιον? Έχει κάποια εμπειρία κανείς μήπως?

Δεν θα πω ονομα αλλα μου εχει τυχει να μου πει πορνη οτι ειναι ενας τυποςπου της ζηταει να βρει καποιον να την πηδαει και αυτος να περνει ματι και να τραβαει μαλακεια. Πληρωμενα ολα απο τον τυπο. Εγω θα το εκανα παντως να μου πληρωσει ο αλλος το γαμησι και ας περνει ματι. Κλειν μειν. Βασικα αλλο στα λογια αλλο στην πραξη πχ μπορει να μην μου βγει αναλογα τον τυπο.
 

nick_123_007

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Τυποι καλησπερα εχετε να προτεινετε καποια που να αξιζει για τζακουζι αυτες τις μερες;
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μου , μετα απο καμποσες μερες στην πολη και μη ευρεσης αυτου που αναζητουσα αναχωρω και παλι προς πατρια εδαφη.Ολα ειχαν ξεκινησει ενα χρονο πριν οταν ειχα επισκεφτει το νικ. ουρανου 28 ( νομιζω κι θα καταλαβετε αργοτερα) και ειχα δει ενα τσουπωτο,νταρτανο μωρακι σχετικα κοντο και μελαχρινο και μια τσατσα ευδιαθετη να μου λεει οτι αυτη δεν ειναι ποντια για να ενοχλει και να χτυπαει πορτες.Μπηκα.. βγηκα .. ολα καλα.ολα τελεια..ειπα θα ξανα παω ,αν και το ονομα τις κοπελας δεν το ρωτησα..δεν ειχα ευκαιρια ομως εκτος απο αυτες τις τελευταες μερες που ημουν στην πολη...Πηγα λοιπον ξανα νικ ουρανου 28 και προς εκπληξη μου το ειδα κλειστο..δεν εψαξα κατι αλλο..Μπηκα στο site εψαξα ,ρωτησα και κατεληξα οτι η κοπελα ηταν η καρινα η οποια βρησκεται στο νικ ουρανου 26 ( και οχι 28 οπως νομιζα)..Πηγα απο εκει παρασκευη μερα και η τσατσα ( η οποια ειναι γυναικαρα αλλα δεν θυμαμαι να ηταν αυτη περισυ) μου συστηνει για καρινα μια λεπτη ξανθια κοπελιτσα.Εφυγα..δεν ρωτησα κατι παραπανω..που μπορει να ηταν η τσουπωτη καρινα .. η μελαχρινη..Περασα και την επομενη..παλι τα ιδια..Φανερα απογοητευμενος ειπα δεν θα ξαναπερασω στα κοντα..θα ξανα ερθω ομως στην πολη σε κανα μηνα..θα ξανα παω..ελπιζω να ειναι εκει ..Απο οτι διαβασα εδω δεν μπορεσα να καταλαβω και πολλα,καθως στις κριτικες οι μισοι λενε για καρινα καποια “γεματουλα” μελαχρινη και αλλοι καποια λεπτη ξανθια..Που θα παει ..θα την ξαναπετυχω
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Τυποι καλησπερα εχετε να προτεινετε καποια που να αξιζει για τζακουζι αυτες τις μερες;

Σαν χώρο το καλύτερο είναι  godiva πισίνα στην κυριολεξία,
Αλλα Γενικός είναι πεταμένα λεφτά το τζακούζι
 

nick_123_007

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Ναι ναι εχω διαβασει για το godiva και λεω να το δοκιμασω απλα εγω ηθελα να μαθω ως σχετικα νεος στο φορουμ ποια κοπελα αξιζει για τζακουζι
 

TryMore

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, συνφορουμίτες! Δηλώνω νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε τίποτα φθηνά μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη, αλλά να είναι και value for money. Κάνω καλά που το γράφω σ' αυτό το θέμα, ή πρέπει να ανοίξω καινούργιο;
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Γεια σας, συνφορουμίτες! Δηλώνω νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε τίποτα φθηνά μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη, αλλά να είναι και value for money. Κάνω καλά που το γράφω σ' αυτό το θέμα, ή πρέπει να ανοίξω καινούργιο;

Καλησπέρα φιλε.
Αν πας εδω www.bourdela.com/list/studio/]https://www.bourdela.com/list/studio/[/url] και πατησεις Θεσσαλονικη, θα σου βγαλει την λιστα ολων των studio. Τα περισσοτερα ξεκινανε με 30€ στο απλο προγραμμα. Υπαρχουν και μερικα που ξεκινανε με 40€. Ισως λειτουργουν επισης καποια μπουρδελα στην περιοχη του βαρδαρη (παρανομως ?) αλλα δεν γνωριζω επιπλεον λεπτομεριες για αυτα.

Γνωρίζουμε τιποτα για αυτη τη Ρανια που εχουν φερει στο Paradise?
 

TryMore

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλε.
Αν πας εδω www.bourdela.com/list/studio/]https://www.bourdela.com/list/studio/[/url] και πατησεις Θεσσαλονικη, θα σου βγαλει την λιστα ολων των studio. Τα περισσοτερα ξεκινανε με 30€ στο απλο προγραμμα. Υπαρχουν και μερικα που ξεκινανε με 40€. Ισως λειτουργουν επισης καποια μπουρδελα στην περιοχη του βαρδαρη (παρανομως ?) αλλα δεν γνωριζω επιπλεον λεπτομεριες για αυτα.

Γνωρίζουμε τιποτα για αυτη τη Ρανια που εχουν φερει στο Paradise?
Σ' ευχαριστώ, αλλά αυτή η λίστα είναι ανανεωμένη; Γνωρίζεις;
 

TryMore

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, το Γιαννιτσών 111 υφίσταται ακόμη;
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Πριν απο λιγες μερες περασα με την Βικτωρια την Μολδαβη ειχα δωσει 60 ε εχει κοντο ξανθο μαλλακι κορμι πολυ καλο η συμπεριφορα της πολυ περιεργη κατι που δεν περιμενα εφυγα σε πεντε λεπτα φυσικα δεν θα ξαναπαω
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Αυτή η Μπιάνκα που έγραψε κριτική ο αλ Πατσίνο έχει αλλες 3 κριτικες πιο παλιες στο 13Α στην Φρίξου και είναι όλες αρνητικές , άραγε να βελτιώθηκε κάπως απο τοτε ;
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Αυτή η Μπιάνκα που έγραψε κριτική ο αλ Πατσίνο έχει αλλες 3 κριτικες πιο παλιες στο 13Α στην Φρίξου και είναι όλες αρνητικές , άραγε να βελτιώθηκε κάπως απο τοτε ;
Αστο φιλε . Δε βελτιωθηκε θα κλαις τα λεφτα σου . Μια αναλαμπη ηταν και περασε.
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Θα έρθω στην μητέρα Θεσσαλονίκη για το Πάσχα και έλεγα να εγκληματιστω λίγο. θέλω να δω και κάνα στανταρακι, οπότε να ρωτήσω αν η Έφη δουλεύει ακόμα ή όχι;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Θα έρθω στην μητέρα Θεσσαλονίκη για το Πάσχα και έλεγα να εγκληματιστω λίγο. θέλω να δω και κάνα στανταρακι, οπότε να ρωτήσω αν η Έφη δουλεύει ακόμα ή όχι;
Η Έφη που κάνει τα τσιμπουκια κέφι δεν δουλεύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom