Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 750K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Mrbill.

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
14
Like
25
Πόντοι
0
Λοιπόν στο Λαρίσης είναι ξανά η Αμαλία. Νεαρό κορίτσι. Όμορφη. σήμερα βέβαια σε σχέση με την πρώτη φορά μαζί της μου φάνηκε λίγο κουρασμένη. Όχι ότι έκανε αγγαρεία. Αλλάξαμε τρεις στάσεις, αλλά μου έδειξε ότι πονούσε κάπως κι έβαζε τζελ οπότε κι εγώ δεν ανέβασα ρυθμούς. Μέχρι τις 27.

Στο Πύλης νέα παρουσία η Ναταλί. Από Ουκρανία μου είπε η κυρία της υποδοχής. Να μην πω ψέματα εμφανισιακά δε με κέρδισε η κοπέλα. Μην περιμένετε σώμα Μαργαρίτας ή Νίκης πχ. Έχει κάποια παραπάνω κιλά, ιδίως στην κοιλιά, πρόσωπο όχι κάτι ιδιαίτερο ούτε κι άσχημο βέβαια, δυνατό σημείο ο κωλος της ο οποίος ήτανε πέτρα. Αφού πήγα και πήγα ως το μαγαζί πέρασα. Η κοπέλα μέσα τα έδωσε όλα και με εξέπληξε. Έκανε πίπα με διάρκεια, deepthroat συνέχεια. Πήγαμε ιεραποστολικό, στα τέσσερα σε πολύ δυνατούς ρυθμούς, δεν έκλεψε καθόλου. Ίσα ίσα είχε στηθεί φανταστικά. Κουράστηκα σε μια φάση, με βάζει κάτω ξανά πίπα με φουλ ένταση. Περνάει από πάνω καβαλάει δυνατά. Μετά πάλι πίπα μέχρι το τέλος. Προσωπικά πάντα, ως εμφάνιση δεν ήτανε και το καλύτερο μου αλλά εν τέλει πέρασα καλά. Έχω πάει μετά λύπης μου με πολύ χειρότερες σε όλους τους τομείς από τη

εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα,απλα καποιος αλλος πχ μπορει να παει με γνωμονα την φωτογραφια κ να χει στο μυαλο του το συγκεκριμενο στυλ κοπελας.
σημασια εχει οτι η κοπελα ειναι καλη μεσα
Επίσκεψη την Τρίτη που έκανα και εγώ θα συμφωνήσω
Του μετρίου θα πω από την φωτογραφία που φενοταν καμία σχέση παντός τσιμπουκι έκανε καλό με deepthroat συνεχώς και στο σεξ πολύ καλη σύμετοχη δεν μπορώ να πω
Γλυκιά κοπέλα αφού στο τέλος από το γαμηση είπαμε και δυο λογάκια χαχαχα
Αυτά
 
Τελευταία τροποποίηση:

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Πέρασα από το Πύλης για τη Ναταλί η κοπέλα έχει αποκλείσει από τις φωτό αλλά προσωπικά δεν με χάλασε η ανταμοιβή είναι στο δωμάτιο όπου είναι καλή αξίζει
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
738
Like
2.403
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ από αύριο Κυριακή 24.03 είναι η ΡΑΦΑΈΛΑ (για τρεις ημέρες)
Screenshot_2024-03-23-21-11-38-279_com.viber.voip-edit.jpg
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
738
Like
2.403
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΡΑΦΑΈΛΑ ΓΙΑ ΆΛΛΕΣ 2 ΜΈΡΕΣ , ΔΕΥΤΈΡΑ -ΤΡΙΤΗ
Screenshot_2024-03-23-21-11-38-279_com.viber.voip-edit.jpg
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Big Jo

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
5
Like
1.247
Πόντοι
481
Η Ραφαέλα στο Πύλης είναι κατα 99 τοις εκατό η Νάντια του Καρδίτσης. Είναι τόσο καλύτερος ο φωτισμός του Πύλης από του "Αφροδίτη" που τρόμαξα να τη γνωρίσω. Προσωπικά τη μία φορά που πέρασα στο Καρδίτσης με τη συγκεκριμένη δεν είχα καθόλου καλή εμπειρία. Χτες μπήκε πάλι μέσα, κοίταξε κλασσικά αν γίνεται καταγραφή βίντεο με κάμερα, γιατί λέει κάθε φορά τα ίδια: "πιάσαμε έναν να τραβάει". Πίπα καλή. Της είπα να ξεκινήσει εκείνη από πάνω. Γύρισε πλάτη αλλά τον έπαιρνε τόσο αργά και επιφανειακά, λες και ήτανε καμιά παρθένα. Αφού άντεξα και δε με πήρε ο ύπνος, πήγαμε στα τέσσερα, όπου ναι μεν εστήθη καλά, αλλά πάλι κλασσικά έβαζε το χέρι μπροστά από το μουνί της και για να με ελέγχει και για να με ξεφορτωθεί γρηγορότερα. Εννοείται δε θα ξαναπεράσω μαζί της. Ξέρω πως δουλεύει και Αθήνα και πραγματικά απορώ γιατί τόσο ξενέρωτα πράγματα από μια έμπειρη του χώρου. Απο κει και πέρα κάποιος άλλος μπορεί να περάσει καλά. Το λέω γιατί κι εδώ και στης Πάτρας το θέμα έχω διαβάσει θετικές εμπειρίες.. (Εννοείται δεν αναφέρομαι στο μαγαζί γενικά, όπου είναι κλάσεις ανώτερο από όλα τα άλλα).

Στο Χ ξέχασα να σας πω πως κι εκεί καθιερώθηκε το 40άρι. Κι αντε, η Εμμανουέλα που ειχανε την προηγούμενη φορά πάει στο κομμάτια, να το δεχτώ. Χτες που πέρασα είχε μια τύπισσα στο μαύρο της το χάλι. Μεγάλη σε ηλικία, χάλια σώμα. Και μετά λύπης μου μάλλον είχα περάσει μαζί της παλιότερα. Δηλαδή πως διάολο το δικαιολογείς το 40άρι; Σα χώρος; Που δεν βλέπεις ούτε τη μύτη σου εκεί μέσα; Τι να πω. Είμαι σίγουρος πως ούτε στο Μεταξουργείο δε βλέπεις τέτοιες. Αλλά εκεί δίνεις 10 και 20.
 
Τελευταία τροποποίηση:

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
5
Like
1.247
Πόντοι
481
Πάρα πολύ καλές εντυπώσεις από το πέρασμα με την Λάουρα στο Πύλης. Πολύ συμπαθητικό πρόσωπο, σώμα καλό με δυνατό σημείο τον κώλο της. Πολύ κοντά σε ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες. Μέσα επίσης κινείται σε υψηλά επίπεδα απόδοσης. Καταρχάς με ρώτησε πόση διάρκεια θέλω να έχει η πίπα. Έγλειψε μπάλες και κορμό πριν το πέρασμα προφυλακτικού. Πίπα στα όρθια με δική της προτροπή και πάλι. Παίχτηκαν τρεις στάσεις. Ιεραπόστολο, εκείνη από πάνω και στα τέσσερα όπου ειδικά εδώ συμμετείχε φουλ. Έβαζε αντίσταση, έσπρωχνε προς τα πίσω και με φοβερό στήσιμο. Πέρασε το δεκάλεπτο κι επειδή δεν είχα ακόμη τελειώσει, συνέχισε με πίπα κι εκεί παρέδωσα. Ένα μικρό αρνητικό είναι πως πλην των φωνών της στα τέσσερα, δεν είχε και πολύ φωνητική συμμετοχή. Βέβαια το προτιμώ από το να βγάζει η άλλη ψεύτικες, τελείως ντεκαβλε, κραυγές. Μεγάλο ναι.
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Όπως ακριβώς τα περιγράφει ο Πανάγος για την Λάουρα στο δωμάτιο είναι δύναμη η κοπέλα , έμεινα και εγώ με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις καί ενότητε θα την ξανά δω
 

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
32
Πόντοι
0
Πέρασμα από Πύλης με Λάουρα, οι φωτογραφίες οχι και μεγάλη σχέση με την πραγματικότητα αλλά όντως είναι πολύ πρόσχαρος άνθρωπος , στα του αγώνα πολύ καλή με καλή προσπάθεια να σε ευχαριστήσει, το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι με το που τελειώσεις σε αφήνει με το προφυλακτικό και σου λέει να καθαριστείς με το χαρτί που υπάρχει στην βρύση, θα μπορούσε φυσικά να υπάρχει και κάποιο μωρομάντηλο.
ΥΣ. Η νέα τσατσά πολύ καλή με το χαμόγελο.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
738
Like
2.403
Πόντοι
446
Πέρασμα από Πύλης με Λάουρα, οι φωτογραφίες οχι και μεγάλη σχέση με την πραγματικότητα αλλά όντως είναι πολύ πρόσχαρος άνθρωπος , στα του αγώνα πολύ καλή με καλή προσπάθεια να σε ευχαριστήσει, το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι με το που τελειώσεις σε αφήνει με το προφυλακτικό και σου λέει να καθαριστείς με το χαρτί που υπάρχει στην βρύση, θα μπορούσε φυσικά να υπάρχει και κάποιο μωρομάντηλο.
ΥΣ. Η νέα τσατσά πολύ καλή με το χαμόγε
Ευχαριστώ πολύ για την κριτική σας, χαίρομαι που περάσατε καλά. Τώρα για το ότι το κορίτσι σας αφίσε με τον προφυλακτικό. Με συγχωρείτε αλλά μεγάλα αγοράκια είστε, φαντάζομαι πως ξέρετε να το βγάλετε και μόνη σας και δεν συμπεριλαμβάνεται στης υπηρεσίες καμία κοπέλας, και να πλυθείτε η να κάνετε μπάνιο είναι πιο υγιεινά από τα μωρομαντηλα, και έχουμε όλα τα απαραίτητα για αυτό και με το παραπάνω. Ευχαριστούμε και πάλι και για την επίσκεψη και για το σχόλιο.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Beautiful Λουίζα , where are you ??? Miss you babe ....
 

Συνημμένα

  • large-dd7be79ffa09bf1dd49a36edb82820f1.png
    large-dd7be79ffa09bf1dd49a36edb82820f1.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 12

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
738
Like
2.403
Πόντοι
446
Καλησπέρα σε όλους και καλό μήνα. Όπως γνωρίζετε μερική από εσάς ότι καμμία φορά εργάζομαι και εγώ, και αυτήν την περίοδο είμαι στην Λάρισα. Και θέλω να σας αναφέρω ένα περιστατικό που έγινε χθες μαζί μου την ώρα εργασίας. Σας παρακαλώ να δώσετε προσοχή στο παρακάτω. Χθες το βράδυ ένας "κυρίως" κατέγραψε κρυφά όλη την πράξη στο δωμάτιο, δυστυχώς εγώ το πρόσεξα πολύ αργά. Λοιπόν, το αποτέλεσμα είναι, έχω κρατήσει την συσκευή και του επέστρεψα μόνο την κάρτα. Τα τηλέφωνα νέας γενιάς ακόμα και νά σβήσεις τό βίντεο το έχουν στην μνήμη τους από 1εως 3 μήνες, και αυτό επιστροφή της συσκευής δεν μπορεί να γίνει. Και αυτό θέλω να σας ενημερώσω ότι για αυτές τις περιπτώσεις υπάρχουν 3 λύσεις ,1- να μην κάνετε ποτέ κάτι τέτοιο. 2 αυτό που έγινε χθες μαζί μου, 3 και χειρότερη - κάθε μαγαζί έχει συντρομη με εταιρεία σεκιούριτι και αστυνομία, κάμερες παρακολούθησης σε κενούς χώρους και κόκκινο κουμπί πανικού. Η κρυφή βίντεο σκόπευση της σεξουαλικής πράξης ΕΊΝΑΙ ΚΑΚΟΎΡΓΗΜΑ!!! ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΤΕ ΑΡΚΕΤΆ ΑΥΣΤΗΡΆ ΑΠΌ ΤΟΝ ΠΊΝΑΚΟ ΚΩΔΙΚΑ ΣΗΜ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΊΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΎΜΑ.
Δικαιολογίες τύπου - δεν ξέρω πως έγινε μάλλον πατήθηκε μόνο του, το ήθελα για την πάρτη μου , χίλια συγνώμη είμαι μαλακας δεν θα το ξανά κάνω, ο φίλος μου η συγγενής είναι αστυνομικός και θα έχεις προβλήματα και άλλες σχετικές μπούρδες δεν πιάνουν τόπο και δεν λαμβάνουντε υπόψη. Υπενθυμίζω επίσης ότι όλα τα μαγαζιά είναι νόμιμα, με νόμιμο προσωπικό, και θα κάνουμε τα πάντα να προστατεύτουμε τα κορίτσια που συνεργάζονται μαζί μας.
P.S για τον "κύριο" χθεσινό επισκέπτη , σκούρο VW με πινακίδες μάλλον Καρδίτσας. Το τηλέφωνο σας καταστροφηκε και άδοξα θαυτηκε στα χωράφια του μαγαζιού.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
738
Like
2.403
Πόντοι
446
Και κάτι άλλο, κάθε προσπάθεια να επαναφέρετε το βίντεο από λογαριασμούς Google, mail και τλπ θα έχει αντίστοιχες επιπτώσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους και καλό μήνα. Όπως γνωρίζετε μερική από εσάς ότι καμμία φορά εργάζομαι και εγώ, και αυτήν την περίοδο είμαι στην Λάρισα. Και θέλω να σας αναφέρω ένα περιστατικό που έγινε χθες μαζί μου την ώρα εργασίας. Σας παρακαλώ να δώσετε προσοχή στο παρακάτω. Χθες το βράδυ ένας "κυρίως" κατέγραψε κρυφά όλη την πράξη στο δωμάτιο, δυστυχώς εγώ το πρόσεξα πολύ αργά. Λοιπόν, το αποτέλεσμα είναι, έχω κρατήσει την συσκευή και του επέστρεψα μόνο την κάρτα. Τα τηλέφωνα νέας γενιάς ακόμα και νά σβήσεις τό βίντεο το έχουν στην μνήμη τους από 1εως 3 μήνες, και αυτό επιστροφή της συσκευής δεν μπορεί να γίνει. Και αυτό θέλω να σας ενημερώσω ότι για αυτές τις περιπτώσεις υπάρχουν 3 λύσεις ,1- να μην κάνετε ποτέ κάτι τέτοιο. 2 αυτό που έγινε χθες μαζί μου, 3 και χειρότερη - κάθε μαγαζί έχει συντρομη με εταιρεία σεκιούριτι και αστυνομία, κάμερες παρακολούθησης σε κενούς χώρους και κόκκινο κουμπί πανικού. Η κρυφή βίντεο σκόπευση της σεξουαλικής πράξης ΕΊΝΑΙ ΚΑΚΟΎΡΓΗΜΑ!!! ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΤΕ ΑΡΚΕΤΆ ΑΥΣΤΗΡΆ ΑΠΌ ΤΟΝ ΠΊΝΑΚΟ ΚΩΔΙΚΑ ΣΗΜ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΊΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΎΜΑ.
Δικαιολογίες τύπου - δεν ξέρω πως έγινε μάλλον πατήθηκε μόνο του, το ήθελα για την πάρτη μου , χίλια συγνώμη είμαι μαλακας δεν θα το ξανά κάνω, ο φίλος μου η συγγενής είναι αστυνομικός και θα έχεις προβλήματα και άλλες σχετικές μπούρδες δεν πιάνουν τόπο και δεν λαμβάνουντε υπόψη. Υπενθυμίζω επίσης ότι όλα τα μαγαζιά είναι νόμιμα, με νόμιμο προσωπικό, και θα κάνουμε τα πάντα να προστατεύτουμε τα κορίτσια που συνεργάζονται μαζί μας.
P.S για τον "κύριο" χθεσινό επισκέπτη , σκούρο VW με πινακίδες μάλλον Καρδίτσας. Το τηλέφωνο σας καταστροφηκε και άδοξα θαυτηκε στα χωράφια του μαγαζιού.
Έπρεπε να πάρεις και την κάρτα και απλή αναφορά στην αστυνομία ώστε να γίνει καταγραφή του συμβάν
ή ακόμα καλύτερα μέσω security κάλεσμα της αστυνομίας επί τόπου και αν αυτός ο τύπος κατέγραφε και τους πελάτες στο σαλόνι ; Εδώ πρέπει να παρθούν μέτρα.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
738
Like
2.403
Πόντοι
446
Έπρεπε να πάρεις και την κάρτα και απλή αναφορά στην αστυνομία ώστε να γίνει καταγραφή του συμβάν
ή ακόμα καλύτερα μέσω security κάλεσμα της αστυνομίας επί τόπου και αν αυτός ο τύπος κατέγραφε και τους πελάτες στο σαλόνι ; Εδώ πρέπει να παρθούν μέτρα.
Τράβηξε μόνο στο δωμάτιο την πράξη, δεν υπήρχε κάποιος άλλος στο μαγαζί. Και τον λυπήθηκα, και αυτό δεν κάλεσα την αστυνομία γιατί θα την είχε πολύ άσχημα. Και αυτό αναφέρω το συμβάν, για να μην τολμήσει να κάνει κανείς κάτι τέτοιο, γιατί είναι σοβαρά τα πράγματα και όχι αστεία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom