Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 756K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Δηλαδή φτάνοντας μπροστά στο baccara προχωράμε πιο κάτω ;;;
Το έχω γράψει στο νήμα "οίκοι ανοχής ΛΆΡΙΣΑ" δεν με αφήνει να φτιάξω ξεχωριστό νήμα με πετάει εκεί. Έχω γράψει εκεί και το τηλέφωνο του μαγαζιού και έχω ανεβάσει το στίγμα του κτήματος για GPS ,το μαγαζί είναι 100 μέτρα μετά το κτήμα ΔΡΙΣΤΕΛΑ
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Το έχω γράψει στο νήμα "οίκοι ανοχής ΛΆΡΙΣΑ" δεν με αφήνει να φτιάξω ξεχωριστό νήμα με πετάει εκεί. Έχω γράψει εκεί και το τηλέφωνο του μαγαζιού και έχω ανεβάσει το στίγμα του κτήματος για GPS ,το μαγαζί είναι 100 μέτρα μετά το κτήμα ΔΡΙΣΤΕΛΑ
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
δε θας πας δεξια που ξεκιναει ο χωματοδρομος του Μπακαρα, θα κανεις αριστερα προς το κεντρο Δριστελλα.
ειναι 50 μετρα δεξια μετα το κεντρο Δριστελλα. εχουν μια 10ετια εκει, απλα ειχαν κλεισει νομιζω απο τελη του 2021.
Ωραία τώρα κατάλαβα.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ θα είναι μέχρι μεσημέρι του Σαββάτου,16.03
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: doctor

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
32
Πόντοι
0
Επίσκεψη το πρωί στο Πύλης με Μαργαρίτα, γιαυτό το κορίτσι ότι και να πεις είναι πολύ λίγο, χώρος- Μαργαρίτα άριστα.
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Περασα σημερα τελευταιος να χαιρετησω την αγαπη μου, και οπως ηταν αναμενομενο με περιποιηθηκε τελεια. Σε περιμενουμε να μας ξαναρθεις μαργαριτα.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Από σήμερα για 3 ημέρες είναι η ΓΙΆΝΝΑ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-10-04-20-31-50-785_com.viber.voip-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-04-20-31-50-785_com.viber.voip-edit.jpg
    535,9 KB · Εμφανίσεις: 20

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΓΙΆΝΝΑ ΣΉΜΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΜΈΡΑ
Screenshot_2023-10-04-20-32-15-875_com.viber.voip-edit.jpg
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Καλησπέρα στους φίλους Θεσσαλούς, τα φώτα σας παρακαλώ. Για αυτή τη Στέλλα που είναι τώρα Πάτρα στο Studio K και λογικά έχει προυπηρεσία στο Afroditi υπάρχει κάποια πληροφορία? Από άποψη εμφάνισης, συμπεριφοράς και ποιότητα υπηρεσιών. Παρεπιπτόντως για αυτό το Studio Afroditi υπάρχει καρτέλα κριτικών?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
5
Like
1.247
Πόντοι
481
Καλησπέρα στους φίλους Θεσσαλούς, τα φώτα σας παρακαλώ. Για αυτή τη Στέλλα που είναι τώρα Πάτρα στο Studio K και λογικά έχει προυπηρεσία στο Afroditi υπάρχει κάποια πληροφορία? Από άποψη εμφάνισης, συμπεριφοράς και ποιότητα υπηρεσιών. Παρεπιπτόντως για αυτό το Studio Afroditi υπάρχει καρτέλα κριτικών?
Η κοπέλα δουλεύει συνήθως Αθήνα. Κάνει τρομερό στοματικό, που συναντάς σπάνια. Κι εμφανισιακά τη θεωρώ μουνάρα. Ψηλή είναι, ωραίο κώλο, μικρό βέβαια βυζί. Τεράστιο ναι από μένα. Αποκλείεται να έχει αλλάξει κάτι από την τελευταία φορά που ήρθε σε μας.
Υπάρχει καρτέλα κριτικών για το Αφροδίτη, ως Καρδίτσης. Αλλά πλέον εμπειρίες γράφονται εδώ και όχι στις κριτικές.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Καλησπέρα στους φίλους Θεσσαλούς, τα φώτα σας παρακαλώ. Για αυτή τη Στέλλα που είναι τώρα Πάτρα στο Studio K και λογικά έχει προυπηρεσία στο Afroditi υπάρχει κάποια πληροφορία? Από άποψη εμφάνισης, συμπεριφοράς και ποιότητα υπηρεσιών. Παρεπιπτόντως για αυτό το Studio Afroditi υπάρχει καρτέλα κριτικών?
οτι εγραψε ο Παναγος,πολυ καλο τρομπονι κ τιμια στα στησιματα της,αν μη τι αλλο δεν θα τα κλαψεις κ λογικα θα περασεις κ καλα.Αν πας γραψε κ απο δω δεν πειραζει ας ειναι Πατρα,μπας κ ερθει κ απο δω μετα...
 

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Like
32
Πόντοι
0
Άντζελα πότε θα μας έρθεις Τρίκαλα;
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
5
Like
1.247
Πόντοι
481
Λοιπόν στο Λαρίσης είναι ξανά η Αμαλία. Νεαρό κορίτσι. Όμορφη. σήμερα βέβαια σε σχέση με την πρώτη φορά μαζί της μου φάνηκε λίγο κουρασμένη. Όχι ότι έκανε αγγαρεία. Αλλάξαμε τρεις στάσεις, αλλά μου έδειξε ότι πονούσε κάπως κι έβαζε τζελ οπότε κι εγώ δεν ανέβασα ρυθμούς. Μέχρι τις 27.

Στο Πύλης νέα παρουσία η Ναταλί. Από Ουκρανία μου είπε η κυρία της υποδοχής. Να μην πω ψέματα εμφανισιακά δε με κέρδισε η κοπέλα. Μην περιμένετε σώμα Μαργαρίτας ή Νίκης πχ. Έχει κάποια παραπάνω κιλά, ιδίως στην κοιλιά, πρόσωπο όχι κάτι ιδιαίτερο ούτε κι άσχημο βέβαια, δυνατό σημείο ο κωλος της ο οποίος ήτανε πέτρα. Αφού πήγα και πήγα ως το μαγαζί πέρασα. Η κοπέλα μέσα τα έδωσε όλα και με εξέπληξε. Έκανε πίπα με διάρκεια, deepthroat συνέχεια. Πήγαμε ιεραποστολικό, στα τέσσερα σε πολύ δυνατούς ρυθμούς, δεν έκλεψε καθόλου. Ίσα ίσα είχε στηθεί φανταστικά. Κουράστηκα σε μια φάση, με βάζει κάτω ξανά πίπα με φουλ ένταση. Περνάει από πάνω καβαλάει δυνατά. Μετά πάλι πίπα μέχρι το τέλος. Προσωπικά πάντα, ως εμφάνιση δεν ήτανε και το καλύτερο μου αλλά εν τέλει πέρασα καλά. Έχω πάει μετά λύπης μου με πολύ χειρότερες σε όλους τους τομείς από τη Ναταλί.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
περασμα απο Πυλης,Ναταλι καμμια σχεση με την φωτο που εχει βαλει η Αντζελα απο πανω,γεματη ψωμωμενη κωλαρα,ωραια βυζια 2 αρια,με αρκετα διασπαρτα τατου σε μπουτι κ σε καποια αλλα σημεια του σωματος...επισης δεν ειναι ξανθια κ τα μαλλια της τα εχει μαζεμενα σε ουρα.
καλη ειναι,καλη πιπα οπως αναφερει κ ο παναγος με αρκετη διαρκεια κ αρκετο χαμουρεμα στις μπαλες,μια καλη καταθεση σε γενικες γραμμες,δεν εχω να πω τπτ αρνητικο...η κοπελα ειναι κ επικοινωνιακη κ ευδιαθετη μεσα στο δωματιο.Δεν ειναι πιπινι,ηλικιακα την κανω 30+
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
περασμα απο Πυλης,Ναταλι καμμια σχεση με την φωτο που εχει βαλει η Αντζελα απο πανω,γεματη ψωμωμενη κωλαρα,ωραια βυζια 2 αρια,με αρκετα διασπαρτα τατου σε μπουτι κ σε καποια αλλα σημεια του σωματος...επισης δεν ειναι ξανθια κ τα μαλλια της τα εχει μαζεμενα σε ουρα.
καλη ειναι,καλη πιπα οπως αναφερει κ ο παναγος με αρκετη διαρκεια κ αρκετο χαμουρεμα στις μπαλες,μια καλη καταθεση σε γενικες γραμμες,δεν εχω να πω τπτ αρνητικο...η κοπελα ειναι κ επικοινωνιακη κ ευδιαθετη μεσα στο δωματιο.Δεν ειναι πιπινι,ηλικιακα την κανω 30+
Την φωτογραφία ανέβασα αυτή που έστειλε η κοπέλα . Το μόνο που μπορώ να κάνω, να σας ζητήσω συγγνώμη γιατί δεν την έχω δει από κοντά
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Την φωτογραφία ανέβασα αυτή που έστειλε η κοπέλα . Το μόνο που μπορώ να κάνω, να σας ζητήσω συγγνώμη γιατί δεν την έχω δει από κοντά
εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα,απλα καποιος αλλος πχ μπορει να παει με γνωμονα την φωτογραφια κ να χει στο μυαλο του το συγκεκριμενο στυλ κοπελας.
σημασια εχει οτι η κοπελα ειναι καλη μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom