Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Λες να θέλουν να σου το κρατήσουν κρυφό???Είσαι και τεμπελάκος βέβαια και βαριέσαι ασύστολα να διαβάσεις το υπόλοιπο σχετικό υλικό και θέλεις την τροφή μασημένη....Ας είναι......
Αν ξέρεις να πηγαίνεις στο Μύλο είσαι μέσα.....
 

mafiaboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
απλα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κατι...πιο κυριλε...δεν με πειραζουν τα χρηματα ...για χαβαλε πιο πολυ θελω να παω...αλλα οχι σε μπουρδελο στυλ βαρδαρης...θεσσαλονικη ανατολικα υπαρχει τπτ?
αρκει να ειναι καθαρα και ομορφα σκηνικα...  :grin:
btw επειδη δεν εχω παει ποτε..
με την ωρα παει το σκηνικο?θελω να πω...μπορω να πληρωσω μια ωρα π.χ και να ειμαι στο πριβε μου και νακανω τα σκηνικα μου?η πολλα ζηταω?γρηγορα να περασει ο επομενος!!
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Φιλαράκια έκανα χτες μια έρευνα στα μασατζίδικα της Θεσσαλονίκης. Υπάρχει ένα στην Καλαμαριά που δουλεύει μια Τζένη. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο από εμφάνιση αλλά τα χέρια της κάνουν θεικό μασάζ. Μετά αν γουστάρεις σου κάνει πίπα ακάπωτη. Ενα άλλο στην Βασιλέως Γεωργίου δίπλα στην έκθεση της  Ford, έχει δυο κουκλάκια με ράστα μαλλιά που σε χαιδεύουν τέλεια μέχρι να χύσεις. Από ότι κατάλαβα από τη συζήτηση, αν γίνεις τακτικός πελάτης προσφέρουν περισσότερα. Θα το διαπιστώσω. Τα υπόλοιπα μασατζίδικα δεν λένε τίποτα. Αν γνωρίζετε κάτι περισσότερο επί του θέματος, ενημερώστε.

Φιλαράκι εαν θέλεις στειλε περισσοτερες πληροφοριες .. Δ/ση ,τηλέφωνο να κανουμε και εμεις μια δοκιμη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Που ειναι αυτη η Κεφαληνιας ρε παιδια??
 

SALMAN

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
η κεφαλληνιας ειναι ενα στενο ακριβως μετα τον μυλο.........οπως κατευθυνεσαι  ανατολικα γιατι  ενα στενο πριν τον μυλο ειναι το αλλο  της κοροβαγκου.....

8α το δεις το σπιτι εχει αρκετο φωτισμο....

και αν θυμαμαι στην γωνια εχει και  καντινα....

εχει και parking  gia  να μην ψαχνεις.........

........
 

Επισκέπτης
Φιλαράκια έκανα χτες μια έρευνα στα μασατζίδικα της Θεσσαλονίκης. Υπάρχει ένα στην Καλαμαριά που δουλεύει μια Τζένη. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο από εμφάνιση αλλά τα χέρια της κάνουν θεικό μασάζ. Μετά αν γουστάρεις σου κάνει πίπα ακάπωτη. Ενα άλλο στην Βασιλέως Γεωργίου δίπλα στην έκθεση της  Ford, έχει δυο κουκλάκια με ράστα μαλλιά που σε χαιδεύουν τέλεια μέχρι να χύσεις. Από ότι κατάλαβα από τη συζήτηση, αν γίνεις τακτικός πελάτης προσφέρουν περισσότερα. Θα το διαπιστώσω. Τα υπόλοιπα μασατζίδικα δεν λένε τίποτα. Αν γνωρίζετε κάτι περισσότερο επί του θέματος, ενημερώστε.

δύο κουκλάκια με ράστα μαλλιά? δεν θέλω να είμαι λιγούρης αγαπητέ συνάδελφε, αλλά τώρα με έφτιαξες! μπορείς να μου στείλεις τηλέφωνο με PM αν δεν σου κάνει κόπο?
 
OP
OP
O

oceanspray

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Like
12
Πόντοι
0
συναδελφοι τις προαλλες περασα βραδυ απο Κεφαλληνιας και ειπα να δοκιμασω τη Πολωνεζα Μαρια μιας και υπαρχουν θετικα σχολια. Θα ηθελα να επισημανω ναι μεν ειναι ευχαριστη γυναικα, με ωραιες βυζάρες, και καλη πιπα, αλλα σε γενικες γραμμες, δεν μπορω να πω οτι ηταν κατι το εξαιρετικο το γαμησι μαζι της... δεν υπαρχει περιπτωση να τη ξανα παρω επειδη απλα ηταν ενα τυπικο γαμησι

 

sds

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδια, ειμαι καινουριος εδω και προσπαθω να βγαλω ακρη.
σορρυ αν διαβασετε για αλλη μια φορα τα ιδια, αλλα αν ειναι ευκολο να μου πει καποιος που ακριβως ειναι οι δυο-τρεις οδοι με τις καλες κοπελλες που περιγραψατε πριν..
εννοω την κεφαλληνιας , Κοροβαγκου και ανδρεου.

καθως και τι ωρες πρεπει να παει καποιος για να τις πετυχει..

δεν πιστευω να δουλευουν οι ιδιες απ το πρωι μεχρι το βραδυ.
προσωπικα μ αρεσουν οι ψηλες, εως πολυ ψηλες κοπελες..
εχουμε κι ενα φετιχ με τα.. ποδια.. ;-)

φανταζομαι οτι δεν υπαρχουν τηλεφωνα εκει, ωστε να παρω και να μαθω τι ωρα δουλευει η καθε κοπελα..

οποτε αν ξερει καποιος απο ωραρια, ας βοηθησει..

αυτα και,

καλως σας βρηκα!

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Στην Ανδ.Γεωργιου υπαρχει μια ψηλη ξανθια Σουηδεζα αν θυμαμαι καλα..η οδος ειναι στον δρομο για σφαγεια ακριβως στο φαναρι που εχει και τις σιδηροδρομικες γραμμες..
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
28
Like
2.452
Πόντοι
6.265
Kαμια δηλωση-δεσμευση για τα "σπιτια" εχουμε απο τους υποψηφιους δημαρχους?
να ξερουμε και ποιον θα στηριξουμε!
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Στην Ανδ.Γεωργιου υπαρχει μια ψηλη ξανθια Σουηδεζα αν θυμαμαι καλα..η οδος ειναι στον δρομο για σφαγεια ακριβως στο φαναρι που εχει και τις σιδηροδρομικες γραμμες..

Για την Petra μιλάς?Τελευταία φορά που πέρασα από εκεί είχε λέει φύγει εξωτερίκο.Αν γύρισε τώρα δεν το γνωρίζω...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά, θα επαναλάβω εδώ ένα ερώτημα που έθεσα και σε άλλο τόπικ: έχετε υπόψη σας κανένα μπουρδέλο όπου τώρα να δουλεύει καμιά μαύρη?
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
φιλε woo δοκίμασε στο "καινουργιο" πριν απο το βιλκα 26ης Οκτωβριου 52 έχει μια βραζιλιανα . ψηλή , με καλό σωμα .  πάρε απλό 30Ε αλλά μέσα ζήτησε κάτι παραπάνω . η κοπέλα θα σου ζητησει κάτι επιπλέον αλλά επειδη τα τσεπωνει όλα αυτή "παίζει" πιό καλά !!.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
φιλε woo δοκίμασε στο "καινουργιο" πριν απο το βιλκα 26ης Οκτωβριου 52 έχει μια βραζιλιανα . ψηλή , με καλό σωμα .  πάρε απλό 30Ε αλλά μέσα ζήτησε κάτι παραπάνω . η κοπέλα θα σου ζητησει κάτι επιπλέον αλλά επειδη τα τσεπωνει όλα αυτή "παίζει" πιό καλά !!.

Ευχαριστώ, συνάδελφε. Γενικά προτιμώ τα CG από μπουρδέλα, αλλά αν δεν μπορεί να βρεθεί μαύρη αλλιώς... Συν ότι έτσι πετάω και λιγότερα λεφτά για ένα απωθημένο!
Που ακριβώς είναι αυτό το "καινούργιο", όμως? Τι ώρες είναι ανοιχτό και τι ώρες δουλεύει η βραζιλιάνα?
 

SALMAN

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
kalimera

ειναι απεναντι απο το ΦΙΞ περιπου εγω πριν λιγο καιρο ειχα πετυχει μια μαυρη εκει που εδεινε και κωλαρακι την πηρα αλλα δεν με ενθουσιασε ηταν αρκετα βιαστικη τσιμπουκι με εκανε στο ορθιο 1 λεπτο και μετα κατσαμε στο κρεββατι.........και την ειχα πετυχει βραδακι 11-12......

δεν ξερω βεβαια αν ειναι ακομα εκει.........


Υ.Γ  ρε παιδια η  ξανθια που ηταν  ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ  (νοελ νομιζω) με τις βυζαρες 
ειναι πουθενα  η εχετε καμια πληροφορια αν 8α εμφανιστει που8ενα!!!!!

 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
φιλε woo απο όσο ξέρω στο μπ..ο στις 26ης δουλευουν δυο κοπελες που αλλαζουν βαρδια ανα εβδομαδα . θα σου στειλω το τηλ με pm για να μαθεις ότι θελεις.

"ειναι απεναντι απο το ΦΙΞ περιπου εγω πριν λιγο καιρο ειχα πετυχει μια μαυρη εκει που εδεινε και κωλαρακι την πηρα αλλα δεν με ενθουσιασε ηταν αρκετα βιαστικη τσιμπουκι με εκανε στο ορθιο 1 λεπτο και μετα κατσαμε στο κρεββατι... ......και την ειχα πετυχει βραδακι 11-12......"
εχω ακουσει και άλλο σχολιο παρόμοιο με του συναδελφου . ισως το εξτρα δωρακι που της εδωσα μεσα να έφτιαξε την "ατμοσφαιρα" και η αντιμετωπιση ηταν πολυ καλη.!!

 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
φιλε woo απο όσο ξέρω στο μπ..ο στις 26ης δουλευουν δυο κοπελες που αλλαζουν βαρδια ανα εβδομαδα . θα σου στειλω το τηλ με pm για να μαθεις ότι θελεις.

"ειναι απεναντι απο το ΦΙΞ περιπου εγω πριν λιγο καιρο ειχα πετυχει μια μαυρη εκει που εδεινε και κωλαρακι την πηρα αλλα δεν με ενθουσιασε ηταν αρκετα βιαστικη τσιμπουκι με εκανε στο ορθιο 1 λεπτο και μετα κατσαμε στο κρεββατι... ......και την ειχα πετυχει βραδακι 11-12......"
εχω ακουσει και άλλο σχολιο παρόμοιο με του συναδελφου . ισως το εξτρα δωρακι που της εδωσα μεσα να έφτιαξε την "ατμοσφαιρα" και η αντιμετωπιση ηταν πολυ καλη.!!

Σας ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις, παιδιά, και σ' ευχαριστώ για την προθυμία, φίλε pane_gg! Απέναντι από το φιξ? Δεν είχα προσέξει ότι είχε μπουρδέλο εκεί...! Πάντως κι εγώ πιστεύω για τέτοιες καταστάσεις ότι με λίγη ευγένια και ένα δωράκι ακόμα κι η πιο ανάποδη κοπέλα μπορεί ξαφνικά να γίνει πιο φιλική!!! Όταν μπορείς στείλε τηλέφωνο με ΡΜ για να ρωτήσω ακριβώς ώρες κλπ., να μην τρέχω μέχρι το ΦΙΞ και δεν πετύχω την μαύρη...! Thanks και πάλι!
 

Torment

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
γνωρίζει κανείς τι ώρες μπορεί να πετύχει κανείς την Πέτα, για την οποία λέτε τόσα πολλά, στην Ανδρ. Γεωργίου 4;
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καταρχην καλημερα σε ολους . φιλε torment την περασμένη εβδομαδα που την επισκεφτηκα ήταν πρωινή ( μέχρι τις 8.00 μμ) οπότε αυτην την εβδομάδα , λογικά , θα είναι μετά τις 8.00 μμ .
 

Torment

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
ευχαριστώ για την πληροφορία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom