Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες μεσημερι 26.06.2012 ωρα 13,30 . μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια των Σερρων .  

Στο 4ο Σερρων ηρθε μια νεα κοπελα  η ΜΑΡΙΑ γυρω στα 30 . 1,65 μ.  μελαχρινη  παχουλη  χοντροκωλη  , Βουλγαρα με μεγαλους Βυζους .  :tits2:

Προγραμματα

                      30 ευρω το  απλο (πιπα με καποτα και  )
                      40 ευρω το απλο και με ισπανικο και  
και                    50 ευρω ακαποτο τσιμπουκι και 69.


μονο το γλυφομουνι αξιζει και να ρουφας τους Βυζους στο κρεβατι τεμπελα αν δεν την πεις και τιποτα πιανεσαι κοροιδο σε ξεπετα σε 7 λεπτα.
περισσοτερα στην κριτικη  :grin:



1ο Σεερων και 3ο  Σερρων κλειστο :S

στο 2ο Σερρων  η Τζουλια η Βουλγαρα  :S



 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
gipas78 μια συμβουλη  καλυτερα μην πας  και την  :zfuck: την καινουργια  στο 4ο ,  οταν φερουν κατι καλυτερο θα σας ενημερωσω  :grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Νντα ντα  ,  ντόμπρε ντόμπρε   και μένα  σικιμε  …..

Μεσημέρι στις  26.06.2012 ώρα 13,30 . μπουρδελοτσαρκα στα σπιτάκια των Σερρών .  

Στο 4ο Σερρών ήρθε μια νέα κοπέλα  η ΜΑΡΙΑ
γύρω στα 30 . 1,65 μ.  μελαχρινή  παχουλή  χοντροκωλη  , Βουλγάρα με μεγάλους Βυζους .  

Προγράμματα

                      30 ευρώ το  απλό (πίπα με καπότα και  σεξ )
                      40 ευρώ το απλό και με ισπανικό και  σεξ
και                    50 ευρώ ακαποτο τσιμπούκι και 69 και σεξ


μόνο το γλυφομουνι αξίζει και να ρουφάς τους Βυζους στο κρεβάτι τεμπέλα αν δεν την πεις και τίποτα πιάνεσαι κορόιδο σε ξεπέτα σε 7 λεπτά.
Όπως πάντα το πήραν  γραμμή  οι Βουλγάρες στην χώρα μας να μιλούν  την γλωσσά τους   τάχα μου δεν καταλαβαίνουν  ελληνικά  και δεν μιλούν  ,  το  πενηντάρικο   το καταλαβαίνουν ντα ντα  ντόμπρε ντόμπρε  κι από μένα σικιμε….
Στην  υποδοχή  η ίδια τσατσα   ίδια  συμπεριφορά  όπως  και  την  προηγούμενη  που πήγα.
Δεν είχε  κόσμο  ,   στα  μπουρδελα  των  Σερρών  ,  μέρα μεσημέρι  μόνο  τα καφέ  και τα  ψητοπωλεία   στην πόλη των Σερρών   όταν  κατέβηκα  μετά  το μαμησι όλα τινκα από φοιτήτριες .
Η Μαρία προσπαθούσε  έξω στο σαλόνι    παρόλο  που δεν ήξερε  τάχα μου τα  ελληνικά   να με βάλει  στο δωμάτιο. Με χώσε  τους  Βυζους  της  στην μούρη μου  στο σαλόνι  για να με γλυκάνει  και να με καυλωσει  έκανε  και πως  έβγαζε  βογγητά  σαν να την γαμούσες   πουτανιστικα   θέατρα  για να σε  πιάσουν πελάτη.
Είχα  μια  αίσθηση  στα δυο και ήθελα  να την πάρω  και δεν ήθελα   κατάλαβα  ότι  με παίζει   θέατρο  στο σαλόνι   αλλά  δεν ήξερα  τι θα με βγει.
Πήρα   το πρόγραμμα  των πενήντα  ευρώ.  Πίπα  δίχως  καπότα  ολιγόλεπτη  πιο  πολύ  χειρο-  μασάζ  με έκανε  παρα να με παίρνει πίπα χωρίς  καπότα .
Γύρισε  στην στάση  69  εκεί   με άφησε   κάνα  10 λεπτό   να  της  το  γλύφω  το καθαρό μουνακι της . Βλέπει την ώρα  με λέει  γρήγορα   γαμησι γιατί πέρασε  η ώρα  δεν την μιλώ με βάζει  την καπότα  και  πάμε  στάσεις  έρχεται από πάνω  μετά ιεραποστολικό  και στα τέσσερα   τέλος  με λέει  τι τέλος   την λέω 50 ευρώ  σου έδωσα  αα με λέει ντόμπρε  ντόμπρε  με  χάιδευε  ξαφνικά  τα μπούτια μου την κοιλιά μου  με άρχισε  να με κάνει μασάζ  το σώμα  μου  και να με τσιμπά της ρώγες μου   στα όρια  του πόνου . Με  γαργαλούσε και τα αρχιδια μου  . Με  άφησε  να  χουφτώνω  άνετα  και να ρουφώ τις ρώγες  της .
Δακτυλάκι  δεν με άφηνε  να  την βάλω στο μουνι της  . Όλο  μη και αποτραβιόταν .
Δεν έχυσα  γιατί  με κούρασε με την συμπεριφορά  της  ενώ μπορεί  δεν θέλει  αντί να με καυλώσει  αυτή στο τέλος  με χαλάρωσε  με το μασάζ   της  εε μετά  σιγά σιγά  με έπεφτε   δεν ήταν  τόσο καυλωμένος  ο μικρός .
Αν  και ξεχάστηκε  με το μασάζ  της  παραμονή μου στο δώμα  ήταν  20 λεπτά  δεν το ευχαριστήθηκα  όλο το  γαμησι  μισές  δουλείες  με κάνε .
Σιγά  μην  ξαναπάω  ντα ντα  ,  ντόμπρε ντόμπρε   και μένα  σικιμε   αν  με χάσεις   πελάτη . :S

Προκαταρτικα 0  (μηδεν) , Ισπανικο δεν εκανε μονο παχια λογια στην υποδοχη  :S
 

     

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Οι ιδιες μαλακίες Κομοτηνή,.... 30 ευρώ το απλό, και ούτε να ιδρώσουν τη φανέλα...
βρε ουστ που θα δώσω 50 για ακάπωτο...
στην Αθήνα με 10 παίρνεις κουλούρι...

μη τα δίνεις ρε Κουκλάκις, όπου πάω κάνω παράπονο αν δεν αξίζουν τα λεφτα τους (VFM) και τους ενημερώνω για τις τιμές που αν δεν κατεβούν δεν θα έχουν πελατεία

για να δούμε ποιος θα αντέξει
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Οι ιδιες μαλακίες Κομοτηνή,.... 30 ευρώ το απλό, και ούτε να ιδρώσουν τη φανέλα...
βρε ουστ που θα δώσω 50 για ακάπωτο...
στην Αθήνα με 10 παίρνεις κουλούρι...

μη τα δίνεις ρε Κουκλάκις, όπου πάω κάνω παράπονο αν δεν αξίζουν τα λεφτα τους (VFM) και τους ενημερώνω για τις τιμές που αν δεν κατεβούν δεν θα έχουν πελατεία

για να δούμε ποιος θα αντέξει
Αθηνα οταν θα ξανα-κατεβω θα χορτασω κουλουρι  :grin:
θα επισκευτω και το Ντενισακι μου τον παλιο μου ερωτα  :smitten:
..εκανα τεστ ντραιφ  φιλε ειπα μπας και βγει καλο αλλα μαπα το καρπουζι  :S
καλα λενε οι Σερραιοι  αυτη η πολη ολο Σαβες βγαζει ετυχε που φεραν μια Στελλα   :smitten: στο 2ο μετα απο χρονια απο οτι ειδα στα χρονικα τιποτα δηλ. το αξιολογο στα τοσα χρονια  :S
ολο γιαγιαδες  , τρανς και σαβουρο-βουλγαρες& ρωσιδες  :S

ποιος αντεξει αυτες θα βρουν τα κοροιδα ...
αμα σε πω υπαρχουν  πολυ μακακες Σερραιοι και νεολαιοι και πολυ παπουδες σαβουρογαμηδες  που πηδανε κατι μπαζα κατι χοντρες και κουτσες στην Βουλγαρια θα σου σηκωθει η τριχα   :huh: αμα τους δεις να στην παριστανουν και γκομενα ποια τα μπαζα της Βουλγαριας
βρισκουν  μπολικα κοροιδα αφου τα κανουν στην χωρα τους εδω στην χωρα μας  και μη χειροτερα κανουν
αλλα για μας ισχυει ...υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που βγαζουν πορτοκαλια :grin:
 

Anacreo4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Τίποτα το αξιόλογο στα ευαγή ιδρύματα της πόλης μας.Στο μπόρντελ δίπλα από το πρώην εργαστήριο μπουγάτσας επέστρεψε η γνωστή Ελίνα,στο μπόρντελ απέναντι από την πύλη του στρατοπέδου που ήταν οι γριές πλέον είναι η Τζούλια η Βουλγάρα ενώ στο σπίτι στο δασάκι είναι μια πετίτ γυφτοβουλγάρα.Το σπιτάκι της Όλγας που έχει και την πελατεία έκλεισε πάλι.Θέλετε τη γνώμη μου?Καλύτερα να κρατήσετε τα λεφτά που θα δίνατε σε μπορντελς για κανα σουβλάκι στον Βλάχο ή για κανένα ποτό με καμάκι και τα επακόλουθα στα πολιτιστικά κέντρα του πεζόδρομου γιατί εκεί είναι τα ωραία
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Kαλησπέρες.Χθές σε καταδρομική περιδιάβαση των οίκων ανοχής(ο θεός να τους κάνει) στας Σέρρας τα συμπεράσματα μου ήταν μάλλον μέτρια.Κατ'αρχήν οι 2 οίκοι ανοχής απέναντι από το στρατόπεδο ήταν κλειστοί(βραδινές ώρες).Στα άλλα δυό σπιτάκι ήταν η Όλγα tr που είχε και την πολύ πελατεία ενώ στο σπιτάκι πίσω απ'το εργοτάξιο της ΔΕΗ έφεραν μιά κοντή ξερακιανή γυφτοβουλγάρα που δεν θα τη συνιστούσα τουλάχιστον σε όσους αρέσουν οι λίγο πιό busty γυναίκες...Και κάτι άλλο για επίλογο.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ρε μαγκες αυτη η ολγα η τρανς που ειναι στο σπιτακι που ερχονται μονο τρανς εκει στο δρομο για τον αι γιαννη μηπως ηταν και πριν καμια 10αιτια παλι στη σερρες?? :think: :think: :think:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
ρε μαγκες αυτη η ολγα η τρανς που ειναι στο σπιτακι που ερχονται μονο τρανς εκει στο δρομο για τον αι γιαννη μηπως ηταν και πριν καμια 10αιτια παλι στη σερρες?? :think: :think: :think:
Δεν ξέρω Μεγαλέφαντε.Πάντως σήμερα όλα μα όλα τα σπιτάκια ήταν κλειστά.Παίζει οι κοπέλες να έχουν γυναικολογικά προβλήματα ή μήπως παίζει τπτ με άδειες?
 

Kariolakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τίποτα το αξιόλογο στα ευαγή ιδρύματα της πόλης μας.Στο μπόρντελ δίπλα από το πρώην εργαστήριο μπουγάτσας επέστρεψε η γνωστή Ελίνα,στο μπόρντελ απέναντι από την πύλη του στρατοπέδου που ήταν οι γριές πλέον είναι η Τζούλια η Βουλγάρα ενώ στο σπίτι στο δασάκι είναι μια πετίτ γυφτοβουλγάρα.Το σπιτάκι της Όλγας που έχει και την πελατεία έκλεισε πάλι.Θέλετε τη γνώμη μου?Καλύτερα να κρατήσετε τα λεφτά που θα δίνατε σε μπορντελς για κανα σουβλάκι στον Βλάχο ή για κανένα ποτό με καμάκι και τα επακόλουθα στα πολιτιστικά κέντρα του πεζόδρομου γιατί εκεί είναι τα ωραία

Σωστός ο φίλος.  :thumbsup:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Δεν ξέρω Μεγαλέφαντε.Πάντως σήμερα όλα μα όλα τα σπιτάκια ήταν κλειστά.Παίζει οι κοπέλες να έχουν γυναικολογικά προβλήματα ή μήπως παίζει τπτ με άδειες?
ποιος μπορει να μας πει ρε γμτ εχει εξαφανιστει και ο κουκλακις ρε γμτ ηταν ειδικος σ αυτα
 

gipas78

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ο αγωνιστης κουκλακις μαλλον εμεινε απο λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny: Ρε παιδια ξερετε μηπως ποτε θα ανοιξει αφτο που ειναι απεναντι απο την πυλη του στρατοπεδου; Εγω ρωτησα τη γρια που το παιζει και πουτανα καμια φορα και με λεει την αλλη εβδομαδα, αλλα η βδομαδα περασε και τιποτα. Αντε μπασ και φερει κανενα καλο κοματι.... απο μια χθεσινη βολτιτσα που εκανα πισω απο τη "ΔΕΗ" ηταν το βουλγαρακι το μπαζο και διπλα στο χρυσο το πρωτο που λετε και εσεις ηταν η Χριστινα η ελληνιδα. Την πηρα κανα δυο φορες με 50 και γουσταρα αλλα τελευταια φορα σαν να βαριοτανε ειχε και πελατη και με ξεπεταξε στο μπαμ και την εριξα την καρτα την κοκκινη. ε ναι μωρι και 50 και δε σεβεσαι τιποτα? ωραιο βυζι κατα τα αλλα και σωματακι καλο για τα νιατα της (gougar)!
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Ο αγωνιστης κουκλακις μαλλον εμεινε απο λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny: Ρε παιδια ξερετε μηπως ποτε θα ανοιξει αφτο που ειναι απεναντι απο την πυλη του στρατοπεδου; Εγω ρωτησα τη γρια που το παιζει και πουτανα καμια φορα και με λεει την αλλη εβδομαδα, αλλα η βδομαδα περασε και τιποτα. Αντε μπασ και φερει κανενα καλο κοματι.... απο μια χθεσινη βολτιτσα που εκανα πισω απο τη "ΔΕΗ" ηταν το βουλγαρακι το μπαζο και διπλα στο χρυσο το πρωτο που λετε και εσεις ηταν η Χριστινα η ελληνιδα. Την πηρα κανα δυο φορες με 50 και γουσταρα αλλα τελευταια φορα σαν να βαριοτανε ειχε και πελατη και με ξεπεταξε στο μπαμ και την εριξα την καρτα την κοκκινη. ε ναι μωρι και 50 και δε σεβεσαι τιποτα? ωραιο βυζι κατα τα αλλα και σωματακι καλο για τα νιατα της (gougar)!
Oί ίδιες και οι ίδιες.Κανένας ν'ανοίξει κανένα στουντιάκι?Ακόμα και η Δράμα είναι πιό μπροστά από μας ποιοτικά!
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
To μπορντελάκι απέναντι απ'την πύλη του στρατοπέδου,δίπλα σε μιά υψικάμινο ξανάνοιξε.Εξωτερικά και εσωτερικά είναι κατά πολύ αλλαγμένο σε σχέση με παλιότερα.Η κοπελίτσα είναι ένα ξανθούλικο πιπινάκι με ωραίο κώλο και μικρό σχετικά βυζάκι.Φυσικά δεν πέρασα στα ενδότερα λόγω αφραγκίας.Κατά τ'άλλα από τ'άλλα μπόρντελς ανοιχτό είναι μόνο της ψηλής της Όλγας.Το μπόρντελ στο δασάκι και δίπλα απ'το παλιό εργαστήριο του Χρυσού,έχουν κλείσει εδώ και καιρό.
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
To μπορντελάκι απέναντι απ'την πύλη του στρατοπέδου,δίπλα σε μιά υψικάμινο ξανάνοιξε.Εξωτερικά και εσωτερικά είναι κατά πολύ αλλαγμένο σε σχέση με παλιότερα.Η κοπελίτσα είναι ένα ξανθούλικο πιπινάκι με ωραίο κώλο και μικρό σχετικά βυζάκι.Φυσικά δεν πέρασα στα ενδότερα λόγω αφραγκίας.Κατά τ'άλλα από τ'άλλα μπόρντελς ανοιχτό είναι μόνο της ψηλής της Όλγας.Το μπόρντελ στο δασάκι και δίπλα απ'το παλιό εργαστήριο του Χρυσού,έχουν κλείσει εδώ και καιρό.

Thanks για την ενημέρωση. Σχεδιάζω μια εξόρμηση προς Σέρραι, ίσως μέσα στο σ-κ. Θα πάω και θα ενημερώσω τους συναδέλφους για το τι παίζει με το ξανθό που λες.
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Στο σπιτάκι απέναντι απ'το στρατόπεδο που όπως ανέφερα έχει αλλάξει εντυπωσιακά δουλεύει η Έλσα,ωραία κοπελίτσε με καλό βυζάκι και κώλο.30 το απλό,50 γυμνό  :pipa2:,70 ή 80 με sex show και ερωτικό μασάζ και 100 μισή ώρα σύν τζακούζι.Στο σπιτάκι 3 πρός το δασάκι κλασικά η Όλγα.
 

papgeorge8888

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα mimnermus90 εσυ δοκομασες κανενα απο τα προγραματα?λεω να παω σημερα νωρις μην ειναι κουρασμενο το κοριτστ!! ηλικια της κοπελας δεν ανεφερες.
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
καλησπερα mimnermus90 εσυ δοκομασες κανενα απο τα προγραματα?λεω να παω σημερα νωρις μην ειναι κουρασμενο το κοριτστ!! ηλικια της κοπελας δεν ανεφερες.
Σου στέλνω κάπως καθυστερημένα το μήνυμα.Όχι φίλε δεν πέρασα στα ενδότερα με την κοπέλα απλώς για τσάρκα πήγα.Ηλικία νομίζω είναι 24-31.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
υπαρχει κανενα μπουρδελο στις σερρες που εχει τσατσο αντι για τσατσα? :think: :think: :think: :think: :think:
 

karvalo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Το σπιτακι διπλα στην υψικαμηνο οντος εχει κανει ανακαινηση.Δουλευει η Αντρειανα μια ρουμανα 25-30 ασχετος που το κουδουνι γραφει Ελσα ωραιο σωματακι και ανοιχτη σαν χαρακτηρας .Θα ξαναπηγαινα ευχαριστος.Το σπιτακι διπλα στο χρυσο ανοιξε θα το επισκευτουμε με την 1 ευκαιρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom