Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Καλα πρεπει να ειναι καποιος ΠΟΛΥ απελπισμενος για να πληρωνει το χουφτωμα.
Το ίδιο θα μπορούσε να ισχυριστεί κάποιος για το γαμήσι.

Όπως και για κάθε τι το οποίο αρέσει σε εσένα

Περι ορέξεως...
 

kwstas1975ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακι πισοχωστη αμα εχεισ λεφτα τα πετας οπου θες..τωρα αν εσυ εισαι των 1000 ευρω οκ σε καταλαβαινω...επισης νοημα δεν εχει να πετας χιλια ευρωω για λουλουδια στα μαγαζια..αλλα εγω το γουσταρω...δεν ειμαστε απελπισμενοι...απλα λιγο πιο τυχεροι απο εσενα..
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
συντροφε κωστα και που να δεις αυτην την μελαχροινη και καθε αλλη στο baby πως φευγει το 20αρικο...πενταλεπτο και χωρις αναμονη(οπως ανεφερες),μολις πεις "οχι"..αντε γεια το κοριτσι "χαρηκα καληνυχτα". :headbang:
ο σκορπιος που γραφεις τι ειναι?μαγαζι η τοποθεσια? :idiot:
 

kwstas1975ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
η πιο απατεωνες συμπληρωνω αν με πιανεισ...παντως εγω σε μπουρδε.. δεν εχω παει ποτε...γουσταρω η γυναικα να μου πουλαει παραμυθι...τι να κανω....αδυναμιες ειναι αυτες...ο σκορ[πιοσ ειναι
μαγαζι στο περισσο στο τερμα στην μηδειας... αλλα γαμωτο εχει λιγες κοπελες μονο εξι και αν ειναι πιασμενεσ ειναι πολυ σπασιμο...
φιλαρακι δεν ξερω σκαλωσα με αυτην στο βαβυ γκολντ...δεν εχω προβλημα να την κερασω οσα ποτα γουσταρει απλα δεν γουσταρω να ειναι καμια ψυχρετζο ...να ειναι κεφατη ρε παιδι μου χαμογελαστη...δεν ξερω αυτεσ οι πολυ ωραιες καπως την βλεπουν...εχω καθησει με μετρια και εχω περασει αψογα και με θεα και ηταν αμιλητη με αγνοουσε πληρως...
 

kwstas1975ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου ο σκορπιος ειναι μαγαζι στον περισσο...εχει λιγες κοπελες ομως γαμωτο και αν ειναι πιασμενες ειναι ξενερωμα..αλλα ειναι η μηνιαια μου καψουρα γι αυτο πηγαινω συνεχεια..παντως συμβουλη αυτα τα μαγαζια ειναι καλυτερα καθημερινεσ...τα σαββατοκυριακα  και παρασκευεσ παιζει κοσμοσ και στο δεκαλεπτο σου φευγουν ...καθημερινες πιο χαλαρα...
σκαλωσα φιλε με την γκομενα στο γκολντ...δεν εχω προβλημα να πιει οσα ποτα θελει αλλα δεν γουσταρω να ειναι ψυχρετζο...εχω καθησει με μτετρια κοπελα και εχω περασει σουπερ εχω καθησει και με θεα και με αγνοουσε πληρως..,. καπως την βλεπουν οι θεεσ...και καλα που με κοιταζεισ και πολυ σου ειναι.... ξερεισ ονοματακι κοπελιας που λεω?
 

Επισκέπτης
στις μουναρες παει ο γερος που δεν εχει ξαναδει τετοιο μουνι κ χαλαει 200 ευρω στην ψυχρα μετα η γκομενα γιατι να ασχολειθει με εμενα η με εσενα που με το εικοσαρικακι θελουμε κ να γαμησουμε κ μαγκια μας να σκεφτομαστε ετσι κ ας μας γραφουν αλλα κ μαγκια της που βρισκουνε χαζους κ τα τρωνε.γιατι κατι τετοιοι τις εχουν χαλασει ολες.δεν φταινε οι στριπτιτζουδες κ εμεις αμα ειμασταν στη θεση τους αυτα θα καναμε
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
φιλε μου κωστα ονοματακι δεν ξερω,αλλα υπαρχουν εδω οι μετρ του ειδους που αμα δωσεις ακριβη στοιχεια της κοπελας θα σου που για ποια αναφερεις και τι ομαδα αιματος ειναι :grin: :o
ο σκορπιος ειναι ενα μαγαζι μακροστενο γωνιακο που εχει μια μπαρα οσο το μαγαζι σε μηκος?,με τζαμαρια με κουρτινα?.αν λες για αυτο ,οντως ειναι πιο "οικογενειακο "μαγαζι :uglystupid:
και κατι αλλο ,οι κοπελες των μπαρ δεν ειναι ιδιες με των στριπ που μενουν στα νοτια προσαστια με τζακι α και παρκιν.ειναι κοπελες της διπλανης πορτας και τησ γκαρσονιερασ των 300 ευρω!!!
 

kwstas1975ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
φιλε ευχαριστω θα ρωτησω... οχι αλλο μαγαζι λεω...ειναι στην μηδειας δεν θυμαμαι νουμερο...αν πας ποτε μακρια  απο το μωρο μου δαγκωνω...πλακα κανω...θα συμφωνησω με αυτο που λεσ για τα κοριτσια της διπλανης πορτασ..αλλα το πιστευεισ οτι υπαρχουν αντρες που χαλανε πολλα για παρτη τουσ? το φιλαρακι που προαναφερα  ειναι ελληνιδα 45 χρονων και στρουμπουλη δουλευει σε μπαρ και χθεσ ενασ πελατης την κερασε 47 ποτα ολο το βραδυ....καμια δεν παει χαμενη..και εγω αναρωτιεμαι κατι πρεζονια στην πλατεια βαθης ποιος τα παιρνει αλλα τεσπα...παντως τα μπαρ ειναι για τουσ ανω των πενηντα τουσ αλκοολικουσ τουσ ματσωμενουσ η τουσ πικραμενουσ...εγω προσωπικα ανηκω στην τελευταια κατηγορια ...απο το να τα χαλαω σε μια ΄ππουτανα καλυτερα σε δεκα...
 

Επισκέπτης
εδω πανε κ δινουν 100 ευρω στα τραβελια στη συγγρου δεν θα δωσουν στη 45αρα κ σε ολους αυτες πονταρουν κ στους πικραμενους κ απο αυτους τα τρωνε
 

kwstas1975ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι να εχεισ επιγνωση γιατι πας εκει...τωρα πες μου δεν ειναι χαζο να θες με 2 ποτα να γαμησ..?εγω γουσταρω να περναω καλα να χορευω να πιανω να χαζογελαω και αυτο ειναι ολο....και πιοστεψε με εκει τα πραγματα ειναι πιο ξεκαθαρα...σε πληρωνω και καθεσαι στην παρεα μου...και ουτε δεσιματα ουτε δεσμευσεισ ουτε υποσχεσεισ και μεγαλα λογια...καμια φορα οι γυναικες που λατρευουμε ειναι πιο διπροσωπες και υποκριτριες απο τις γυναικες των μπαρ...αντε καμενος ειμαι δεν μιλαω αλλ0...
υ.γ. πολλες ειναι παντρεμενες ρε γαμωτο...φεν φρικαρουν οι αντρες τουσ....που ζουμε ....
 

Επισκέπτης
ειναι πολυ σωστο αυτο που λες κ εχεις απολυτο δικκιο κ πιστεψε με οι περισσοτεροι λιγο πολυ πικραμενοι ειναι.τωρα για το δυο ποτα περιμενεις να γαμησεις διφωνω γιατι τι ειναι αυτες για να μην μπορεις να τις γαμησεις.εξωγινοι ειναι.αυτες μην ξεχνας οτι εχουν μεγαλωσει μες την  φτωχεια κ για να πηγαινεις στο στριπτιτζαδικα δεν εισαι κ μπατηρις αυτες κανονικα θα επρεπε να παρακαλαγαν για πουτσα η μηπως αυτες ειναι αρια φυλη.εσυ καλα ξηγιεσαι κ λες οτι πηγαινεις για να χαζεψεις κ να περασεις καλα αλλα αυτες τρωνε τοση πουτσα στη ζωη τους η μια παραπανω της πειραζει
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
το θεμα ειναι να εχεισ επιγνωση γιατι πας εκει...τωρα πες μου δεν ειναι χαζο να θες με 2 ποτα να γαμησ..?εγω γουσταρω να περναω καλα να χορευω να πιανω να χαζογελαω και αυτο ειναι ολο....και πιοστεψε με εκει τα πραγματα ειναι πιο ξεκαθαρα...σε πληρωνω και καθεσαι στην παρεα μου...και ουτε δεσιματα ουτε δεσμευσεισ ουτε υποσχεσεισ και μεγαλα λογια...καμια φορα οι γυναικες που λατρευουμε ειναι πιο διπροσωπες και υποκριτριες απο τις γυναικες των μπαρ...αντε καμενος ειμαι δεν μιλαω αλλ0...
υ.γ. πολλες ειναι παντρεμενες ρε γαμωτο...φεν φρικαρουν οι αντρες τουσ....που ζουμε ....

Να πας για χαβαλε και διασκεδαση αν εχεις λεφτα για πεταμα μου φαινεται λογικο. Αλλα να πας για σεξουαλικη ικανοποιηση οποιουδηποτε ειδους μου φαινεται τελειως χαζο.
 

Επισκέπτης
εγω παντως εαν ειχα τροπο να γαμαω στριπτιτζουδες με την μικροτερη οικονομικη επιβαρυνση δεν θα με χαλαγε κιολας
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
εγω παντως εαν ειχα τροπο να γαμαω στριπτιτζουδες με την μικροτερη οικονομικη επιβαρυνση δεν θα με χαλαγε κιολας

Κι εγώ αν είχα δυνατότητα να γαμάω μοντέλα με 200€ για μια νύχτα δε θα με χάλαγε καθόλου! :grin:
Πάντως,να δίνεις τόσα λεφτά για να κάτσουν δίπλα σου μέτριες γκόμενες,να σου πουλήσουν παραμύθι,το θεωρώ ανόητο.100 φορές να τα δώσω σε μια πιτσιρίκα να τη βγάλω έξω,να κάνω το κομμάτι μου.Τουλάχιστον θα είναι ερασιτέχνις!
 

Επισκέπτης
Παιδια έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα κωλόμπαρα της Αθήνας και της εθνικής οδού και η αποψή μου είναι οτι σε αυτά τα κωλομάγαζα οι πιθανότητες να φάς απο κει μέσα είναι μια στο εκατομύριο.Οι τύπισες κοιτάνε μόνο και μόνο πως θα σου τα πάρουν.
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου κωστα ονοματακι δεν ξερω,αλλα υπαρχουν εδω οι μετρ του ειδους που αμα δωσεις ακριβη στοιχεια της κοπελας θα σου που για ποια αναφερεις και τι ομαδα αιματος ειναι :grin: :o
ο σκορπιος ειναι ενα μαγαζι μακροστενο γωνιακο που εχει μια μπαρα οσο το μαγαζι σε μηκος?,με τζαμαρια με κουρτινα?.αν λες για αυτο ,οντως ειναι πιο "οικογενειακο "μαγαζι :uglystupid:
και κατι αλλο ,οι κοπελες των μπαρ δεν ειναι ιδιες με των στριπ που μενουν στα νοτια προσαστια με τζακι α και παρκιν.ειναι κοπελες της διπλανης πορτας και τησ γκαρσονιερασ των 300 ευρω!!!
/quote]
Φιλε μου μαλλον αναφερεσε στον αιγοκαιρο  του Χρηστου που ειναι μακραν το καλυτερο μαγαζι απο συμπεριφορα αλλα χωρις χουφτωματα και μαλακιες σε σημειο που μπορεις να πας με τη γυναικα σου που λει ολογος
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα κωλόμπαρα της Αθήνας και της εθνικής οδού και η αποψή μου είναι οτι σε αυτά τα κωλομάγαζα οι πιθανότητες να φάς απο κει μέσα είναι μια στο εκατομύριο.Οι τύπισες κοιτάνε μόνο και μόνο πως θα σου τα πάρουν.
[/quot






Μην το λες ειναι  να σου κατσει και τα κοριτσια αυτα δεν ειναι πουτανες πρεπει να γουσταρουν για να γαμηθουν.αλλωστε τα μαγαζια αυτα ειναι για τα ατομα που τους αρεσει το ψυστηρι και οχι το κατευθειαν. σιγουρα θα κοιταξουν το μεροκαματο πρωτα
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
Παιδια έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα κωλόμπαρα της Αθήνας και της εθνικής οδού και η αποψή μου είναι οτι σε αυτά τα κωλομάγαζα οι πιθανότητες να φάς απο κει μέσα είναι μια στο εκατομύριο.Οι τύπισες κοιτάνε μόνο και μόνο πως θα σου τα πάρουν.
συμφωνω απολυτα και χαιρομε που δεν εχει ασχοληθει το σαιτ  πολυ με αυτα τα παλιομαγαζα..πολυ κοροιδια παιδια γι αυτο τα περισσοτερα εχουν κλεισει δεσ τε πατησιων και μηχαλακοπουλου...αλλα θα σας συστησω ενα που ειναι λιγο διαφορετικο και πρωτοτυπο .λεγετε σκαραβαιος τερμα ασκληπιου...εχει καμμια 15ρια γυναικες που δεν στα πριζουν για ποτο, εχει και φαι ,ειναι και χαροπαιχτικη λεσχη...σερβιρει και καφε και ειναι ανοιχτο ολο το 24ωρο δεν κλεινει ποτε..για ενα ποτο πριν πατε για υπνο το προτεινω τιποτα αλλο ομως...
παντως τα πακετα τα χοντρα πεφτουν επαρχια...εκει οι βλαχοι χαλανε και 300ρια για ενα ψευτικο χαμογελο...και μερικες γαμιουντε διακριτικα ομως αφου χαλασεις πακετα ,οι γυναικες στην επαρχια ειναι ομορφοτερες και εχει και ελληνιδες.. διοτι το μεροκαματο ειναι πολυ καλυτερο... κυριως σε απομακρυσμενες περιοχες οπως χιος μυτιληνη καρπαθος κλπ παντως μακρια παιδια πεφτει πολυ κοριδια και ψεμα παντου..
 

xarhs76

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδες!

ξερει κανεις τι παιζει στα millenium, LM και Βερσαλλιαι στον πειραια ?

επισης στους Κιωνες στα πετραλωνα πηγαμε, ειχε κανα δυο ποτουδες αλλα πολυ μπιρι μπιρι χωρις πολλα πολλα...σερβις αψογο παντως!

 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
καλησπερα σε ολουs ειπα να γραψω και εγω τι εμπειριεσ μου απο pub το καλητερο παρακμιακο ειναι η κατερινα που ειναι οδοσ τροιασ πατησιων εκει εχει νεαρα κοριτσια 10 ευρω το κερασμα καιαποτο δευτερο ποτο εχει και φραπε 3 απο τησ κοπελεσ το κανουν ,προσοχη ομσ γιατι μπορει να χαλασετε αρκετα λεφτα....αλλη pub ειναι ενα στην αριστοτελουσ με μεγαλεσ μεσα αφηνουν πιασιματα 5 ευρω το απλοαλλα πολυ παρακμιακο.....4 pub εχει οδοσ κεφαλληνιασ το τελευταιο κοντα στην πατησιων ειναι αρκετα καλο 6 ευρω το απλο και αφηνουν χαμουρεμα και φιλακια ορισμενεσ...αλλη παμπ ειναι οδοσ σπετσων κοντα στην σκυρου λεγεται corfou αλλα δεν λεει πολλα...αλλεσ εχει οδο πιπινου στην πατησιων 2 παμπ κολητα 10 ευρω το κερασμα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο...αλη παμπ το αρωμα λεωφοροσ αλεξανδρασ κθριλε με πολλεσ κοπελεσ 1 ευρω νομιζω το διλο ποτο σαν κλαμπακι μοιαζει για κουβεντουλα μονο...αλλη πθβ με 30 εωσ 50 κοπελεσ ειναι ο καβοσ μιχαλακοπουλου κυριλε μεσα σοθ πιανουν τον κωλο προσοχη ο gordons space αν κερασεισ 40 ευρω.θα επανερθω τισ επομενεσ μερεσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom