Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
To μπουρδελάκι δίπλα απ'το παλιό εργαστήριο της μπουγάτσας άνοιξε εκ νέου!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
To μπουρδελάκι δίπλα απ'το παλιό εργαστήριο της μπουγάτσας άνοιξε εκ νέου!
Καλα ανοιξε ,  πως ειναι η κοπελα ονομα εμφανιση , προγραμματα ? πες μας αναλυτικα συναδελφε  Mimnermus90 .
Το ΣΚ σκεφτομαι να  κατεβω προς τα Σερρας να δω τι παιζει αν και δεν βλεπω για τιποτις τις προκοπης θα δειξη η νεκροψια  :grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σαββατόβραδο   08-06-2013 γύρω  στις  22,45 η ώρα ,  μπουρδελο-τσάρκα  στα σπιτάκια  των Σερρών.

1o   Σερρών. Η Βερόνικα  , Ρουμάνα  γύρω στα 30 χρονών . Μέτριους  Βυζους .
Προγράμματα  τα ίδια  παρέμειναν. Μόνο τσατσα άλλαξε το μαγαζί .
Τίποτα  το ιδιαίτερο  βαριόταν  που ζούσε  η Τάνα .Μέχρι να βγει  στο σαλόνι  είδε και έπαθε  ο κουκλακης . Καλά γουρούνι  στο σακί θα γαμήσομε  χωρίς να την δούμε  , στο δώμα  θα περάσουμε  , δεν πάνε καλά .
Τέλος  πάντων  έφυγα  άπραγος. Άσε  που δεν με κάνε  καν κλικ  παρόλο  που ήταν  μέτρια  στην ομορφιά.

2o  Σερρών .  Αντριάνα  η Ρουμάνα . Αλλαξε το μαλλι και τσατσα . και απο προγραμμτα το κατεβασε  -10 ευρω απο οτι +20 ευρω στα εξτρα.
Καραμπατι σκετο . Στο κρεβατι (ιδια Ελινα απο το 1ο Σερρων )δειτε κριτικη της Ελινας και τα συμπερασματα δικα σας ,  την δοκιμασα μια φορα , δεν με προσφερε ,  τωρα δεν με ξανακανε κλικ και ας κατεβασε την τιμη.


Προγράμματα  

Πίπα  με προφυλακτικό  και σεξ  30 ευρώ.
Πίπα  χωρίς  προφυλακτικό  +10 ευρώ.
Γλυφωμουνι  άλλα +10 ευρώ.
Φουλ  πρόγραμμα  όλα  μαζί  50 ευρώ.

3o  Σερρών . Η Όλγα.  :rockon: :rockon: :rockon:

4o  Σερρών . Η Μόνικα η Βουλγάρα . (Το καραμπατι εκ Βουλγαριας)  :S

Συνεννόηση  μέχρι  να με πει  τιμές  και το ωράριο   πέρασε  το τέταρτο.
Τσατσα  δεν είχε.

30 το απλό  και  50  με 69 αυτά  κάνει  και με προφυλακτικό .Ανοιχτό μέχρι  τις 00.00 το βράδυ.






 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
κουκλακι που εισαι χαμενος ρε τοσο καιρο?
τι εγινε εισαι καλα?
σε προγραμμα λιτοτας εισαι και μας παρατησες?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
κουκλακι που εισαι χαμενος ρε τοσο καιρο?
τι εγινε εισαι καλα?
σε προγραμμα λιτοτας εισαι και μας παρατησες?
Καλημερα megas_alefantos ειμαι εκτος Ε.Ε. παω γυρισω οπου παω  :zfuck:
Ρεπορταζ εξωτερικου αλλη φορα που θα χω πολυ χρονο...
Ειμαι μια χαρα δεν σας παρατησα δεν βλεπεις εγινα θυσια να ρθω Σερρες να δω τι γινετε πανω στον Αι-Γιαννη.

Τελικα κατω πολυ κοσμο εχουν οι καφετερειες. Ολο καινουργιες ανοιγουν σαν τα μανιταρια. Πηγα απεναντι απο το Τραμ (στην καινουργια καφετερεια) , ωραια μουνια (φοιτητριες) μαζευει. :rockon:
Ανοιξε και η κοιλαδα ολα τα γυρισα ... δεν αφησα τιποτα παραπονουμενο  :grin:
Απο μασα εκατσα στο" κατι ψηνετε " και εκει καλα μωρα. :rockon:

Πηγα και την Κυριακη Βουλγαρια στο Πετριτσι .  ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Καλημερα megas_alefantos ειμαι εκτος Ε.Ε. παω γυρισω οπου παω  :zfuck:
Ρεπορταζ εξωτερικου αλλη φορα που θα χω πολυ χρονο...
Ειμαι μια χαρα δεν σας παρατησα δεν βλεπεις εγινα θυσια να ρθω Σερρες να δω τι γινετε πανω στον Αι-Γιαννη.

Τελικα κατω πολυ κοσμο εχουν οι καφετερειες. Ολο καινουργιες ανοιγουν σαν τα μανιταρια. Πηγα απεναντι απο το Τραμ (στην καινουργια καφετερεια) , ωραια μουνια (φοιτητριες) μαζευει. :rockon:
Ανοιξε και η κοιλαδα ολα τα γυρισα ... δεν αφησα τιποτα παραπονουμενο  :grin:
Απο μασα εκατσα στο" κατι ψηνετε " και εκει καλα μωρα. :rockon:

Πηγα και την Κυριακη Βουλγαρια στο Πετριτσι .  ;)
που εισαι ρε στο αμερικα να πουμε? :grin: :grin:
ελα ρε το μικελ λες ειναι αλυσιδα απο καφε στη θεσ/νικη χαμος γινεται απο δαυτα
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
που εισαι ρε στο αμερικα να πουμε? :grin: :grin:
ελα ρε το μικελ λες ειναι αλυσιδα απο καφε στη θεσ/νικη χαμος γινεται απο δαυτα
Εγινα Εβραιος  :grin:

ναι ρε αυτο απλα δεν ηθελα να πω το ονομα ,  εισαι ωραιος  :rockon:

Παρασκευη μπορει να περασω καμια βολτα προς τα κει εβαλα μια "μικρη " στο ματι ειναι καυλα στο κρεβατι .

Αυτα ειναι μυστικα του επαγγελματος δεν μπορω να σε  πω πολλα πολλα  ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Εγινα Εβραιος  :grin:

ναι ρε αυτο απλα δεν ηθελα να πω το ονομα ,  εισαι ωραιος  :rockon:

Παρασκευη μπορει να περασω καμια βολτα προς τα κει εβαλα μια "μικρη " στο ματι ειναι καυλα στο κρεβατι .

Αυτα ειναι μυστικα του επαγγελματος δεν μπορω να σε  πω πολλα πολλα  ;)
αυτη η ολγα ρε συ ζηταει κατι λεφτα εμαθα απλησιαστα
οταν ειχαμε παει καποτε στα νιατα μας ηταν πολυ φτηνει ρε στις χρεωσεις τιμες jumbo εκανε
τωρα γιατι ξεφυγε ετσι? :think: :think:
για πες για ελινα εχω ειδικο ενδιαφερον που ρωταω :grin: :grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
αυτη η ολγα ρε συ ζηταει κατι λεφτα εμαθα απλησιαστα
οταν ειχαμε παει καποτε στα νιατα μας ηταν πολυ φτηνει ρε στις χρεωσεις τιμες jumbo εκανε
τωρα γιατι ξεφυγε ετσι? :think: :think:
για πες για ελινα εχω ειδικο ενδιαφερον που ρωταω :grin: :grin:
το πηρε απανω της φαινετε , τι να σου πω ισως εχει πολλα εξοδα  ;)
καλη ειναι και μενα με καυλωσε το Σαββατο αλλα μετα βαρουσε και το τηλ. και την εκανα με τροπο.

Για Ελινα τι να σου πω εφυγε και αυτη να με ειλικρινης ηταν ολιγον αρρεν και τεμπελα  ;) πρεπει να σε ειδικος σε αυτα αλλος δεν θα σε πιστεψει .


 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
το πηρε απανω της φαινετε , τι να σου πω ισως εχει πολλα εξοδα  ;)
καλη ειναι και μενα με καυλωσε το Σαββατο αλλα μετα βαρουσε και το τηλ. και την εκανα με τροπο.

Για Ελινα τι να σου πω εφυγε και αυτη να με ειλικρινης ηταν ολιγον αρρεν και τεμπελα  ;) πρεπει να σε ειδικος σε αυτα αλλος δεν θα σε πιστεψει .
θυμαμε ρε η ολγα ειχε σκυλοφατσα και απιστευτους κοιλιακους ετσι ειναι ακομη?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
θυμαμε ρε η ολγα ειχε σκυλοφατσα και απιστευτους κοιλιακους ετσι ειναι ακομη?
Η Ολγα ειναι γυναικαρα πανε να την δεις και γυμνασμενο κορμι ειναι εγω θα την εριχνα ενα  :zfuck: σιγουρα οσο ακριβη να ηταν στο απλο  :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Η Ολγα ειναι γυναικαρα πανε να την δεις και γυμνασμενο κορμι ειναι εγω θα την εριχνα ενα   :zfuck: σιγουρα οσο ακριβη να ηταν στο απλο   :grin:
το παιζει ζορικη στην πισω κινηση ρε και αυτο με χαλαει
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
το παιζει ζορικη στην πισω κινηση ρε και αυτο με χαλαει
τι να σου κανω φιλε αυτα ειναι προσωπικα γουστα του καθενος σε αλλον μπορει να μην τον χαλαει . :grin:

κλεινω φευγω εχω κατι δουλιτσες τα λεμε ,

καλα βολια  :zfuck: σε ολους , οσους πανε πανω στα σπιτακια και εκτιμουν τα υπολοιπα κοριτσια της πολης  :grin:  :S
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
πραγματικα αν και δεν την εχω παρει την κωνσταντινα ξερω οτι ειναι απιστευτη στο κρεββατι απο φιλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
πραγματικα αν και δεν την εχω παρει την κωνσταντινα ξερω οτι ειναι απιστευτη στο κρεββατι απο φιλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ποια ειναι η Κων/ντινα που δουλευει και δεν το ξερω ?  :think: :think: :think: :think:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
στην επαρχιακη οδο νιγριτης-σερρων περι το υψος του αλατι αιγαιου και λιγο ποιο πισω(με φορά προς σερρες στην αριστερη πλευρα)ειναι ενα κτηριο-σπιτι το οποιο παλαια ηταν εκει το εγραστηριο του ζαχαροπλαστειου saver(το οποιο εκλεισε προ διετιας)
πριν λιγο καιρο ξαφνικα διπλα στο κτηριο(το οποιο σε παραπεμπει σε σπιτι παρα σε κτηριο που στεγαζονταν επιχειρηση)βαλαν μια γκαραζοπορτα και απο πανω μια πινακιδα παρκιγκ. ενω παραλληλα βαλαν και απο εξω μια αλλη κοκκινη που αναβοσβηνει και λεει το ιδιο και αυτη.
το ολο σκηνικο μου φανηκε εξαιρετικα υποπτο και περνοντας μια μερα με ενα φιλο παλαιο μεγαλοκαταθετη μπουρδελων και λοιπον ιδρυματων μου λεει να ξερεις αυτο η κωλομπαρο η μπουρδελο ειναι
κοινουμενος λοιπον σημερα στον εν λογο δρομο βλεπω μια τεραστια πινακιδα στην οποια υπαρχει μια γκομενα και λεει΄΄sexy secret΄΄
το ολο τοπιο απ εξω σε παραπεμπει σε μπουρδελο με 2-3 δωματια τουλαχιστον
αλλα ο χωρος κατω που ειναι μεγαλος συν την πινακιδα ισως παει το θεμα σε κωλομπαρο με δωματια στον πανω οροφο
καλουνται λοιπον η κ.κ koyklakis,Mimnermus90 ,arkans86 και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις να δωσουν τα φωτα τους :grin: :grin:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
στην επαρχιακη οδο νιγριτης-σερρων περι το υψος του αλατι αιγαιου και λιγο ποιο πισω(με φορά προς σερρες στην αριστερη πλευρα)ειναι ενα κτηριο-σπιτι το οποιο παλαια ηταν εκει το εγραστηριο του ζαχαροπλαστειου saver(το οποιο εκλεισε προ διετιας)
πριν λιγο καιρο ξαφνικα διπλα στο κτηριο(το οποιο σε παραπεμπει σε σπιτι παρα σε κτηριο που στεγαζονταν επιχειρηση)βαλαν μια γκαραζοπορτα και απο πανω μια πινακιδα παρκιγκ. ενω παραλληλα βαλαν και απο εξω μια αλλη κοκκινη που αναβοσβηνει και λεει το ιδιο και αυτη.
το ολο σκηνικο μου φανηκε εξαιρετικα υποπτο και περνοντας μια μερα με ενα φιλο παλαιο μεγαλοκαταθετη μπουρδελων και λοιπον ιδρυματων μου λεει να ξερεις αυτο η κωλομπαρο η μπουρδελο ειναι
κοινουμενος λοιπον σημερα στον εν λογο δρομο βλεπω μια τεραστια πινακιδα στην οποια υπαρχει μια γκομενα και λεει΄΄sexy secret΄΄
το ολο τοπιο απ εξω σε παραπεμπει σε μπουρδελο με 2-3 δωματια τουλαχιστον
αλλα ο χωρος κατω που ειναι μεγαλος συν την πινακιδα ισως παει το θεμα σε κωλομπαρο με δωματια στον πανω οροφο
καλουνται λοιπον η κ.κ koyklakis,Mimnermus90 ,arkans86 και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις να δωσουν τα φωτα τους :grin: :grin:
Μ'έπιασες εξαπίνης γιατί κι εγώ τώρα το είδα.Αν είναι αυτό το τελευταίο που είπες κωλόμπαρο με δωμάτια δηλαδή θα είναι επιτέλους μιά σεξοόαση με τα μπουρδέλα με τις βουλγάρες της πλάκας και τα κωλόμπαρα με τις τελειωμένες γιαγιάδες που τις ακριβοπληρώνεις για να σου πιάσουν τον πούτσο.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
445
Πόντοι
36
στην επαρχιακη οδο νιγριτης-σερρων περι το υψος του αλατι αιγαιου και λιγο ποιο πισω(με φορά προς σερρες στην αριστερη πλευρα)ειναι ενα κτηριο-σπιτι το οποιο παλαια ηταν εκει το εγραστηριο του ζαχαροπλαστειου saver(το οποιο εκλεισε προ διετιας)
πριν λιγο καιρο ξαφνικα διπλα στο κτηριο(το οποιο σε παραπεμπει σε σπιτι παρα σε κτηριο που στεγαζονταν επιχειρηση)βαλαν μια γκαραζοπορτα και απο πανω μια πινακιδα παρκιγκ. ενω παραλληλα βαλαν και απο εξω μια αλλη κοκκινη που αναβοσβηνει και λεει το ιδιο και αυτη.
το ολο σκηνικο μου φανηκε εξαιρετικα υποπτο και περνοντας μια μερα με ενα φιλο παλαιο μεγαλοκαταθετη μπουρδελων και λοιπον ιδρυματων μου λεει να ξερεις αυτο η κωλομπαρο η μπουρδελο ειναι
κοινουμενος λοιπον σημερα στον εν λογο δρομο βλεπω μια τεραστια πινακιδα στην οποια υπαρχει μια γκομενα και λεει΄΄sexy secret΄΄
το ολο τοπιο απ εξω σε παραπεμπει σε μπουρδελο με 2-3 δωματια τουλαχιστον
αλλα ο χωρος κατω που ειναι μεγαλος συν την πινακιδα ισως παει το θεμα σε κωλομπαρο με δωματια στον πανω οροφο
καλουνται λοιπον η κ.κ koyklakis,Mimnermus90 ,arkans86 και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις να δωσουν τα φωτα τους :grin: :grin:
τυπε το επισκεφτηκε φιλος ενα βραδυ.
βγηκε ενας μαλακας απο μεσα και του ειπε οτι και καλα μπορει να πιει ποτο και να γαμησι κιολας.μολις του ειπε να δει τις γκομενες,φωναξε ο τυπος  και βγηκε απο μεσα ενα γυφταριο.πρεπει να ηταν η γυφτορουμανα η γυφτοβουλγαρα,αλλες  γκομενες δεν ειχε,του ειπε ο τυπος οτι ειχαν ρεπο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυποι πρεπει να ειναι μουφα εντελως.αν ακουσω τιποτα νεοτερο θα σας ενημερωσω.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
στην επαρχιακη οδο νιγριτης-σερρων περι το υψος του αλατι αιγαιου και λιγο ποιο πισω(με φορά προς σερρες στην αριστερη πλευρα)ειναι ενα κτηριο-σπιτι το οποιο παλαια ηταν εκει το εγραστηριο του ζαχαροπλαστειου saver(το οποιο εκλεισε προ διετιας)
πριν λιγο καιρο ξαφνικα διπλα στο κτηριο(το οποιο σε παραπεμπει σε σπιτι παρα σε κτηριο που στεγαζονταν επιχειρηση)βαλαν μια γκαραζοπορτα και απο πανω μια πινακιδα παρκιγκ. ενω παραλληλα βαλαν και απο εξω μια αλλη κοκκινη που αναβοσβηνει και λεει το ιδιο και αυτη.
το ολο σκηνικο μου φανηκε εξαιρετικα υποπτο και περνοντας μια μερα με ενα φιλο παλαιο μεγαλοκαταθετη μπουρδελων και λοιπον ιδρυματων μου λεει να ξερεις αυτο η κωλομπαρο η μπουρδελο ειναι
κοινουμενος λοιπον σημερα στον εν λογο δρομο βλεπω μια τεραστια πινακιδα στην οποια υπαρχει μια γκομενα και λεει΄΄sexy secret΄΄
το ολο τοπιο απ εξω σε παραπεμπει σε μπουρδελο με 2-3 δωματια τουλαχιστον
αλλα ο χωρος κατω που ειναι μεγαλος συν την πινακιδα ισως παει το θεμα σε κωλομπαρο με δωματια στον πανω οροφο
καλουνται λοιπον η κ.κ koyklakis,Mimnermus90 ,arkans86 και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις να δωσουν τα φωτα τους :grin: :grin:
τι να νε τι θα γινει παντως δεν το βλεπω  :think: :S
με το σφυριξε και με μενα καποιος , ειναι πολυ κοτσομποληδες οι Σερραιοι πηγα τις προαλες που ανεβηκα προς Σερρες , αλλα δεν βρηκα τιποτα μαλλον θα ειχαν Ρεπο  :grin:
αναμενομε εξελιξεις , μαγκες με διακριση και προσοχη μην σκασει καμια μπατσαρια σας βαλουν μεσα οπως το Σεβεν τα φρουτακια και σας ψαχνουν οι γυναικες σας  :2funny:

Το Σαββατο γυρνουσε η ΣΔΟΕ παντως στις καφετερειες για να ενα μηνα(εως τελος Ιουλιου) κουβαλατε αποδσειξεις ,  θα τα κανει κοσκινο απο ελενχο ,  ολα τα μαγαζια και στα μπορδελα θα πανε
εκατσα στο γκαζι και με εκανε εφοδο ο εφοριακος αυτα για ενημερωση .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom