Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 756K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
εγω θα περναγα οπως και να χει, γιατι πολλοι λενε ψεματα γιατι "τις θελουν μονο γιαυτους" ειτε γιατι ειναι προμοτορες.
παντα θελω να περνω προσωπικη αποψη. η κοπελα ειναι οτι πιο τουμπανο εχει ερθει στην περιοχη (εμφανησιακα) τα τελευταια χρονια.
ειχε κοσμο δυστυχως και η αναμονη ηταν 30' το λιγοτερο, ξαναπερασα στις 10.30+ το βραδυ οπου παλι ειχε 3-4 αυτοκινητα εξω...
αν ξαναρθει θα παω 5-6 το απογευμα να μαι ανετος, ειναι πολυ ομορφη για να περασει χωρις προσωπικη δοκιμη :cheesy:
εγω που περασα εχω να πω τα καλυτερα και απο διαθεση και εμφανιση . Πολυ γκαυλιαρα. Συμφωνω φιλε μου με αυτα που λες
 

Mrbill.

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
14
Like
25
Πόντοι
0
πηγαινε και πες μας τυπε! δυστυχως ειμαι αρκετα χλμ μακρια και δε μπορω να παω μονος για 1 γαμισι (μονο συνδιασμο για ποτο κτλ).

τη Στεφανια πχ που ηταν στο Πυλης την ξερω απο παλιοτερα, αλλα γιαυτη δε γραφει κανεις τπτ, ενω πραγματικα ειναι παρα πολυ καλη
πολυ πανω απο τα στανταρ που εχουμε συνηθησει επαρχια (προσωπικα τετοιες μαρεσουν), αλλα δυστχως ερχετε πολυ σπανια.
τελευταια φορα την ειχα παρει στο Πυλης (3φορες μεσα σε 1 εβδομαδα) Πασχα του 2023 που ημουν χωριο με αδεια και ξαναρθε σχεδων 1 χρονο μετα...
Λοιπόν επίσκεψη σαν χώρος καθόλου καλος θέλει δουλίτσα ακόμα
Παντός η κοπέλα μπορώ να πω ήταν καλή και η πίπα που έκανε με τρέλανε τον επερνε όλο μέσα!

Στάση 1 στα τέσσερα όπου με πολύ έντονο γαμηση όπου εκεί κάπου άδειασα
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Στη συνάντηση με την Εμμανουέλα δεν είχα κανένα θέμα η κοπέλα ήταν καλή και είχα σκοπό να την ξαναδώ .Αλλά με τη άφιξη της Μαργαρίτας προτίμησα Μαργαρίτα η οποια είναι ποιο παιχνιδιαρα και μάλιστα την ξανασυνάντησα σήμερα παρόλο την αναμονή που είχε προτίμησα να περιμένω και με λίγη υπομονή ήρθε η ώρα της ανταμοιβής με αρκετά προκαταρκτικά σε λίγο τα κορμιά μας έγιναν ένα και έγινε χαμός .Θα την ξαναδώ σίγουρα ,επισεις ένα άλλο θετικό ο χώρος στο Πύλης είναι πολύ ανώτερος σε σχέση με το Καρδίτσης
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Στη συνάντηση με την Εμμανουέλα δεν είχα κανένα θέμα η κοπέλα ήταν καλή και είχα σκοπό να την ξαναδώ .Αλλά με τη άφιξη της Μαργαρίτας προτίμησα Μαργαρίτα η οποια είναι ποιο παιχνιδιαρα και μάλιστα την ξανασυνάντησα σήμερα παρόλο την αναμονή που είχε προτίμησα να περιμένω και με λίγη υπομονή ήρθε η ώρα της ανταμοιβής με αρκετά προκαταρκτικά σε λίγο τα κορμιά μας έγιναν ένα και έγινε χαμός .Θα την ξαναδώ σίγουρα ,επισεις ένα άλλο θετικό ο χώρος στο Πύλης είναι πολύ ανώτερος σε σχέση με το Καρδίτσης
συμφωνω και γω αλλα κατι πρεπει να γινει με το θεμα της αναμονης. πολυ κινηση οταν ερχεται η μαργαριτα. ρωτησα μηπως γινεται να προπληρωσω ραντεβου της μια ωρας και να κλεισω ραντεβου αλλα μου ειπε η κυρια στην πορτα οτι δεν γινεται
Οσο για τον χωρο στο καρδιτσης δεν σχολιαζω... απλα απαραδεκτος. Στο Πυλης πολυ ανωτερος κανενα μετρο συγκρισης χωρος και συμπεριφορα απο το προσωπικο αψογη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Περί ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑΣ ,η κοπέλα είναι κορυφή επαγγελματίας με όλη την σημασία της λέξεως,ΜΟΥΝΑΡΟΣ 1000 κυβικων, απ' όσες έχουν περάσει η κορυφαία, το μεγάλο μειονέκτημα είναι ότι δουλεύει σε χώρο μη συμβατό με την όμορφη παρουσία της, η ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, πρέπει να βρίσκεται σε ένα χώρο όπως το Sudio Πύλης Τρικάλων με τα πολυτελέστατα δωμάτια, ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει αυτή η συνεργασία, την Εμμανουέλα την έχω δει να δουλεύει σε τέτοια μαγαζιά και να ξέρετε ότι ο χώρος παίζει ρόλο όταν εμφανίζεται η κοπέλα, το μαγαζί στο Καρδίτσης είναι απ' τα χειρότερα, αν όχι το χειρότερο σε εγκαταστάσεις που χω δει. Τέλος να προσθέσω ότι με 30 ή 40 ευρώ να μην έχει κάποιος την απαίτηση να έχει υπηρεσίες της τάξεως των 100 και 150 ευρώ, ότι πληρώνεις παίρνεις.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
συμφωνω και γω αλλα κατι πρεπει να γινει με το θεμα της αναμονης. πολυ κινηση οταν ερχεται η μαργαριτα. ρωτησα μηπως γινεται να προπληρωσω ραντεβου της μια ωρας και να κλεισω ραντεβου αλλα μου ειπε η κυρια στην πορτα οτι δεν γινεται
Οσο για τον χωρο στο καρδιτσης δεν σχολιαζω... απλα απαραδεκτος. Στο Πυλης πολυ ανωτερος κανενα μετρο συγκρισης χωρος και συμπεριφορα απο το προσωπικο αψογη.
Σας ετοιμάζου και στην Λάρισα ένα μαγαζί
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Σας ετοιμάζου και στην Λάρισα ένα μαγαζί
Ελπίζω μόνο να ναι από δω μεριά ( από μεριά Τρικάλων )να χω εύκολη πρόσβαση και να μην πρέπει να διασχίσω όλη την Λάρισα, ευτυχώς που ανοίγεις Λάρισα γιατι και εκεί το επίπεδο είναι χαμηλό, θα ανεβάσεις το επίπεδο με το μαγαζί σου εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Καλώς
Παράξενο όμως ρε εσυ γιατί η γυναίκα φαίνεται τούμπανο και έλεγα να κάνω μια επίσκεψη σήμερα αλλά με αυτά που ακούω άστο καλύτερα
Έφυγε φίλε μου οσοι πρόλαβαν, πρόλαβαν
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Ελπίζω μόνο να ναι από δω μεριά ( από μεριά Τρικάλων )να χω εύκολη πρόσβαση και να μην πρέπει να διασχίσω όλη την Λάρισα, ευτυχώς που ανοίγεις Λάρισα γιατι και εκεί το επίπεδο είναι χαμηλό, θα ανεβάσεις το επίπεδο με το μαγαζί σου εκεί.
Είναι κοντά στα Μπζκαρσ, πίσω από το κτήμα ΔΡΙΣΤΕΛΑ, το βίλλα ΕΡΩΣ (ένα από τα δύο που έχει στο οικόπεδο) δεν είναι βέβαια φτιαγμένο όπως στα Τρίκαλα, το αφήσαμε για αργότερα, αλλά την καθαριότητα, όλα τα απαραίτητα που έχετε συνηθίσει, ευγενικό προσωπικό και ορεα κορίτσια σας υπόσχομαι ❤️ πιστεύω πως το πολύ σε 10 ημέρες θα έχουμε ανοίξει
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Είναι κοντά στα Μπζκαρσ, πίσω από το κτήμα ΔΡΙΣΤΕΛΑ, το βίλλα ΕΡΩΣ (ένα από τα δύο που έχει στο οικόπεδο) δεν είναι βέβαια φτιαγμένο όπως στα Τρίκαλα, το αφήσαμε για αργότερα, αλλά την καθαριότητα, όλα τα απαραίτητα που έχετε συνηθίσει, ευγενικό προσωπικό και ορεα κορίτσια σας υπόσχομαι ❤️ πιστεύω πως το πολύ σε 10 ημέρες θα έχουμε ανοίξει
Μπακαρα ήθελα να πω
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
Έχουμε σκοπό να κάνουμε την άνοιξη και το καλοκαίρι σας ενδιαφέρουν και γεμάτο όμορφες στιγμές, εκτός από τα κορίτσια που ήδη γνωρίζετε σας περιμένουν και καινούργιες αφίξεις και στα δύο μαγαζιά
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Σας ετοιμάζου και στην Λάρισα ένα μαγαζί
περιμενουμε πως και πως. Ειμαι σιγουρος αντζελα οτι θα γινει ωραια δουλεια.
Επισκεψη σημερα μεσημερι μαργαριτα . Απλα υπεροχη οπως παντα. Γενικα ολες οι κοπελες στο Πυλης εχω να πω οτι ειναι πολυ καλες εκτος απο μαργαριτα που ειναι φανταστικη
Περιμενω και αντζελα καποια στιγμη να δοκιμασω...
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Είναι κοντά στα Μπζκαρσ, πίσω από το κτήμα ΔΡΙΣΤΕΛΑ, το βίλλα ΕΡΩΣ (ένα από τα δύο που έχει στο οικόπεδο) δεν είναι βέβαια φτιαγμένο όπως στα Τρίκαλα, το αφήσαμε για αργότερα, αλλά την καθαριότητα, όλα τα απαραίτητα που έχετε συνηθίσει, ευγενικό προσωπικό και ορεα κορίτσια σας υπόσχομαι ❤️ πιστεύω πως το πολύ σε 10 ημέρες θα έχουμε ανοίξει
αυτο που ειναι ευθεια στο βαθος η το 1ο δεξια? σε κακο χαλι ηταν αυτα οταν κλεισανε πριν 1.5-2 χρονια.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
αυτο που ειναι ευθεια στο βαθος η το 1ο δεξια? σε κακο χαλι ηταν αυτα οταν κλεισανε πριν 1.5-2 χρονια.
Φαντάζομαι πως έχετε δει και πολύ χειρότερα και μπενατε και μέσα και όλας
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Φαντάζομαι πως έχετε δει και πολύ χειρότερα και μπενατε και μέσα και όλας
το χειροτερο ειναι το Καρδιτσης. Τα 2 μετα το Μπακαρα ηταν παλατια μπροστα του :cheesy:
δηλ πλεων δουλευεις στο δεξια του Ερως που ηταν η Μαρια?
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
το χειροτερο ειναι το Καρδιτσης. Τα 2 μετα το Μπακαρα ηταν παλατια μπροστα του :cheesy:
δηλ πλεων δουλευεις στο δεξια του Ερως που ηταν η Μαρια?
Δηλαδή φτάνοντας μπροστά στο baccara προχωράμε πιο κάτω ;;;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Δηλαδή φτάνοντας μπροστά στο baccara προχωράμε πιο κάτω ;;;
δε θας πας δεξια που ξεκιναει ο χωματοδρομος του Μπακαρα, θα κανεις αριστερα προς το κεντρο Δριστελλα.
ειναι 50 μετρα δεξια μετα το κεντρο Δριστελλα. εχουν μια 10ετια εκει, απλα ειχαν κλεισει νομιζω απο τελη του 2021.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
764
Like
2.452
Πόντοι
446
το χειροτερο ειναι το Καρδιτσης. Τα 2 μετα το Μπακαρα ηταν παλατια μπροστα του :cheesy:
δηλ πλεων δουλευεις στο δεξια του Ερως που ηταν η Μαρια?
Το δεξί θα το δουλέψουμε, τώρα είναι κλειστό, μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία με τα χαρτιά θα το ανοίξουμε. Εγώ τώρα είμαι σε αυτό που είναι ευθεία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom