Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.850
Κριτικές
6
Like
9.142
Πόντοι
1.686
eixa μιλησει μια μερα σε 2 γκομενακια μικρα κ με κοιταγαν σαν βιαστη ενω ημουν χαμογελαστος ευγενικος κλπ

σαν να νομιζαν οτι θα χεσω κ θα καψω τα κορμακια τους

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλαράκο, μήπως έχεις άγρια φυσιογνωμία ;

machete-kills-ensena-un-llamativo-trailer-3d_zax3.jpg


:2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
απλα κάποιοι ντρέπονται και φοβούνται μη φανε χυλόπιτα...οταν μια γκόμενά σε κοιτάζει και δεν πας να της μιλήσεις.της δίνεις με τον τροπο σου και εσυ μια χυλόπιτα. Και αυτες χρειάζεται να πάρουν ρισκο οπως εμείς...
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Παντως το Α και το Ω στο καμακι ειναι ο συναγωνιστης μας.Πρεπει να ξερει να τα λεει και να μην πεταει βατραχια
Ημουν σε ενα κλαμπ κολωνακι και μιλαγα με μια τυπισσα,φουλ επιθεση εγω μεχρι που ηρθε ο φιλος μου και αρχισε να πεταει βατραχια και εμεινα με την τσαπου στο χερι.
Χαλαρα θελει και να μην ειναι αυτοσκοπος να την πηδηξεις.
Απλα να εισαι ο εαυτος σου και τελος.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παντως το Α και το Ω στο καμακι ειναι ο συναγωνιστης μας.Πρεπει να ξερει να τα λεει και να μην πεταει βατραχια
Ημουν σε ενα κλαμπ κολωνακι και μιλαγα με μια τυπισσα,φουλ επιθεση εγω μεχρι που ηρθε ο φιλος μου και αρχισε να πεταει βατραχια και εμεινα με την τσαπου στο χερι.
Χαλαρα θελει και να μην ειναι αυτοσκοπος να την πηδηξεις.
Απλα να εισαι ο εαυτος σου και τελος.
απλα ξινη γκομενα...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
σαφως οχι ζαχαροπλάστης ηταν ο μπαμπας σου...ειμαι άμεσος. μου αρεσεις πολυ και θελω να τα ξαναπούμε.......απλα είναι..Εμείς τα κάνουμε πολυπλοκα..στην καμπινα αλλα και εξω απο αυτην

sorry φιλε, αλλα την κοιτας στο τρενο μεσα και την πλησιαζεις και της λες γεια σου μου αρεσεις πολυ και θελω να τα ξαναπουμε??

Ετσι, αυτο???

:think: :think:

Καλα, πρωτον αυτη δεν κομπλαρει???δεχεται ετσι με την μια?? Δευτερον, οι αλλοι γυρω σου δεν γελανε????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
sorry φιλε, αλλα την κοιτας στο τρενο μεσα και την πλησιαζεις και της λες γεια σου μου αρεσεις πολυ και θελω να τα ξαναπουμε??

Ετσι, αυτο???

:think: :think:

Καλα, πρωτον αυτη δεν κομπλαρει???δεχεται ετσι με την μια?? Δευτερον, οι αλλοι γυρω σου δεν γελανε????

Διακριτικά χωνεσαι σε αυτά τα σημεια φιλε μου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Διακριτικά χωνεσαι σε αυτά τα σημεια φιλε μου.

δλδ πως μπορείς να χωθείς διακριτικά..
θα της μιλήσεις φιλικά ?
και η γκόμενα και ο περίγυρος στο τρένο είναι τόσο στόκοι ας πούμε και δεν θα καταλάβουν ότι είσαι πεύτουλας  :2on1:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
δλδ πως μπορείς να χωθείς διακριτικά..
θα της μιλήσεις φιλικά ?
και η γκόμενα και ο περίγυρος στο τρένο είναι τόσο στόκοι ας πούμε και δεν θα καταλάβουν ότι είσαι πεύτουλας  :2on1:

Τι σε νοιαζει ο περίγυρος? αναφορα θα τους δωσεις? το μονο που θα είναι μαλακια είναι να πεταχτει και κανεις άλλος θρασύς στη κουβεντα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
sorry φιλε, αλλα την κοιτας στο τρενο μεσα και την πλησιαζεις και της λες γεια σου μου αρεσεις πολυ και θελω να τα ξαναπουμε??

Ετσι, αυτο???

:think: :think:

Καλα, πρωτον αυτη δεν κομπλαρει???δεχεται ετσι με την μια?? Δευτερον, οι αλλοι γυρω σου δεν γελανε????
δεν κανω καμακι οταν ειμαστε ολοι μπουλουκη στριμωγμένοι ..γιατι να γελάσουν? Δεν φωναζω..επισης δεν ξέρουν αν το ατομο που πλησιαζω το ξερω απο καπου αλλου..δεν ακούνε τι της λεω..ο αερας μου ειναι αερας φιλικου ατομου και οχι καμακιστι..καποιες αντιδρανε λιγο ντροπαλα..Αλλά αν συνεχισεις την κουβέντα σπαει ο παγος συντομα
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Τι σε νοιαζει ο περίγυρος? αναφορα θα τους δωσεις? το μονο που θα είναι μαλακια είναι να πεταχτει και κανεις άλλος θρασύς στη κουβεντα.

μα εσύ είπες διακριτικά  :2funny:

δεν κανω καμακι οταν ειμαστε ολοι μπουλουκη στριμωγμένοι ..

κάντο όπως στην ιαπωνικές τσόντες..
εκεί που είστε στο λεωφορίο ο ένας πάνω στον άλλο βγάλε το πουλί σου έξω και αρχίνα να τρίβεσαι στο καλσόν της
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τι σε νοιαζει ο περίγυρος? αναφορα θα τους δωσεις? το μονο που θα είναι μαλακια είναι να πεταχτει και κανεις άλλος θρασύς στη κουβεντα.
ετσι στα αρχιδια μας...ο περίγυρος λέει.λες και ειναι τα αφεντικά τους
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
παιζουν πολλες χοντρες στην ερμου απλα τωρα με τη ζεστη βρωμανε τσικνα κ μαγιονεζα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
παιζουν πολλες χοντρες στην ερμου απλα τωρα με τη ζεστη βρωμανε τσικνα κ μαγιονεζα

Ντόπα,γράψε μας καμιά ιστορία με χοντρή που αντί για εσένα προτίμησε να φάει ένα δίπιτο σουβλάκι με μαγιονέζα και μετά πίπωσε τον πακιστανό που πουλούσε χαρτομάντηλα στο φανάρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom